Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

miało być tak \"3 dni przed, owulacja i 3 dni po\" - mam ciemno w pokoju i dobrze nie widzę klawiaturki :D :D :D Spadam już naprawdę :D PA PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELOŁ!!! A co tu dzisiaj taka cisza ?? Dziewczyny gdzie Wy się wszystkie podziewacie?? Enigmuś - no to trzymam kciukaski, żeby wszystko było dobrze i za piękne USG, już się nie mogę doczekać ile tam kwiatuszków jest :D ❤️ Emiczka w niedzielę wraca a już w poniedziałek będziemy wszystko wiedziały, śliczną pewnie betę będzie miała, bo mówiłam jej że razem z Enigmą będą w ciąży chodziły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo, sysiu obyś miała racje, trzymam kciukaski za EMiczkę i za piękne 2 pary rączek i nóżek u enigmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeju - ja już siedze jak na szpilkach!!!!!!!!!!!!!!!!! To juz dzisiaj - pewnie Enigmaa siedzi juz w tej chwili na fotelu i ogląda swoje fasolki :) - bo ja i tak stawiam ze tam jest ich co najmniej 2 :) Niech juz będzie cos wiadomo. Aaaaaa!!!!!!!!!!! Bo ja tu osiwieję!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
News - y od Enigmy - ma jedną śliczną dzidzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Enigmaa - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEŚLI MASZ FOTKE TO JA CHCĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a to dla ciebie mamusko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to nie mamy zdolności wróżbickich :p nieważne - najwazniejsze, że dzisziulek enigmy jest !!!! NO to teraz na bank gratulacje !!!!!!! MAMUTKU !!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaenigma!!! :D :D :D:D:D:D:D:D:D :D :D :D:D:D:D:D:D:D :D :D :D:D:D:D:D:D:D :D :D :D:D:D:D:D:D:D :D :D :D:D:D:D:D:D:D :D :D :D:D:D:D:D:D:D :D :D :D:D:D:D:D:D:D :D :D :D:D:D:D:D:D:D :D :D :D:D:D:D:D:D:D :D :D :D:D:D:D:D:D:D :D :D :D:D:D:D:D:D:D :D :D :D:D:D:D:D:D:D :D :D :D:D:D:D:D:D:D :D :D :D:D:D:D:D:D:D :D :D :D:D:D:D:D:D:D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj na pewno na fotelu się trzymała, coby nie zemdeć z rozwartymi wrotami :p ale po zejściu zapewne miała chęć skakać pod sam sufit. ALE NIE WOLNO SKAKAĆ MAMUTKU !!!!! (to tak pieszczotliwie :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam że tam zamęczyła tego lekarza żeby nie wyciągał za szybko tego urzadzenia z wrót - by mogła dłużej popatrzeć :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P hihihihihihihi ech- szczęśliwa mamuśka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się Paula, nie zabije bo zamkną ją do więzienia a kto maleństwo będzie wychowywał? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym podejrzewam, że jest tak szczęśliwa, że nie w głowie jej mordy... hihihihii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula,, a jak Ty zareagowałaś ja dowiedziałaś się, że Jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej!! Ale to było dawno - ja jak zobaczyłam II krechy na teście to zamarłam. Niedowierzałam że to może byc prawda!!!!!! Usiadłam na ziemi, przeklnęłam sobie i zadzwoniłam do Asuli :P:P:P aby oznajmić tą nowinę. A mój P jak zobaczył test to tylko usłyszałam: \"No fajnie, będę tatą\" a po jakiejś godzinie: \"O kurwa!! Ja będę tatą. Muszę sobia zapalić\" hihihihihihihihii :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara - na pewno!!!!! Ani się obejrzysz a będziesz oglądac piękne tłuste II krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach... mów do mnie tak więcej... na samą myśl się podniecam :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą dla Enigmy dziś wielkie święto! :) jak nie będzie mnie na kompie jak ogłosisz Mamuśka co tam u Ciebie, to składam gratulacje już teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara - mówię: więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej więcej i będziesz mamuśką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Paula :) uszczęśliwiasz mnie :D muszę uciekać bo burza nadchodzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pomarańczku - fajnie cię znowu widzieć - przynajmniej jest się z kogo pośmiać :) Jakieś małe urozmaicenie tego o czym piszemy hihihihi. Nie jestem