Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

cześc dziewczynki:) Hello Ana:) Ana powiedz m iczy Ty teraz robisz mgr? czy jak??????i czy na Naszej uczelni????? A u mnie niedziela była straszna a jednoczesnie bardzo szczęsliwa... Rano moja suczka nagle przewrocila sie i padła......:(:(:( Maz ja wziął na łózko i poczuł ze pusciły jej miesnie .była bardzo luzna ,brak przytomnosci i zaczeła wychodzic jej kupa:( Poprostu zdychała......:(:(:(:(:( Ja polecialam szybko zadzwonic do wet co robic czy podac jej cos na serce czy co? pootwierałam wszystkie okna zeby było powietrze a maz robił jej masaz serca i sztucze oddychanie usta usta...... Normalnie ona odchodziła....... zazeła harczec.....:(:(:(:( Ja stałam przy niej i mowie do niej niunia tu pańcia nie odchodz bo strasznie Cie kocham ,niunia........ była bezbronna ,bez świadomosci....... Maz mowi ze ona nie zyje...ale nadal robil masaz serca i usta usta............... po ok 5-7 min suczka nagle złapał oddech taki głęboki i ocknęla sie.......... ufff...... dalej nei wiedzielismy co dalej będzie ,polecialam po wodę......dałam jej , dałam jejaspargin ..bo wie ze to na serducho ze napewno nei zaszkodzi ....i niunia jakos przezyła.......... Po pol godz pojechalismy do katowic do lecznicy i tam lek powiedzial ze ma silną arytmie i miala poprostu zapasc:( Moja córcia ma 13 latek więc wiem..... ze nie zostało jej duzo zycia ale ta sytuacja kiedy ona walczyła ze śmiercia była straszna....:(:(:(:( Niunia dostała tabletki regulujace pracę serca i muszę na nia uwazac i jej nie forsowac. Straszie ja kocham i nie wyobrazam sobie zeby jej nie było....... Trzymajcie za nią kciuki , posle wAM JEJ ZDJĘCIA ,ma 13 latek a wogole nie wygląda.Jest śliczna mwesolutka i kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta👄 Anuś👄 wysłałam ci fotki mam nadzieję, ze skrzynka Ci nie zwariuje :-P czekam oczywiście na Twoje fotki Meniu👄 szkoda że @ przylazła, ale jak wyjedziesz to pewnie wrócisz już z maluszkiem lub w ciąży takie wyjazdy służą zafasolkowaniu 👄 Enigmuś👄 oj strasznie co przeżyliście wczoraj, dobrze że w ogóle byliście w pobliżu, bo sobie nie wyobrażam co byłoby gdyby ona tak podczas waszej nieobecności lub jak byście byli w innym pokoju, strasznie, ale cieszę się że już wraca powoli do siebie, całuski👄 a ty się nie przejmuj bo tez musisz o siebie dbać i nie denerwować sie, bo pamiętaj że Ty i maluszek jesteście najważniejsi👄dobrze że mężuś Ci pomaga sprzątać 👄 kochany jest.... Goluś👄 widzę że ty również robotna sie zrobiłaś:-) porządeczki w szafie, mnie też to czeka ale jakoś za mało godzin ma moja doba, mogłaby sie tak wydłużyć co drugi dzień :-P no i trzymam kciuki za 20 września to już tak bliziutko, a jak Ty się czujesz z jajniczkami i w ogóle, powinnaś powiedzieć o tym bólu głowy dr przy najbliższej okazji i nie bierz aspiryny do zaciążenia....by obejrzeć działeczkę przyjedziecie na wiosnę - może czerwiec, wtedy pięknie wszystko już zakwitnie i będzie można z basenu skorzystać.... jeśli chodzi o radę co do wózka, to ja niby nie byłam jeszcze mamą, ale mam dwie sąsiadki które mają dwa różne typy wózków i mogę tylko powiedzieć z ich wypowiedzi i swojej obserwacji że nigdy nie kupię wózka z małymi kółkami - jedna z nich ma taki, i nigdy nie kupię wózka trójkołowego - jest bardzo bardzo nie stabilny i dziecko kiedyś z niego wypadło pomimo szelek...