Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Lara - ale z ciebie chudzielec!!!!!!! Ja miałam wage przed ciążą 54 kg a teraz to mam cos ok 60 - nawet dokładnie nie wiem bo ostatnio na wagę nie wchodzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula coś Ty hihihihiiii przy wzroście 154 to tak źle to nie wygląda. To chyba jest najlepsza waga dla mnie. Zjem kromkę chleba i tak mnie rozpycha że mam dość na kilka dobrych godzin... ale batonika to zawsze bym wsiąkła hihihihiiii Jak mam np 46, 47 kg to czuję, że nie daję rady z brzuchem :) jak mam okres to puchnie mi strasznie i wyglądam jakbym była w 5 mc i mam wrażenie że chodzę za brzuchem :):);) mam problemy z kręgosłupem lędźwiowym więc nie mogę mieć dużego brzucha (nie mam pojęcia jak to będzie gdy będę w ciąży :0 ) i uwielbiam jeść.... UWIELBIAM JEDZENIE i do tego takie dobre... no chyba, że nie ma niczego innego to zjem tam coś... Jestem pewna że jak będę Paula w ciąży to ułożę się wygodnie na poduszkach i będę kazała swojemu podawać sobie delicje, batoniki, czekoladowe cukierki, upieczoną nóżkę z kurczaka, świeży chlebek ze smalcem, pierniczki w czekoladzie i moją ukochaną francuską musztardę... a do picia -by nie było, że nie dbam o siebie -soki warzywne z Tymbarka, soki marchwiowe, no i ta woda niegazowana niech też będzie... jak musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotlet schabowy w soczystej wypieczonej panierce... mniam :) albo młode ziemniaczki smażone na patelni w koperku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara - proszę nie robić mu tu apetytu - ja właśnie tak zrobiłam w ciąży i przytyłam ponad 20 kg :P:P:P a teraz się jeszcze męczę :P a ja wzrostu mam 167 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może spróbuj nie jeść nic po godzinie 18.00? ja mam tak przynajmniej, że gdy zbliża się wieczór to mój organizm wolniej pracuje, prawie w ogóle nie trawi i gdy np. zjem coś po 19.00 to o 21 jeszcze czuje całe jedzenie w środku i ciąży mi to jakbym kamienie miała. Tak więc już od kilku m-cy tak jem (koniec jadła po 18.oo)... a gdy czuję, że nie wytrzymam piję soki i to pomaga... lepsze samopoczucie i czuję się lekka. Z soków polecam z tymbarka Vega warzywno-gruszkowy ... bardzo syty (2.49 PLN). i już na szczęście gdy się nachylam nie czuję oporu wystającego brzucha :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara ja generalnie nie jem po 18 - jak juz to jakieś warzywa, owoce albo chlebek wasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochanitukie:) U mnie dobre i złe wieści Beta urosła do 1200:):):):) ae spadł progesteron:( i jest 18,36 a był 26. Jestem troszke podłamana bo nie wiem jakim cudem tak sie stało:)( Biore luteine juz 13 dziennie!!!! i kaprogest w zastrzyjkach i ten dziad zamiast rosnąc spad:( boje sie ze strace swoje kwistuszki:( Czy wiecie cos na ten temat tego progesteronu we krwi???? i czy ten progesteron z krwi jak jest masły to czy ten z tabsów i zastrzyku jakos go uzupełni???? kurcze gupbe sie i boję:( WEmiczka dzis radosna i mam nadzieje ze juz taka pozostanie ❤️ ide sie połozyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaa zadzwoń do swojego gina bo ja szczerze mówiąc nie ma zielonego pojęcia!