Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

no wlasnie wilczek, co z tymi oknami?kiedy w koncu beda myte???szlemik przeciez w poniedzialek wyjezdza...robotopika nie ma....to chyba wszystko bedzie \"na glowie\" rapiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ladnie - nadaje sie tylko do usuwania z okien ptasich... nie bede juz wymienial kto i dlaczego sobie w ciagu ostatniej godziny u mnie przegrabil... :(( dobra, nie lubicie mnie to trudno, a ja chcialem jak najlepiej, ide chyba na inny topik... do uslyszenia gdzies w internecie :p PS. i nie myslcie ze tak latwo dam sie przeprosic, jezeli wogole dam sie przeprosic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona_30.. nie widzisz co sie na forum dzieje... daj spokoj... :p oczywiscie, nie odbierajmy zycia zbyt poważnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze dostales rady \"dla prawdziwego faceta\" no i do tego wszystkiego z oknami wilczka musisz sobie sam poradzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi78 mysle ze nie wziales tego na powaznie?? poniewaz jestes jedynym przedstawicielem plci przeciwnej to dlatego to bylo z mysla o tobie ale oczywiscie tyczy sie to kazdego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agresywnosc ze mnie i ciebie kuzwa przeszla na rapiego to widzimy sie o 18:) rapi jesli masz ochote nam towarzyszyc to zapraszamy... kuzwa da ci namiary:) a ja juz uciekam .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
ja tez bym chcial sie tam zjawic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze dziewczyny chca pobyc same - pogadac sobie to w takim razie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
moj mail jacollll@o2.pl kuzwa czekam na maila, bo zaraz wychodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×