-wózek się przewrócił... jedna z nich ma bardzo szeroki wózek z większą gondolką i tu jej przyznam racje że dzieci uwielbiają w nim spać nawet latem, dzięki temu że jest szeroki, a przez to że ma duże kółka cichy, nawet dziewczynka z trójkołowego posadzona do tego szerokiego była tak zachwycona że usnęła w nim po 5 minutach siedzenia tak jej zrobiło się wygodnie... to na tyle mojej obiektywnej opinii na temat wózków :-P mam nadzieję, ze kiedyś ja będę mogła wybierać i przebierać w wózkach.....i pytać Was o radę.... a ja jak zwykle pracusiam, nie mam czasu zupełnie na nic, ale to nie oznacza że siedzę murem przy kompie:-D tak nic nie mówiłam ale od 10wrześnie postanowiłam troszkę zrzucić parę kilo i mężuś świetnie mi w tym pomaga, nie głodzę się, nie jem tylko słodyczy chyba że mi sie bardzo zachce ale to rzadko sie zdarza to mężuś robi mi kisiel i jest oki, nie jest smażonych rzeczy i nie podjadam pomiędzy posiłkami, oczywiście codziennie mężuś nastawia mi rano rowerek na 15 minut i ćwiczy ze mną brzuszki a wieczorem jest masaż, i muszę sie pochwalić że od poniedziałku 10wrześnie schudłam 1,2kg jest dumna z siebie :-D oby tak dalej.... @ oczywiście sie spóźnia ale nie zastanawiam sie nad tym nie pierwszy raz i nie ostatni pewnie będzie się spóźniać:-P czuję jak się zbliża a kiedy to będzie to zobaczymy, pewnie transfer przesunie sie o parę dni ale co to za różnica :-) spokojnie poczekam skoro nic innego nie mogę zrobić:-D mam nadzieję, ze jakieś fotki do każdej z Was doszły👄 uciekam do pracy, buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka . :) I ja się z Wami witam. :) Buziaczki dla Was: Ana, Enigmuś i Emiczko. 👄 Estelko, Golka I Emiczko mocno trzymam kciuki za powodzenie ISCI. Muuuusi się udać!!! Goluś wspólczuję Ci tych bóli głowy. 🌻❤️👄 Emiczko piękny masz ogródek . :) 🌻 Pauluś Twój domek i działeczka tez mi się podobają. 🌻 A co do ciężkich dni z P - to pamiętasz jak ja ostatnio już byłam w trakcie podziału majątku i kosztów związanych z Sandrą bo też się już rozstawalismy , ale czarne chmury zniknęły i razem rozbudowujemy chałupkę. :) tak to jest niestety z facetami spod znaku bliźniąt. ;) Myślę, że i u Was wyjdzie słoneczko. :) 🌻❤️👄 Enigmus , aż mi dech zaparło jak czytałam o Twojej psiulce , nawet nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić , co przeżyliście - dobrze, że byliscie przy tym. Ucałuj swoją niunię w sam srodek jej kochanego noska. Gosiaczku - masz sliczy brzuszek. :) ❤️ Iskierko - gratuluję samodzielnego Eryczka. :) Jak możesz to prześlij filmik z tym dzielnym zuchem. :) 🌻 Zabajonku - wiem jak to jest z tymi babciami , po prostu się nie przejmuj , choć wiem, że to łatwo powiedzieć- mnie moja mama doprowadzała do szału wciskając na okrągło bez przerwy jedzenie Sandrze.😠:P Sabruś - daj znać jak Maciuś po operacji i czy Amelka jest już w domu. Buziaczki dla całej rodziny.👄❤️ Sysiu- trzymam kciuki za 25-ego - obyś miała wyniki jak najszybciej, cobyś się już dluzej nie denerwowała i oby wszystko było dobrze. 🌻❤️👄 Foli , Andziu - Wsze Nadunie są przesliczne . 🌻❤️👄 A teraz ja mam pytanie do Mamuś. :) Otóż Sandra robi się niejadkiem - wieczór przed zaśnieciem i pobudka to nie ma problemu - zjada ładnie mleko i kaszkę , ale jest problem w dzień - jeszcze niedawno z chęcią jadła bułeczkę z masłem i wedlinę, a teraz nie chce. :( Jej dzień jedzenia wyglądał następująco: 6.00 - mleko 180ml , 9.00 - bułeczka z wedliną , 12.00- obiadek , 15.00 - bułeczka z wedliną , ok.18.00- też wędlina ( w małej już ilości , 20.00 - mleko 210ml i 23.00- 180ml kaszki. Oczywiście pomiędzy tymi posiłakami : jabluszko , jogrcik , banan itp. Ostatnio chętnie zjadała też serki typu Bakuś itp- ale ile ona może jeśc tego nabiału?? Próbowałam Jej dać jajecznicę , jajko gotowane - zamyka usta , wypluwa i tyle. Oproz tego problemem dla mnie jest przestawienie jej na domowe obiadki, przyzwyczaiłam Ja do sloiczków ( najpierw zjadała małe ilości i nie było sensu gotować , a póxniej praca i brak czasu) i teraz mam problem by zjadla z nami obiadek. jesli macie jakieś pomysły to chętnie skorzystam - a jak u Was wyglądało jedzenie u ponad rocznego dziecka - co ile jadło i co jadło? Będę wdzięczna jak sie nasze kochane mamuśki wypowiedzą i przy okazji odezwą się na starym topicu. :) 🌻❤️ I jeszcze drugie pytanie - jak przyzwyczajałyście dzieciczki do nocnika - czy chodziły w dzień bez pieluchy i sadzałyście je co chwilę , czy w pieluszcze i stopniowo przyzwyczajałyście? Buziaczki 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Ja dosłownie od rana nie mam czasu na nic. Tyle roboty , że szkoda gadać. Ja tylko wpadłam napisać, że zaczynam się powoli bać czwartku. I jeszcze wczoraj znowu zaczęłam plamić i nie wiem czy to normalne. Jednym słowem nie wiem co mnie spotka kolejnego dnia. Kurde taka jestem zakręcona. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku:):):):) ❤️ ❤️ ❤️ chyba przywołałam Ci myslami bo dzis o Tobie myślałam:) No ale z tym podziałem majątku to chyba przesadziłas!!!! hihihihihihi:) wiem ze nie było Ci do śmiechu ..wtedy ...ale jakos tak odebrałam \"na wesoło\" Kurna ale Wy jesteście waleczne dziołchy!!!! hihihihihiihihi Ja to jak dochodzi do jakis spięc to pełna olewka i nos na kwintę:P Faceta najbardziej denerwuje obojętnosc kobity :P a nie emocje:) No ale Asiku ciesze sie ze juz jest oki:):):):):) Mi sie wydaje ze Sandra je duzo:) a poza tym ja.... jestem zwolenniczką super niani a tam słyszałam ze jak nie che jesc to nie wciskac!!!! A z nocniczkiem bo moze kupic jakis bajerancki ala do zabawy i jak zrobi sik to dac nagrodę albo co/???? Golus ❤️ nie przejmuj sie ... ja slyszałam ze jest mozliwe plamienie podczas stymulacji i gonalu i nie denerwuj sie:) tylko bądz szczęsliwa ze jestes na finiszu!!!!!!! A co z Estellka?????? estello halllloooooooooooo??????? Emika ❤️ ogrudek sliczny:) wyobrazam sobie ile to roboty aby utrzymac taka ładna trawkę:) ale wieksza przyjemnosc leniuchowania na łonie natury:) ide cosik popracowac:) narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi Enigmuś faktycznie mi wtedy nie było do smiechu. :P CO do jedzenia - Sandrze się nie da poprostu wcisnać jedzenia , bo jak ona nie chce jeść to ma usta tak zacisnięte, że nic jej nie wcisniesz. :P A przemocy wobec Niej nie stosuje, tak wiec w zasadzie .... je wtedy kiedy chce i to co chce.:D A co do nocniczka - to przyzwyczajam Ją i już siusiu i kupka wylądowały nieraz w nocniku , za co oczywiście została baaaardzo pochwalona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko zajebisty masz ogródeczek, jestem pod wrażeniem wygląda naprawdę pięknie :):):):) Ennigmus tak mgr i na naszej uczelni o ile mó promotor w niedziele podpisze mi prace do obrony bo zostawił nas w lipcy i jak zaczeły sie obrony pojechał na wczasy, nikt od niego sie nie obronił, no a teraz musze do konca wrzesnia złozyc prace zeby dostac absolutorium do kontynuowania studiów i obrone bede mogła miec w październiku wrrrrrrr, napisze Ci mailem nazwisko tego profesora zebys nigdy u niego nie pisała zadnej pracy :):):):):) czekam na Twoje zdjątka heja Asiczku super że zajżałaś, nie wiedziałam o chmurzyskach nad twoim małżeństwem ale cieszę się ze wszystko dobrze się skończyło, buziaczki dla Twojej Sandruni jezeli chodzi o sikanie do nocniczka to moja bratanica Julka nauczyła się jak bratowa zostawiała ją w ciągu dnia w samych rajstopkach, chyba uczucie ze ma mokro i nie komfortowo zusiło ją do nocniczka:):):) taki piękny dzionek że chętnie wyszłabym z firmy i pojechała gdzieś na rowerek, no ale cóż trzeba pracować :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczka-ja nie widzialam twojego ogrodka, ale jak ja bym miala takie zapedy do ogrodniczych prac to uszczesliwilabym mojego meza. Ale ja nie znosze zapachu ziemi i prac w ogrodzie ani tym podobnych. W