Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Analizując godziny wejść do dyskusji- wnioskuję, że raczej będąc w pracy tu zaglądamy. Zatem mówię sobie dobranoc, będę czatował jutro. Jeżeli jednak, ktoś tu zajrzy - proszę zostaw swoją opinię. Może się też dołączysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim zainteresowanym ! Dziś też czatuję, chętnie z kimś rozwinę temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mna tez? ps. a propo pisania tutaj, to ja tez pisze jak jestem w pracy bo w domu nie mam dostepu do netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzisz ten mój ruch społeczny rodzi się w wielkich bólach, ale jestem cierpliwy.... Kombinuję jak mogę aby tu ściągnąć Łodzian, chyba w Łodzi ludzie są zbyt zapracowani albo zbyt \"zamknięci\". Mam jeszcze parę pomysłów i nadzieję na eksplozję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... jak mi się uda - to co planuję .... .... to jeszcze będzie tu tłoczno, ale to jeszcze parę dni.. Ubolewam tylko, że w tę sobotę czy niedzielę nie wypali nawet mała imprezka, mało zainteresowanych, no i pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda i tak bedzie ładna...zobaczysz....ja chyba w sobote wyjezdzam w tatry na 2 tygodnie, ale to jeszcze nic wiadomego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Ci wyjazdu na 100% . Jak wrócisz, to albo tu będzie wrzawa albo .... się poddam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bardzo tylko jeszcze niewiem czy na pewno pojade teraz czy dopiero za tydzien:( zalezy od szefa czy dostane urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś wyjechała, czego Ci życzę - to zbieraj bezpośrednie kontakty na bazę noclegową, może się kiedyś przydać, gdy ten topik się rozrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety....jade dopiero w przyszlym tygodniu....bede musiala skonczyc te prace co mam do zrobienia i dopiero dostane urlopik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi , ale spójrz na to z innej strony ... .... za trzy tygodnie byś musiała wracać, a tak... .... tydzień dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne jasne.....tyle ze jak pojade za tydzien to tam bede tylko tydzien, bo dojezdzam do znajomych ktorzy wlasnie jada w sobote i wracaja za dwa tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to pech. Aby to zrekompensować, należałoby coś zorganizować. Może do soboty zbierzemy się jakąś grupką i coś zaradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris69
witam Łodziaków, ja tez sie pisze na jakies imprezowe spotkanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zróbmy tak ..... Kto ma ochotę wejść do takiego klubu, zapraszamy serdecznie.. Proszę, zostaw swoją opinię, propozycję, ... co chcesz. Będziemy mogli wysłać mail-a (jeśli jest w preferencjach). Mam nadzieję, że zbierzemy się tu w najbliższych dniach wszyscy aby poplotkować i coś zaplanować. Do zobaczenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris69
łódz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona..30// -- szkoda mi Ciebie z tym wyjazdem, ale może tak miało być....... dzięki temu - pomożesz mi tutaj. z góry dziękuję..... oj - przepraszam za słowo "góry".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris69 -- to wspaniale, czytałaś(eś) wpisy od początku, jeśli nie to proponuję przeczytaj - będzie wiadomo o co chodzi. PS. kris69 -- może zrezygnuj z pomarańczowego kolorku, tu sami czarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie no wlasnie kris69-->>ten kolor tutaj nie pasuje:) a z górami to bywa roznie no i podobno w zakopanem jest 6 stopni C:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszyscy witaj ona..30// --- dziękuję Ci wpadłem tu na chwilę - obowiązki mnie wzywają , wrócę za 4-5 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlimik
Witam ponownie. Musiałem m.in. zrobić jakieś zakupy . Ale już jestem i będę czatował. Może ktoś jeszcze nie ma planów na ten lub następne weekandy i będzie chciał się przyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×