Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Czesc wszyskim :) Coś cisza na topiku, ludzie albo zapracowani albo senni albo wyjechali :P Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oto i ja - wasz dowcipowy ulubieniec co u was tak pusto?czyzby wszystkich gdzies wywialo? rapi78 jak kontuzja??? szlemik - ciebie tez tutaj malo.. vice-kuzwa, a ty co porabiasz???? ona..30//chyba juz wrocilas? niebieska stokrotka-jak zdrowko? oliweczka jak spotkanie z reszta??? robotopik?a ty gdzies sie podziewsz??? cos mi tu nie gra;( ale za to mam dla was porcje dowcipow: Policjant w małym miasteczku zatrzymuje motocyklistę, który pędził główną ulicą. - Ależ panie sierżancie, ja mogę wytłumaczyć - mówi facet. - Cisza - rzucił policjant - Zamierzam ochłodzić pański temperament w areszcie, zanim nie wróci komendant. - Ale panie sierżancie, chciałem tylko powiedzieć, że... - A ja powiedziałem, że ma być cisza! Idzie pan do aresztu! Parę godzin później policjant zajrzał do celi i powiedział: - Na szczęście dla pana, komendant jest na ślubie córki. Będzie w dobrym nastroju, jak wróci. - Niech pan na to nie liczy - odpowiedział facet z celi - Jestem panem młodym. Damulka pracuje w biurze, kiedy jej współpracownik mówi, że jej włosy ładnie pachną. Natychmiast idzie na skargę do szefa, że jest molestowana seksualnie. - Dlaczego?! pyta szef. - On powiedział, że moje włosy ładnie pachną. - Nie pomyślała pani, że to komplement? - Normalnie bym tak pomyślała, ale on jest karłem. Mały Jasio chodzi do klasy matematycznej. Pewnego dnia nauczyciel wezwał go do odpowiedzi: - Gdybym ci dał 500 złotych - mówi nauczyciel - a ty byś dał 100 zł Marysi, 100 zł Basi i 100 zł Zuzi, to co byś miał? Rezolutny Jasio na to: - Orgię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez sie chcialam pochwalic ze juz zlozylam wypowiedzenie w pracy:) wilczku na jaka prace zmieniasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"CZŁOWIEK ZACZYNA SIĘ STARZEĆ, GDY PRZESTAJE SIĘ BAWIĆ ! " Mikołajkowo wszyskiego najlepszego ,wszystkim bywalcom tego topicu życzę serdecznie.Widze że ruch tu zamarł całkowicie,wiec tylko powiem : Dziekuje Szlemiku za topic na którym sie doskonale bawilam :D Ps.Ja sie jeszcze nie zestarzałam :D pomimo wieku emerytalnego :D p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solamina... Piękne podsumowanie na zakończenie. Niestety świat jest tak ułożony, że aby brać coś dla siebie - trzeba w zamian też dawać. Inaczej będzie pusto, tak jak na tym topiku. Może nie każdy o tym wie, a może... Solamina... dziękuję że byłaś, życzę Ci samych radosnych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie sie poplakalam
tez sie zegnam, papa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętałam o Waszym topiku, więc gdy natknęłam się w necie na fajny filmik o Łodzi, postanowiłam że Wam go pokaże. Wchodzę na forum, a tu co? Pożegnania? Miło było ale się skończyło? Przykro trochę... Wklejam więc link do bardzo przyjemnej prezentacji naszego miasta (nie jestem z Łodzi, ale studiując tu już piąty rok mocno zżyłam się z tym wyjątkowym miejscem) Niech ten filmik będzie zachętą do odwiedzin dla tych, którzy jeszcze nie poznali Łodzi, odpowiedzią na złośliwe uwagi krytykantów, oraz powodem do dumy i zadowolenia dla mieszkańców łódzkiej krainy:) http://video.google.pl/vi...odzi&pr=goog-sl i jeszcze coś miłego do posłuchania, również w łódzkich klimatach:) http://www.youtube.com/watch?v=VO2vA0hCeqc&feature=related Pozdrawiam gorąco i życzę Wam Zdrowych, Rodzinnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop do gory
.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uououoo
szlemik gdzie jestes/????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka muzykantka 24
a co mi tam ;) podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozza 35
są jakieś małżeństwa 30 paroletnie z Łodzi ? :-) które lubią się pobawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12309
ja jestem z okolic łodzi. 30 lat. I w te jesienno-zimowe wieczory przydałoby się gdzieś wyjść... :) chętnie pogadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ten topik nieco podupadł, niestety... Ja też jestem z Łodzi,mam 31 lat i chętnie poznam nowe osoby nie tylko wirtualnie mój mail to chani@poczta.onet.pl GG 8251757

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja mam 34 lata- od dziś!! Jestem z Łodzi i chętnie poznam nowe osoby wiec topic możemy reaktywowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że coś zaczyna się dziać :-) Ja aktualnie remontuję i mebluję (wraz z małżonkiem) nasze pierwsze własne mieszkanko i jestem tym strasznie podekscytowana, w końcu mamy własny kąt... A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura 34
ja też jestem z Łodzi i chętnie pogadam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesien
ja też jestem z łodzi.mam 34 lata .też chętnie pogadam , zaprzyjaźnię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesien
kontakt :wikimaj@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aette111
gołota-adamek? kto za kim? to też gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas już najwyższy go obodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×