Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

witajcie :):) Enigma - gratuluję córci!!! od początku dziewuszka mi do Ciebie pasowała:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma :) no no córeczka - super :) a imię masz już wybrane? Emika, ja myślę o czerwcu na transfer ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie. Ten transfer tez był w czerwcu i fajna pora potem wyszła na urodzenie dzidziusia w marcu :) no ale zobaczymy bo czas tak szybko leci i nie wiem czy potem nie wystraszę się że to za szybko. Nadia będzie miała rok i 3 miesiące wiec jeszcze maluszkiem będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady a ty co obstawiasz: chłopca czy dziewczynkę? Ja obstawiałam u siebie chłopca ale teraz cieszę się że jest dziewczynka choć broi jak chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zjechana:-P idę zaraz na ćwiczenia powyciągać mięśniorki:-P jak przy tym nie usnę:-D Lara👄 Paulus👄 nadwislanko👄 piłeczka fajna sprawa, tylko nie pompuj jej za nadto, jak jest miękka to fajnie sprężynuje:-Dhahahhahahahahah BODYMAX dobry jest, czyli reklama fajna podziałała :-D mnie się osobiście podoba:-) widzę, że już wizerunek ubioru córci masz, teraz tylko staraj sie o nią kochana, marzenia sie spełniają:-) a ja dziś słyszałam w tv o tym że podobno ma być refundowane in vitro, słyszałyście coś o tym? ciekawe od kiedy, bardzo mnie to zainteresowało :-D hihihihi byłoby wspaniale, tyle par mogłoby sie doczekać maluszków... Sysiu👄 dawno Cię nie było, aż sie stęskniłam normalnie:-) no ładnie pięknie, ale jutro ostatni dzień bez teściów, w czwartek wracają :-P no i niestety jak piszesz, jestem przekonana, że szybko im sie znudzą Mazury, dlatego zostawiają sobie furtkę do tego domu:-(, ale mnie tu nie zastaną.... wczoraj to teść mnie przez telefon normalnie tak wkurzył że szkoda gadać....łobuz chatę Ci demoluje :-Dhahahhahaha aż sobie przypomniałam jak mój chrześniak dziś chatę demolował hahahahhaha:-Dhahahha wygląda to wspaniale :-Dhahahahha i szczerze mówiąc czekałam aż to napiszesz:-) maklady👄 foli👄 to bardzo mocno trzymam kciuki za nowe staranka, ja jeśli trafi mi sie jeden maluszek za pierwszym razem to odczekam aż będzie miał 1,8 miesięcy i postaram sie o następnego, a za Ciebie zaciskam już kciukaski by Nadiunia miała śliczne rodzeństwo, niech czerwiec będzie dla Ciebie szczęśliwy👄 Sabruś👄tak słodko piszesz o tym swym himenku i wyrosłej Amelci i masz kochaną mamunię że tak Wam pomaga, no i jestem pełna podziwu, że masz tyle planów i w ogóle - chylę czoła do Twych stópek:-) uciekam👄 do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :-) zaglądam do was co jakiś czas, ale przyznaję się, że nie jestem do końca na bieżąco, ale nie mam za dużo czasu - wybaczcie :-) Emika - czytałam o twoich problemach z teściami - i nie życzę im źle, ale niech lepiej na tych mazurach cały czas siedzą! wiesz uważam, że twoje podejście (do odłożenia staranek) jest bardzo dojrzałe i trzymam kciuki, żeby wszystko się udało :-D Sabra - wiesz podziwiam cię!!!!! jesteś niesamowita, sama mam dwójkę skarbów .......i wiesz muszę brać z ciebie wzór - bo jak czytam twoje wpisy to mam wrażenie, że ty to piszesz z uśmiechem na twarzy, pomimo zmęczenia i kłopotów . życzę Twoim maluszkom dużo zdrówka i powodzenia, niech szybko gonią rówieśników i rosną ku waszej radości i dumie :-D kochane ciężaróweczki - dużo zdrówka dla was i maleństw :-) Estelko - tobie podwójnie zdrówka, niech maluszki rosna i dają znać mamuni o swojej obecności!! starającym