Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

super ciesze sie ze znalazlas nas i mysle ze pojawicie sie na ktoryms ze spotkan jak narazie jutro jest to zaplanowane a co do innych to poinformujemy wszystkich tutaj oczywiscie czekamy na jakies wasze sugestie bo tutaj kazdy ma cos do powiedzenia poza tym jak to zawsze szlemik mawia- fajnie jakbys zrobila sie na \"czarno\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze zuzanna
to ja moze jutro zmienie kolor a dzis i tak zaraz wychodze to raczej nie bede miala czasu zeby tutaj byc:( jesli chodzi o jutrzejszy dzien to z mila checia sie zjawimy, oczywiscie prosze jutro o wszelkie szczegóły tego spotkania no i do tego szlemika, aby nas poinformowal co i jak, bo chyba on jest calym organizatorem tego wszystkiego?? zycze udanego popoludnia i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ona...widze ze niedawno bylas w tych gorkach?? ja te zuwielbiam takie wycieczki, szczególnie jak mozna duzo pochodzic, no i do tego pogode chyba mialas dobra?? to moze kolejne spotkanie odbedzie sie gdzies w gorach??? ona..piszesz sie na to???szlemik jestes tu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie gory.... tak w ogole to wczesniej juz o tym pisalam, moze nie czytales wszystkiego co pisalismy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze szlemik dokona organizacji kolejnego spotkania typu gory??ja z checia bym sie tam wybral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /oliweczka/
witam zagladam z tak pewna niesmialoscia tutaj;) tez jestem z Łodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /oliweczka/
zwolalam tutaj chlopakow z forum o2 ale ich chyba jeszcze nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc /oliweczka/, wcale nie musisz byc niesmiala zagladajac tutaj tradycyjnie szlemika nie ma, ale witam cie za niego on oczywiscie dolozy swoje powitanie jak tylko sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igragitara
Hejka, kłaniam sie wszystkim Paniom i uszanowanie wszystkim Panom, no pomysł organizowania wspolnych gier towarzyskichjest całkiem niezły, jak kilka osob z tego forum również jestem nieśmiałym Łodzianinem, mam 24 wiosny i uwielbiam poznawać nowych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc igragitara chyba o_kuzwa....w koncu sie ucieszy:) słuchaj, zapraszamy jutro na bilardzik, wilenska 38 godz 18, oczywiscie o szczegółach poczytaj sobie wczesniej albo jak bedzie nasz zalozyciel szlemik to on cie o wszystkim poinformuje poza tym napewno cie tez poprosi abys zrobil sie \"czarny\" tzn zmienil swoj nick na staly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igragitara
pozdrowionka dla Oliweczki to ona rzuciła pomysł o zerknięciu na wasze forum P.S. Mam nadzieje że na maila odpiszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim !! ale się ruch zrobił i dobrze :-D ona -- jestem i już spadam, jutro będe mnieć więcej czasu to trochę popisze!!! do zobaczenia ...jutro ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /oliweczka/
odpisalam juz:) to co wybieramy sie z nimi jutro????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to pech.Szkoda ,ze ja nie jestem z Łodzi......,bo chetnie bym do was pozaglądała ,tym bardziej ,ze odebrałam zaproszenie od \'ona 30\'.....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /oliweczka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /oliweczka/
igragitara, czy my tutaj zostajemy???zmianiamy nicki na stale??? co ty na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igragitara
nie wiem jak będe stał z czasem bo ostatnio zajęty jestem no ale jak tak zapraszasz to chyba da sie coś zrobić w tej materii :) Podaj jakiś numer gg to sie zgadamy co do znaku rozpoznawczego czy coś w tym stylu, będzie fajna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajduś -->>ciesze sie ze w ogole zajrzalas do nas, to z jakiego miasta jestes???jesli nie mozesz z nami sie umawiac to chociaz zajrzyj tutaj od czasu do czasu na pogadanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igragitara
kurcza jo to świeżak jestem jeżeli chodzi o fora i nie za bardzo wiem jak sie zmienia te nicki, pewnie trzeba się zarejestrować, dobrze to rozkminiam? A forum jest całkiem żywe więc ja bym został :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem czarnego koloru:) nio igragitara..wiesz jak to zrobic???wejdz w preferencje i tam jest punkt 1- jezeli nie posiadasz stalego nicka to kliknij tutaj- cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba PAN ZAŁOZYCIEL sie ucieszy ze nasze grono sie powieksza;) tylko jak dzieje sie cos waznego to go zawsze BRAK /oliweczka/ super ze jestes no i ze przyciagnelas ze soba igragitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o nr gg to napisalam ci w mailu:)tyle ze ja go rzadko uzywam z jakiej dzielnicy jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motyla noga, jak sie imprezka rozkręca to ja musze spadać :( Oliweczko tu masz mój numer gg (1502929), napisz wieczorkiem to sie zgadamy co do tego znaku, chetnie poznam Cię w realu. A tymczasem Pozdrawiam Siemandero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis pozno bede w domku, to raczej nie napisze ale jutro mozemy sie tutaj jakos spotkac i mailowo dogadac, co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×