Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Dziewczyny mnie jutro już nie będzie, rządźcie się i gospodarzcie , działajcie i umawiajcie się..... słowem bawcie się. Powrócą pozostali będzie co czytać i opowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona..30// Tego jeszcze nie wiem . Lecz będę się rozglądał. Może jakieś kolejne trofea na kolejne zawody czy turniej. Szkoda mi Ciebie , bo Ty po urlopie. Będziesz się tu dwoiła i troiła, żeby jakoś załatać tę dziurę - bo przecież sporo nas wyjeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak będę tu zaglądał razem ze szlemikową , lecz nie tak często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urlop to mam w drugiej polowie wrzesnia- taki dluzszy, a taki krotki jak ostatnio mam w drugiej polowie sierpnia- tak ze czeka mnie jeszcze sporo wolnego no i oczywiscie bedziemy za Toba tesknic, bo jakos nikomu nie chce sie pisac jak Ty tutaj niw wklejasz tych swoich opowiesci:) oczywscie pozdrow szlemikowa:) niech czesciej do nas zaglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję....dziękuję .... będę pamiętał.... a jak się rozpiszę po powrocie... będę chciał przecież Wam poopowiadać - choć nie o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te \"czesc\" mozesz zachowac dla siebie:) ale o wszystkim pozostalym musisz nam tu opowiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnością... bo przecież lubię pisać wrzucając odrobinę emocji, szczyptę tajemniczości i pare kropli humoru, .... i co tam mam jeszcze pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to oczywiscie zycze udanej podrozy i uwazaj...tym bardziej ze jedziesz autokarem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to raczej kierowca musi uważać... niestety nie mam na to wpływu. Dziękuję za życzliwe słowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milej podrozy szlemik ja juz uciekam do domu igragitara...jak sie pojawisz to sie do mnie odezwij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz jade do domu:) jeszcze raz udanego wyjazdu zycze:) no i licze na jakies relacje-chociaz smsowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sms-ów nie będzie.... będą wpisy na topik. Życzę udanego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam trochę wygospodarowanego czasu... to trochę Wam jeszcze po marudzę... Jestem już prawie spakowany, to nie było takie proste. Przy tej pogodzie nie wiadomo co wziąć, bo w Anglii zimno, ...ba nawet powodzie i podtopy .... komunikacja w tamtych rejonach trochę szwankuje bo drogi zalane, ... improwizacja. A kto wie jaka jest temperatura pod kanałem La Manche, kurde.... trzeba przygotować kilka wersji. Ale co to dla szlemika. Przygotowałem nawet koszulę aby się przebrać przed wyjściem z autokaru. Aby przywitać małżonkę czysty i pachnący. Co ja gadam, co ja gadam...... Przecież szlemikowa to przeczyta i nie będzie niespodzianki. A jeszcze polskie jedzonko... mniam... Dobrze , że w autokarze można mieć 25 kg plus 5 kg podręcznego. Piszę trochę więcej , aby ona..30// zaliczyła mi na konto jutrzejszego dnia, bo nie wiem czy jutro tu zdążę zajrzeć. A teraz... aby było trochę weselej.....dowcip.... --------------------------------------------------------------------------------- --- Proszę wstać !... Sąd uznaje oskarżonego za niewinnego i wyklucza, że to właśnie oskarżony ukradł z muzeum trzy cenne obrazy.... Czy są jakieś pytania ? --- Tak, wysoki sądzie --- odzywa się uniewinniony --- Czy to znaczy, że te obrazy są już teraz moje ? ---------------------------------------------------------------------------------- I jeszcze na do widzenia utworek, chyba tylko szlemik go pamięta - co byłoby zrozumiałe. Niecierpliwi uwaga -- wokal zaczyna się po ok 2 minutach. http://nikita72.wrzuta.pl/audio/i4839qPkEB/ziggy_marley_-_hotel_california_live

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlemik - szczęśliwej podróży oraz dołączam sie do pozdrowień dla \"szlemikowej\". I nie przejmuj się czy wszystko weźmiesz, czy o wszystkim pamiętasz, czy niczego nie przegapiłeś - najważniejsze że jedziesz. Szlemikowa przyjmie Cię nawet jak będziesz w samych skarpetkach :)) o kuzwa - pewnie juz dojechała, wypoczywa i jest szczęśliwa. Fajnie A pozostali tak jak ja ten tydzień w Łodzi i niestety do pracy :(( dobra, zarzucam utworek szlemika ---------------------------------------------------------------------- Acha - tez mam dowcip - jak o.dyrektor przeprosił prezydenta za nazwanie jego żony wiedźmą (rozmowa telefoniczna): - Hallo, Jarosław - Nie, Lech - A to przepraszam -----------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlemik - przecież ten utwór to klasyka, czemu myślisz że mało osób go zna??. Tylko jak dla mnie to trochę za sentymentalny, szczególnie w poniedziałkowy wieczór kurcze, ale mnie napierdziela noga - chyba naciągnąłem albo zerwałem jakiś mięsień, przerwa od piłki na min. trzy tygodnie :(( Ale to co, pozostaje jeszcze bilard :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już moje ostatnie wejście \"antenowe\" przed wyjazdem... rapi...