Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

no to dziewczyny i chlopaki ustalcie dokladnie kiedy, bo mnie od jutra nie bedzie na necie:) czesc szlemik...jasne ze w koncu dolaczam do was i mysle ze poznam glownego zalozyciela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
witam zaspane towarzystwo cos u was cichutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
no to nie zawracam wam glowy...znikam rozdzielac torcika i szampana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, jestem na chwilę :) co do piątku to nie wiem jeszcze, pracuje do późna 20-21 i wszystko zależy o której właśnie wyjdę z roboty i na ile żywa ;) a właśnie, w końcu piątek? czwartek? czy przyszły tydzień? szlemik, ale Ty nie opuszczasz topiku i nas na cały rok szkolny? nie? luki_30 wszystkiego najlepszego :) stooo laaaat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
dziekuje i zapraszam na torcika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki_30 wszystkiego najlepszego i dzieki za tort uff.. ale mam dzisiaj urwanie glowy w pracy, ale jak to moj szef stwierdzil \"nie takie rzeczy ze szwagrem po pijaku sie robilo\" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja niezaginalem :)) a szampanem pod te urodziny sie poczestuje, ale tylko jedna lampke - \"wozem jestem\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki_30 _> wszystkiego najlepszego:D dzięki za torcik, zgłodniałam już w tej pracy;) o kuźwa...-> nie uczę się, ale mam dobrą pamięć (do poezji, natomiast inne rzeczy szybciutko wylatują mi z głowy, na przykład: co dokładnie się działo na imprezie:P?), a bardzo lubię cały tomik \"Słowo Wilka\"... i nie tylko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... tak sobie pomyslalem, ze i tak pewnie ja w piatek zlamne wiec po co sie meczyc... dzisiaj i w piatek mam dyspense :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, rapi... możesz też przyjąć, że w przyszłym tygodniu też kilka razy się złamiesz, więc może od razu w ten piątek wypij za ten i przyszły tydzień, później będziesz miał spokój;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×