się życzę powodzenia i wiary - będzie dobrze!! (my się staraliśmy o Tomcia prawie 5 lat, długich 5 lat i się udało! wam się też uda, Martynka nas szybciutko zaskoczyła - już przy 2-gim podejściu) spokojnej nocy dla maluszków :-) przyjemnej nocy dla was :-P pozdrowionka Bożena -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Ostatnio nie mam za bardzo czasu pisać bo Nadia śpi już tylko 2 razy w dzień i są to drzemki dosłownie pół godzinne, w ciągu których staram się trochę ogarnąć domek i ugotować jakiś obiadek:) Nadia jak tylko nauczyła się robić kroczki to nic innego jej nie interesuje, a mnie już powoli garb wyrasta :D Zmieniło się też spanie nocne, zawsze przesypiała całe noce, a od jakiegoś czasu(ok 2 tyg.) budzi się po kilka razy, więc jestem troszke nie wyspana. Cóż chyba miałam się za dobrze.. Zabków dalej nie widać, dziąsła są białe i twarde a te zarazy nie chcą się wybić:( No to chyba tyle u nas. Aha... sprawa męża jeszcze nie rozwiązana, szukamy na własną rękę sprawcy całego zamieszania, bo nasza kochana policja umyła ręce. Sabra❤️ jeszcze raz bardzo proszę o foteczki:) Estelko❤️❤️ Maklady❤️ nadwiślanka❤️ Paula❤️ Zabajona❤️ Lara❤️ Enigmaa gratuluję córci❤️ Foli ja tez zaczynam myśleć o drugiej dzidzi:) Tyle że u mnie nadal brak @ Chcielibyśmy zacząć starania jak Nadia skończy roczek, ale zobaczymy jak wszystko się potoczy❤️ Emiko u mie śniegu kupa:) krajobraz bajkowy:) bałwan na tarasie:) tylko zamówione sanki na allegro jakoś nie chcą przyjść... ❤️ Bozina witaj:)❤️ Dobrej nocki kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) :) :) Emika dzięki wielkie, świetne to było :D :D :D pozdrawiam WSZYSTKIE koleżanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie świeci słonko, u mnie świeci słonko :-D hihihihi witam serdeczniutko :-) Bozina👄 olalalaal, witaj kupcia czasu jak Cię tu nie było ale fantastycznie że sie pojawiłaś👄 i dziękuję za wsparcie, ja też nie życzę źle teściom, ale...... :-P niech najlepiej nie wracają z Mazur :-Dhahahahah jestem bardzo szczęśliwa że Tobie się tak fantastycznie ułożyło, dzielna byłaś i można brać przykład z Ciebie👄 Andziu👄 to podrzuć mi tego śniegu tak troszkę, może być paczką priorytetową :-P :-Dhihihihi u mnie mrozik, ale śniegu niewiele :-O no tak, tak czytam o tym spanku Nadiuni, to może ona własnie przez te bolące dziąsełka nie śpi , mam nadzieję, że wyjdą szybciutko, bo długo nie pociągniesz jak sie wysypiać nie będziesz... coś na humorek lepszy: http://www.mfoto.pl/uploads/1647/pekin_9670c.jpg Lara👄 Sabra👄 to kopiuj sobie wpis zanim dasz wyślij by okienko się na nowo pojawiało, ja miałam tak parę razy i staram sie teraz kopiować by nic mi zżerało:-P .....wiesz co aż mnie zamurowało, dosłownie nie wiedziałam co powiedzieć - mam klucha? kochana kobietko zaraz kopniaka ode mnie dostaniesz, przecież Ty taka chudzinka jesteś że jak narazie żadna siłownia Ci nie potrzebna a jak zaczniesz biegać za maluszkami to zupełnie siłownia nie będzie wchodzić w rachubę bo mięśniorki same od biegania za szkrabami się wyćwiczą... a masochistka jesteś jak nie wiem co:-D hahahah, ja lubię sie spocić na siłce ale zakwasów nie lubię mieć:-Da Mauzury będziesz mieć na lato, poczekaj jak dzieci podrosną, to zabierzesz je tam na urlopik... a co do Twojego pytanie, to zupełnie sie nie zabezpieczam i ten temat zupełnie nie chodzi mi po głowie, jak piszesz, tyle lat nie było nic to dlaczego ma być? :-P jak sie zdarzy to zacznę sie martwić:-Dhahhahaha głowa mnie dziś boli jakoś:-P niby ciśnienie rośnie ale jakoś mam ciężką głowę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Sabra my zainwestowaliśmy w gumki:( bleeee nie cierpię ich, ale nie chciałam brać tabsów bo z góry założyliśmy że po roku zaczniemy nowe starania więc po co sobie truć organizm, poza tym nadal karmię, wiem że są teraz tabletki które można brać podczas karmienia, ale ja im tak do końca nie ufam, nie chciałabym żeby coś Naduni zaszkodziło. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sasiadeczki..widze ze mamcie Estellka i Enigma cos ostatnio sie ociagaja z pisankeim ..;) Ale Emiczka jak zawsze na posterunku!!:D Estellko trzymam kciuki za Twoje blizniaczki ...bedzie juz dobrze! Emiczko u mnie po punkcji. Wczoraj. Pobrali 20 komorek.Ale tylko 8 nadawalo sie do zaplodniania -reszta ulegla atrofii(czy jak oni to zwa) Z tych 8 sztuk zaplodnilo sie 6-przyznam sie ze jak uslyszalam liczbe 20 to oczy mi wylazly i choc liczylam sie z tym ze pewnie czesc bedzie niedobrych to mialam nadzieje na 12,10..Ale coz. Estradiol nie byl zbyt wysoki a to sie ponoc najbardziej przeklada na ilosc dobrych sztuk. To czym sie marwtie to niedobra morfologia nasienia...boje sie ze to sie przelozy na rozwoj komorek i ich ewnetualne uszkodzenia ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli-starcie sie o drugiego dzieciaczka??? Przegapilam gzdies wpis o tym Sabra-ja nie namawiam do zabezpiezcania sie. Ale wiadomo jak to z natura bywa. Niby wsio wskazuje ze dzieci byc nie mzoe a jaednak sie trafiaja. Rob jak uwazasz. Ostatnio slyszalam,z e kobieta bedac w ciazy miala druga owulacje i zaszla w ciaze ... bedac w ciazy. Emiczka-jak bozi-nozi ta pilke to sobie kupie :) tylko ja nie amm dywanow w domu wiec jak zlece z niej to sobie dobiero dobrze zrobie..... Ciekawe co maz na te pilke. jak wroxi do domu to mu zaproponuje. Ja tez slyzsalam o tym dofinansowaniu do in. v. Wczoraj pisali o tym podobno w dzienniku. Dzis w radio slyszalam, ze minister Kopacz bedzie to popierac. Dla mnie to zadna pociecha, bo i tak nie skorzystam. Ale jakby zechceieli troche doplacic do badania hormonkow i innych dziadostw, bo to tez kosztuje, to bylabym zadowolona. Panienki, kartki sie robia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja ostatnio mało piszę, bo sampoczucie jakieś do d...chodzę jak zombi i najchętniej bym spała :-) Olinku, gratuluję pięknych jajeczek! kiedy będziesz miała transfer?. O rzeczach typu złe nasienie - uszkodzone dziecko, nie myśl! po co! jeśli dzidziuś zostanie to będzie silny, czyli idealny :-) myśl pozytywnie i tylko tak, to podobno 90% sukcesu! ja mam juz naprawdę duży brzuchol, ale to pewnie z braku ruchu i większego apetytu :-) chociaż bąbelki też pewnie co nieco wypelniają ;-) Sabruś podam Ci adres na maila :-) dzięki z góry! Nadwiślanko, a mogłabyś i mi wysłać kartkę? taką świąteczną :-) buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, no i Enigma gratuluję córci!!! jakie masz wybrane imię? co fajnego kupiłas? wózek wybrany!!! ? no dziel sie z nami tymi przyjemnościami! ostatnio z mężem w sklepie też z niesmiałościa spoglądaliśmy na śliczniutkie maleńkie body :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estellko-jak sie podziela ładnie to w niedziele -transferek... Bojam sie ...ale co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrus..20 zaplodnionych to jest cos...jest czym rozporzadzac ,jest co zamrozic ...a masz mrozaczki jakis czekajace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek, proszę z optymizmem