Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

No i tak długo pisałam, że się z Sysią minęłam. :D ❤️ Aguś- przepraszam Cię - chyba se musze kupić jakiś geriavit lub lecytynę hihi- oczywiście wspólczuję tego cholernego uczulenia u Pawełka , oj biedaczek musi cierpieć. Mam nadzieję, że szybciutko mu zejdzie a u Was już będzie spokój. ❤️ Andziu, Zabajonku- dziękuje za zdjęcia. ❤️ Dziewczyny są po prostu przecudowne. ❤️ Andziu - cieszę sie , że kończą sie Wasze kłopoty. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Asiulek sie odezwał:-) no widzisz pracusiem jesteś ale chociaż premię dostaniesz to już coś prawda? Piłka jest gumowa - z grubej gumy, taka jak dzieci mają czasem do rehabilitacji lub można jes spotkać w klubach fitness, średnica,hmm moja chyba ma 50-60 cm średnicy, -duża jest z pewnością :-D Niesamowita jest ta Twoja Sandrunia i jak kocha Waszego pieska :-D, mój chrześniak to jest straszny łobuziak, on jak widzi psa to biegnie by go kopnąć -mały drań....:-) ogólnie widzę że sielanka i cieszę się że Sandrunia już zdrowa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Asię zapowiedziałam i się Asieńka zjawiła :D Sandrunia jest czaderska i marzę by ją zobaczyć, a pies i dziecko to najlepsza parka ja bardzo bym chciała by u nas tak było ale to nie mój dom więc decydować nie mogę, ale później w swoim czemu nie :P Emiczko - Ty to się tak nie chichraj bo jakbyś była na miejscu Asi słysząc to to byś się za głowę złapała, że tak dzieci mogą drzeć mordki, Tomek to płakał nie dlatego ze się przewrócił tylko wystraszył się Krzysia jak ten odstawiał koncert a weź uspokój takich rozwrzeszczanych, jednego przytulić trzeba i drugiego, a jeden o drugiego zazdrosny i dalej płacz, masakra, jak siostra wróciła to w pewnym momencie usiadłyśmy na łóżku ręce pod brody i w tym samym momencie powiedziałyśmy CO ZA JOŁOPKI :D to co oni wyprawiali to masakra, biegali tak długo że jak spojrzałam na Tomka to nie był już wstanie nóg podnosić podczas biegania tak był zmachany, Krzysiu to się przewracał ze zmęczenia a Tomek za nim, spoceni i mokrzy jak szczury ale dalej biegali :D :D :D nikomu nie życzę, bo raz się śmieją a raz ryczą, wyszłam stamtąd z takim bólem głowy że szok :D wróciłam to się kimnęłam razem z Tomkiem bo nie dałabym rady funkcjonować, tak dali popalić :D JA też buszuję, zresztą jak co wieczór :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Mam prośbę niech któraś usunie mnie ze wszystkich tabelek. Nie staram się już o dziecko, bo się rozwodzę. Okazało się, że mój były kocha inną a mnie już od dłuższego czasu nie kochał. Nie mam już siły na nic znikam. Życze powodzenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golka, spokojnie. Nie ma co tak szybko reagować. Zobaczysz, że wkrótce się wszystko na nowo poukłada. Myślę, ze narazie nie usuwamy Cię z tabelki, wszystko w swoim czasie. Trzymam kciuki i głęboko wierzę, ze wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam swoje dane TABELA I NICK............MIASTO............TERMIN................ ......IMIĘ Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar.. Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 26.01.07 ....Urodziła ..Oleńkę Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07Urodziła ...Nadię Silve26........Biała Podl........09.03.07..... Urodziła Igorka Andzia77.....Wodzisław Sl........14.03.07.....Urodziła ...córcia Nadia Anna Myszka1975....Katowice...........06.07.. Urodziła Kubusia Gosiaczek76.....Morąg..............09.02.08..........chł opczyk Granini.....Gdynia................14.09.O7.............. .Szymonek enigmaa.....Katowice.............08.04.08............... będzie Marysia Iwona 77...Zambrów.............13.05.2008...................??????????? ??? maklady......zach-pomorskie......??????????????????????? ?? Estellka...Wawa....?????????????????? 2 maluszki TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Golka26..........9.09.......29..........?...... już 3,5 roku...in vitro na wiosnę 2008r. AnA 30............16.10.......30-34.......?...............nie licze juz... beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......22.08..........27-28 ........ 38 m-ce.... okolice Warszawy (starająca-adoptująca) JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów TABELKA IV NICK........................... ADRES E – MAIL Iwona77 ................. grajesia@wp.pl Aga* ...................... agnieszka.joa chimczak@interia.pl Alesis ...................