Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Gość kris69
ja tutaj rzadko bywam, a moze sie okazac ze zapomne haslo i co wtedy???wole byc kolorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia__
witam wszystkich Łodziaków:) to kiedy jakies spotkanko???ja tez sie zapisuje na liste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_tez
ja tez.. hej wam !!!jestem z aleksa ale tez lubie czynnie spedzac czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_tez
a gdzie załozyciel????sobota juz za dwa dni to chyba wypadalo by cos wymyslic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlimik
Już jestem. Witam wszystkich, chyba znów powinienem być czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlimik
a teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlimik
Nie wiem co się stało ? Może teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlimik
kolejna próba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem na dobre. Kochani, zróbmy się wszyscy na czarno aby było sprawiedliwie. Będziemy mieli swoje adresy na pocztę. Mile widziane parę słów o sobie. kris69 - nie zalewaj. jako hasło weż nr swojego telefonu, tego nie zapomnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem, kto jest chętny na piknik w sobotę lub w niedzielę, czy może jakieś inne propozycje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest nas dwoje, w niedziele chyba będzie ładniejsza pogoda, w/g tego co mówili w TV. Może jeszcze ktoś się dołączy i spotkamy się gdzieś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona..30// --- Byłaś kiedyś w Łódzkiej palmiarni albo w ogrodzie botanicznym ? Jutro piątek, praktycznie ostatni moment oby się zorganizować na tę sobotę lub niedzielę. Kto miałby któryś z tych dni spędzić samotnie - zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu. Dziś mówię -- dobranoc, a dla tych co tu jutro zajrzą - dzień dobry. PS. Ja w palmiarni nie byłem. Kto jeszcze nie był ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ona..30// Ja też byłem dawno temu, jeszcze przed remontem - to to się chyba nie liczy. A masz aparat cyfrowy, aby pstryknąć parę zdjęć i tu umieścić, bo mój "pojechał" w świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekstra ! J a wybywam, za 2-3 godziny będę z powrotem i posiedzę tu do końca dnia. Na razie pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, jeśli ktoś jeszcze miałby ochotę zwiedzić łódzką palmiarnię (na dobry początek), to zapraszamy - tylko trzeba się tu wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z powrotem. Zadzwoniłem do palmiarni - w niedziele mają otwarte do 18.00. Proponuję po obiadku np. o godz.14.00 lub 15.00 .... ..................... no chyba, że ktoś ma inną propozycję. Temat otwarty i lista chętnych też otwarta .... zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlernik
niech przyjedize jak najwiecej kobitek, chętnie was wszystkie porucham w kakało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę nie zwracać uwagi na powyższy wpis, istniało prawdopodobieństwo, że wejdzie tu jakiś smarkacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to mozna poprosic moderatorów aby wyrzucala stad wszystkich pomaranczowych lub zablokowala im wstep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlemik-->> wysłałam Ci maila to przeczytaj sobie dokladnie...ja dzis juz stad znikam i bede dopiero w poniedzialek, to moze cos zdzialasz przez weekend tutaj albo na zewnatrz...pozdrowienia i milego weekendu dla wszystkich(chociaz i tak nas tutaj jest bardzo malutko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten słoneczny sobotni poranek. Przypominam jutro szykuje się małe spotkanie w Łódzkiej Palmiarni. Jeśli ktoś chciałby się dołączyć do nas -- serdecznie zapraszamy, dopiero stawiamy "pierwsze kroki", mile widziani nowi członkowie - zwolennicy bardziej aktywnego spędzania wolnego czasu. Zatem jeśli się nieraz nudzisz, nie masz co robić w weekandy, odezwij się tu - dodaj swoją opinię i propozycje. Ja dziś do godz 14.00 czatuje i odpowiem na każdy wpis. A dla rozbudzenia się i wspomnień - małe co-nie-co dla ucha : http://moli.wrzuta.pl/audio/y83Ppckg8g/10-venessa_paradis_-_joe_le_taxi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×