podchodzić do transferu! czasem wystarczy jeden zarodek i dzidziuś zostaje!! a i pamietaj po transferze oglądaj komedie, czytaj śmieszne księżki i nie smuć się wcale! ponoć u radosnej kobiety łatwiej dochodzi do zagnieżdżenia :-) może to zabobony, ale w cos wierzyć trzeba ;-) Sabruś, mdlości miałam tylko dwa dni, ale wciąż mam nieprzyjemny posmak w ustach :-( jakbym poprzedniego dnia napaliła się papierochów :-( pomaga mi na to kwaśny sok pomarańczowy, więc piję go litrami :-) i ostatnio odkryłam, że mandarynki też są skuteczne :-) a poza tym spać mi się chce , jak mnie zlapie ziewanie to sie nie mogę powstrzymać ;-) i chyba ostatnio przez pogodę głowa mnie pobolewa. A poza tym to jest extra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinku👄 ło matusiu kochana 20 jajeczek, wspaniale:-D bardzo sie cieszę, bardzo Ci kiibicuję i cichutko zazdroszczę działań:-o mam nadzieję, ogromną - ogromniastą że już niedługo nam ogłosisz wspaniałe wieści👄 kochana nie patrz na to że tylko 6 sie zapłodniło, a może wystarczy te sześć - chcesz mieć tyle dzieciaczków? trzeba cieszyć sie z tego i wierzyć, spójrz na dziewczyny, czasem jedna wystarczy do szczęścia, bądź dobrej myśli, bo ja wierzę w Twój cudzik 👄 i ile masz zamiar wziąć zarodków za jednym razem? Ściskam bardzo mocniutko- pamiętaj myślami jestem z Tobą👄 nadwislanko👄 toż pisze i namawiam na piłkę :-D jak mam jeszcze zareklamować ją :-Dhahahahahh, nie patrz na to ze dywanów nie masz, bo po pierwsze piłka jest gumowa i tak szybko z niej spaść się nie da - zależy od pozycji :-P hihihihi a po drugie piłka nie jest taka ogromna żebyś spadała w nieskończoność :-D a po trzecie w końcu nie jesteś na niej sama więc mężuś Cię przytrzyma jakbyś spadała:-P hihihihi mnie trzyma:-Dhahahahhah co do dopłat do badań i w ogóle to jestem jak najbardziej za, wnerwia mnie tylko nasze głupie społeczeństwo które twierdzi uparcie że in vitro jest to jakieś moralnie złe ma na przyszłe pokolenia, Chryste Panie, co jest w tym złego że ludzie chcą być szczęśliwi i zapewniam wszystkie moherowe berety że tacy ludzie z pewnością kochają swoje dzieci, najgorsze jest wciskanie na siłę dzieci z adopcji - do cholery jasnej czy ja komuś wciskam na siłę in vitro? dlaczego mam wziąć dziecko z domu dziecka, które jest winą durnych rodziców a nie mam prawa mieć swojego? dlaczego tak łatwo jest dać becikowe, które jest gówno warte i może przyczynić sie do tego ze mnóstwo meneli za 1000zł natrzaska niechcianych dzieci, a potem bezdzietne pary \"muszą brać ich głupotę \" na swoje barki, dlaczego to my mamy odpowiadać za ich złe decyzje? i co gorsze jak w kraju, który mówi o biedzie, o tym że nie ma kasy na to czy na tamto, dla dzieci, chorych ludzi i w ogóle to stawia sobie Świątynie Opatrzności za 20 milionów????? czy to nam pomoże w tej biedzie, pomoże ochronić niechciane dzieci i w ogóle? szkoda gadać i trudno żyć w kraju tak ograniczonych ludzi.... mam nadzieję, że sie to zmieni, bo naszą religie już zmieniono nie głosi ona dobra i szczęścia ludzi, tylko morale..... ja mam gdzieś morale jeśli mam być nieszczęśliwa...... ale dałam czadu :-Phihihihi wygadałam się:-D Estelko👄 a Ty siedzisz w domku czy w pracy, bo skoro tak kiepsko sie czujesz to może urlopik sobie weź i spaciu do łózia👄 a wyślesz nam zdjątka siebie i brzusia? :-) bardzo bym chciała skoro tak sie nam ładnie chwalisz że już mam spory brzusio :-) życzę zdrówka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko, no niestety w pracy :-( na razie nic nie mówię o