Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

ooo heja Aśku, tak długo się wpisywała, że Ty w między czasie zdążyłaś już cos naskrobać, widze że Twoja Sandrunia to bardzoooo grzeczna dziewuszka ucałuj ją ode mnie 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek-zerknelam do linkow na Twoja fotke. brzuszek sliczniutki a mamuska widac ze dumna :0 ale wieksze wrazenie zrobilo hobby twojego meza. Bo moj tez ma bzika na punkcie akwarium. Niestety, ze wzgledu na male M mamy tylko 70 l, holender. Ale marzeniem mojego M jest morskie. I cos mruczy ze zacznie od 100 l. A to kosztowne jak cholera. Ostatnio dokonal jakiegos zakupu krewetek za 20 Zl i ostala mu tylko jedna. Lekka reka wydaje na ta. No coz, wiem jak wiele ma stresow w pracy, stad nie zabraniam mu , bo to jedyn jego relax. Ale podsumowujac: gratuluje akwarow. Wszystko to w domu trzymacie??? A w czyms sie maz specjalizuje???? Paula-najwazniejsze to postawic dobra diagnoze, bo moze sie okazac ze to co prawad jakies uciazliwe dziadostwo, ale niegrozne. Najgorsza jest niewiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje nadwislanko - najrosza jest niewiedza, ale jak tu się leczyć jak na nic nie chce dac skierowania a żeby leczyc się prywatnie to potrzeba kasy a moja mam nie ma emerytury wojskowej tylko taka jak wszyscy.... no comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - świetnie że paczka już doszła a jeśli będzie za mała to mam jeszcze jedną którą kupiłam Tomkowi rok temu i nosił ją kilka razy ale jak nówka funka tyle że granatowa, acha i przymierzę Tomkowi jedną rzecz a dokładnie kombinezonik a raczej spodnie na szelkach zimowe i jak bedzie za maly to moge ci go tez dać, i mam śliczne ogrodniczki które też mi mama przywiozła z Włoch i Tomek mało w nich pochodził bo były akurat i są naprawdę super, jak Cię coś interesuje z tego to napisz mi a ja zrobię Ci foteczki i sobie zobaczysz :) fajnie że mogę Ci coś oddać bo nie mam gdzie tego już chować bo szkoda mi wyrzucać. Paula - myślałam że się zesikam ze śmiechu jak przeczytałam o tym lodzie hahahhahah dobre to było :D:D:D ale rozumiem i popieram. A co do mojej szkoły to zaczęłam studiować w Gdańskiej Wyższej Szkole Administracji w Gdańsku no i Administrację , chyba nawet po sąsiedzku z Asią bo Gdańsk Stogi, mam 100 m do morza i jestem happy bo świeże powietrze i w ogóle, kocham morze. Czas ruszyć dupsko bo nie zamierzam zapierniczać w supermarkecie, nigdy nie pracowałam w markecie i nie zamierzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście mnie ochrzaniły !!! Ale nic – należy mi się i z pokorą przyjmuję razy :-(. Jednak można na Was liczyć: Jak trzeba to pocieszycie a jak się należy – to opierdzielicie. I chwała Wam za to bo po Waszych komentarzach skoczyło mi ciśnienie i moje galoty się lekko zaczerwieniły czyli @ zaczyna nadchodzić. Dzięki Wam !!!!!. Już nie zrobie takiej głupoty i od dzisiaj zaczynam następne opakowanie antyków. Niestety nie mogę w tym miesiącu rozpocząć stymulacji bo między czasie zrobiłam cytologię i wyszło mi jakieś zapalenie. Jak nie urok to .....przemarsz wojsk :-) Do doktorki idę w przyszłym miesiącu i muszę najpierw wytępić to dziadostwo a dopiero potem już pójdę z czystą pochwą :-) do mojego gina od niepłodności ustalić plan działania. Boże jak się cieszę że teraz nie muszę go nawiedzić bo by mi chyba ten mój durny łeb urwał. Także póki co u mnie jeszcze co najmniej miesiąc spokoju. Jeszcze raz dzięki za ochrzan i życzę miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, przepraszam za milczenie długie estelka trzymam kciuki cały czas, nie martw się , bedzie dobrze :) czekam na wieści z niecierpliwością. przyznam ze nie śledziłam dokładnie forum ost. cierpie na notoryczny brak czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA30