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Andzia77 ................. aniutka_m@tlen.pl AnA30 ..................... atena333@wp.pl Aśka74 .................... asiulek74@tlen.pl Sabra ..................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Beti78 ..................... molendb@wp.pl Bozina .................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Enigmaa ................... enigmaa@tlen.pl Estella13 .................. edak@poczta.onet.pl Foli ........................ jkanicka@wp.pl Golka 29 ................... gonia777@op.pl Gosiaczek76 ............. gosiaczek1976@o2.pl Granini .................... aniacmok@wp.pl JaChceFasolke .......... PROSZĘ O WPISANIE!!! Joanka ................... joasia_zet@op.pl Judyta73 ................. PROSZĘ O WPISANIE!!! Kasiula kula .............. kasiag111@yahoo.com Kkkkasia .................. PROSZĘ O WPISANIE!!! Lara27 .................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Maklady ................... maklady@poczta.fm Malina ..................... malinka-30@tlen.pl Marghi .................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Menia21 .................. marzena211@onet.eu Myszka1975 ............. bozena.29@gazeta.pl Nadwislanka .............. PROSZĘ O WPISANIE!!! Olinek ......... ............ olinek-75@tlen.pl Owulka ............. ....... asia3184@op.pl Paulina26 ...... ........... paulinag@icpnet.pl Pedagog .................. carpediem.carpe diem@interia.pl Silve26 .................... silve25@o2.pl Suzinka . .................. hpenz@op.pl Sysia1912 ................ sisikwiatuszek@inter ia.pl Szczęściara25 ........... nikodem.ba@op.pl Wiosna6 .................. PROSZĘ O WPISANIE!!! Zabajona ................. tinna77@o2.pl Iskierka nadziei ........ bascha123@interia.pl< br /> tabela III Nick......................Imię.................Zodiak... ........wiek.....nr GG estella..............Edyta................Skorpion...... ..29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew......... ....29.........? Dorota28...............Dorota................Byk........ ......28......? Paulina26............Paulina..............Waga.......... .. 26.......2880856 sylwia19............Sylwia...............Waga........... .21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran........ ....24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19 .........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..... .....30.........? Aga*................Agnieszka...........Skorpion........ .26 ........5134039 Olala................Aleksandra..........Ryby........... . 27.........8177064 Impersona.............Elka...............Baran.......... ..20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna........ ....24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta. .......26.......? Gosia25...............Gosia................Waga......... ...25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta.... ....22,5.....? Silve26................Sylwia...............Waga........ ...28..... Emika.................Ewa..................Byk.......... ....29.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew............ .26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia...............Byk........... ....29......924754 monika80.............Monika..............Baran.......... ..25......1226378 Suzinka...............Hania................Lew.......... ....24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk....... .......28.......? Joanna................Asia....................Lew....... ......30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74...............Asia..................Byk.......... ....32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin. ........30........? Roza_..............Agnieszka..........Bliznięta......... 23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec....... ...?.......... Sysia1912.............Sylwia..............Lew........... ...21........859561 Foli....................Asia...................Kozioroże c......29....... Granini................Angelika.............Baran....... .....27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta... .....30......6121638 AlicjaY................Dorota................Waga....... .....32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.. .. 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran..... ......29.....? Georgina80__.........Aneta................byk........... ...25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............2 6..