ciąży. Poza tym jestem szefem, a raczej szefową ;-) a teraz mamy \"gorący\" okres w robocie i po prostu nie mogę iść na urlop, nikt mi go nie podpisze, a na zwolnienie nie chcę...tym bardziej, że to moje złe sampoczucie to tylko senność i troszke brak energii, poza tym jest bardzo ok, da sie wytrzymać :-) Emiczko na takiej piłce o której pisałaś to ja chyba ćwiczyłam :-) , ale w klubie na zajęciach fit ball ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a brzuszka na razie nie będe pokazywać bo on nie jest ładny okraglutko ciążowy tylko upasiony :-( poza tym nie mam aparatu, ale przymierzamy się z mężem do zakupy cyfrówki lustrzanki, żeby pstrykać fajne fotki :-) to wtedy jak cos ładnego wyjdzie, to prześlę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki w ten piękny słoneczny dzień (przynajmniej u mnie :P) Olinek - trzymam za ciebie kciuki- będzie dobrze i nie ma się co stresować. Martwisz się że tylko 6 się zapłodniło a co - chcesz miec jeszcze 6-cioro dzieciaczków :P ?? Emika ale dałaś czadu!! Wykrzyczałaś sie maksa - i dobrze!! Ale jestem podobnego zdania co ty i też niecierpię moherowych beretów!!!! Przykro mi jeśli kogos z teg forum urażę, ale jak to się mówi - demokracja ;) - wolność słowa hihihihi Estelko ja też poprosze o fotki. Pamiętaj że ten pierwszy trymestr jest ciężki własnie taki senny z mdłościami itp, ale jak tylko minie i zacznie się drugi to zobaczysz ile sił ci od razu przybędzie. Będziesz pełna energii ;) Sabra - jak zawsze dzielna :) Ja narazie jestem na antykach. Wiem że organizmy nasze nieraz potrafią figle robić a na gumki mam uczulenie więc w ogóle odpadają. Wpadka narazie u nas nie wchodzi w gre bo wszystkie nasze plany na 2008 rok pójda w długą. A @ dostałam na 3 miesiąc po porodzie, bo niestety wtedy juz skończyłam karmić. Foli, Andzia- gartuluję decyzji o kolejnych starankach :) Bozina - witaj kochana - dawno cię nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko -ja mysle ze i na Ciebie niedlugo przyjdzie pora:D.. A co do ilosci-jeszcze nie wiemy...zobaczymy co sie podzieli? ile bedzie? czy cos bedzie wogole?Wtedy sie zadecyduje. Lekarz powiedzial ze decyzja nalezy do nas .Zazwyczaj podaje sie dwa a to dlatego ze wtedy zwieksza sie ilosc hcg we krwi co ulatawia implantacje i rozwoj choc jednego zarodeczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, ale mnie zaskoczyłas tym pytaniem, jeszcze nie zdążyłam pomysleć o płci;) zawsze marzyłam o córeczce, ale wiadomo, jak jest się w ciąży, bo jakims cudem się udało, to myśli się tylko o tym, żeby dziecinka zdrowa była:) Olinek ❤️ i tak jak piszą dziewczyny - myśl pozytywnie, to połowa sukcesu:) Estelko, ciągle mnie głowa boli i prawie cały czas mnie mdli, ale jeszcze ani razu nie siedziałam przez to w kibelku;) tylko mnie tak straszy lekko:) cyce bolą jakoś tak inaczej niż przed @, po południu ciągle bym spała, a potem przez pół nocy nie mogę zasnąć:) a mandarynki na mój żołądek działają nie za dobrze;););) w sumie nie mam żadnego swojego wypróbowanego sposobu, może dlatego, że te mdłości nie są jakoś strasznie dokuczliwe, to nie szukam:) buziaki dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł:) Nasza córcia bedzie nazywała się MARYSIA:) z uwagi na to ze to baba to mąz miał prawo wyboru:p a mi sie podoba , myślelismy nad Zosią tez ale zostało Maria Anna:) Mi się bardzo podoba Ola ale moja siostra tak ma na imię wiec zmienilismy. Co do \" małej\" to waży 480g i ma 21,5cm ,wali mnie girami o żebro :P a poza tym to jest