Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Estelko a mnie się udało kupić spodnie ładne na gumce i wcale nie takie babciowe, na kantek, eleganckie :) i je nosiłam, bo mnie szybko wypchało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog, ale gdzie takich szukać? w sieciówkach, w zwykłych sklepach, na bazarkach? jak na razie wygrzebałam w domu dwie pary dżinsów, które były na mnie za wielkie, teraz są ok. Tylko ja z racji stanowiska, nie bardzo mogę chodzić do pracy w dżinsach :-( ale jak nic nie znajdę, to chyba będę musiała :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko no ja właśnie kupiłam na targu ... w sklepach nie widziałam takich :/ albo spódnice? chyba, że nie lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko, tu masz przykłądy tego pasa http://www.allegro.pl/item259665181_absolutna_rewelacja_dwustronny_pas_ciazowy.html http://www.allegro.pl/item261870244_pas_ciazowy_rozmiar_classic.html oczywiscie on jest regulowany, ja nosiłam pod sweterki, czarny uniwersalny, bo przeważnie do pracy mam czarne spodnie z materiału a i jak brzuch wylazł to była jesień, słoty, wiec jasnych spodni nie nosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko, przymiarki sa od roku i coagle cos mi przeszkadza. Chodze kolo tematu jak mis kolo miodu:) Ale teraz wieczory dlugie wiec znajde zcas. Poza tym zmianiam godz pracy i wczesniej bede w domku wiec na wszytsko znajde czas. estelka-ja cie rozumiem z tym niedowiarstwem. Tyle lat czekania a tu nagle II. Ale to jeszcze moment i uslyszysz seduszko i bedziesz wiedziala ze to prawda. A ja dzis ide kupis sobie kozaczki i nie zawaham sie wydac na nie wiecj niz nakazuje przyzwoitosc:) juz ogladalam kilka par.. Co prawda moje wydatki w tym m-cu sa ogromne ale co tam. najwyzej skromniej sie pozyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam👄 No po deszczyku świeci słonko :-D coś w tym jest :-) mnie dziś świeci i w serduszku i za dworze:-D Andzia👄ze śląska, to fakt sporo drogi mamy do siebie:-( ale mam nadzieję, że i tak się kiedyś poznamy na zlocie kafejkowym👄 ja tez poprawiałam tą tabelkę bo jakaś za młoda byłam :-P chociaż ja mam nadal 17-ście:-D Olinek👄 przezorna zabezpieczona:-D ja tez dzwoniłam najpierw do apteki by sie wszystkiego dowiedzieć :-) ależ u Ciebie pędzi ten czas, już się nie mogę doczekać końca 🌻, długie posty? fakt, ale w rzeczywistości to nie powiedziałabyś do mnie gaduła :-D prawda Enigma? hihihihihi a klawiatura sama po prostu za mnie tu pisze:-Phihihi nie przejmuj się objawami Marvelonu wszystko może być że miałaś takie jazdy z @ szybko,a o @ zapomnisz szybko zobaczysz na 10 miesięcy...ja po Marvelonie puchłam... nie pamiętam już ile kosztował Menopur, ale wydaje mi się że mniej niż 100zł Lara👄 tak, tak, zwiewna i wiaterek, to z pewnością byłam .....kiedyś, jak się mówi " motylem była ale utyłam" :-Dhihihihihi wiesz parę lat temu ktoś mi dał bardzo dobrą lekcję, że trzeba cieszyć się z każdego dnia, osoby którą sie zna, nie warto pamiętać krzywd i nie należy mieć do nikogo żalu o nic, bo życie ma swą dróżkę, jedni nią idą i dochodzą do pięknej polany usłanej kwiatami, inni mają przez większą część drogi skały, ale w każdym z tych krajobrazów należy znaleźć piękno, a w końcu wszyscy będziemy mieć te kwiaty i łączki pełne traw, nawet na skałach wysoko w górze kwiatek urośnie👄 trzeba w to mocno wierzyć👄........co do gimnastyki, no zapuściłam sie ciutkę a że uwielbiam sport, głównie bieżnie na siłowni, basen, kiedyś chodziłam na taniec, to nie mogę przestać się ruszać, to potrzebne jest mi do życia jak niegazowana woda:-D ja to czekam na Suzinkę i jej staranka🌻 już niedługo👄 Wiecie co, ta mała terrorystka Sysia 👄 dopięła swego, tabelka nr IV powstała, ale jak szybko :-Dhahahhahaha i z jakim nakładem:-D jolkam👄 