Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

helloo Wiosna, oj skąd ja to znam, te zmiany nastrojów udało się , nie udalo się...ale teraz , jak podobno, sie udało - wcale nie jest inaczej - schiz ciąg dalszy, echhh :-( nie mogę doczekac się wizyty u lekarza, niech już potwierdzi ciążę, to może trochę wyluzuję... oczywiście u mnie objawów całkowiete zero (już się modlę, żebym chociaż raz rzygnęła :-o ) ale na szczęście objawy hiperstymulacji, tzn.obwód brzucha troszeczkę się zmniejasza :-) i tyle...juz bym poszła do pracy, zajęłaby się i nie myślala o głupotach, na szczęście już w piątek idę :-) trzymam kciuki za wszystkie oczekujące na test i strasznie mocno za Szczęściare - wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy pojawił się u Was brzuchatki, tzw.syndrom niedźwiedzia :-) tzn.wieczna senność ? i jak liczyć tydzień ciąży. Skoro transfer miałam 12-10, to w którym dniu ciąży teraz jestem? dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Estelko jesli transfer mialas 12.10 to dzis jesteś w 17 dpt a w ciązy jesteś niby od 28 wrzesnia bo do daty transferu doliczasz 14 dni:) czyli obecnie jesteś w 4t3d ciązy:)czyli termin porodu masz na 5 lipca:) wiosna :) szczęsciara:) trzymam kciuki:) Ja tez w weekend mialam szkołe:) i dzis musze troszke poproacowac ale po południu sie odezwę:) Brzuszek powoli mi rosnie aczkolwiek jeszcze nikt sie nei skapnąl ze jestem w ciązy:P:P:P:P A jutro juz 5 ty miesiac sie zaczyna:) 17 weeks:) Aaa jesli chodzi o cycki o mnie zaczęły bolec sutki dopiero ok 6 tygodnia i bola do teraz a mdłosci zaczęly mi sie ok 9 tyg wiec eSTEllko masz jeszcze czas:) buziaki dla pozdostałych:):):):) laseczke 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Estelko jesli transfer mialas 12.10 to dzis jesteś w 17 dpt a w ciązy jesteś niby od 28 wrzesnia bo do daty transferu doliczasz 14 dni:) czyli obecnie jesteś w 4t3d ciązy:)czyli termin porodu masz na 5 lipca:) wiosna :) szczęsciara:) trzymam kciuki:) Ja tez w weekend mialam szkołe:) i dzis musze troszke poproacowac ale po południu sie odezwę:) Brzuszek powoli mi rosnie aczkolwiek jeszcze nikt sie nei skapnąl ze jestem w ciązy:P:P:P:P A jutro juz 5 ty miesiac sie zaczyna:) 17 weeks:) Aaa jesli chodzi o cycki o mnie zaczęły bolec sutki dopiero ok 6 tygodnia i bola do teraz a mdłosci zaczęly mi sie ok 9 tyg wiec eSTEllko masz jeszcze czas:) buziaki dla pozdostałych:):):):) laseczke 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja w poniedziałkowe popołudnie :-D widzę, że weekend spędziłyście rodzinnie bez zaglądania na kafe, ja też relaksowałam sie ciutkę :-D Beti👄 bardzo sie cieszę, że jesteś, tak sie zastanawiałam właśnie co u Ciebie i jak Twoje staranka, bo mi smutno coś ostatnio jak myślę o Tobie👄 pewnie dlatego się rzadko u nas pojawiasz..... sysiu👄 a powiedz mi bo chyba przeoczyłam coś, na jakich Ty jesteś studiach? ja już rozglądam sie za moimi nowymi studiami, tzn zaczynam więcej o nich czytać i mam nadzieję od października 2008r rozpocząć je... to niesamowitego łobuziaka hodujesz, nie rozsadzi domu kiedyś hahahahhahahahhahah:-D? aż sie boję, może powinnaś nad nim troszkę zapanować zanim będzie za późno, dzieci szybko poszerzają sobie granicę jak się nie reaguje na nie... ale trzeba przyznać, kochane są takie niunie🌻 wiosna👄 bardzo gratuluję Ci że już jesteś po in vitro i zazdroszczę jednocześnie - sama bym już chciała być po, z pewnością w tym roku ogłosisz nam wspaniałą nowinkę, mocno w to wierzę....trzymaj sie kochana👄 Estelko👄nie przejmuj sie z pewnością jesteś w ciąży i to co najmniej podwójnej👄, z tego co ja wiem to ciążę liczysz od transferu, niektórzy liczą od miesiączki, ale to co lekarz to inna opinia... Enigmuś👄Boziu, jak Ci wspaniale, 5 miesiąc - aż jak sobie pomyślę, że ja mogłabym być już w siódnym?