grzeczna:) Wyczailam jej pory szalenia i tak od ok 14 do 16 wierci sie potem chyba spi a potem ta mała cholera wstaje po 20 i znow mnie smyra noginami o żebro:P Wiem ze to jej girki bo na usg głowke miala na doł i te giry wtedy mnie smyrały po żeberku:P Oczywiscie po 20 to mowie jej ze ma spac!!!! bo wieczor matka ma dla Siebie:D:D:D:D Ja oczywiscie czuje sie rewelacyjnie ,brzuszek powoli widac ,przytyłam prawie 2 kg ale ogolnie to jestem szersza i proporcje nie te co były. Maz dumny jak paw dzwoni i mowi ze będzie miał Marysię:) Ja jem normalnie tylko nie żrę slodyczy ,moze stąd taki mały przyrost kg. Olinku ❤️ ciesze sie ze juz Jesteś po :) transfer to tylko transport Twoich maluszków do mieszkanka:) trzymam kciukasy:) A ile sobie zaaplikujesz?:) Estellka ❤️ trzymaj sie kochana:) ja też ziewałam cały dzien ale dobry sposob na to to spacer!!!!! po pracy do domku:) polecam dotlenisz sie i będziesz sie czuła jak nowo narodzona:) A widziałas juz bijące ❤️ ❤️???? Maklady ❤️ a co u Ciebie?:) Apropo Twoich 170cm i 50 parę kg wagi to TEŻ ZEPSUŁAS MI TYM NASTRÓJ:D:D:D:D TYMBARDZIEJ TERAZ!!!!!!!!! hihihihihihiih:) Sabra ❤️ A Ja widze ze Ty teraz bardziej ruchawa jesteś jak kiedyś ❤️ :D:D:D I bardzo dobrze:):):):) dzieci mają dobry wpływ na cIEBIE:):):):):) foli ❤️ ależ sie ciesze ze podjęłas tą decyzję:) super;) ja tez pojade po 2 moje mroziaczki w hihihi w podobnym czasie do Ciebie:) zeby znow rodzic w marcu:) hihihih:) Andzia:) no widze ze kolejna odważna mamusia:) gratuluję ❤️ A Iwona ? ❤️ co tAK CICHO???? Zabajonek????? a Ty kiedy bara bara????/?:) Cos Monika przycichła? beti??? ❤️ hopsasa Asik!!!! wyl;az z papierów!!!!!!!!!! Paula:) a Ty zapisujesz sie znów do staraczek?:) Ja teraz żrę pizze mniam:) dzis luzik wiec szybko szybko piszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika ❤️ no teraz to ja prawie pisze taki elaborat jak Ty :D:D:D w SOBOTĘ IDĘ NA ZAKUPY!!!!!! tzn na zakupy ciuszów i sama jeszcze nie wiem czego:P:P:P:P:P:P Pojadę z kolezanka co ma dzidziołka wiec powie mi co mi trza:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczynki ... Udało nam się znaleźć gościa:) siedzi w Cieszynie:):):) Chcę się tylko z Wami podzielić moim szczęściem... KONIEC NASZYCH KłOPOTOW teraz już się nim policja zajmie:) w końcu dostali go na tacy Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś ❤️ mnie walą takie wpisy więc rilaks;) a to ze będę słonicą to wiem:P:P:P:P:P ale jakos przezyję:):):):):) Andzia ❤️ super:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :-) dzięki za miłe przyjęcie :-) Andzia - te pobudki nocne to napewno ząbki - moje maluchy miały tak samo - na każdy ząb ok 2 tg. krzyków nocnych - zaznaczam, że my wyjątkowo przechodzilliśmy ząbkowanie, więc pewnie nie będzie u was tak źle. a tak odnośnie drzemek to może przestawić małą na jedną dłuższą dżemkę? Sabra - hihi bardzo sympatyczne z ciebie ziółko :-) a jak jest wolna chwilka to trzeba ją wykorzystać, bo nie ma żadnych gwarancji, że się powtórzy nowa wolna chwilka ;-) Emika - dawno nie pisałam, ale zaglądam do was, a twoje wpisy bardzo miło się czyta!! zawsze coś miłego dla każdego :-) a czy byłam dzielna? - hmmm niewiem, nam się udało, jak sie okazało, że z nasionkami męża to raczej nie mamy szans na dzidziolka i to właśnie wtedy zaszłam!!!