to jeszcze nie ma co kochana w panikę wpadać, będzie dobrze, ważne że już jeden skarbik jest, wiec niedługo będzie drugi w drodze, a czy jakieś badanka robiłaś, chodziłaś z tym do gina? skąd jesteś? a co do nudy w sypialni,hmmm kochana miałyśmy tu niezłą poradę, wiesz czerwone świece, lampeczki wina, jakaś seksowna bielizna no i piękne perfumy a co najważniejsze żołądek mężusia musi być leciutko napełniony smakołykami, leciutko, bo jak go za bardzo nakarmisz to spać pójdzie:-Dhahahahhahah tak mu sie ciężko i smacznie zrobi hihihihihihihi Sysiu👄 wytrwała kobietka z Ciebie :-D etam, pracę mam jak każdy inny- uważam że każdy zawód ma swoje dobre i złe strony i każdy jest potrzebny, ale szczerze mówiąc chce coś robić poza tym moim projektowaniem w budownictwie, by mi się nie znudziło jak tak zacznę tworzyć i tworzyć:-) dlatego mam też te inne pasje - moje życie powinno trwać 300lat :-D by to wszystko zrealizować, a czasem warto jest każdego rodzaju smaku loda spróbować by nie umrzeć w nieświadomości....ale zazdroszczę Ci Gdańska, bardzo lubię to miasteczko:-) i zapach morza:-)hmmmmmmm kasiula kula👄 a byłaś może w urzędzie pracy? może również warto tak pójść się zarejestrować, moja koleżanka pamiętam ze pierwsze co zrobiła to poszła do urzędu pracy i o dziwo urząd gminy miał dla niej ofertę pracy, a inna znalazła w sekretariacie w szkole pracę.... trzymam kciuki za udane poszukiwania pracy👄 i oczywiście kciuki za badanka👄 Estelka👄 hahahahahhahahahahhahahahhahah a co myślałaś że ujrzysz na tym teście pytanie? \"ile Pani chce kresek i jakiego koloru\" ? hahahahahah jeśli chodzi o wysypkę to szczerze mówiąc nie mam pojęcia od czego, czasem kobiety w ciąży je mają..... głuptasku, czego sie boisz, śmiało idź do sklepu ciążowego jeśli masz tą potrzebę, co za przesądy? moja koleżanka która była bardzo przesądna jak była w ciąży to stwierdziła że dopóki nie urodzi to nie kupi łóżeczka i wózka dziecku by nie zapeszyć i nawet uzgodniła z mężem jakie chce mieć łóżeczko i jaki wózek i wiesz co, z tego wszystkiego mąż jej kupił i wózek i łóżeczko jak ona była jeszcze w szpitalu, a co gorsze potem żałowała tego, bo ani wózek ani łóżeczko sie jej nie spodobało.... nie ma co być przesądnym, masz cieszyć sie z tego że jesteś w ciąży i marsz do sklepu dla ciężarnych, po to go stworzono👄.....jeśli masz być mamą to niezależnie czy kupisz sobie ubrania ciążowe teraz czy za pół roku to i tak nią będziesz.... nadwislanko👄jasne że wybaczymy 👄 piszesz książeczkę, hmm, mam nadzieję, że dostaniemy pierwsze egzemplarze z autografem od Ciebie? ja stawiam sie pierwsza w kolejce:-) a jaki charakter będzie miała książka , i mniej więcej o czym? jeśli możesz ciutkę zdradzić? jakaś powieść? cuda sie zdarzają, ja tez w nie wierzę👄 pochwal sie kozaczkami jak kupisz, ja tez w listopadzie napadnę na jedne z nieprzyzwoitą ceną :-D Paula👄zgadza się trzeba się szanować i mówić otwarcie co sie myśli, nawet jeśli ma sie do czynienia z szefem, ale wiesz trudno wypowiedzieć sie na temat którego sie nie zna👄ja też nie lubię \"lizusów\" bądź dzielna pracująca kobietko👄 Iwonka👄 przykro mi kochana że Twojej koleżance sie nie udało, a ciąża biochemiczna znaczy że się nie rozwija zarodek - tak mi mówiono...poradź może że pocieszeniem jest to, że już coś zaskoczyło, często jak w novum są ciąże biochemiczne lekarze zlecają badania immunologiczne i genetykę, niech trzyma sie kochana👄 Zabajonku👄 :-D zawsze do usług :-D wiesz ja tu nastawiam klawiaturkę i ona sama zasuwa te posty :-)hihihihi Pedagog👄 Iskierko👄 Enigma👄 a gdzieś sie podziała? miłego dzionka, lecę coś przegryźć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwislanko - ja również dołaczam sie do prośby emiki - poprosze o książeczkę z autografem :) jak juz ją skończysz. Ja bardzo lubię