(bo pierwszy transfer miałam 16maja przed Tobą) to smutek mnie dopada, ech życie:-(...... ale muszę być silna i zaczekać na swą kolej... dziś oglądałam sobie tvn style rano i pokazywali Gametę w Warszawie, dr Radwan sie wypowiadał i inni, bardzo przyjemnie sie ich oglądało i jakoś poczułam tak, że bardzo bym chciała być już po transferze, bardzo....ale muszę jeszcze zaczekać, nie mam wyjścia, coś mnie smutki dopadają dziś, idę walnąć magnez, kupię psu zabawkę - bo ma dziś urodziny szóste, popracuje a wieczorkiem popływam w baseniku to może poprawi sie humorek, na szczęście dziś 22dc więc @ może nie wywinie mi takiego numeru jak w zeszłym cyklu (zeszły cykl jak pamiętacie trwał 17 dni), czasem mnie jajniki bolą i nawet myślałam przez chwilę czy torbielki mi się nie zrobiły bo bolały dość mocno oba, nawet podczas seksu...:-P ale od dwóch dni uspokoiły się troszeczkę... uciekam wrócę niebawem🌻 całuski dla wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, ja wierzę, ze przyjdzie czas że wszystkie bedziemy w ciąży i to 100% zdrowej:) trzymam kciuki zebyś szybko rospoczęła przygotowania! PS ja też miałam keidyś 17 dniowy cykl - myslałam wtedy że plamie bo zagnieżdża sie zarodek. Też mnie wtedy zaskoczyło to krwawienie... a moze na poprawę samopoczucia zrób sobie gorącą czekoladę i obejrzyj jakiś film, który lubisz i dobrze sie kończy?:) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma, jak Ci sie udaje utrzymać w tajemnicy fakt, ze jesteś w ciąży skoro to juz 5 miesiąc?:) widać juz brzuszek? czemu zwlekasz z powiedzeniem w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika:) ❤️ Ty sie nie zamartwiaj bo juz wkrotce będziesz jęczała tak jak ja:P jak mialam mdłosci ,sennosc i byłam \"zgnita\" teraz II trymestr jest boski:) czuje sie rzeczywscie jak 17 nastka:P:P:P:P:P Lara:_) ja jestem sama sobie szefem:) a nikt z wspołpracownikow nie wie bo brzuszka nie widac:) tzn jak sie nażrę to wyłazi ale tak to spoko:P nawet w szkole kolezanki nic nie zawazyły:P ale mysle ze za ok 2 tyg to basiorek wyjdzie juz na stałe tak cos czuj ę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i zapomnialam dodac ze jak sie najem i wychodzi mi brzuszek to jest taki w szpic nad pępkiem, smiesznie to wyglada patrząc z góry:) mialyscie tak mamusie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, Ty mnie nawet nie dołuj!!!!! :) Ja jestem ok 1,5 miesiąca za Tobą a po mnie już dawno widać, że jestem w ciąży. Koleżanki powiedziały, że jak na 3 miesiąc to brzuszek mam spory ..... Już ważę 62 :( Ale co tam najwyżej po porodzie będzie siłka codziennie ... Emika, zobaczysz ten cykl bedzie książkowy i wkrótce Ty nam będziesz opowiadała jak sie czujesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona:) no nie wiem dlaczego tak sie dzieje:) moze dlatego ze ja cwiczyłam duzo przed ciązą???? Dzis była własnie u mnie kolezanka i mowi ze nic a nic nie widac po mnie i wogole niby urodziwie wyglądałam:) hihihihihihi aLE JAK byłam po transferze to miałam basior oj miałam tylko mi jakos wsysło;) no i wciaz stoję w mejscu z kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi sie humorek poprawił:-) wiosna👄 tak mi milutko sie zrobiło jak napisałaś, \"zrób sobie czekoladę i