Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

igragitara-->>my tam bedziemy na 100% to spokojnie mozesz przyjsc i nie musisz miec zadnych znaków, jak bedziesz mial maila to szlemik wysle ci info na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No superowo to zgadamy się jutro, ale jakoś tak około 14-15 bo od rana zabiegany jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlemik przed swoim ostatnim zniknieciem naliczyl chyba 6 szt, niewiem jak bedzie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie uznaje zadnych barier, tylko orientacyjnie pytalam skad jestes to ja i igragitara bedziemy 7-8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chyba byla tutaj \"a moze zuzanna\"- deklarowala ze z mezem sie pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez juz znikam bo prawde mowiac to zeby z wami rozmawiac to siedze specjalnie w kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie wyróznienie nas spotkalo:) wow wow wow widze ze niektorzy sie tutaj poswiecaja dla dobra sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłem, witam wszystkich serdecznie. Czytam.... czytam.... i bardzo się cieszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w takim 4-osobowym gronie to juz sie widzielismy, najwyzej was nowych nie widzielismy ale wszystko jest do nadrobienia, z tego co przeczytalam to szlemik moze zarezerwowac caly klub dla nas, to raczej wtedy nikogo innego poza nami by nie bylo:) kris69 do jutreka skoro juz uciekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu szlemik jestes--to teraz zabawiaj ludzi i mysle ze jakas nagrode za to otrzymam;) czytales mojego maila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lista osób na turniej... ona..30// o kuźwa.... Wilczek.... stokrotka.... szlemik kris... z tego co przeczytałem to dodajemy... /oliweczka/ Igragitara czyli jest nas 8 osób... czekamy na pozostałe deklaracje. ona..30// -- dziękuję, wybacz musiałem coś załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam blisko na wilenska, to powinnam tam byc no i chyba igragitara tez bedzie ona..30//DZIEKI ze nas tutaj zaprosilas, tzn ja odpowiadam za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co:) w koncu to AKCJA SZLEMIK:) trwa:) ja zaraz znikam to mysle ze szlemik sie Toba tutaj milo zaopiekuje, bo chyba pozostali juz uciekli szlemik--> pojawila sie a moze zuzanna i tez deklarowala ze bedzie z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie.........1000 wpis juz chyba padl:) no widzisz szlemiku:) jakos dalo rade dzis tego dokonac\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwus /oliweczka/ Ok. Czyli jutro Wileńska 38, o godz 18.00, podejrzewam , że Igragitara jutro też potwierdzi. Jutro chyba zajrzy też... a może zuzanna, było by fajnie. Kochani , ja ledwo nadążam czytać, a co dopiero pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozniej sobie przeczytasz jak bedzie luzniej narazie zagadujmy nasze nowe nabytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlemik, gdyby nie ona30//to napewno by mnie tutaj nie bylo, a igragitara zostal przeze mnie namowiony zeby tutaj zajrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa, ale nas się narobiło:) i w końcu jest ktoś w moim wieku:) a może zuzanna-> wiesz w tego sylwestra bawiłam się z samymi ludźmi, którzy są w wieku moich rodziców i było naprawdę swietnie, więc nie widzę żadnej bariery:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×