Witam wieczorkiem, Sysiu, to życzę powodzenia w edukacji, i nie tylko oczywiście, ochhhhhh tego moża to Ci troszeczkę zazdroszę, kocham morze a mam do niego niezły kawałek ok 600 km :):):):):):):):):):) Gosiaczku śliczny masz brzuszek, wyglądasz kwitnąco :):):):):):):) Paula, Nadwiślanka :):):):):):):):):):) Foli fajnie że zajżałaś, jak będziesz mieć chwilkę to napisz co u Was? moze masz jakieś nowe fotki ślicznej Nadii.... jak tylko znajdziesz chwilkę pamiętaj o nas :):):):):):):):):) Estelko, zaciskam kciuki cały czas, POWODZENIA !!!! ZOBACZYSZ UDA SIĘ !!!! :):):):):):):):):) Ja skończyłam papiery firmowe, teraz pomęcze trochę brzuch brzuszkami a potem kąpiel i do spania, jutro kolejny dzień :):):):):):):):):):):):):):) trzymajcie się dziewczyny, kolorowych snów :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście miało być \"tego morza\" :):):) ło matko ja już chyba na oczy nie widze że takie błedy robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaa - foty doszły - dzięki - wyglądasz poprostu bosko!!!! Judyta - chyba potrzebowałas tego ochrzanu żeby @ przylazła :P:P:P Foli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki. Troszczekę naskrobałyście i było co poczytać. Estelka, trzymam kciuki!!!!!! Enigma, a dlaczego robiłaś ten test pappa? Mi też lekarz go proponował, ale chyba nie będę go robiła, co ma być to będzie. Wcześniej Enigmuś, jak tu pisałaś o swoim obwodzie brzuszka, to ja się podłamałam. U mnie brzuch jak bania. No i wszystko się wyjaśniło wczoraj. Miałam potworne wzdęcia. Nie poszłam do pracy, no i wczoraj miałam pierwszą wizytę u nowego gina. Jestem strasznie zadowolona. Wszystko mi wyjaśnił. No i wzięłam wczoraj garśc tabletek i mogę teraz normalnie funkcjonować. Brzuch wrócił do normy. Wyobraźcie sobie, że jelita miałam tak zagazowane, ze gin na początku myślał, że zrobił mi sie torbiel. Później się przyjrzał i powiedział, ze to moje jelita. W każdym razie muszę leżeć. Narazie 2 tygodnie zwolnienia. Ale już dziś naprawdę czuję się świetnie. Z takich formalnych rzeczy to mam zrobić toxoplazmozę.No i oczywiście stopień czystości i grupę krwi. Jestem w tygoniu ciąży i termin mam według miesiączki na 14 maja, a według usg na 16 maja. Enigma a TY kiedy? No i laseczki, która mi powie jak sie robi suwaczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Iwonki77
http://babystrology.com/tickers/ wystarczy wpisac swoje imię i date ostatniej mies. a potem na dole w okienku sa różne skróty, wybierz ten dla stron www i na kafeterii wejdź w swoje preferencje i dodaj stopke ze skrótem do suwaczka i powinno działać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej kombinuję, moze się uda :) Ciekawe o której Estelka ma transfer? Moja koleżanka, która miała ze mną laparoskopię też chyba jakoś teraz bedzie miała transfer. Nie mówiłam jej, że jestem w ciąży. Zaczekam, aż ona mi powie, ze u niej się udało i dopiero jej powiem. Pamiętam, jak zawsze przeżywałam nowimy o ciąży u koleżanek. Tzn, cieszyłam sie, tylko zawsze mnie to dołowało, dlaczego nie ja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka, mnie długo nie było więc nie zdążyłam złożyć ci serdecznych gratulacji :) Ana, Paula :) U mnie ok Nadia kończy 7 miesięcy za parę dni, rosnie szybko, jest b. wesołym dzieckiem, właściwie nie marudzi, nie płacze, chyba ze ją zostawię samą w łóżeczku to się złości, uwielbia jak się coś dzieje i jest dużo ludzi :) Poza tym jest małą gadułą, nauczyła się robić \"papa\" ostatnio i jesteśmy z niej bardzo dumni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja laseczki :):):):):):):) u mnie kolejny słoneczny dzionek, po porannym chłodzie zrobiło się pięknie i słonecznie, co nie zmienia faktu, że mnie się nic nie chce, ogarnoł mnie leń, nic nie pomaga na przebudzenie :):):):):):):):) Iwonka śliczny suwaczek, ciesze się że u CIebie wszystko dobrze :):):):):) Foli, ale ten czas leci, Nadia ma już 7 miesięcy, superrr ze jest takim grzecznym dzieckiem i że