dzieciństwie bylam zmuszona do roznych takich i mam uraz. Ale chyba nigdy nie lubilam takiej roboty. Wole zajmowac sie domem. Moj m. ozstatnio kupil cala reklamowke jakis wiosennych cebule i chcial bym sie tym zajela. naiwny. Powlozylam sie na kocyku i patrzylam jak sam robi. nawet kwiatkow nie bardzo lubie przesadzac. Ale juz jak mam je w domku to z koniecznosci cos tam przy nich robie. Jak bede miala dom to najchetnej dzika wiejska trawe z melczami po kolana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja z pewnym zapytaniem. Otóż spóźnia mi się @ już 11 dzień. Nie robiłam testu bo wiem, że to będzie dla mnie stresujące. Nastawiam się, ze nie jestem w ciąży. Tylko strasznie denerwuje mnie fakt, że jest tak ogromne opóźnienie. Szczerze powiedziawszy brak jakichkolwiek objawów. Tzn piersi mam napewno powiększne i delikatne białe upławy. temperatura 36,7, czasami coś mnie kłuje w w jajnikach. To tyle. Zero inych objawów. Poza tym narazie @ też się nie zapowiada. dodam, ze ostatnio @ miałam w terminach od 27-31 dzisiaj 41. Dziewczyny co tu robić? Czy któraś z Was tak miała? testu napewno nie zrobię. nie wiem skąd u mnie takie rozregulowanie? poza tym, to oczywiście, ze Was wszystkie poczytuję. Estelce, gratuluję decyzji, Emice pięknego ogrodu a Enigmie oczywiście tylko zazdroszczę takich zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona!!!! idz na bete:) nie bedziesz sie stresowac bo beta nie pokazuje 2 krech:P:P:P:P a wynik wszystko Ci powie:):):):):) Ja sikanca zrobilam dopiero po 2 tyg od bety hihihihihihih tak zeby miec na pamiątkę:) idz zrób i nie denerwuj mnie... wkoncu jestem w ciązy:D:D:D:D Ana) daj daj mi dane tego skubańca i oczywiscie powodzenia:) ale Ty napewno obronisz spiewającvo:):):):) nadwislanko :) Ty leniuszku:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :) U nas choróbsko trochę mija, Tomek naszczęście ma tylko a może i aż katar bo męczy się biedny z nim :( ja się zaraziłam od niego i mam lekki katar ale za to dostałam kaszlu, mam nadzieję że to wszystko minie do wtorku. Asiu - nie mogę Ci zbytnio pomóc bo Tomek to wnet książę się zrobił i je tylko to na co ma ochotę, wędlin, bułek posmarowanych masłem, normalnych obiadów, jajek w najróżniejszej postaci, wszystko co nowe to ta sama reakcja kiwa na boki głową NIE a jak mi się uda fuksem wsadzić już do buzi to wypluwa i wymusza wymioty, krew mnie wtedy zalewa, ale napiszę Ci co on je i w jakich godzinach :) Wstaje 7-8 dostaje mleko 210ml, około 10 dostaje Danio waniliowe i albo wtrąbi całe albo zostawia połowę jak zje to dostaje pół suchej bułki, potem jakiś sok albo kubuś albo jakiś inny i jakiegoś herbatnika, po 12 kładę go spać, wstaje po 15 to po jakiś 30-40 minutach daje mu obiad, a jego obiad to pół cienkiego schabowego i kilka ziemniaków bo nic innego nie chce a wcześniej jadł normalne obiady i nie wiem co mu się stało :(, po 17 dostaje utartego banana z jabłkiem lub brzoskwinką, przed 19 dostaje \"mleczną kanapkę\" i później o 20 kąpiel i dostaje mleko z kleikiem 210 ml. Asia mam do Ciebie pytanie może się orientujesz, jak Tomkowi będą pobierać krew?? bo do któregoś momentu pobierają z głowy ale nie wiem do kiedy, mam ciocię pielęgniarkę na dziecięcym pracuje nie chcę się jej pytać bo nie chcę na razie by ktoś wiedział z rodziny. Enigmuś - to musiało być naprawdę tragiczne przeżycie ale dobrze że wróciła do Was, mój najukochańszy piesek odszedł jak ja byłam w ciąży :( i nikomu tego nie życzę :( mam jego zdjęcie na pulpicie na znak że nigdy o nim nie zapomnę i pomimo że miną już 2 lata płaczę za nim jak przypominają mi się spędzone z nim chwile :( Boże o czym ja tu piszę, najważniejsze że Twoja niuńka żyje i jeszcze żyć będzie i zdrówko jej też