Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Ja nie jestem taki szybki jak Ty w zagadywaniu, poza tym ja jestem bardzo nieśmiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem /oliweczko/ -- dlatego podziwiam ona..30// za pomysłowość i aktywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytajcie sobie strone mojego znajomego na temat poznawania ludzi w necie i powiedzcie co o tym sadzicie? http://users.vline.pl/~matforev/ szlemik-->>ty niesmialy???to chyba raczej ja taka jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też życzę Wam dziewczyny udanego popołudnia i dziękuję. ona..30// -- ten teks na szybko jest dla mnie za trudny, muszę go przeczytać z natchnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no domyslam sie, ale przeczytaj i powiesz pozniej co o tym sadzisz bo w nim jest duzo prawdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlemiku, a czy do tego klubu można zabrać własne jedzonko? Domowego ciasta raczej nie upiekę, bo nie mam talentu :-( ale zawsze istnieje cukiernia na rogu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlemik napewno to zalatwi z wlascicielami, on ma dar przekonywania:) wilczek_29 sadze ze jemu sie uda:) pozdrawiam i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym klubie jest tylko jedzenie typu: hamburger, hot dog, itp Własne jedzenie , nie powinno sprawiać problemów. Klub mieści się na piętrze a pod nim jest sklep spożywczy, w razie czego można coś dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miło. Talentem kulinarnym raczej nie błysnę, ale może uda się coś przygotować. Do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, że dziś nie jestem rozmowny, lecz mam pełno spraw na głowie a teraz właśnie wziąłem się za przygotowanie tablicy wyników. Wilczek... -- My jutro jesteśmy umówieni o 17.20. Jak tylko wjadę na Twoją ulicę to dzwonię z pytaniem pod który numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczek.... właśnie dzwonię do Ciebie. Sprawdzam połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona30-> nie chciałabym być złośliwa, ale żeby dojść do takiego wniosku dopiero po 12 latach???:o Zgadzam się całkowicie, że tak jest i chyba każda dojrzała, rozsądna i twardo stąpająca po ziemi osoba tak twierdzi. Nie zgodzę sie tylko,że należy rozmawiać tylko ze starymi znajomymi. Osobiście na chaty nie wchodzę bo nie mam takiej potrzeby, nikogo w necie nie zagaduję, ale dlaczego nie miałabym rozmawiać z wami na przykład??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale cisza.... PODSUMOWANIE... W turnieju biorę udział : (1)-- ona..30// (2)-- stokrotka... (3)-- szczęście stokrotki (4)-- o kuźwa... (5)-- kris.. (6)-- Wilczek.. (7)-- rapi.. (8)-- /oliweczka/ (9)-- szlemik ..to są osoby, które zgłosiły gotowość bojową. Czekamy na potwierdzenie innych zawodników. Rozumiem z wpisów, że /oliweczka/ przychodzi, Igragitara -- nie jestem pewny, zatem potwierdź czy też. a może zuzanna -- I bardzo dobrze zrobiłaś, że tu zajrzałaś. Namów jeszcze męża i przychodźcie. mam dla Was dobrą wiadomość -- nie będziecie najstarsi. Tylko tu na forum potwierdźcie - czy na pewno przyjdziecie. Wilczek -- Dzwoniłem do Ciebie i wysyłałem sms-y. I cisza. Czy ja mam na pewno dobry numer ? Listę zamykam przy max 12 osobach, z przyczyn organizacyjnych -- turniej trwał by zbyt długo. Jest to Klub Bilardowy \"Dziewiątka\" na ul. Wileńskiej 38. Klub jutro jest otwarty od 17.00. My mamy zarezerwowane od 18.00 wszystkie 3 stoły, a zatem cały klub nasz. Prawdopodobnie będziemy tylko My, czyli nie będzie kłopotów z poznaniem się. Szefowie są młodymi, bardzo sympatycznymi ludźmi. Trudno przewidzieć czas trwania tego turnieju, zakładam 3-4 godziny. Mamy jednak możliwość organizacyjnego sterowania czasem. Planowany koszt 10-15 złotych od osoby - tyle co za stoły. Jeśli są jakieś pytania, to proszę dziś lub jutro tu na forum zadawać, lecz ja będę uchwytny o godzinie 6-9 rano, lub 15-17 po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze parę słów o klubie... Jest tu piwo beczkowe i butelkowe, napoje, kawa i herbata, słodycze, papierosy. Swojego piwa zatem nie przynosimy. Jedzenie swoje - może być, bowiem w klubie (w mojej ocenie) jedzenie jest kiepskie. Tylko czy przez 3-4 godziny zgłodniejemy ? Klub jest otwarty - jak długo są goście. Kto chce więcej informacji, proszę przeczytać mój ostatni wczorajszy wpis oraz niech kliknie tutaj...http://www.google.pl/ig?hl=pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris.. -- Twój dowcip o nauczycielu : ... a to nauczyciel. Już nie żyje... jest rewelacyjny. Przy okazji dowcip (niestety dla wtajemniczonych).. Nauczyciel pyta ucznia --- Co to jest różniczka ? --- Uczeń myśli, myśli... w końcu pada odpowiedź : --- Różniczka... to wyniczek odejmowanka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się zmywam, wrócę ok godz. 15.00. PS. W najbliższą niedzielę mija pierwszy miesiąc istnienia naszego topiku. Co Wy na to .....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Wszystkim :) Plany mi się pozmieniały z czego jestem piekielnie zadowolony, bo to oznacza że widzimy się wieczorkiem. Ten bilard to będzie niezłe wyzwanie bo już nie pamietam kiedy grałem, ale w końcu liczy się dobra zabawa (zajawka jak kto woli). Niwzmiernie sie nakręciłem na to spotkanie bo poznam was - nowych ludzi i juz czuje że będzie nieźle. Ciekawe tylko czy sie jakoś wiekowo dopasujemy, no wiecie w sensie dogadywania się i wspólnych tematów, no ale sie zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak nie umiesz, to najwyżej odpadniemy szybko i będziemy kibicować reszcie, możemy tez poczynić jakieś zakłady, damy rade, jeszcze nigdy tak nie było żeby jakoś nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×