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........????< br /> enigmaa................Ania.......rak................... .....35....5192614 beti78.................Beata.................Koziorożec. .....27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........30....... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.... .....28.....3213932 maklady ............. Iwona ............. Skorpion ....... 32 ................. Z Sycylii..............Ania..................lew..........27.. ........ kiki13..............Monika..................byk......... 30.......8387852 owulka..............Asia...............Koziorożec....... 23............. Menia21............Marzena..............Rak............. 22....6246545 kasiula kula........Kasia............Strzelec.........28...........5 859475 Lara27.............Sylwia............Strzelec.........27 ..........8983117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhh-Goluś-tak mi przykro, że sie nie uklada......Wiem, ze probowaliscie to poskladc............ Wierze, że uda sie Wam to spokojnie wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golka - kochanie - naprawdę nie ma juz szans na poprawę? Ale przeciez jeszcze niedawno pisałaś jak mężuś mówił że to ciebie kocha i nie moze bez ciebie życ. I układaliście wszystko od nowa. Co sie stało? Dlaczego taka nagle odmiana? Goluś - bardzo ci współczuje tych wszystkich stresów w domku :( trzymaj się i pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie ma co układać, wczoraj przyłapałm go na gorącym i się nie wyparł. Proszę usuńcie mnie z tabelek. Już jest po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goluś, tak mi strasznie przykro....w sumie z dwojga złego, to lepiej, że teraz wyszło szydło z worka, niz miałoby później gdy będą dzieci...Trzymaj się kochana, jesteś tak fajną dziewczyną, że na pewno wkrótce znajdziesz pratnera, który jest Ciebie wart! Życzę Ci wszystkiego najlepszego i aby wszystkie dotychczasowe smutki, przemieniły się wkrótce w morze radości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ..Oj widze ze tu teraz tyle sie dzieje.. Czytam Was caly czas ale naprawde ciezko sie odniesc do Wszystkich ... w kazdym razie Wszystkim kibicuje w ich \"walkach \" czasem z wiatrakami... Ja chcialam tylko doniesc ze w niedziele mialam transfer i przyjelismy jednego slicznego dzidziusia :) Do krio poszly jeszcze dwa tez sliczne -najwyzszej klasy a jeden jest jeszcze w fazie wzrostu i decyzje zapadna czy bedzie sie nadawal. Zdecydowalismy sie na 1 z lekarzem i pania embrionolog dlatego ze troszke moj M sie stresuje blizniaczkami a i doktor troche odradzal w zwiazku z tym ze ja po CC i ciaza wieloracza to juz ryzyko. Teraz ..czekanie .Za tydzien w srode zobaczymy .. Bardzo goraco pozdrawiam i ciesze sie z Corci enigmy:) Estellki blizniaczkow..:) i Emiczko z decyzji Twojego M to poprostu tak ze nieopisze:D.... I z wszystkich Waszych wygranych zyciowych \"batalii\" Golka..nie znam sprawy i radzic nie bede -ale emocje i nasze w nich działania sa zawsze chybione.....najlepiej pogadac \"na zimno\" i wtedy decydowac.Zycze duzo siły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinku, część! Z całej siły trzymam kciuki, aby zarodeczek się pięknie zagnieździł! Teraz pamiętaj zero stresów, same komedie - filmy , książki. No i te orzechy brazylijskie :-) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zacznę może od końca Goluś - tak bardzo mi przykro, po ostatnich twoich wpisach wierzyłam, ze naprawdę zaświeciło dla Was słoneczko i że wszystko się układa powoli. Nie wiem teraz nawet jak cię pocieszyć, chyba nie umiem, jedynie czas pozwoli ci poukładac sobie wszystko i opracować plan działania. Życzę ci by już nigdy przenigdy nikt cię nie skrzywdził, a ten , który to zrobił i tak dostanie od życia za swoje. Te zauroczenie, które on nazywa miłością z czasem zblednie, wejdzie rutyna i wtedy się opamięta. To będzie najlepsza nauczka dla niego. Przytulam wirtualnie i trzymam za ciebie kciuki, byś podjęła jak najlepsze dla siebie decyzje. Asia - widzę, że Sandrunia tez smieszka mała jest :) i fanka zwierzątek :) cieszę się, ze już zdrówko dopisuje. sysiu - co do nocniczka Oli, to wiesz, nie jest tak, ze ona woła, bo jeszcze nie umie, ale dało się zauważyć, ze często czeka aż ją się wysadzi. Bywa tak, ze w ciągu dnia pójdą nam 3-4 pieluszki (oprócz tej z nocy). No kupki to ona w pieluszkę nie zrobiła dawno. Ale