dopisze :) Emiczko - pracoholiczko Ty jedna przystopuj troszkę, wiesz co sobie pomyślałam :P że fajnie by było jakbyście z Mężusiem mieli teraz taką niespodziankę :P wiesz o czym mówię, a może i by ten transferek nie był wcale potrzebny jak na razie :P trzymam kciukaski :) ❤️ Acha, ja też czekam na foteczki ogródeczka :) AnA - dobrze że doszłaś już do siebie, a Mężuś już zdrowy?? Ja też po proszę o zdjęcia z wakacji :) Paula - głowa do góry wszystko wróci do normy bo z facetami tak niestety jest :( wiem coś o tym Iwonko - dobrze mówi Enigmaa idź i zrób betę bo jeśli jesteś w ciązy to jak chcesz się o tym dowiedzieć inaczej?? a tak to będziesz wiedziała na czym stoisz a jeśli nie wyjdzie to idź do lekarza może Ci wywoła miesiączkę, ale najpierw sprawdź czy to przypadkiem nie ciąża :) Pozdrawiam wszystkie kobitki bardzo serdecznie buziaczki PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadam powiedzieć Wam dobranoc👄 💤 Asiulek👄 cieszę sie że do nas zajrzałaś👄 ucałuj Sandrunię ode mnie👄 Golka👄 plamieniami się nie przejmuj bo ja też je miałam podczas brania wyciszacza niektóre dziewczyny mają nawet przy stymulacji gonalem, pytałam sie dr w novum powiedział że to całkiem normalne, z resztą potem doczytałam na rozpisce z novum że plamienia się zdarzają, nie u wszystkich ale ponad 80% kobiet tak ma....wiesz co myślałam długo nad Twoimi bólami i proponuję Ci dla świętego spokoju i dla mojego spokoju bo martwię sie o Ciebie byś zrobiła sobie badanie z krwi na boreliozę, nie patrz na to czy ugryzł cię kleszcz czy nie po prostu zrób to , bo rozmawiałam z osobą i przeczytałam sobie pewne artykuły na ten temat i niektóre osoby miały bardzo podobne bóle głowy jak migrenowe do tego jeszcze problemy z bolącym kręgosłupem, proszę zrób to badanie na wszelki wypadek.... enigma👄 zawsze na wiosnę możesz przyjechać i skosić mi trawniczek :-P hihihihihi jak masz ochotę w stolicy na łonie natury poleżeć hihihihihi ja uwielbiam ogródkowe sprawy i widok pięknego ogródka więc nie zraża mnie ilość pracy przy tym... bo systematyczność w końcu nie jest uciążliwa i nie trzeba non-stop przy tym chodzić jak się zagląda regularnie... Ana👄 dziękuję kochana👄 aż mi strasznie miło że tak Wam się podoba mój ogródek, to wyobraźcie sobie że moja teściowa i babcia mojego mężusia nie widziały jeszcze od kwietnia tego ogrodu(bo wyjechały na działkę na Mazury w kwietniu jak budowa się rozpoczynała i do tej pory tam są)... i jak one zobaczą ten ogród, to nie wiem co powiedzą, tzn teściowa pewnie powie że ładny ale babcia męża to może być zła bo to jędza taka że hej, jak pies ogrodnika \"sam nie zje i nikomu nie da\" ale co tam mam je gdzieś, ważne że teściowi sie podoba i popiera nas pomysł z remontem ogródkowym.... no widzę że niedługo mgr zostaniesz, to trzymam kciukaski 👄 nadwislanko👄 nie dostałaś moich zdjęć ogródkowych? podaj e-malika to zaraz wyślę :-) rozumiem cię pisałaś kiedyś o tym ze zmuszano cię do prac, nie nikt nie zmuszał i może dlatego lubię.... ale myślę że trzeba to kochać bo inaczej nic z tego nie wyjdzie nawet jak włoży się masę kasy w ten interes to po jakimś czasie będzie to widać... ale dzika łączka to i mi sie podoba, na szczęście taką łączkę mają moi rodzice na Mazurach uwielbiam tam jeździć... Iwonka👄 co za niespodzianka:-D cosik mi sie zdaje że wspaniałe krechy dwie tłuste zobaczysz niedługo za co zaciskam kciukaski 👄 ja poszłabym na twoim miejscu na betę.... nie robiła sikańca póki co... bo wiem jak nienawidzimy jednej kreski.... Sysiu👄 witaj w klubie chorowitków, mnie też coś dziś bierze, non-stop kicham, mam katar i kręci mnie w nosie, oprócz tego jakaś dziś strasznie zmęczona byłam i pokładałam się co rusz bo nie mogłam spokojnie projektów robić... życzę