rodzice mają powody do dumy - pozdrawiam Was:):):):):):):):):) Zabajonku haloooo co tak cichutko siedzisz?:):):):):):):) Estelko jestem z Tobą myślami :):):):):):):):) buziaczki dla wszystkich laseczek 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Foli, Buziaczki dla Nadii Ana masz racje, ten czas tak szybko leci ..... A ja dzisiaj dobrze sie czuję i biorę się za wypiekanie pizzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł:) Paula :) dzieki za miłe słowa:) iwona :) ja robiłam ten test pappa tak dla własnego spokoju, bo nie ukrywam ze jesli okazałoby sie ze dziecko miałoby miec zespol downa to usunęłabym ciąze na tym etapie:( Rozmawialam z Panią genetyk i Ona równiez była tego zdania ze lepiej usunąc, to samo mowila lekarka na usg, a one chyba wiedzą co mowią. Poza tym wiesz ten test tez mowi o innych wdach genetycznych więc wolałam go zrobic. Ja z terminu transferu termin mam na 7 kwietnia a z usg na 1 kwietnia ale wiem ze urodze w marcu bo będę miała cesarke na zamowienie i Dr zrobi m iją ok 20-25 marca:) Estellka :) pewie juz chrapie po punkcji:):):):):):) moze wieczorem Nas odwiedzi???? ❤️ ❤️ ❤️ Ana :) ja dzis mam takiego lenia ze z chęcia poszłabym do wyrka ale niestety praca:( A wczoraj widzialam w sklepie taka moja kolezankę zazdrosnicę ktora zawsze ... nie wiem dlaczego wszystkiego mi zazdrosciła.... choc nie ma czego...no i mamy wspolną kolezankę ktora mieszka za granicą Polski. I dzis dzwoni ta z Niemiec i pyta sie mnie? ze tamta sie jej pyta!!!! widziala mnie o 21;30 w sklepie i juz w tym samym dniu dzwonila do Niemiec:P I pyta sie czy ja jestem w ciązy :P czy zmieniłam styl:P:P:P:P:P hihihihihihih bo byłam ubrana w takie bojówki ala wojskowe i zielony sweterek:P z kamizelką brązową wiec nie było to podobne do mojego obcisłego image lafiryndy:D:D:D:D A j do niej: a co ty tnv 24 :P:P:P a potem a co przytyłam czy co? A ona : nie tylko inaczej byłas ubrana:) A ja hihihihiih i oczywiscie gęba na kubeł i nic nie powiedzialam :P Poczekam az spotksaamy sie w grudniu a swięta to dopiero szczena im opadnie jak zobacża moj brzuszek:P:P:P:P:p Wiecie jaki to bedzie dla nich szok!!!!! ale poczekam:) One maja juz dzieci a ja zostałam rodzynkiem:) wiec tym bardziej będzie to dla nich szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)pamietacie mnie jeszcze?dluuuugo nie pisalam ale nie mialam netu w domu.Po 2 latach wyczekiwania udalo sie zajsc w ciaze za pomoca 3 inseminacji w czerwcu urodzilam Kubusia:):):)Poród był cięzki zaczął sie odejsciem wód płodowych w domu bezbolesnie potem w szpitalu kroplówka, bóle i tak doszlismy do pełnego rozwarcia. Niestety Kubuś co miał wyjśc to sie cofał i trwało to juz za długo wiec wywieźli mnie na cesarke.Byłam przytomna i za chwilke ujrzałam Kubusia:):)Potem bylo ciezko dojsc do nsiebie i goraczke mialam i Kubus żótaczke ale po 10 dniach poszlismy do domku:)Od dnia naraodzin jestem przeszczęśliwa i całkiem inaczej patrze na te moje starania-trudno wymagało to troche czasu ale zapomina sie o tym.Dziewczyny i na was przyjdzie kolej Emiczko, Estelko z wami najbardziej czuje sie związana a Pula mówia mi na jkaim etapie jesteście, nie poddawajcie walczcie bo na pewno bedzie happy end:):)trzymam za was i za wszystkie dziewczyny starajace sie:)buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, dzięki :) a ty uważaj bo jak twoje dziecko wda się w ciebie z tym nadmiarem energii to ci nieźle niedługo dokopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!! dzięki za kciuki! teraz trzymajcie dalej , mocccnoooo! o jak miło, że Foli i Myszka do nas znów zawitały ! WITOJCIE! ja jakoś przeżyłam punkcję ;-) nie było źle. Wskoczyłam na łózko, zobaczyłam tylko, ze mój lekarz wchodzi do pokoju i odpłynęłam. Obudziłam sie juz na ogólnej sali (w sumie 4 miałyśmy pukkcję). Pół godzinki poleżałam i do domciu. Czuję się super, tzn. czułam, bo teraz mi troszkę brzuch spuchł i delikatnie pobolewa, ale zaraz wezmę nospę. A wogóle to miało być 6 komórek, a wyciągnęli mi 8 czy 9 - bo chociaż te ponad szóstkę były troszkę mniejsze, ale na tyle dojrzałe, aby mozna je było spróbować zapłodnić :-) Obsługa pilęgniarska w Invimedzie rewelacyjna! Tak więc sie powtarzam - trzymajcie kciki dalej, bo w piątek pewnie będzie transfer. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika....21.09......badania i może transfer blastocyty w październiku 27 m-cy........Warszawa Golka26..........9.09.......29..........?...... już 3,5 roku...in vitro na wiosnę 2008r. Estella .........24.08.....27......20.09......3lata.......Warszawa.. ICSI-po punkcji AnA 30............23.09.......30-34.......?...............nie licze juz... beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......22.08..........27-28 ........ 38 m-ce.... okolice Warszawy (starająca-adoptująca) JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelllka:D Nooooo...to teraz tylko ciiiiiiii...zeby nie zapeszac i na paluszkach wygladamy z Toba tego cudu:D Super!! Aaa..wasnie mialam Was zapytac bo mnie zaintrygowalyscie .Co to bylo z tymi nieperfumowanymi mydelkami i brakiem perfum wogole? Mozecie wyjasnic?;) Enigma-ja tez mialam CC-na zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Olinek :) Sysia a jak tam zdrowie synka? Mam nadzieję, ze cała ta sprawa ucichła. Masz ślicznego chłopczyka :) :) :) :D Gosiaczek :D Enigma, a powiedz nadal spacerujesz sobie z pracy 4 km do domciu? Właśnie zerknęłam na suwaczek i aż się zdziwiłam :D) jak ten czas szybko leci!! :D :D :D Goluś :) ciężko mi było czytać o Twoich małżeńskich problemach, bo miałam chwilami wrażenie, że czytam o sobie.... jakoś czas goi rany, teraz mogę się uśmiechać i priorytety się zmieniły :D życzę Ci duuuużo wewnętrznego spokoju, na pewno się przyda i pamiętaj, że na pierwszy miejscu najważniejszych dla Ciebie osób powinnaś być TY :) Ana :D Foli :D Emika :D Nadwiślanka :D Paula :D Iwona :D i wszystkie forumowe koleżanki pozdrawiam i uciekam szybko na razie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna6
emika, dzięki że odpisałaś bardzo mi przykro z powodu Twojego zarodka - cieszę sie ze się z mężem nie poddajecie - trzymam kciuki za styczeń:) ja też leczę sie u dr Zamory:) ja miałam troche inne przygotowania - antykonc brałam od 2-20 dc a od 21 decapeptyl i ten przez 15 dni. od 5 dni biorę gonal i menopur. wyniki na razie kiepskie - 7 raczej małych pęcherzyków. w ten piątek mam kolejną wizytę u dr Lewandowskiego - zobaczymy co zobaczy... trzymaj sie ciepło:) enigma, gratulacje z powodu 14 tygodnia:) tyle tu osób i wątków, ze wszytskie troche mui się mylicie:( Estella, trzymam mocno kciuki za śliczne zarodki i udany transfer:) nika, ja po transferze też zamierzam normalnie funkcjonować. znam dziewczynę, która po pierwszym transferze leżała bykiem 2 tyg i nie udało sie a za drugim razem wyszło ale żyłą normalnie. na pewno trzeba uważać na siebie i jeśli praca jest wyczerpująca albo bardzo stresujaca to warto iść na zwolnienie ale czasem będąc w parcy czas oczekiwania mija szybciej.... szczęściara, ja też mam wybuchy gorąca. najgorzej jest w nocy - wtedy nie daję juz rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tych pachnideł to nie można na punkcję i transfer, bo podobno zarodki sa bardzo wrażliwie na chemiczne aromaty, więc lepiej im zaoszczędzić cierpień :-) ja w poniedziałek idę do pracy, ale w weekend będę lażała bykiem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna nie martw się. Ja po 5 dniach Menoparu tez miała maleńkie jajeczka i było ich tylko 6. Ale już po kolejnych 4 dnich zwiększonej dawki Menopuru udało się dziś pobrać 6 super dojrzałych i dwa lub trze (nie pamiętam :-o ) troszkę mniejsze trzeba sobie wmawiać w takiej sytuacji - nie ilość a jakość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×