czytac książki mogłabym całe dnie spędzac na czytaniu - ale wiadomo nie da się tak :) Iwonko - przykro mi z powodu twojej koleżanki, ale trzeba iść dalej i na pewno się jej w końcu uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Estelka może będziesz miała ten sam problem co ja czyli od razu dostaniesz brzuszka?Po mnie było widać od razu i musiałam szybko zmieniać ciuchy na większe. Ja podostawałam jakiś czas temu trochę ciuchów ciążowych ale większość z nich są już niestety na mnie za małe . Dzisiaj idę na miasto może sobie kupię jakieś spodnie bo nawet teraz na sobie mam takie typowo ciążowe na brzuch a brzuch mnie swędzi jak nie wiem co pod nimi więc rozejrze się za czymś pod brzuch. W ogfóle jak rozmawiałam z moją szwagierką to ona lubiła w ciązy nosić wszystko na brzuchu a ja znowu nie cierpię na brzuchu tylko pod. Dziewczyny ponawiam moje pytanie o moje dolegliwości czy słyszałyście coś może o rozejściu się spojenia łonoqwego w ciąży;może któraś z Waszych znajomych miała?W sobotę idę do gina to się spytam ale może Wy coś wiec ie? Emiczko ja sama nie wiem jakie imię ale moja córka wybrała dwa: dla dziewczynki Sara a dla chłopca Oskar. Mężowi nie podoba się dla chłopca a ja....marzę o lekkim porodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek-zycze Ci lekkiego porodu!! Co do ksiazki-no coz, zadne tam powiesci to nie beda. Duzo z atobiogrfii, wlasnych przemyslen i doswiadczeń. W koncu przezylam 32 lata, to co nieco wiem o zyciu :). Ksiazka bedzie napisan przez kobiete, dla kobiet i o kobietach. Obiecuje, ze jesli wytrwam na topiku to nie zapomne o was w dniu promocji ksiazki :) Alez to zabrzmialo :) Poki co zajmuje sie robieniem kartek swiatecznych i jesli ktos chce ode mnie otrzymac takowa na Boze narodzenie to poprosze o adres. Podaje moj gg 6246130. Kartkii zaproszenia to moje obecne hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko...:D...eeeee..nie wierze ze taka myszka szara cicha z ciebie;) Dzieki za pocieszki ale mam wrazenie ze @ bedzie juz do konca zycia...wciaz sie medzi -niby juz ledwie ale caly czas:O.... Kupilam dzis Decapetyl.... Ale wiecie co .NIE MA MENOPURU i to ponoc wogole w Polsce jest problem -wiec juz sie boje... Ma byc kolo 10 tego ...ale mial byc tez juz na 1 szego a 1 szy jutro i nic... Cos mi gosc tlumaczyl ze Oni to sciagaja(hurtownicy) skas i tam jakies problemy w tej fabryce farmaceutycznej.. Szczerze mowiac nie obchodzi mnie to-Ja che tylko zeby lek byl na czas!!!! Mam dzwonic i pytac .Poki co staram sie nie panikowac ..ale same wiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na momencik tylko :) bo sajgon w pracy. Estelka wapno mozesz wypić - 2x dziennie, nawet na przeziębienia w ciąży dawają z wit. c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek, a na keidy musisz mieć menopur? jeśli jeszcze nie wystartowałaś z decapeptylem to masz co najmniej 2 tygodnie. tak było przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno.. ostatni Marvelon mam przyjac wlasnie 10 tego..potem ma przyjsc @...kiedy sie zamelduje nie wiem . a od 3 dc wchodzi Menopur. Tak ze czas jest--tylko zeby dowiezli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tylko w biegu mówię Wam dzien dobry :):):):):) dopiero w przyszłym tygodniu postaram sie napisać coś więcej. pozdrawiam Was wszystkie :):):):):)witam nową koleżankę:):):):) Nadwislanko z Tobą już wszystko ustaliłam :):):):););) laseczki pozdrawiam Was, trzymajcie za mnie kciuki na początku przyszłego tygodnia finaluzuje te sprawy majątkowe BUZIAKI OGROMNE DLA WSZYSTKICH :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek👄 wierzę, że każda chciałaby mieć lekki poród, ale my kobiety jesteśmy dzielne, a Ty już przeszłaś jedną ciążę i poród wiec nie będzie tak źle, prawda? całuję, a imię ładne