więc Wam zdrówka i by się wszystko dobrze ułożyło, czekam na dobre wieści👄, wiem wiem o jakiej niespodziance mówisz.....nie wiem co nawet powiedzieć o tym, .... może tylko tyle że niech sie dzieje wola nieba, a co do fotek to wysłałam je Tobie, nie dostałaś żadnej?:-( też myślałam dziś o Tobie nawet chciałam zadzwonić do Ciebie i do Golusia, ale potem zajęłam się pracą i wiesz jak jest.....pracoholizm ech..... uciekam spaciu, buźka kochane, lecę się kurować, a wiecie co mój męzuś robi?.........prasuje :-Dhahahahahahahha a po prasowanku zrobi żonie masaż hihihihihi nie ma jak wychować dobrze sobie męża:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Jestem jestem, nie piszę bo nie lubię jak mi ktos przez ramię czyta. Od poniedziałku będe juz na swoim to będe miała trochę do nadrobienia ale co mi tam ;) i wrócę do regularnego czytania i pisania :) Buźka dla was ogromnista!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki. Dzisiaj dalej nic. @ brak. Dziewczyny jak nazywa się ta Beta formalnie, bo nie wiem co mam powiedzieć. zadzownię do szpitala i zapytam sie czy take coś jest robione? Ale mi się chce spać, niestety muszę iść do pracy :( Dzisiaj temperatura 36.6 także nie nastawiam sie za mocno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze nieco się rozwinął topiczek :) Iwonko - po takim czasie opóźnienia ja tez poszabym ba badanie krwi, zdaje się beta hcg, ale może któraś jeszcze potwierdzi, albo mnie poprawi. A temperaturą się nie sugeruj, bo to indywidualna sprawa, jeżeli z reguły masz niską ciepłotę ciała, to i po owulacji tempka może nie przekroczyć 36,6 st. A kontrolowałaś temperaturkę w I fazie? NA jakim poziomie była? Bo nawet jak nieco niższy i zanotowałaś ten skok, choćby minimalny, to nic nie jest przesądzone. Ja 4 dni po terminie @ miałam niecałe 37 st. we wrotach (bardziej 36,9), gdzie inne laski pisały o 37,4 przeważnie. NIe chcę nakręcać, a jedynie powiedzieć, że tempka nie zawsze jest wyznacznikiem ciązy, czy jej braku. enigmuś - wyobrażam sobie co czułaś ... :-o ja przed zajściem w ciążę musiałam pożegnac moją kiciulkę, która mieszkała u mamy. Przezywałam to długo i długo płakałam po niej :-o, zwłaszcza, ze wiem, ze odeszła z powodu choroby, która była utajona, a gdy się objawiła, to było za późno nawet na leczenie. Więc wiem, co to strach o kochanego zwierzaka. NAjważniejsze, ze wszystko dobrze się skończyło i sunia ciagle może być ze swoją panią. Buziak dla psiuni. Asiulka - to z tymi babciami, to momentami szlak trafia. NAjgorsze jest takie podgadywanie. I nic nie robi sobie z tego, ze ja mówię, ze wszystko jest ok, to, ze nie chodzi (mając 8 miesięcy niespełna) to nie znaczy, ze to źle. A raczkować nie musi, bo moze tak być, ze pójdzie od razu na nogi bez raczkowania. Ale to nieważne. Łazi ta tesiciowa z wózkiem, spotyka inne babki, te jej opowiadają rózne kacapoły, a ta niby że tylko tak mówiąc, to mi daje do zrozumienia. NAjlepiej jakbym Olę po lekarzach wyciągała, bo wg niej to ona powinna dawno już raczkować, a nie raczkuje. Nawet pierniczyła, ze ona za słaba jest (a była przez pewien czas na słoiczkowycvh zupkach, bo nie chciała jeść moich - teraz je na szczęście). I wg niej mięcha za mało (a słoiczkowe były z ciepęcinka, królikiem, indykiem, kurczakiem ... ale co to za miecho!! 😠). A to wszystko dlatego, ze inna babka dziecku w wieku mojej małej (wtedy to miała pół roku jak ta akcja była) dała PARÓWKĘ :-o i dziecko jadło. Ja jej powiedziałam, ze jak tamta babka jest idiotką to niech się nie chwali chociaż na głos, bo i nasza pediatra uważa, ze kolejne nowości to etapami się wprowadza i na pewno nie parówki przed roczkiem. Ludzie, ale co nerwy zjadam, to moje. Oj, niejedna akcja była, nie raz mało zebów nie wyplułam ze złości, ale cóż ... jesteśmy od niej uzależnieni w pewien sposób, bo pilnuje dziecka i wolę pomilczeć (choć momentami coraz trudniej). Emiczko - gratuluje silnej woli, ja tez muszę troszkę dyscyplinki wprowadzić do swojej diety, bo sie nieco poluzowałam :) a co ta @ tak cię w konia robi?! Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monday