mam nadzieję, ze z czasem nauczy się wołać, ale z \"nauką\" tego poczekam aż zacznie sama chodzić. Narazie i tak jest nieźle, więc jej odpuszczę. A po Nowym Roku sama sobie narobię roboty, ale cel jest szczytny. Po prostu w domku będę jej zakładała tetrę plus majteczki, jak poczuje mokro, to może jakoś nauczy się dać sygnał na siusiu (bo na kupkę po prostu zaczyna stekać i wiemy, ze czas wysadzić). olinkowi już mówiłam na drugim topiku, ze trzymam kciuki :) Emiczko ❤️ Estelko ❤️maklady ❤️ enigmuś ❤️ foli ❤️ gosiaczek ❤️ Paula ❤️ Aga ❤️ i wszystkie nie wymienione ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Goluś - przykro mi bardzo , też mi sie wydawało, że po tej burzy , którą prześliście zaświeci słoneczko i wszystko się super ułozy. Nie jestem w stanie Cię pewnie teraz pocieszyć , więc przytulam wirtualnie i wiem, że spotkasz w swoim zyciu osobę, którą pokochasz i która Ciebie będzie szczerze i mocno kochała. ❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻 ❤️👄🌻❤️👄🌻 ❤️👄🌻❤️👄🌻 ❤️👄🌻❤️👄🌻 ❤️👄🌻❤️👄🌻 Olinku - trzymam kciuki za udany transferek. ❤️ Zabajonku - dzielna Twoja Olcia - Sandrze niestety sie zdarza jeszcze kupka w pampersa, ale ja poczekam na wiosnę i jak już będzie cieplej to zrobię tak jak TY i też mam nadzieję, że jak poczuje mokro to szybko zacznie wołac.❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spełniam Goluś Twoją prośbę. :( TABELA I NICK............MIASTO............TERMIN................ ......IMIĘ Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar.. Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.....Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 26.01.07 ....Urodziła ..Oleńkę Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07Urodziła ...Nadię Silve26........Biała Podl........09.03.07..... Urodziła Igorka Andzia77.....Wodzisław Sl........14.03.07.....Urodziła ...córcia Nadia Anna Myszka1975....Katowice...........06.07.. Urodziła Kubusia Gosiaczek76.....Morąg..............09.02.08..........chł opczyk Granini.....Gdynia................14.09.O7.............. .Szymonek enigmaa.....Katowice.............08.04.08............... będzie Marysia Iwona 77...Zambrów.............13.05.2008...................?????? ????? ??? maklady......zach-pomorskie......??????????????????????? ?? Estellka...Wawa....?????????????????? 2 maluszki TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto AnA 30............16.10.......30-34.......?...............nie licze juz... beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......22.08..........27-28 ........ 38 m-ce.... okolice Warszawy (starająca-adoptująca) JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów TABELKA IV NICK........................... ADRES E – MAIL Iwona77 ................. grajesia@wp.pl Aga* ...................... agnieszka.joa chimczak@interia.pl Alesis ...................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Andzia77 ................. aniutka_m@tlen.pl AnA30 ..................... atena333@wp.pl Aśka74 .................... asiulek74@tlen.pl Sabra ..................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Beti78 ..................... molendb@wp.pl Bozina .................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Enigmaa ................... enigmaa@tlen.pl Estella13 .................. edak@poczta.onet.pl Foli ........................ jkanicka@wp.pl Gosiaczek76 ............. gosiaczek1976@o2.pl Granini .................... aniacmok@wp.pl JaChceFasolke .......... PROSZĘ O WPISANIE!!! Joanka ................... joasia_zet@op.pl Judyta73 ................. PROSZĘ O WPISANIE!!! Kasiula kula .............. kasiag111@yahoo.com Kkkkasia .................. PROSZĘ O WPISANIE!!! Lara27 .................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Maklady ................... maklady@poczta.fm Malina ..................... malinka-30@tlen.pl Marghi .................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Menia21 .................. marzena211@onet.eu Myszka1975 ............. bozena.29@gazeta.pl Nadwislanka .............. PROSZĘ O WPISANIE!!! Olinek ......... ............ olinek-75@tlen.pl Owulka ............. ....... asia3184@op.pl Paulina26 ...... ........... paulinag@icpnet.pl Pedagog .................. carpediem.carpe diem@interia.pl Silve26 .................... silve25@o2.pl Suzinka . .................. hpenz@op.pl Sysia1912 ................ sisikwiatuszek@inter ia.pl Szczęściara25 ........... nikodem.ba@op.pl Wiosna6 .................. PROSZĘ O WPISANIE!!! Zabajona ................. tinna77@o2.pl Iskierka nadziei ........ bascha123@interia.pl< br /> tabela III Nick......................Imię.................Zodiak... ........wiek.....nr GG estella..............Edyta................Skorpion...... ..29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew......... ....29.........? Dorota28...............Dorota................Byk........ ......28......? Paulina26............Paulina..............Waga......... .. 26.......2880856 sylwia19............Sylwia...............Waga.......... .21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran........ ....24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19 .........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..... .....30.........? Aga*................Agnieszka...........Skorpion....... .26 ........5134039 Olala................Aleksandra..........Ryby.......... . 27.........8177064 Impersona.............Elka...............Baran......... ..20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna........ ....24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta. .......26.......? Gosia25...............Gosia................Waga........ ...25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta.... ....22,5.....? Silve26................Sylwia...............Waga........ ...28..... Emika.................Ewa..................Byk.......... ....29.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew........... .26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? monika80.............Monika..............Baran.......... ..25......1226378 Suzinka...............Hania................Lew......... ....24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk....... .......28.......? Joanna................Asia....................Lew....... ......30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74...............Asia..................Byk......... ....33 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin. ........30........? Roza_..............Agnieszka..........Bliznięta......... 23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec....... ...?.......... Sysia1912.............Sylwia..............Lew........... ...21........859561 Foli....................Asia...................Kozioroże c......29....... Granini................Angelika.............Baran...... .....27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta... ....30......6121638 AlicjaY................Dorota................Waga...... .....32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika...............Bliźniak.........26.. .. 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran..... ......29.....? Georgina80__.........Aneta...............byk........... ...25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............2 6..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec......24...........????< br /> enigmaa................Ania.......rak................... .....35....5192614 beti78.................Beata.................Koziorożec. .....27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........30....... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.... .....28.....3213932 maklady ............. Iwona ............. Skorpion ....... 32 ................. Z Sycylii..............Ania..................lew..........27.. ........ kiki13..............Monika..................byk......... 30.......8387852 owulka..............Asia...............Koziorożec....... 23............. Menia21............Marzena..............Rak............. 22....6246545 kasiula kula........Kasia............Strzelec.........28...........5 859475 Lara27.............Sylwia............Strzelec.........27 ..........8983117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutny dzisiejszy poranek :( Golus cały czas o tobie myślę - nie może mi to wyjść z głowy :( tak bardzo mi przykro. Nie umiem nawet tego ułożyć w słowa. Mam nadzieję że nas nie opuścisz z tego powodu. Bardzo bym chciała żebys została na forum, nawet jesli narazie sie nie starsz o dzidzie, ale jesteś od nas starałaś i pewnie kiedyś jeszcze nadejdzie taki dzień w którym oglosisz że rozpoczynasz ponownie staranka. Życzę ci tego z całego serduszka. Przeciaż cały czas chcesz byc mamą prawda? Życzę ci żebyś spotkała w swoim zyciu mężczyznę który pokocha cię mocno i nigdy cię nie skrzywdzi!!!!!!!! Proszę cię nie opuszczaj nas - nadal należysz do naszego grona - przecież u nas jak w rodzinie. Nie możesz nas tak poprostu opuścić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne słowa Pauluś. Aż mi sie chce płakać. :( Ja również Cię proszę Golka byś została z nami. ❤️👄🌻 jesteś dla nas jak przyjaciółka. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sabruś. :) Nie ma problemu. 👄 Czy masz na myśli te cuda z pojawiającymi sie i znikającymi ciążami? ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - to dopiero był \"cud\" :p nie sposób o nim zapomnieć :p Sabra - czyli masz dylemacik z pracą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrus... Estellko.. Zabajonku.. I wszystkie zyczliwe kobietki.. No co bede duzo gadac ..przydadza sie te kciuki oj przydadza... Zawsze powtarzam zeby wystarczalo to jak dobrze nam ludzie zycza to wszytskim powino sie udawac......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Nie jestem w stanie na razie dużo pisać, bo za bardzo mnie to boli. Ja też miałam taką nadzieję, że już się ułoży tyle mi naobiecywał i twierdził, że mnie kocha. A wczorajsze słowa strasznie zabolały i poczułam się, że ona była ważniejsza i to jej pierwszej powiedział, że z nią będzie. Ja byłam ostatnia w kolejce. Znowu będę ryczeć......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golus. ❤️❤️ No to fakt Zabajonku - nie da się tego zapomnieć. :P:D Dziękuję Sabruś. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, dzięki za ciepłe, ponowne przyjęcie do grona. Tak jak pisałam wczoraj trzymam kciuki za każdą z Was, bo każda ma swoją drogę, czasem wyboistą, czasem prostą ... Na każdym etapie życia jest za co trzymać, bo życie pisze różne scenariusze. Teraz cięzkie chwile przeżywa Golka - kochana bardzo Ci współczuję, ale też życzę siły do walki, wiem, ze to dziwnie zabrzmi, ale może coś sie musi skończyć, aby zdarzyło się coś innego .... na to nigdy nie ma mądrych. Dziś czytałam wywiad w Gali z Kingą Rusin jak pozbierała się po swoich przejsciach, rozwinęła w tym czasie zawodowo i jak pogodziła się ze sobą, choć pewnie tez jej nie było łatwo. Dlatego Goluś życzę Ci takiej siły .... Trzymajcie się kochane i dbajcie o siebie i swój każdy dzień, aby przeżyć go jak najlepiej i najpiekniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Golka - jest to bardzo smutne i przykre co piszesz, nie wiem co Ci radzić bo sama jak mam podobne sytuacje to nie wiem co robić, tak to po prostu jest z tymi łajzami facetami, ja to bym za chuja powiesiła go na skale by go ptaki wpierdoliły, teraz musisz byc silna, wytrwała i pewna siebie by nie dać się zwieść temu dupkowi, skoro jemu jest tak dobrze to sie kurwa przekona później jak ta ździra go zostawi i tego mu życzę ja wiem że nie powinnam tak o nim pisać bo Go kochasz ale on nie zasługuje na ani jedno dobre słowo, wypłacz się ile wejdzie ale od niego trzymaj się teraz z daleka bo nie jest Ciebie wart, my jesteśmy z Tobą i jak będziesz wątpiła w siebie to my Ci będziemy ładować baterie byś była silna i dzielna. Owszem to jest bardzo wielki ból ale pamiętaj że życie jest tylko jedno i jeden głupi człowiek nie zasługuje na to byś mu poświęcała je całe skoro on wybrał inaczej, znajdziesz za jakiś czas innego i zobaczysz że ten dupek to tylko kawał chuja a nie facet i dopiero poczujesz co to jest prawdziwa miłość, a ten dupek to się spali w piekle ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mnie zjecie za ten wpis do Golki ale ja naprawdę nie znoszę facetów którzy zdradzają, dla mnie jest to nie do pojęcia, nie cierpię takich fiutów i koniec, dla mnie facet ma jaja jak odchodzi z godnością, mówiąc że nie kocha, że nie chce być z kobietą którą jest, wyprowadza się i dopiero szuka innej i z nią zaczyna sie spotykać, a nawet jeśli zdarzy się że poznaję inną w trakcie związku z inną kobietą to mówi jej że poznał i że chce odejść a nie że zdradza i jeszcze ukrywa, zapewnia że będzie dobrze, podwójnie rani kobietę, która mu gotowała, sprzątała, czekała na niego jak wróci z roboty, która była mu cąły czas wierna i wierzyła ze on też potrafi, taki któś jest dla mnie NIKIM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysia - mądre słowa, ale niestety z przykrościa musze stwierdzić że tacy faceci istnieją!! Ja 2 lata spotykałam się z gościem który na samym końcu mi powiedział że on kocha swoją ex żonę... ale że wie że ona już go nie zechce i dlatego jest ze mną... w tym momencie przestał być - zerwałam. Ale 2 lata w łeb wzięli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×