- nie wiem nawet kiedy, bo nie tego się absolutnie nie spodziewałam . wydaje mi się, że u mnie to była blokada psychiczna, ale wyniki też były beznadzieje - więc był to nasz największy cud!! a teraz to już duży kawaler z temperamentem - oglądamy supernianię ;-) a co do zabezpieczenia - to my stosujemy gumki - bo szczerze powiem tzn. napiszę że ja jestem spełniona i że planowane bejbiki u nas się skończyły - ze względów medycznych też mam raczej nie planować kolejnej ciąży bo miałam komplikacje przy drugim cc. moje skarby są najukochańsze na świecie ale i bardzo żywe i niesforne i już czasem nie mam siły do nich ....... ale tak to już jest małe dziecko mały problem ........ Olinku - powodzenia! niech się wszystkie dobrze podzielą! :-) enigma - Marysia - bardzo ładnie :-) mój Tomuś miał sie nazywać Martynka, jak się okazało, że to mały sisiak - cytuje lekarza, to byłam w szoku bo byłam pewna, że to będzie dziewczynka, jak byłam drugi raz w ciąży to pomyślałam, że będzie znowu chłopczyk - miał to być Wojtuś, a jak się okazało, że jednak ponownie mnie intuicja zawodzi to w sumie wybrał Tomcio i mąż imię dla małej, mnie sie też podobało Magdusia i Alicja. kurcze ale się rozpisałam pozdrowionka dla wszystkich Bożena :-) p.s Sabra ja zawsze kopiuję wpis przed wysłaniem, bo mnie biała gorączka brała, jak mi kilka razy skasowało wpis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na minutkę :) zacznę od jednej istotnej sprawy WIEM JUŻ KIM JEST TEN POMARAŃCZEK PIEPRZONY, SWOIM WPISEM SAMA ZMNIEJSZYŁA KRĄG OSÓB PODEJRZANYCH :D ZWRÓĆCIE UWAGĘ JAK NAPISAŁA, CYTUJĘ : \"nie obrażając nikogo ale zobacz ile jedna z nas przytyła też mówiła ze jest sucha i nic nie widac....\" A DOKŁADNIE TO: \"JEDNA Z NAS PRZYTYŁA\" CZYLI URODZIŁA JUŻ DZIECKO! JEST TO OSOBA KTÓRA ZASZŁA NATURALS A KTÓRA JEST ANTY IN VITRO, MYŚLĘ ŻE JUŻ WIECIE KTO TO A u nas nic nowego, wzięłam się już za zakupy świąteczne tzn prezenciki dla dzieciaczków, dla Tomcia mojego, dla Krzysiaczka i Adrianki, choć z Adrianką moją siostrzenicą to mam przeboje, ona ma fioła na punkcie Arielki małej syrenki :D i kurde latałam w Gdańsku po Smykach nie Smykach by znaleźć to co chce ale i tak przyszło mi zamowić przez internet bo nie mieli akuratnie tego na stanie , dzisiaj latałam za książką Arielką której też nie ma :D masakra, z chłopakami to jest jednak łatwiej :P pod względem takich wymysłów oczywiście bo pod względem zachowania to dziewczynki są aniołkami dosłownie :D Enigmuś - Marysia to bardzo ładne imię tak słodko brzmi :) ale powiem Ci szczerze że duża już ta Twoja kobietka jest, brzuszek pewnie już widoczny więc czekam na foteczki :) A co do zabezpieczeń bo o tym mowa widzę to my też na prezerwatywach jesteśmy bo nie chcę się truć tabletkami no i pewnie bym się bała że tabletka nie za działa i że będzie wpadka a tak to widać że nic nie zostało w środku prawda :D:D Pozdrawiam Was wszystkie uciekam spać PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu, to teraz dalas do myslenia....... Dla jasnosci: ja tez nie do konca zgadzam sie z metoda z in. v.. Oglaszam to jasno, zeby nie bylo watpliwosci!! Ale nie znaczy to, ze mozna komukolwiek kto zdecydowal sie na to zrobic z tego powodu wypominanki, czy byc po prostu pomarańczowym zlosliwcem (pamietam jak ktos czepial sie foli...). B. przykre, ze ktos ma 2 oblcza. A swoja droga istnieje zapewne metoda by sprawdzic z jakiego kompa sa te wpisy. Zastanawiam sie dlaczego ktos, kto nadzoruje to forum nie zrobi tego?? Czyba sie domyslam. Chodzi o wolnosc wypowiedzi i swobode wyrazania mysli.... Foli-czytalam, ze myslicie o kolejnym dziecku... Kiedy start??? Andzia-o co chodzi z tym czlowiekiem z Cieszyna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×