do końca przekonana czy wiesz jak wyglądały mamuty, (ale widoznie nie) bo były to bardzo fajne zwierzątka. A tobie przez ostatnie upały chyba trochę móżdżek zlasowało (jeśli w ogóle taki owy posiadasz) bo gadasz od rzeczy :) Trzymaj się cieplutko i proszę zgłoś się jak najszybciej do kliniki psychiatrycznej w swoim mieście w celu pilnego leczenia!!!!!!! Buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Enigma - siuper!! ciekawe czy chłopaczek będzie :-) Aj Pomarańczku Toja frustracja jest przerażająca...szkoda mi Ciebie trochę, ale tylko trochę... a ja wczoraj w nocy miałam doła i ryczałam jak bóbr, ale dziś się otrząsnęłam!!! po co ryczeć, trzeba działać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki, dawno mnie nie było:) Enigmuś dzięki za pamięć i powiem CI ze bardzo sie cieszę Twoim szczęściem śliczne te Twoje kwiatuszki :):):):):):):):) Emiczko kochanie pozdrawiam Cię i zyczę wszystkiego naj naj najlepszego:):):):):):) Andziu Twoja Nadia jes prześliczna dzięki serdeczne za zdjątka:):):):):) Paula uśmialam się z Twoich dowcipów dobra jesteś, buziaczki dla Patryczka :):):):):) Agusia pamiętaj o mnie jak bedziesz wysyłać zdjątka Wielkoludka :):):):):) Estelko przytulam CIę mocnooooooooo i życze powodzenia kochana:):):):):) Aśku co u Was co u Sandruni? Foli życzę bezbolsnego powrotu do pracy :):):):):) Nadwiślanko życzę CI z całego serca zebys doczekała do dnia kiedy będziesz mamusią, rozumiem Twoje dylematy kochana !!!!:):):):): Sysiu buziaczki dla Tomusia :):):):): co u mnie hmmmm....jakeis dwa miesiace temu mój M przeszedł leczenie antybiotykowe ze względu na ostry stan zapalny, krew w moczu i takie historie, i niestety od 3-4 dni sytuacji sie powtarza tylko ze objawy sie bardziej nasiliły, wczoraj w nocy mało spałam patrzyłam na niego i modliłam sie zeby to nie było cos powaznego, żeby był zdrowy echhhh we wtorek idziemy do lekarza praywatnie jesteśmy juz umówieni 18 wyjazd na wakacje ale cały czas bede myslała o tym zeby było z nim wszystko dobrze, tyle w necie znalazłam dolegliwosci związanych z tymi objawiami ze włos sie na głowie jezy, a martwi mnie ten nawrót....... To tyle u mnie kochane napisze znowu mam nadzieje ze bardziej optymistycznie.... pozdrawiam i całuje WSZYSTKIE LASECZKI !!!!! :):):):):):) I ICH DZIECIACZKI :):):):):):) co do złosliwców to szkoda jakiegokolwiek komentarza, szkoda ze brak im odwagi zeby sie ujawnic bo cos za dobrze nas znają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-mam propozycje. nic tak bardziej nie wkurzy pomarańczka jak CALKOWITA IGNORANCJA. Wiec proponuje bysmy NIE REAGOWALY na jego wpisy. On czuje sie jednym z nas bo po pierwsze robi wpisy a po drugie my to czytamy i komentujemy. Pytam sie po co???!!! Olejcie to!!!!!! A zobaczycie ze to go nieco ostudzi. Nie zalecam dyskusji ze zlośliwym pomarańczkiem. Enigmus-o ile pamietam to mialas 2 zarodki podane, przy czym jeden z nacieciem. Czy slusznie podejrzewam, ze ten ktory zostal w brzusiu to mogl byc z nacieciem?? A co dalej za tym, gdyby nie naciecie to nie byloby II... Dobrze mysle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Dzidzi:):):):)🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, a nerki badał Twój mąż? kurcze może to jakieś zapalenie pęcherza moczowego . A co poprzednio mówił lekarz? wiem, że nerki to cięzki temat, bo jak już wam kiedyś pisałam, mójemu mężowi przy okazji usg, które miało sprawdzić czy wszystko ok z jego narządmi rodnymi, wykryto torbielowatośc nerek...teraz musi robić kontrolne badania i obserwować się, gdyby coś było nie tak. Ana, mam nadzieję, że u Twojego męża to jakaś infekcja, która miesza w organizmie, ale da się ją szybciutko wyleczyć!!! Trzeba być optymistą, będzie dobrze, musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENIGMUŚ MOJE GRATULACJE KOCHANA :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D NIEWAŻNE ILE DZIECIACZKÓW WAŻNE ŻEBY BYŁO ZDROWE, NO TO NIE POMYLIŁAŚ SIĘ ROBIĄ SOBIE SUWACZEK NA JEDNĄ DZIDZIĘ, COŚ CZUJĘ ŻE TO BĘDZIE CHŁOPAK, BO TY TAKA AGENTKA JESTEŚ ŻE SZOK I BĘDZIESZ MIAŁA TAKIEGO ŁOBUZA JAK MY Z PAULĄ, W KOŃCU MÓWIŁAŚ ŻE LUBISZ TAKICH ROZRABIAKÓW :P :P :P ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×