Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Podsumujmy : ona..30// . rapi78 . szlemik ---- to jest zdecydowana grupa . . o kuźwa.. --- się namyśla może się odnajdzie -- dyrektywa , marysia , ja_też , i inni .. (może) Jest nas jeszcze mało, aby zorganizować coś ciekawego. Nie wiem czy czytaliście moje wcześniejsze wpisy, jakie jest Wasze zdanie o moich propozycjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o mnie, to się przedstawiłem w preferencjach. o kuźwa... --kliknij na " szlemika"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ludzia trzeba podchodzić stopniowo, trzeba zdobyć jego zaufanie, jako takie ale jednak:) myślę, że mało osób zgodziłoby się spotkać z osobami, o których mało co wie i nigdy na oczy nie widziało, np. ktoś taki jak ja- drobna, skromna istota, która muchy by nie skrzywdziła, boję się wyjść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kużwa -- kliknij na \"szlemika\" tam też jest mój adres mail-owy. Przecież pierwsze spotkanie może być w miejscu, gdzie jest sporo osób, wówczas każdy się będzie czuł bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mail tez jest dostepny w ten sposob. Mam tylko jeden problem - od jutra przez jakis miesiac/moze pol, bede pod mailem tylko w godzinach pracy tzn. do jakies 17 :(( Ale to tylko tymczasowo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa... --teraz twoja kolej na adres mail-owy, Myślę, że adresy się przydadzą w przyszłości przy organizacji. Jak widzicie, ja podałem parę słów o sobie. Jestem nauczycielem matematyki, możecie zadać jakieś pytanie z tego zakresu a ja postaram się odpowiedzieć na potwierdzenie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz musze konczyc - odpowiem na wszystkie pytania jutro rano :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, co mi się marzy tu zorganizować? Bardzo chciałbym, aby było nas tu kilkanaście osób albo jeszcze więcej. Różne zainteresowania i upodobania, szeroki przedział wiekowy, nie tylko single, mile widziani rodziny z dziećmi, ... aby tylko było nas o wiele więcej. Wtedy zawsze znajdzie się grupa, której pasować będzie termin, rodzaj imprezy, itp.. Pozwólcie, że powtórzę.... i już nigdy nie będziemy się nudzić. Czy to jest UTOPIA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego o kuźwa i rapid78 , jeżeli tylko macie ochotę, to zaproście tu rodzeństwo czy znajomych. To też swego rodzaju gwarancja bezpieczeństwa. Dobrej nocki rapid78, dziękuję, że tu zajrzałeś i poświęciłeś trochę czasu. Praktycznie jesteśmy tu wszyscy prekursorami czegoś innego. Zatem zaglądaj często i pomóż rozwinąć temat. o kużwa... jeśli masz jakieś pytania --- pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa.. Np jeśli byś się zdecydowała, na takie spontaniczne pierwsze spotkanie, abyśmy się zapoznali wszyscy. Może jeszcze ktoś jutro - pojutrze dołączy. To jaką byś miała propozycję: Palmiarnia, Manufaktura, Piotrkowska... A może coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. Dziękuję Ci o kuźwa , że zainteresowałaś się nami, życzę spokojnej nocy i do zobaczenia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa... jeśli chodzi o mnie, to jestem otwarty na każdą propozycję wspólnego spotkania, co do nieśmiałości - to zależy od sytuacji, Mój cel tworzenia swego rodzaju klubu - znasz, miło by było jakbyś dołączyła. Zbyt dużo samotnych chwil nas gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć o kuźwa. Mam nadzieję, że się nie gniewasz. Staram się dbać o bezpieczeństwo tego topiku. Wszyscy mamy adres w preferencjach, Ty podałaś na forum - co nie musiało być zgodne z prawdą, dlatego sprawdziłem. Wybacz proszę , masz najlepszy dowód, że zależy mi - aby nie było tu drobnych \"oszustów\" a sami odpowiedzialni. Nie dziw się - to moje matematyczne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę, że zajrzałaś tu. Przeczytałaś wpisy od początku ? Co o tym myślisz ? Masz pytania do nas ? Może masz własne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam łODZIAN szlemik--widzę,że ciągniesz temacik..szkoda,że nie mieszkam w Lodzi....iście matematyczna precyzja i konsekwencja..podziwiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×