--- Dowcip bomba... super..... Muzyka sentymentalna - bo ja chyba taki jestem. Cieszę się, że dołączyłeś do topikowców \"chałupników\". Nie byłbym sobą gdyby nie..... KLLL K KKK L K KKK LKLK KK K LL LLL KLLL KL KLK KL LKK LLL KKK LKLK KK KL .... i tym optymistycznym akcentem, pa pa .... PS: ....a to już jutro... to już jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam no szlemik tam podrozuje, a topik zostal bez gospodarza:) szlemiku-->>oczywiscie jeden wpis masz zaliczony na dzis z poprzedniego dnia ale jeszcze jeden powinienies wpisac, bo dzienna dawka to minimum dwa wpisy:) oczywiscie dotyczy to kazdego topikowca:)klubowca:) o..kuzwa bedzie miala troche do nadrobienia, oczywiscie niebieska strokrotka rowniez:) no to zycze dobrej kawki na sam poczatek dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co do mojej kolizji to samochod troche uszkodzony ale ja jestem caly:) szlemik-milej podrozy zycze a na dobry poczatek wtorku kilka dowcipow: Mama, tata i synek wybrali się do cyrku. Gdy na arenie pojawił się słoń, tata poszedł kupić słodycze. Nagle chłopiec wstaje i wyciągając rękę, krzyczy: - Mamo, mamo, co to jest? Zaskoczona pytaniem mama odpowiada: - To jest ogon słonia. Syn jednak wykrzykuje dalej: - Nie! Pod spodem. Zakłopotana mama odpowiada: - Tooo... nic takiego. Wraca tata, ale zapomniał kupić napojów, wiec idzie po nie. Gdy tylko się oddaliła, synek wiesza się ojcu na ramieniu. - Tato, tato, co to jest? - To jest ogon, synu. - Nie, pod spodem. - To jest siusiak słonia. Chłopiec chwilę się zastanawia, po czym mówi: - A mama powiedziała, że to nic takiego. Ojciec z dumą rozpiera się na fotelu: - No cóż, synku. Tatuś trochę mamusie rozpuścił... Żona pyta męża - Do kogo piszesz ten list ? - Czemu pytasz ? - Oj, ty zawsze musisz wszystko wiedzieć! Zniechęcony bezbarwnym życiem erotycznym mąż mówi w łóżku do żony: - Dlaczego nigdy mi nie mówisz, kiedy masz orgazm? Żona, rzucając mu obojętne spojrzenie, odpowiada: Bo cię nigdy wtedy nie ma w domu... Sobota wieczór. Facet siedzi przed telewizorem z kuponem lotto w ręku. Ogląda losowanie. Pierwsza liczba zgadza się..., podobnie druga..., trzecia..., czwarta też się zgadza, piąta też..., przed szóstą facet zaciska zęby patrzy i... jest trafił szóstkę! Szczęśliwy krzyczy do żony: - Zośka pakuj się!!! Żona ucieszona pyta: - Jezus! Józek, gdzie jedziemy Hawaje, Paryż?! Józek: - Nie gadaj tylko się pakuj!! Zośka: - Rany! Józek jaka jestem szczęśliwa ale powiedz gdzie jedziemy??!! Józek: - Pakuj się!!! i wypier.....!!! Po kilku nocach panna młoda skarży się matce: - Wiesz mamo, już kilka nocy śpimy razem i nic. Jeszcze się nie kochaliśmy. - Ależ córeczko, może jest zestresowany... - Ale mamo, on tylko książkę czyta i wcale nie zwraca na mnie uwagi. - Wiesz córeczko, skoro on nie zwraca uwagi, to może ja się położę zamiast ciebie i sprawdzę, o co chodzi. I tak zrobiły. Maź w łóżku czyta książkę, teściowa się kładzie i leży. Nagle maź wsuwa rękę pod kołdrę i w majteczki zaczyna rękę wkładać. Wyskoczyła teściowa z łóżka i do córeczki: - Ależ kochanie, chwile leżałam i zaczął się do mnie dobierać. - Tak, tak... Palec zmoczy, kartkę przewróci i dalej czyta... Jurek skarbie Nie spalam spokojnie, od kiedy zerwałam nasze zaręczyny. To był błąd, teraz zdaje sobie z tego sprawę. Czy umiałbyś wybaczyć i zapomnieć? Byłam taka głupia, że nie wiedziałam ze to Ty jesteś mi przeznaczony. Kocham Cię z całego serca Ania p.s. gratulacje z okazji trafienia szóstki w totku. milego czytania:_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona..30
witaj kris69 dobrze ze ty jestes caly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez witam na porannej kawce:), ona..30// moze ktos sie do nas jeszcze przylaczy do tej kawki:) ja moge wszystkim zrobic kawke:)kto chetny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiechnij sie - ja poprosze jedna ze śmietanką i łyżeczką cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze moze byc - tylko robisz z expressu czy zalewana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge wam zaserwowac jakies ciacha do tej kawki, jesli chcecie:) usmiechnij sie:) to kazdemu dzis kawke serwujesz??? wilczek29:) to co z tym spotkankiem??cosik organizujemy?moze nauczymy sie gry w bilard:)to tak na nastepne spotkanie:) rapi, chyba bedziemy musialy cie poprosic o jakies wskazówki jak grac zeby wygrac:)--moze sie przylaczysz do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiechnij sie - kawa pycha :)) ona_30 - z mila checia, ale nie wiem jak z czasem. Dzisiaj i w czwartek jestem zajety, a w piatek zaczynam urlop i ruszam w rodzinne strony. Wyjazd do Pragi mi nie wypalil :((, w gorach z kontuzja nogi tez sie nie nachodze, no to moze pojade nad morze??? Pozyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×