Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Rozpoczął się kolejny tydzień pracy. Niestety, nie jesteśmy w stanie cały czas monitorować tego topiku aby móc natychmiast witać nowych gości. Zatem, jeśli ktoś chciałby się do nas przyłączyć - zapraszamy. Przeczytaj pierwsze wpisy, aby było wiadomo w co się "bawimy". Wystarczy się wpisać - my będziemy tu często zaglądać i odpowiemy na każdą opinie i propozycję. Miło by było Ciebie poznać. Do zobaczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak tam po weekendzie???zaczynamy nowy tydzien pracy a za tydzien ja juz mam wolne...chyba:) no to widze ze zadnych zmian nie bylo przez weekend???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER.........to jesli impreza jest za 0 zl i chcesz wykupic miejsce to w jaki sposob to robimy?? a tak w ogole fajnie gdybysmy to my wspolnie organizowali takie imprezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapi78
jak klikniesz "wykup miejsce" to musisz sie najpierw zarejstrowac. Wypelniasz formularz, dostajesz login i haslo, rezerwujesz sobie miejsce (oczywiscie za free) i ... czekasz na impreze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio nic to ja zmykam do pracy.....skoro pozostalam tutaj sama..... poza tym mam dzis jeszcze gosci na glowie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapi78
hmmm ja nic nie oplacalem ale jakos udalo mi sie zarejrtowac :)) trzeba troche pokombinowac ja tez sie musze zabrac za prace :(( juz sie nie moge doczekac urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapi78
pierwsze dwa tygodnie sierpnia ale jeszcze brak konkretnych planow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja juz wyjezdzam prawdopodobnie w sobote do zakopca:)oczywiscie to zalezy od pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to mogłbys zmienic kolorem na czarny????bo wtedy wiadomo ze nikt sie pod Ciebie nie podszywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, tez planuje sie wybrac do Zakopanego, ale zobaczymy jak wyjdzie. Na dlugo jedziesz?? Jakies trasy po gorach opracowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze trasy sa spontaniczne....a teraz dojezdzam do znajomych ktorzy pojechali w ubiegla sobote i to zalezy gdzie oni pojda...bo sadze ze przez tydzien troche sobie pochodza i sadze ze jak ja dojade to zostana juz raczej trasy przez nich zaplanowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, to juz urlop niedlugo :)) nie ma to jak aktywny wypoczynek... zeby tylko pogoda dopisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ta pogoda...zawsze jest nieprzewidywalna:) a własnie co sadzisz o pomyslodawcy tego topiku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysl, fajnie cos zorganizowac w nowym, szerszym gronie dla mnie bomba, jestem otwarty na wszelkie propozycje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wlasnie ja tez sie na to pisze....ale nasz pomyslodawca chyba gdzies zaginal:( ostatnio cos tutaj malo jest chetnych , a poniewaz zawsze w wiekszym gronie lepiej sie mozna bawic to wolal zeby bylo tutaj wiecej ludzi chetnych na takie imprezki i wyjscia....ale jak narazie malutko nas tutaj jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do autora topiku - to... na dobra sprawe go nie znam i nie moge sie obiektywnie wypowiedziec. Ale wydaje mi ze to spoko gosc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja tez go nie znam osobiscie....ale wiadomo ze zawsze mozna poznac:) super z nim sie rozmawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz, jak sie topik rozkreci to ludzie beda walic dzwiami i oknami. Trzeba go tylko dorze rozpromowac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wlasnie ja troche pomagam w tym szlemikowi ale chyba cos nam slabo idzie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, trzeba bedzie pomyslec jak dotrzec do potencjalnych \"forumowiczow\" :)) nie znam sie na reklamie ani na PR i tym podobnych rzeczach, ale... dla chcacego nic trudnego. Mysle ze w Lodzi jest sporo osob ktorzy z checia wybraliby sie na jakis zorganizowany (mniej lub bardziej) wypad czy na jakies spotkanie na miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie jakbys mial jakis znajomych czy w ogole pomysl na wypromowanie tego topiku to oczywiscie mozesz dzialac...wszystkie chwyty dozwolone oczywiscie lepiej jest rozmawiac z ludzmi z \"czarnymi nickami\" bo wiadomo ze nikt sie nie podszywa .....no i konkretniej raczej mozna z nimi rozmawiac a tak w ogole to jestes z Łodzi?czy okolic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kuźwa ja pierdzielę
przyłączyłabym się,ale jestem jeszcze przed 30-tką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 8 lat w Lodzi i tak juz raczej zostanie chociaz w zyciu to nic nie wiadomo... generalnie to z Plocka. A Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele ja tez jestem przed trzydziestka przylaczaj sie, chyba ze wlasiciel topiku nas wykresli :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, dołączę się za 5 min, tylko poczytam co tu się zmieniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×