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma zanim skończy się dzisiejszy dzień zadzwoń do swojego lekarza! dowiedz się co dalej - nie znam się na tym i nie mogę pomóc Ci swoją wiedzą ale moim zamiarem jest wymusić na Tobie byś dmuchała na zimno!!! Tak długo walczyłaś by być matką!!! Masz prawo niepokoić się o wszystko co jest związane z Twoim stanem i męczyć lekarzy o Twoją ciążę. Bo to Twoje dziecko i Twoje życie!!! MAM GłęBOKą NADZIEJE ZE WSZYSTKO BEDZIE W PORZADKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam.. dzwoniłam ... i w N powiedzieli ze nie jest zle bo po icsi nie są takie same normy jak po normalnie owu. Rozmawialam z 3 lekarzami:) i powiedziel ize jest dobrze ale mogłoby byc lepiej bo wyzszy progesteron znaczy bardziej bezpieczna ciąza:) Ale powiedzieli ze moja betka niezle zapierdala:):):):):) hihihihiihhi i mam sie nie przejmowac:) Wymusiłam zwiększenie dawki:) luteiny i kaprogestu:) tak na wzelki wypadek:) Ponadt oczytałam na bocianie ze poziom prog we krwi zmnienia sie w ciagu dnia po kilka razy i moze nawet zmenic sie o 50% wiec miwjmy nadzieje ze u mnie był juz ten pomniejszony 50%:):):):) LAra ❤️ Pauluś [serce} Andzia ❤️ A swoją drogą to tak sobie myśle o tym pomarańczku co znów sie czepia. Przypuszczam ze jest to ten pomaranczek co juz kiedys sie czepiał bo doskonale znał \"nasze szczegóły\" i stąd moje przypuszczenie ze Jest to jakas nieszczęsliwa staraczka i niespełniona kobieta i na dodatekchorobliwie zadrosna:( Z jednej strony żal mi jest jej bo wiem jakie to jest dołujące ale z drugiej....Bozia chyba wie ze niedobrzy ludzie nie powinni mieć dzieci... bo kto wie jakie byłoby ich zycie........... Dobrym duszyczkom :):):):):):) ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Sabry i maluszków:) i dla Asika i Sandruni:) ❤️ ❤️❤️ 🌼 🌼 kwiatek] 🌼🌼 🌼 kwiatek] 🌼🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼🌼 🌼 kwiatek] 🌼🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼🌼 🌼 kwiatek] 🌼🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼🌼 🌼 kwiatek] 🌼🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼🌼 🌼 kwiatek] 🌼🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼🌼 🌼 kwiatek] 🌼🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼🌼 🌼 kwiatek] 🌼🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼🌼 🌼 kwiatek] 🌼🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼🌼 🌼 kwiatek] 🌼🌼 🌼 kwiatek] 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Emilko gratuluje ci i zycze aby byly blizniaki ..uf nareszcie dobre nowinki i duzo wypoczywaj kochaniutka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki ,sysia:):):):):) zrobiłam sikańca i co widzę???? II WYPASIONE KRECHY:):):):):):)):) az mi łezka stanęła w oku:) fajny widok:):):):):):) życzę Wam wszystkim takiego \"Swojego\" widoku:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:D Enigma, nieźle beta Ci rośnie:D a ten progesteron mże zbadaj sobie dla własnego spokoju psychicznego jeszcze raz? po co się stresować niepotrzebnie:) ja teraz biorę luteinę na wchłonięcie pęcherzyka (bo niestety nie pękł), potem clo, a w okolicach owu lekarz popatrzy co ze mną jeszcze nie tak i co trzeba podregulować;) martwię się, miałam kiedyś takie ładne cykle, no ale mam nadzieję, że to wszystko jest do naprawienia:p teraz w weekend zaczynam brać norpolac, boję się, ze będę miała takie \'odloty\" jak po bromkach i innnych, no ale ten lek to już moja ostatnia szansa na obnizenie prolaktyny, innych już chyba nie ma;) wiec muszę się jakoś przemęczyć:) wzięłam sobie urlop od poniedziałku, żeby nie stresowac się wstawaniem do pracy;) i mężuś jest w domu, bo pod koniec miesiąca planuje otworzyć biuro, więc więcej go nie będzie niż będzie;) trzymajcie