obejrzyj jakiś filmik\" i wiesz co, właśnie zajadam czekoladę - malutki kawałeczek - ale prawdziwą gorzką i zaraz po baseniku - bo za chwilę na niego pędzę, obejrzę sobie filmik :-) dziękuję kruszynko👄 a co do krwawienia po 17 dniu cyklu to u mnie nie było jakie małe krwawienie żebym mogła zastanawiać sie czy coś innego znaczy, po prostu lało się ze mnie jak nigdy, na szczęście póki co jest oki.... a jak Ty sie czujesz - nie pytam o objawy bo nie ma co sie ich doszukiwać, ale tak w ogóle? wiedz, że kciuki mam zaciśnięte👄 Lara👄 witaj enigmuś👄 wiem wiem, choć marzę o tych jękach o których wspominasz:-P mogę nawet sobie rzygać całą ciążę - co mi tam:-P ale fantastycznie że Ty czujesz sie tak rewelacyjnie, a co do tego że wyładniałaś to dlatego mówię Ci że wróżę Ci synka👄 :-D i zobaczysz że tak będzie, sobie wróżę córcię lub dwie:-D hihihihihi Iwonka👄 dziękuję, wiesz co nie martw sie że Ty masz większy brzuszek, bo każda ma inny organizm, u jednej widać od razu praktycznie brzuszek ciążowy u innej zupełnie do połowy ciąży nie, kolejna ciąża może być zupełnie inna👄 uciekam spakować torbę na basen :-D popływam za te które nie mogą a by chciały :-D hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakoś przycichło po weekendzie na naszym forum,co się dzieje????? Pewnie każda ma kuuupę roboty ;). Wiosna❤️a kiedy bedziesz robiła bete?Trzymam wszystkie kciuki zaciśnięte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Emiczka❤️już nie mogę się doczekać,aż będziesz w ciąży!!!!!Serio,to dopiero będzie afera:) :) :) :)Nie mogłam znaleźć na forum kiedy ponawiasz staranka Kochana??????? Iwona{serce]nie martw się,dzidziuś zrekompensuje wszystkie przyrosłe kilogramy:) :) :)Poza tym to sama radość patrzeć jak ci brzusio rośnie i możesz niedługo zacząć nosić ubrania ciążowe!!!!!!!!!!!!!SUPER!!!!!!!!! Enigmaa❤️o kurcze,jak ten czas leci.Dopiero co oznajmiałaś nam dobra nowinę a tu już piąty miesiąc.:) :) :)Jeszcze chwila i oznajmisz nam czy to córeczka czy synulek. Sysia🌻twój Tomcio to żywe sreberko,sama radość mieć takiego berbecia,założę się,że masz z nim ubaw po pachi ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Niestety moj pecherzy jest pusty wiec czeka mnie łyżeczkowanie, chcieli mnie polozyc juz dzis ale , ze nic mi sie nie dzieje , nie boli , n ie krwawie .Wiec na zabieg ide w niedziele. Dziekuje za wsparcie , jestescie kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na już po baseniku :-D ależ sobie popływałam :-D aż mi sie miseczka raduje, zaraz nałożę sobie maskę na włoski i lecę na oglądanie dwóch komedii - mężuś odpala już płytki :-D nawet na baseniku dziś brzuchatkę spotkałam, ślicznie okrąglutką aż miło było popatrzeć jak ładnie wyglądała :-D mam nadzieję, że mój brzusio tez będzie taki śliczny :-) hihihihi Kasiula kula👄 pewnie w poniedziałki dziewczyny nowych zleceń nabrały wiec mało czasu mają na zaglądanie do nas, spokojnie rozkręci się do końca tygodnia, aż nie nadążymy czytać:-) hihihi Afera odnośnie mojej ciąży? hihihihi no tak, aż mi głupio nie wiedziałam że taka jestem popularna :-P zabrzmiało jak co najmniej ciąża Lady Diany :-Dhihihihihi , apropos Księżny Diany - właśnie przypomniałam sobie historyjkę swoją, pamiętam (nie wiem czy Wam opowiadałam,) moja koleżanka kiedyś ze mnie się śmiała że ja to Księżna Diana jestem, a chodziło dokładnie o to, że kiedyś na studiach (jakieś 2,5 roku temu) uczyłyśmy sie u niej w mieszkaniu do egzaminu na Mokotowie (ona miała mieszkanie na parterze z wyjściem na ogródek) i był