Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Ok. Rezerwuję.. stokrotko... -- Cieszę się, że będzie Twój M. Na pewno Ci się uda przekonać M, wiem przecież że kobiety mają szczególny dar przekonywania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bede na pewno i chyba ktos z moich znajomych:) wilczek_29-->>>widze ze w dobrym miejscu zamiescilam ogloszenie o tym topiku???jestes stamtad?>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dam znac jutro rano - jak bede w Lodzi to oczywiscie sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, cieszę się, że wybraliście Retkinię, chociaż mam daleko (i nie znam, niestety), ale chyba sympatyczniej będzie w kameralnym miejscu :-) szlemik - wpisałam maila, zgodnie z zasadami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zarezerwowałem. Chciałem jeszcze załatwić dwie niespodzianki, lecz udało mi się załatwić tylko jedną. Ale o tym w klubie - muszę Wam trochę podokuczać tą moją tajemniczością. Teraz wybaczcie lecę, wrócę ok 14.00. Proszę dalej deklarujcie kto będzie, bo muszę przygotować tabele wyników. Na razie , pa pa .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wilczek_29... Mam rozumieć, że idziesz z nami .... było by cudownie. W razie czego prześlij mi mail-a , gdzie podjechać po Ciebie jeśli chcesz i masz daleko, mail-em możesz podać nr komórki - na wszelki wypadek. My swoimi numerami już się wymieniliśmy. Ale dziś radosny dzień.... Wybaczcie ... muszę lecieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie ciesze ze coraz wiecej nas tutaj jest...jeszcze bedzie fajnie jak zaczniemy robic to co w temacie i zamierzeniach zalozyciela tego topku:) skoro jestes od niedawna w lodzi i masz malo znajomych to jasne ze pomozemy ci zajac troche wolnego czasu:) no i mysle ze w czwartek tez bedziesz na bilardziku:) niewiem czy czytalas o 15.08???ale o tym oczywiscie tez pogadamy jak sie spotkamy w czwartek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris69
czy to znaczy ze widzimy sie o 18 na wilenskiej 38???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona...30// - będę, z przyjemnością. Cieszę się, że tutaj trafiłam. Nie mogę się doczekać, by Was poznać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Widzewa. Dokładniej Zarzew/Dąbrowa (mieszkam na granicy). Pracuję też na Widzewie, więc nie poznałam zbyt dobrze pozostałych rejonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to tam mozesz dojechac jakims tramwajem...chociaz ostatnio sa caly czas objazdy, to najwyzej autobus linia 98 do dworca kaliskiego a stamtad juz jest bliziutko do wilenskiej np 2 przystanki autobusem linia 86:) chyba ze masz wlasny srodek lokomocji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak! widzimy sie o 18 w klubie 9-tka na Wileńskiej (to jest taki jednopietrowy pawilon, przy ulicy, z tego co pamietam na dole jest sklep Żabka :-) fajnie, że się towarzystwo rozruszało :-) wilczek -- cieszę sie, że będziesz !!! Z Widzewa to faktycznie kawałek, ale mam nadzieje, że sie jakoś umówicie ze szlemiiem i on zgarnie wszystkich "po drodze" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, oczywiście chodzi o czwartek, żeby nie było pomyłek :-) wilczek -- najlatwiej dojechać autobusem 86 (z placu dąbrowskiego) albo tramwajem nr 10 lub 14 (i jakieś 10 min. dojścia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona -- dziś jechałam 14, i z tego co się zorientowałam to już chyba jeżdzą (10, 14 i 12) swoimi trasami. Tworzą się jednak \"tramwajowe korki\" pod wiaduktem na Politechniki bo tam trwa remont. A samochód NA PEWNO zostanie w domu! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to ja znikam na jakies sluzbowe spotkanko:) przewidziane na 1,5godzinki ale moze sie okazac ze wczesniej sie skonczy:) milych rozmow zyczE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza, cisza...upał nas dobił.... nie każdy ma to szczęście pracować w 22 st :-D ale to nieekologiczne, więc się pocieszam, ze przynajmniej my sie nie przyczyniamy do zwiekszenia efektu cieplarnianego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam na nic sily w ten upal. Za 15min ide do domu bo juz nie wyrobie :(( 33.5 stopnia w pokoju to troche za duzo do normalnej pracy. A moglem wziasc urlop na ten tydzien :(( teraz to juz po zawodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, ze ja przewaznie latem zawsze mam zapalenie oskrzeli lub jakas angine przez taka zmiane temperatury:( w pracy ochlodze sie a potem wychodze na taka goraczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć już jestem. Dokopiecie mi jak powiem, że jestem w domu i zaraz wezmę prysznic ? ( Ale jestem podły...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wiatraki działają, okna zasłoniete, nie jest sle, da się przetrwać. Ale wiem, że praca w takich warunkach przy tylu stopniach jest męczarnią :( Powrót do domu, zimny prsznic, zimne piwko w cieniu będę pić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powinnam się, niestety, pomęczyć do siedemnastej. Nie chciało mi się dzisiaj wstawać zbyt wcześnie, to teraz muszę siedzieć... Chociaż nie wiem, czy wytrwam ;-), najwyżej "odrobię", jak zrobi się chłodniej. jeśli się zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez siedze do 17 niestety....no ale u mnie to lepiej jest w pracy(czyt. chlodniej) niz gdziekolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×