się dzielnie babeczki i ja podobnie jak Enigma życzę wszystkim tym, które się starają dwóch kreseczek, bo to cudne uczucie:) chociaz ja w dwie kreseczki jakoś nie mogłam uwierzyć i dopiero po zrobieniu bety zaczęłam się cieszyć;) ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat] ❤️ kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nia jestem ale chcialabym drugi raz.Lecz sie nieudaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURA HURA HURA!!!! No to będę podwójną lub potrójną ciotką Enigmuś jeszcze dzieciaczki Emiczki to w ogóle zacznę pić ze szczęścia, ale teraz będziesz miała pamiąteczkę hahahha suuuuuper cieszę się nieziemsko :D beta przepiękna :D a o progesteron się tak nie bój tylko bądź pod stałą kontrolą lekarzy a wszystko będzie ok :D ❤️ ❤️ ❤️ Jutro napiszę do Emiczki bo żyć już bez Niej nie mogę :P ciągle o Niej myślę :D 🌻 ciekawe czy zdecyduje się na zrobienie bety nim wróci do Wawy?? Już sie nie mogę doczekać jej tosnącej bety :P Iskierko - no to trzymam kciukaski za II kreseczki ❤️ Sanderka i Asiunia ❤️ Andzia i Nadia❤️ Paula i PAtryś rozrabiaka ❤️ Zabajona i Oleńka ❤️ Foli i Nadia ❤️ MAklady❤️ kkkkasia ❤️ Lara ❤️ Estella ❤️ Golka ❤️ Beti ❤️ AnA ❤️ Agusia i Pawełek❤️ Granini ❤️ - odezwij się ❤️ Suzinka i Mateuszek ❤️ Jagodzia i Oleńka i Wikusia ❤️ Sabrunia i Amelka i MAciuś ❤️ ❤️ ❤️ Silve i Igorek ❤️ Myszka i Kubuś ❤️ Nadwislanka ❤️ Ja chce fasolke ❤️ Iwona ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko dzięki za odpowiedz:)wiem ze sie uda tylko boję sie bo w maju2008roku skoncze35lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello:) Maklady:):):):) głowa do góry!!! zbijesz prolaktynę i zobaczysz myk myk i zobaczysz 2 kreski:):):):) Ja radziłabym zrobic tez progesteron ok 21 dc bo jakos mi sie wydaje ze ja mialam zawsze za niski poziom jego ..a inne hormony były git wiec gin nie robił mi innych badan ale uwazam ze to własnie to ze progesteron był za niski to był powod mojej niepłodnosci...... bo wczoraj sie naczytsałam ze progesteron odpowiada za endo a ja zawsze mialam liche:( wiec cos w tym jest!!!! Maklady kolejne badania robie w poniedziałek:) bete i progesteron nie plamie ,czuje sie dobrze tylko czuje krecenie w ala jakniku ale to chyba znaczy ze mały tam rozrabia:):):):) Kurcze jakos nie czuje sie na ciązę ...normalnie czuje sie tylko jakbym sie spasła:P bo ten brzuchol jest taki baloniasty:P ale Emika mnie pociesza ze to po punkcji:):):) Sysia:) no tak Ty to pewnie sobie wykrakałas kra kra kra ze będziesz mnogą ciotką:D:D:D:D no to kiedyś \"podrzucę\" Ci moje szczeście na wakacje :) hihihihihihihihhihiihhiiii Iskierko:):):):):) ale z Ciebie szćżęsciara:):):):):) zyczę Ci tych II KRECH:) ciaza Ci dodawała uroku:) więc to sama przyjemność:) Edi :) witaj 🌻 nie przejmuj sie ja w lipcu skonćzyłam 35 lat i to moja pierwsza ciąża:) najlepiej skonsultuj sie dobrym ginem i zrób wszelkie badania:) będzie dobrze - powodzenia:) miłego dnia babole:) ❤️ idę sie pindżyć do pracy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszki posłane:) paula chyba nie mam Twojego maila:( jakby co to napisz:) to Ci posle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Enigma śliczne dzięki za zdjęcia. Wyglądasz rewelacyjnie jak gwiazda filmowa. Dosłownie bosko lub zjawiskowo. A twoje kwiatuszki są też wspaniałe. Mam nadzieję, że się zarażę od ciebie i też już niedługo będę takie oglądać. Całuski i jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×