dal chłopca👄 to taki Oskar za dzielność mamy przy porodzie:-) nadwislanko👄 to czekać będę na kartkę z niecierpliwością:-) i na książkę, kochana nigdy nie wiadomo,co nas w życiu spotka i cy nagrody nobla któraś z nas nie dostanie:-) Olinek👄 nie, nie kochana ja nie mówię że ze mnie szara myszka, a skąd że czuję sie barwnie:-) tylko jak sie kiedyś poznamy, a mocno w to wierzę, że zdziwisz sie pewnie że taką gadułą, która pisze długie posty to nie jestem :-)hihihi dziwne że jest problem z Menopurem, bo ja 2 tygodnie temu dzwoniłam do apteki na Madalińskiego w Warszawie dopytać o ceny leków i spokojnie był, podam numer do apteki to może zadzwonisz do nich oki?022-849-89-26 spokojnie przyjdzie na czas👄, troszkę współczuję decapeptylu, bo bolą te zastrzyki, ale da sie przejść wszystko dla maluszka👄u mnie @ przyszła w 4 dzień po antyku... foli👄 ja też mam sajgon więc za chwilę zmykam i pewnie przed snem sie pokarzę.... 👄trzymaj sie pracusiu👄 ucałuj Nadiunię🌻 Ana👄 cześć pracoholiczko👄 i oczywiście trzymam kciuki za sprawy wielkiej wagi👄 oby potoczyło sie po Waszej myśli👄 buźka i do wieczora PS:Paula👄 fajny filmik hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko-my kobiety powinnyśmy dostać nobla za wytrwałość w dążeniu do bycia Matka. Ale jak na razie nikt nie docenil naszych staran. Wiec sobie same przyznamy nagrode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł:) ja tez na chwilkę:) bo po wczorajszych smutkach na kafe:( to nawet do gina nie poszłam bo sie bałam:(:(:(:(:( normalnie cos mnie wczoraj opętało i smutasy miałam takie ze szok:( wiosno ❤️ szczęścaro ❤️ trzymam za Was kciuki:) olinek:) ❤️ dla CFiwebie równiez 🌼 witam nową klezankę:) jolke ❤️ Ja tez mam sajgon ,nowe promocje i kupa ludzi, wracam do domu ok 20 ,jem amu i ide do wyrka niby pooglądac cosik ale zasypiam. Jutro luzik i do konca tygodnia tez więc nadrobie zaległosci:) Gosiaczek:) dowiedz sie wkońcu czy to chłop czy baba Cie tak kopie:) Jak u mnie bedzie synio to nazwę Maksiu ,Oskar też ładnie a jak kobitka to będzie Zosia lub Marysia, mojemu mezowi nic sie z dziewczyńskich imin nie podoba:( tylko ewentualnie te. Gosiaczek jak bede u gina to tez zapytam o to spojenie. Asiku :) całusy dla Sanderki 👄 Emika ❤️ Twoja kolej!!!!!! Ana :) posle w en weekend tem ateriały o ktore prosiłas:) Sabra ❤️ poslij fotki całej waszej rodzinki:):):):):):):) Paula:) j też jestem takie babsko ze wszyscy sie mnie boją:P:P:P:P:P ale to ponoc zaleta:P:P:P:P:P:P Wkrotce posle Wam moj basior bo zaczyna mi odstawac:) ale kg nie ida w góre:( kurcze nie wiem czy sie martwic czy co???? Aaa i jeszcze jedno w nocy bola mnie kolana:( chyba dzidzioł zżera ze mnie wapno???? i dupa mnie pobolewa jak chodze takie nerwobole na jednym posladku. A pzoa tym to mam tyle energii ze szok:) nadwislanko:) jak tam sprawy adopcyjne?:) estellka :) wapno mozesz pic:) guru:) foli kiedys mi to tez powiedziała:):):):):) kasiula:) powodzenia z praca:) beti:) ❤️ progesteron robi sie w 22 dc maklady ❤️ ide cosik zjesc:) buziaki dla wszystkich ktorych nei wymieniłam:)[ serce] 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wosenko-a sama juz nie wiem... Ginek mi tlumaczyl ze krotki to taki kiedy od razu wchodzi wyciszacz np. w 22 dniu cyklu .Bez zadnych antykow.. u mnie zadecydowal Marvelon na 1 cykl -wiec jaki to ? dlugi czy tez krotki??? Emisiu--no z Kraku na Madalisnskiego do Wawki to mam kawaleczek ale co tam wyskocze:D A tak powaznie-to narazie licze ze przyjdzie....a jak nie-bede szukala gdzie indziej ...ale przyznam ze cana ma znaczenia a miedzy 80 a 100 zł na 30 zastrzykach to roznica. Emiczko--gadatliwa czy tez nie to i tak przesympatyczna osobka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szalony dzień dziś miałam ale w sumie miło się kończy:-D rozmawiałam