Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Witam wszystkich, Szlemik - numer jest ok, bateria mi zupełnie wysiadła, ale mam już nową:-) Wszystkie Twoje sms-y doszły, odpisałam. Czekam o 17:20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry, czesc i czolem Szlemik - bede dzisiaj ale tak okolo 19.30. Wiec jak juz wczesniej pisalem, jak chcesz to uwzglednij mnie w rozgrywkach, a jak nie to i tak bedzie spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie, obijam sie jak moge, i tak bedzie do urlopu :)) dobrze ze sie wymigalem od tej delegacji :)) szkoda tylko ze wczesniej nie moge wyjsc z pracy, bo bym szybciej zalatwil pewne sprawy i przyjechal do Was na umowiona 18.00. Ale coz, wazne ze sie pojawie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie...wazne ze sie pojawisz;) zauwazyles jak tutaj sie zrobilo gwarno wczoraj??;)) czesc o_kuzwa:) jezeli chodzi o te strone mojego znajomego to niczym mnie nie ujelas bo ja juz mu to mowilam wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylem jaki tlok sie robi :)) o kuzwa - ty to masz fajnie, wstajesz sobie o 12, sniadanko, internecik, opalanko jak jest pogoda, dzisiaj jeszcze bilardzik - tez tak bym chcial :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to ladna pogoda, znowu dzis zaczyna sie robic skwar po wczorajszej przerwie chcialam dodac ze ja dzis tez sie troche spoznie tzn powinnam byc ok 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! Ja w pracy, oczywiście przed urlopem najwiecej ganiania :-) widze, że grupka bilardowa się już krystalizuje, super! - wieczorem będzie się działo :-) Pozdrawiam wszystkich, do zobaczenia w 9-tce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.. Jest nas zatem 10 osób. Fajnie, że /oliweczka/ jeszcze raz potwierdziła udział w turnieju i Igragitara również. /oliweczka/ -- Dobrze by było, gdyby udało Ci się przyjść na czas. Z dwóch powodów --(1)- na początku będę wyjaśniał zasady gry i reguły turnieju, później będzie to utrudnione - bo sam też będę grał. Po --(2)- jeżeli spóźnią się 2-3 osoby, to fakt ten już będzie komplikował rozgrywki. Spóźni się rapi, na to On sam nie ma wpływu - praca. Dlatego proszę - postaraj się, może Ci się uda być na czas. rapi -- Jak zdążysz na 19.00, nie utrudni to w żaden sposób rozgrywek. Gdy przekroczysz 19.30 to .... będziemy improwizować. Proszę się nie martwić, nikt tak szybko nie będzie odpadał. Każdy przy stole zaliczy 2-3 godziny grania. Planuję utworzyć dwie grupy eliminacyjne po 5-6 osób. W ramach każdej grupy gramy każdy z każdym. Czyli wszyscy będą grać minimum 4 mecze z czterema różnymi zawodnikami. Z każdej grupy wyłaniamy po dwie osoby o największej ilości punktów, które to osoby grają w krótkim finale walcząc o zwycięstwo. Gdyby ktoś miał niedosyt - trzeci stół będzie wówczas wolny. Jestem do 17.00 i odpowiadam na pytania jeśli są....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szlemik:) ja bede krocej to chyba mnie lepiej usunac z listy graczy, ale napewno bede kibicowac przez ten czas co z wami zabawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa... -- Będzie kilka osób nieumiejących grać w bilard. Nie martw się, ważniejsze jest spotkanie i zabawa. Przy okazji się podszkolisz i potem ograsz chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez praca...niestety, tak bywa ze czasem trzeba cos nadrobic jak sie chce w koncu wyjechac na jakies wakacje;( dlatego sie spoznie ale powinnam być napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona..30// -- Na liście będziesz, po prostu jako pierwsza będziesz grała wszystkie partie. Damy rade. A może Ci się spodoba i zostaniesz do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie moge wlasnie zostac...pozniej mam spotkanie w firmie i musze byc tam obecna:) dlatego ja pozostane tylko kibicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona..30// -- Będziesz tylko ze 30 minut, to faktycznie jest problem.... pomyślimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×