cześć zwracam się do Was, bo tu chyba sporo doświadczonych kobitek pisuje, a ja mam pytanko dotyczące testu ciążowego, ile dni po pregnylu sądzicie że można go wykonać? Czytałam na necie, że już po 10-ciu ale nie wiem czy to nie za wcześnie. Test chce zrobić jutro, to będzie 13 dzień po zastrzyku. Z góry dziękuję za odpowedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wydaje mi się, ze kiedyś dziewczyny coś pisały, żeby odczekać 14 dni (????), ale nie dam sobie ręki obciąć. Niby po 14 dniach nie powinno go juz być w organiźmie, a wczesniej może przekłamać test. No ale ja tu specem nie jestem, jedynie coś tam mi \"dzwoni\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) monday.. po pregnylu 14 dni to napewno ale oprocz tego trza poprAWIC BETE bo często zdarza sie ze wyjdzie ja na ciąze a potem nagle spada, laski z bociana po pregnulu po 14 dniach miały betę ok 50 co swiadczyłoby o ciazy a potem okazało sie ze jednak nie:( Zabajonek:) tak to jest jak jedna baba drugiej babie....:P:P:P:P:P Ty absolutnie sie tym nie przejmuj i rob swoje:) Ja tam mam ciesty jezor i juz wiem jak ktos chcialby mi dyrygowac z sprawie dziecka to pokazałabym mu.... fuck YOU :D:D:D:D tRZA BYC TWARDYM:) Sysia:) ło matko ja widze ze Wy chcecie utuczyc te maluchy:P Taz Tomcio je wiecej ode mnie:P:P:P:P:P:P hihihihihihihiiihh:) no ale rozumiem....troska matczyna:) Emika :) gorzej jak Twojej teściowej I babci:) kopara...czytaj szczena opadnie /sztuczna:P/ i wyleci na trawkę i porysuje posadzkę:D:D:D:D:D Ja dzis mam walczny dzein....... postanowilam byc szefową -małpą:P bo jak byłam dobra to włazili mi na łeb:P Wiec teraz mają przesrane:P miłego dzionka:) ja idę sie pastwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa Iwona to jest badanie z krwi i nazywa sie beta hcg czasem mowia na to hcg i okresla poziom gonadotropiny kosmowkowej ktora sie tworzy po zapłodnieniu:) Paula:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 9 dni po pregnylu mialam HCG (nie b-hcg) 3, a nie ciaza. wiec wydaje mi sie ze juz 13 czy 14 dzien to mozna robic. Zabajona-dokladnie zanm takie poronywanie. nie ma nic gorszgo. Szczegolnie drazliwe to jest jak sa male dzieci, bo widac roznice (jedno siedzi, inne nie, jedo chodzi, drugie nie itd). Ale potem juz nie bedzie to tak widoczne i po ok. roku powinno sie zmienic. weic jeszcze 4 m-ce trza wytzrymac :) U mniedzis 1 dc. jak w zegarku. jade na KETONALU-moim przyjacielu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monday
dziewczyny dzięki, jesteście kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :):):):):):):) widze że rozkręciłyście się troszeczkę od wczoraj, ekstra bo jest co poczytać :) Iwonka kurcze ale coś czuje że będzie cudna wiadomosć od Ciebie na dniach !!!! ogłosisz nam że będziesz mamusią ależ ekstraaaaa :):):):):):) czekam na informacje i zaciskam kiuki !!! Enigmuś przesłałam CI na e-mail nazwisko tego profesorka zeby CIę nie skusiło pisać u niego, szkoda nerwów :):):) mówisz że taka ostra z Ciebie szefowa hihihihi nio czasem trzeba nie zawsze można być miętkim bo rzeczywiscie wyjdą CI na głowe:):):):):) Sysiu kochana życzę Wam wszystki zdrówka, ja też nie cierpie nawet najmniejszego przeziębienia:):):) mąż bierze leki Sysiu, w czwartek idzie na usg i jeszcze jedno badanie którego nie pamietam nazwy jakoś na \"C\" wygląda jak zakładanie