remont instalacji akurat na klatce schodowej wiec drzwi wyjściowe były zablokowane, jak chciałam już wracać do domu to ona musiała mnie przez ten ogródek wypuścić, a ogródek nie miał furtki wyjściowej na chodnik więc ona chcąc mnie odprowadzić do samochodu myk przez płotek (jakieś 1,10-1,20m płotek miał) przeskoczyła, a że ja byłam w kozaczkach na obcasiku (była zima) więc co zrobiłam? noga jedna na płot a ręka wyciągnięta do podania i wiecie co moja koleżanka zrobiła ? -prawie padła ze śmiechu, powiedziała że wyglądałam jak Księżna Diana z wyciągniętą rączką by jej pomóc - zawsze jak sobie to przypomnimy to śmiejemy sie do łez :-)hihiihihi... Kasiulku👄 na Twoją ciążę też czekam z niecierpliwością👄 a tak na marginesie czy wyślesz nam swoje zdjęcie jak wyglądasz? czekam , bo jestem ciekawa jak wyglądasz:-) Iwonka👄 jak mówi Kasiula to radość patrzeć jak Twoje brzusio rośnie i nic innego jak tylko cieszyć sie z noszenia ciążowych ubranek... ja tez sie nie mogę doczekać kiedy zobaczę brzusio Enigmy, czy Estelki, czekam na zdjęcia z niecierpliwością, Estelce pewnie wcześniej brzusio urośnie ze względu na bliźniaki lub trojaczki:-) Szczęściara👄 co tam u Ciebie? uciekam na filmik, miłej nocki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara - tak mi przykro. A czy są jeszcze jakieś szanse? Jakas nadzieja? Tak bardzo mi ciebie żal. Trzymaj sie kochana i bądź dzielna. Pamietaj że wszystkie tutaj jesteśmy z tobą. Sciskam cie ogromniasto!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesciaro:(... tak bardzo mi przykro......:( Co tu mozna napisac???......:( Mialam nadzieje ze to tylko wolnorozwijajcy sie zarodeczek....:(Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak jak wczoraj pisałam to się odzywam :) Dzisiaj przylazł małpiszon i o dziwo mnie brzuch nie boli ale za to jakieś takie dziwne to krwawienie bo bardzo rzadkie a mianowicie jakby czysta krew bez śluzu, dostałam znowu po 8 dniach od planowanej ale sobie już nie wyolbrzymiałam nic bo miałam troszkę stresów i myślałam że to przez to, ale spojrzałam sobie w kalendarzyk i wtedy co mi się tak spóźniał o 8 dni to później dostałam normalnie po 32 dniach a teraz znów 8 dni pośllizgu i doszłam do wniosku że jest tak jak kiedyś, że jednego miesiąca mam cykl 32 dniowy a następnego 40 dniowy, także trzeba uważać :D :D Asieńko - przepraszam Cię za ten telefon ale jak usłyszałam że dzwoni to odebrałam nie patrząc kto dzwoni a jak się wyrwę ze snu to nie dość że głos mam jak facet :D taki zachrypiały to jeszcze nie wiem co gadam, dlatego zadzwonię do Ciebie jutro do południa jak jestem sama, to sobie pogadamy gdzie nikt nie podsłuchuje :) Emiczko - no łobuz to z niego jest, choć przyznam że jego zachowanie w sklepie to jakaś taka forma zabawy a z drugiej strony patrzy jak ludzie się zachowują i on też chce tak jak inni nosić koszyk i robić zakupy :D a co do tego co napisałaś to ja wierzę że styczeń wydaje Ci się tak odległym terminem teraz ale co tylko dwa cykle i dzidzia murowana, teraz odpoczniesz, pęcherzyki ładne urosną, szybki udany transferek i 9 miesięcy narzekania na dolegliwości choć życzę Ci by było ich mało :) teraz Kochana pływaj i relaksuj się ile wejdzie bo później to Ci czasu nie starczy :P a skoro tak oferujesz pływanie za kogoś to możesz za mnie popływać ale i też zabierz mi troszkę kilogramów :P :D Acha a co do szkoły to Gdańska Wyższa Szkoła Administracji w Gdańsku, kierunek Administracja, do Asieńki do pracki mam dwa przystanki ale ona niestety nie pracuje w