Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

ja w tym tygodniu jestem w lodzi, a pozniej 2tyg urlopu. Jeszcze nie wiem dokladnie gdzie pojade - wyjasni sie kolo czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kuźwa - nie przejmuj się neglżem, będę przymykac oczy;) Jestem po prostu ciekawa tych peruk:) Jeśli masz nadrobić wpisy, to musimy sprawdzić, ile ich się średnio zbiera przez osiem dni, a potem nie ma zmiłuj - musisz wyrobić normę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zgadzam sie z wilczkiem:) kazdy kto dziennie nie wpisze chociaz 2 wpisow bedzie musial to nadrabiac:) ja zawsze nadrabiam w tygodniu za weekend kiedy to nie moge nic pisac a własnie:) wilczek...jak tam wyjazd::>???nie padalo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padało, niestety, w piątek wieczorem i Hey musiał przerwać swój jubileuszowy koncert, bo wysiadły im dwa wzmacniacze:( Na szczęście mój namiocik przetrwał suchutki i nienaruszony. W sobotę było bardzo gorąco, spaliłam sobie plecy i ramiona i teraz cierpię w pracy... Ale wyjazd super, wybawiłam się, odpoczęłam (chociaż spałam niewiele...), wyskakałam i wyśpiewałam. wracam tam za rok. Niestety, mój piesek zdemolował trochę domek swojej niani i nie wiem, gdzie go zostawię następnym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry prawie w same poludnie w koncu slonce i ciepelko, bo tych burzy i ulewy mam juz dosc;( przez to caly weekend mialam pozmieniane plany;( igragitara-->>gratulacje;) z powodu nowej pracy:) mysle ze spelnisz sie tam o kuzwa....milego wyjazdu, pogode masz super, to mysle ze sie opalisz:)podobnie jak ja w poprzednim tygodniu:) szlemik i szlemikowa--udanego spotkanka:) wilczek29--ja tez sie tam wybieralam ale jakos samej nie chcialo mi sie jechac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona.. -> to mieszaniec z łódzkiego schroniska, wygląda jak niewyrośnięty niedźwiadek: 25 kilo futra, mięśni i łobuzerskiego uroku:) oliweczka -> szkoda, że nie zgadałyśmy się wcześniej, mogłaś pojechać ze mną... Nawet namiotu nie musiałabyś zabierać, bo mam czwórkę, a byłam tylko z przyjaciółką. Ale może za rok... Bo na Woodstock raczej nie pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem:) , tylko od czasu do czasu muszę poudawać, że pracuję, chociaż dzisiaj kompletnie mi się nie chce, bo wróciłam do Łodzi nad ranem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogromnym skrócie - naliczam ludziom wynagrodzenia (dział personalny jednej z łódzkich firm). Duża odpowiedzialność, toteż wolę dzisiaj nic nie robić, niż coś zepsuć, hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) super!! Może ktos wreszcie zrozumie moją niedolę... Nie znoszę cyferek, jestem humanistką, tylko nie znalazłam pracy, w której płaciliby mi za czytanie książek... Niedyskretne pytanie: lubisz to? Oj, właśnie mi wpadło do głowy, że może siedzisz przy biurku obok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba nie siedze przy biurku obok, bo w pokoju jestem ja i 3 facetów jasne ze tego nie lubie ale jak mam taka prace to tutaj pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja, tylko bez tych facetów :) To znaczy u mnie jest dwóch i do tego osiem kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna, ale chyba tak - mieli przy okazji sprawdzić z Mariorem ewentualne miejsce na przyszłe spotkanie... Widać, że to sezon urlopowy, wszyscy pouciekali od komputerów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz kończe dzisiejszą farsę z markowaniem pracy i wracam do zwierzaczka:) Czy w sezonie ogórkowym osoby, które nie wyjechały, mają ochotę się spotkać i coś zrobić (scrabble, karty, spacer, piwko - cokolwiek)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich... wszystkich .... dosłownie wszystkich... Podziękowania dla Wilczek... i dla -1967- ---- za słowa uznania, staram się i z pomocą innych zaczęło się.... kręcić , co wszyscy widzą i nie muszę udowadniać jak Kopernik. A szlemikowa nie w pracy ? To kto zarabia funty ? Wilczek ... i uśmiechnij się... jednym słowem dzielicie forsą.... ---pamiętajcie o mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×