Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

ja jestem dopiero na tym topiku od dzisiaj wiec nic nie wiem ona_30 i szlemik musza sie wypowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem . ona..30// - serwus, jak dobrze , że miałaś więcej czasu.. Witam rapi78 oraz o kuźwa.. Fajnie , że wpadliście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To młody topik, nasz klub dopiero się tworzy. Jeszcze nas mało, aby zorganizować jakąś ciekawszą imprezę. Planowana Palmiarnia, została na razie odroczona. A zatem wszystko przed nami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wlasnie.....niestety...nie wypalilo ale sadze ze nas juz jest wiecej to tym bardziej bedziemy mogli cosik zorganizowac....aha i tutaj nikt nikogo o wiek nie pyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doradźcie rapi78 oraz o kuźwa... jak rozreklamować jeszcze ten topik, bo przecież jest on mało "widoczny" a wierzę, iż więcej osób byłoby taką akcją zainteresowane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mysle, na razie musze troche popracowac, odezwe sie wieczorem, mam nadzieje ze z jakims konkretnym planem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz ona..30// dziś miałem parę spraw do załatwienia ale za to do końca dnia będę czatował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, mamy zmianę warty, życzę udanego popołudnia i mnóstwo pomysłów.. do jutra ona..30//.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede dostepna -->>ale tylko smski:)--->>to do szlemika, ale to za jakis czas, a do reszty to wiadomo ze dopiero do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, każdy ma jakieś obowiązki. Ale ja mam wolne popołudnie, to tu posiedzę. Jeszcze raz dziękuję ona..30//.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez specjalnie nie musisz tutaj siedziec;) czytałam ze gdzies jest karaoke-->> to moze zorganizuj takie wyjscie w tygodniu po pracy???tzn po naszej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam czas , to posiedzę. A małe spotkanie w tygodniu po pracy, to też niezły pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam inny pomysl-->>ale narazie moze nie korzystajmy z niego bo wszystko sie uklada to do juterka, bo dzis mnie juz tutaj nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak obiecalem, tak sie pojawiam pierwsze co mi przychodzi do glowy to jezeli, tu cytat z ona..30//, \"tutaj nikt nikogo o wiek nie pyta\" to czy nie mozna by zmienic forum z \"Po 30-tce (Życie dojrzałe)\" na \"forum ogólne\" - istniejaca nazwa moze byc mylaca, choc mnie nie zmylila :)) po drugie - trzeba by rzucic jakas konkretna propozycje organizacji czegos (tak jak wczesnie pisalem http://www.polowki.pl/index.php?page=zapowiedz i_imprez lub mala kawa na miescie po pracy na poczatek) - no bo po co ludzie maja wchodzic na topik i czytac malo konretne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj rapi78. Fajnie, że tu zajrzałeś. Dzięki. Czym się kierowałem otwierając topik właśnie tu? Praktycznie to był przypadek, lecz myślę, że na ogólnym forum jest zbyt dużo intruzów i \"nudzących\" się małolatów. Poza tym , w wielu miejscach pozostawiałem linki na tę stronę oraz powysyłałem zaproszenia dokładnie tutaj. Tego jest ze 20-30, szkoda by było to stracić.Wpierw odczekajmy parę dni, jak nie będzie odzewu, to ewentualnie byśmy wrócili do tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o kuźwa trafił tu po moim linku. Do tego od czasu do czasu pozostawiam na ogólnym i nie tylko, nazwijmy to \"drogowskazy\", zerknijcie tam za 5 min - zobaczycie . Jeśli chodzi o zorganizowanie pierwszego spotkania, jak czytaliście wpisy - to namawiałem jak potrafiłem. Aczkolwiek jesteśmy jeszcze skromną grupką. Temat jest otwarty, każdego namawiam na propozycję. \"Połówki pomarańczy \" są extra, ubolewam, że w tym terminie będę w Wielkiej Brytanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ze nigdy nic wiadomo, to tak jak w zyciu - tez nigdy nic nie wiadomo, ale to nie znaczy zeby nic nie robic i tylko siedziec przed kompem. Co do propozycji przeniesienia na forum ogolne moze faktycznie nie jest to do konca dobry pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, że każda osoba ma obawy przed spotkaniem - zwłaszcza Panie. Też uważam - tak jak rapi78, trzeba wyjść z tego wirtualnego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×