sobótki :) i napisz mi co za kierunek Ciebie tak interesuje :) Kasieńko - jeszcze troszkę i Ty też będziesz miała takiego berbecia łobuza :P ma tak czasem że jak coś wymyśli to można się ładnie ponabijać z niego ale czasem to ma tak głupie pomysły że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać :) A jak badanka? Robiłaś już coś? Enigmuś - jak ja przeczytałam ze to już 5 miesiąc to myślałam że z kapci wyskoczę, jak ten czas zapindala, jeszcze niedawno pisałam gratulacje a tu już 17 tydzień łoooooooo matko :) jeszcze trochę i dzidzia na tym świecie będzie :) ale czadersko, słuchaj skoro ten brzuszek już się kształtuje i rośnie to proszę o foteczki :P Iwonko - a czemu ja nie mam Twoich zdjęć jak brzuszek masz już pokaźnych rozmiarów co?? sisikwiatuszek@interia.pl czekam :P A tak to co tam słychać i jak się czujesz mamuśko? czujesz coś po sobie czy to chłopczyk czy dziewczynka?? Mam nadzieję że Asieńka sie nie obrazi jak napiszę że Sanderka jej ma zapalenie oskrzeli bidulka jedna :( Niech zdrowieje jak najszybciej ❤️ Uciekam, ale jeszcze dzisiaj do Was zajrzę, jak ktoś napisze to naskrobię jeszcze a jak nie to nie bo do siebie pisać nie będę :D Poszukam tabelek bo na razie i tak nie mam nic do roboty dopóki pralka nie wypierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Szczęściaro przytulam Cię mocno mocno może chociaż ta myślo ze mozesz nam się wyżalić troszkę CI ulży w cierpieniu, mam nadzieję ❤️❤️ Emiczko nie smutkaj sie o mnie, jakoś sobie radzę.🌻 Co do staranek Sysiu 🌻to na razie utknęłam w miejscu, nie mam teraz kaski na kolejne wyczyny wiec sobie troszke powegetuję. Zbadałam sobie prolaktynkę myśle że jest ok wiec pozostanę przy jednym bromergonku dziennie. Myślę też zrobić sobie progesteron koło 20dc jak radziła Enigma i myślałąm jeszcze zy nie zrobić BHCG żeby sprawdzić czy może dochodzi do zapłodnienia ale sie nie gnieździ zarodeczek. Enigmuś Tobie chyba z tego co sobie przypomnam zalecał lekarz po inseminacji to badanie? Przypomnij proszę kiedy by trza zrobić i jaki wynik wskazywałby na coś? Trzymajcie sie miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściaro - to bardzo smutna wiadomość :( ale nie poddawaj się masz ślicznego synka któremu jesteś potrzebna, smutne to co Cię czeka, tak bardzo bym chciała aby do tego czasu się coś zmieniło ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ A jak to się w ogóle dzieje że powstają puste pęcherzyki? Dlaczego kobiety muszą mieć takie rzeczy? :( Lady Diana :D musiało to naprawdę śmiesznie wyglądać :D hahaha Idę rozwiesić pranie i potem zajrzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusty pecherzyk , to obumarla ciaza w 2/3 tyg. Tak na przyklad u mnie bylo , nawet nie ma zarysow zarodka, moje malenstwo umarlo jeszcze na etapie podzialu komorkowego , nawet niema cialka zoltego , ani zarysow zarodka. Wiec serduszko nawet nie mialo gdzie bic. Jest mi juz lepiej , bo z ta mysla oswajalam sie juz od tygodnia wiec nie jest tak zle. a pozatym moj synus mnie rozbraja od kilku dni wola na mnie MAMI i wszedzie za mna biega,we wszystkim mi pomaga, w podlewaniu kwiatow , w sprzataniu i caly czas mowi \"nie am\" - nie bede jadl i \"nie lulu\" -nie chce spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Kochana,tak bardzo mi przykro,łączę się z Tobą.Wiem,że słowa teraz niewiele mogą pomóc,ale za jakiś czas najgorszy ból minie i będziesz o te smutne doświadczenie silniejsza.Wiem to ,bo przeżyłam dokładnie to samo w lipcu tego roku.Wciąż smutno mi jak wspominam