najpierw z moją siostrą potem z przyszłą bratową ze dwie godziny przez telefon, aż język mnie boli :-P ale teraz nerwowo sie robi bo styczeń się zbliża i dziewczyny przygotowują sie do ślubów :-)więc staram się być wyrozumiała dla nich :-) zapomniałam że dziś halloween, ale ja kobietka zorganizowana i przezorna słodkości mam w domciu :-) strasznie lubię jak takie fajne- choć nie Polsce - zabawy są wśród ludzi i młodych i starszych, bardzo lubię cieszyć sie jak inni sie cieszą z tak drobnych rzeczy jak dostanie cukierka czy czekoladki:-) nadwislanko👄 ależ oczywiście przyznamy sobie nobla, a każda z nas go dostaje w postaci dzieci👄 nie uważasz? enigmuś👄 nie smutkaj się kochana, nie zawsze da sie uniknąć smuteczków, bo i w życiu są one czasem potrzebne, a synusia masz jak w banku:-D a co masz w promocji? co nam zaoferujesz? :-)hihihi ale masz dobrze że masz wolne, ja może też zrobię sobie wolne,hmm, pomyślę:-) juz sie nie mogę doczekać jak wyglądasz z brzusiem, obejrzę sobie ciebie całą by utwierdzić sie czy na pewno synusia Ci wróżę :-D Olinek👄 no tak Kraków daleko od stolicy, ale mamy super połączenia lotniskowe i pociagowe :-D zawsze szybciutko do siebie trafimy :-) , spokojnie masz jeszcze czas by lek trafił na czas,jeśli protokół masz poprzedzony cyklem z antykiem czyli Marvelonem to jest to długi protokół, krótki byłby bez antyków... Lara👄 i na co się skusiłaś? jakiś smakołyk? ja przystopuję dziś ze smakołykami by nie popaść w przesadyzm i dzionek zakończę melisą:-) miłych snów życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u Was dziś pustki. Pewnie odwiedzałyście cmentarze. Enigmaa czekam z niecierpliwością na fotki Twojego brzusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam.Jestem padnięta... Wczoraj miałam poroznosić CV, ale okazało się że przed świętami już nikogo kompetentnego nie był.więc zacznę w poniedziałek. Mam nadziej,że co się odwlecze to ....,same wiecie:) A wy gdzie się podziewacie?Bo ja straszę u siebie w domu UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Tak smutasze się od dwóch dni bo mój Kotek pojechał znowu :( i te samotne noce ...eh. Aj Emika najadłam się batoników sickersów i byłam chwilę szczęśliwa aż się skończyły i musiałam zrobić czekoladowe kuleczki bo wczoraj sklepy pozamykane i mam je jeszcze dzisiaj to znaczy, że nie zjadłam wszystkich... może to i dobrze. Poza tym deszcz pada, zimno i smętnie ale żeby nie było to się uśmiecham :D Kasiula a jakiej pracy szukasz?Kiedyś pytałam się Ciebie jak tam z zaaklimatyzowaniem się w Polsce i ponawiam pytanie :) Pozdrawiam wszystkie kobitki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Pusto bo taki czas -kazdy w jakis rozjazdach... Dobrze ze pogoda wczoraj i dzis nawet dosyc...nie najgorsza. Laro-sukienka bardzo ładna,oryginalna i nieobnoszona....Mnie sie taka odwaga i oryginalnosc podobie;) Dziewczynki ivf-owe....:) Znow o cos zapytam... Wczoraj przeczytalam sobie ulotke do decapetylu i wyczytalam ze analogi przez zmiane gospodarki estrogenowej powoduja ubytki kostne...niby jest napisane ze po uplywie pol roku kosci powinny wracac do stanu sprzed.. Chcialam zapytac czy odczulyscie np. pogorszenie stanu zebow ? i czy wzbogacalyscie diete w wapn? jakos specjalnie..? Moze ktoras pytala lekarza czy jakos specjalnie nalezy sie odzywiac lub czegos unikac? Bede Wam wdzieczna za wskazowki jakies... Ja oczywiscie nie zapytalam lekarza o nic w tej kwestii....:O wydawalo mi sie to wszystko tak w czasie odlegle a tu bach....!:) Dlatego pytam doswiadczonych ....:) I jeszcze cos.. Powiedzcie mi- czy mialyscie jakies negatywne odczucia ktore sa tam wymieniane? tj. rozdraznienie,zmiany nastrojow,spadek checi na sex,uderzenia goraca..itp.... Z gory pieknie dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×