cewnika, tak nas lekarz poinformował, strasznie mi go żal że prze to wszystko przechodzi bo te badania nie są sympatyczne i komfortowe (zresztą które badania są) wspieram go jak moge :):):):):) Emiczka pracusiu odsapnij troszkę, mojemu męzowi też strasznie podobał się Wasz ogród robi wrażenie :):):):):):) WItam nową koleżankę Monday :):):) Hej Zabajonku, Nadwiślanka :):):):):) Umnie dziś kolejny słoneczny i ciepły dzień, uwielbiam taką pogodę :):):) buziaczki dla wszystkich dziewczyn - pozdrawiam :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa przesłałam Wam troche fotek, te co mam w pracy na kompie jak wezme z domu wiecej to jeszcze dosle zeby nie były takie monotematycne :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...hej... Siostra poczytała mi co u Was słychać. Napiszę króciutko bo w każdej pozycji mi niewygodnie :( Ja jestem już po terminie. Po odstawieniu Fenoterolu miałam urodzić góra za tydzień a tu nic. Skurcze mnie męczą 24 na dobę, chodzę nie wyspana i nic do przodu. Jak naturalnie przyspieszyć poród? Nie ograniczam się, pracuję wręcz tyram, czasami przesadzam bo nogi dostają popalić.W poniedziałek mam zgłosić się do szpitala. Dziękuję za wszystkie zdjęcia jakie przesyłacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo Granini jak się cieszę że napisałaś kochana :):):):):):):) pytałam kilka razy o Ciebie, ciesze się że w sumie wszystko dobrze u CIebie i życzę łatwego i bezproblemowego porodu :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu w tym wieku już pobiorą Tomciowi z żyłki z rączki krewkę. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za wszytkie rady. w końcu wzięłam sie garść i przed chwilą zrobiłam test. I jak myślicie? dwie tłuste krechy!!!!!! to chyba jestem w ciąży ..... hihihi Ale jazda strasznie się cieszę!!!!!!!!!! Buziaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie po dość długiej przerwie i tak pewnie nie zauwazyłyście że mnie nie ma. Do gin idę jutro ale czuję się koszmarnie. Z dnia na dzień zdaje się być gorzej. Od przeszło 2 tyg mam mdłości całodzienne. Nie rzygam, staram się z acałych sił nie rzygać. Nos mam tak masakrycznie wyczulony na zapachy że odechciewa mi się wszystkiego :( cuchnie mi nawet proszek do prania i mydło ... a to dopiero początek :( juz nie wiem sama gdzie mam szukać pomocy :( chyba się załamałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka czułam to, ależ się cieszę i GRATULUJĘ !!! GRATULUJĘ !!! GRATULUJĘ !!! GRATULUJĘ !!! GRATULUJĘ !!! GRATULUJĘ !!! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) SUPER WIADOMOŚĆ :):):):):):) CIESZĘ SIĘ BARDZOOOOO :):):):):):):) Rudę Kocię główka do góry będzie dobrz, przytulam CIę :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rude kocię:):):) witaj w klubie szczesliwyh zaciążonych z objawami:P:P:P:P:P:P:P Ja za tydzien wejdę prawie w 2 trymestr wiec licze na cud:) HIHIHIHI:) Iskierka pisala ze od 14 tyg było jej lepiej więc i ja mam nadzieje ze i u mnie tak będzie:) Poza tym to jestem zmiarzła ,leniwa , zgnita i marudna:P to są moje podstawowe objawy:D hhihihihiihihi:) Więc rude kocie nie narzekaj ,lecz depreche:P i ciesz sie ze juz za niedługo to wogole nie będziesz miala czasu nawet aby podłubac w nosie:P wiec korzystaj poki co z wolnosci bo jak dzidziłek sie urodzi to dopiero będzie sajgon:P Ale ja wierze Naszym kochanym mamuskom ze szczęscie jest niepowtarzalne jak taki mały dzidizołek jest na świecie:) więc tym optymistycznym akcentem pocieszam Cię:) Iwona:) zrob bad progesteronu i idz do lekarza!!!!! Ja juz mam schize na tym punkcie i wszystkim doradzam aby sobie sprawdziły!!! Sysia:) nadwislanko:) Ana;) dzieki za te namiary zaraz kuknę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×