wizyte u gina i zabieg,ale już zaczęłam wierzyć,żę kiedyś sie uda.Wiesz,jak ja straciłam dziecko jedna moja koleżanka dała mi wierszyk po angielsku,w skrócie mówił on o tym ,że każde dziecko przychodzi do nas w odpowiednim momencie.Jeżeli ten moment jeszcze nie nastąpił ono po prostu ucieka z powrotem pod serduszko mamusi i wróci na pewno jak będzie już dobrze.Ja tak sobie wytłumaczyłam to co się stało i wierze,że moje dzieciątko gdzieś na mnie czeka i że wróci jak przyjdzie pora... Mocno Cię ściskam kochana!!!!!!!!!!!Bądź dzielna!!! Sysiu:):):)badanka mam w sobotę,zapisałam się do Pani Majewicz,bo słyszałam ,że jest bardzo solidna i rzeczowa i ma dobrą opinie w Olsztynie,wiec i umówić się do niej też nie łatwo ale sie udało.Także w sobotę zrobią mi badanka (USG i nie wiem co jeszcze) Emiczka:):):)no to ładnie zawisłaś!!!!hahaha A ja wiem że będziesz super mamusią!!!!!I wiem że będziesz baaardzo szczęśliwa i tego ci niebawem życzę. A moje zdjęcie mogę oczywiście przesłać,tylko,że ja nigdy na forum tego nie robiłam i nie wiem skad mam wziąć wasze adresy mailowe...Taki ze mnie głuptas;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściaro - dziękuję za wyjaśnienie, choć to bardzo przykre :( podziwiam Cię za tą siłę, naprawdę ❤️ a te łobuzy to mają teraz to do siebie to prawda :) w końcu Twój synek jest o jeden dzień starszy od mojego :) no to MAMI główka do góry, za jakiś czas się uda na pewno a mały Ci tak wypełni ten czas że nim się obejrzysz to będziesz już w ciąży :) ❤️ Kasieńko - no to się cieszę że wszystko zmierza ku dobremu i niebawem mamcią zostaniesz bo gdyby to ode mnie zależało to byście wszystkie były w ciąży z dnia na dzień :) i czekam na wieści po wizycie u lekarza, a co do naszych maili to jak klikniesz na nasz czarny nick to wyskoczy Ci okienko i przeważnie każda z nas ma tam wpisany swój adres, ja też poproszę o foteczki :) Dobrej nocki Wam życzę Kochane, do juterka Pa Acha obiecałam jeszcze tabelki więc zaraz może je znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika....8.10......ICSI nr II może przełom listopada-grudnia - ponad 2 lata........Warszawa Golka26..........9.09.......29..........?...... już 3,5 roku...in vitro na wiosnę 2008r. Estella .........24.08.....27..........3lata.......Warszawa.. ICSI-11 dni po transferze beta 261. AnA 30............16.10.......30-34.......?...............nie licze juz... beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......22.08..........27-28 ........ 38 m-ce.... okolice Warszawy (starająca-adoptująca) JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooooooooooo matko, myślałam że już nie znajdę :D na 53 stronce znalazłam dopiero :D ale jest TABELA I NICK............MIASTO............TERMIN................ ......IMIĘ Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar.. Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 26.01.07 ....Urodziła ..Oleńkę Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07Urodziła ...Nadię Silve26........Biała Podl........09.03.07..... Urodziła Igorka Andzia77.....Wodzisław Sl........14.03.07.....Urodziła ...córcia Nadia Anna Myszka1975....Katowice...........06.07.. Urodziła Kubusia Gosiaczek76.....Morąg..............09.02.08..........??? ????? Granini.....Gdynia................14.09.O7.............. .Szymonek enigmaa.....Katowice.............08.04.08............... ???????????? Iwona 77...Zambrów..............maj?...................??????????? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest ona nieaktualna to proszę poprawić :) TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak... ........wiek.....nr GG estella..............Edyta................Skorpion...... ..29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew......... ....29.........? Dorota28...............Dorota................Byk........ ......28......? paula24............Paulina..............Waga............ 24.........2880856 sylwia19............Sylwia...............Waga........... .21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran........ ....24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19 .........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..... .....30.........? Aga*................Agnieszka...........Skorpion........ .26 ........5134039 Olala................Aleksandra..........Ryby........... . 27.........8177064 Impersona.............Elka...............Baran.......... ..20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna........ ....24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta. .......26.......? Gosia25...............Gosia................Waga......... ...25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta.... ....22,5.....? Silve26................Sylwia...............Waga........ ...27..... Emika.................Ewa..................Byk.......... ....27.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew............ .26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia...............Byk........... ....29......924754 monika80.............Monika..............Baran.......... ..25......1226378 Suzinka...............Hania................Lew.......... ....24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk....... .......28.......? Joanna................Asia....................Lew....... ......30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74...............Asia..................Byk.......... ....32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin. ........30........? Roza_..............Agnieszka..........Bliznięta......... 23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec....... ...?.......... Sysia1912.............Sylwia..............Lew........... ...21........859561 Foli....................Asia...................Kozioroże c......29....... Granini................Angelika.............Baran....... .....27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta... .....28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga....... .....32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.. .. 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran..... ......29.....? Georgina80__.........Aneta................byk........... ...25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............2 6..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........????< br /> enigmaa................Ania.......rak................... .....35....5192614 beti78.................Beata.................Koziorożec. .....27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.... .....28.....3213932 maklady ............. Iwona ............. Skorpion ....... 32 ................. Z Sycylii..............Ania..................lew..........27.. ........ kiki13..............Monika..................byk......... 30.......8387852 owulka..............Asia...............Koziorożec....... 23............. Menia21............Marzena..............Rak............. 22....6246545 kasiula kula........Kasia............Strzelec.........28...........5859475

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×