Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Gość luki_30
witam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również witam wszystkich w ten piekny piątkowy dzień :) jak ja lubie piatki :)) vice pewnie jeszcze spi (a pisala ze pracuje od 8 do 16) wiec nikt nie rozpatrzy mojego podania ani nie przyjmnie zgloszenia o dniu na żądanie, eh... wilczek -> jakbys chciala kotka to tak, ale kto chce oddac pieska niestety nie znam... spa_cja - witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
to widze ze w koncu pojawil sie dyzurujacy w koncu vice podjela jakies konkretne kroki dotyczace topiku powodzenia rapi78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry jestem jestem kris69. tylko czasem brakuje wlasnie tego czasu zeby tutaj zajrzec pozdrawiam dyzurujacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) w końcu się pojawiam, urlop skończyliśmy już z tydzień temu, ale roboty było po pachy, więc nawet nie miałam czasu na topikowanie... widzę, ze i imprezka nas ominęła :( wilczku, a jaka to okazja była imprezowa? urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, mialem dzisiaj ponygusowac, ale stwierdzilem ile mozna - cztery dni wolnego wystarcza jak na razie na ten tydzien :p a vice niech czyta podania i je pozytywnie rozpatruje bo skonczy to sie donosem u samego prezesa - cos w stylu "uprzejmnie donosze.." :p witajcie oliweczka i strejowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa-->>no z tego co przeczytalam to bylo podanie:)rapiego rapi78-->>no ładnie tak szantazowac vice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cos na dobry poczatek dnia--czyli na poprawienie humorku : -babciu widzialas moje tabletki? byly oznaczone LSD -pierdolic tabletki, widziales kurwa smoka w kuchni? ;) ps...rapi78 nie strasz vice, przeciez sam z tego stolka zleciales;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zaraz strasze - mamy w sumie IV RP czy nie?? a kris nie zlecialem tylko sam zrezygnowalem jak zobaczylem co sie tam na górze dzieje :)) "Każdy może prawda krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu, tak nie... nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie. Tych naszych prawda punktów, które stworzymy" skąd jest ten cytat?? Aha, nuczyc sie go i wcielic w zycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa, alez oczywiscie ze bedziemy trzymac kciuki... jak wszystko przejdzie stawiasz piwko - i nie przyjmuje odmowy, tylko aplauz i zaakceptowane :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi78-> kotka, mówisz? Cóż, może otworzę małe zoo;) Tylko bez chomiczków, błagam, nie przeżyją zabawy z moim psem;) ona...30//-> dużo za duże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak cicho?? kto ma dzisiaj dyzur?? :p ona..30 chciala zagadke wiec prosze: W dniu 14.04.2000r. odbył sie w Łodzi koncert legendarnego zespołu The Cure. W jakim łódzkim klubie odbyło sie oficjalne \"after party\"?? Nagrodą jest piwko przy najbliższym spotkaniu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co zauwazylam to chyba rapi ma dyzur:) a koncert odbyl sie w hali sportowej- to wiem bo bylam;)a co pozniej to nie pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliweczka - dobrze mowisz, potwierdzam ze byl w hali sportowej :) ale niestety nie jest to odpowiedz na pytanie. Wiec konkurs trwa nadal :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliweczka - dobrze mowisz, potwierdzam ze byl w hali sportowej :) ale niestety nie jest to odpowiedz na pytanie. Wiec konkurs trwa nadal :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliweczka - dobrze mowisz, potwierdzam ze byl w hali sportowej :) ale niestety nie jest to odpowiedz na pytanie. Wiec konkurs trwa nadal :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nikt nie zgadnie to sam wypije to piwko :)) Dobra podpowiedz: klub kolo dworca Łódż Fabryczna, nazwa pochodzi od nazwy materialu wybuchowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×