Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

ups mialobyc implast:) border:) co do wózka:) Pedagożku:) nie znam jeszcze ,ale jak juz tutaj mowilam kiedys wrózka mi przepowiedziala ze będę miała dziewczynkę:) a dookoła wszyscy mowią ze chłopa:) Hihihihi:) a mi wsjo rybka ,za rok znowu pojadę po moje 2 mroziaczki:) niezle sie napaliłam:) Jedynie co mnie \"męczy\" to scierpniete ręce w nocy:( jem magnez ale nic nei pomaga no coz jak nie urok to ....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi, mnie też przepowiadali chłopca :P i co mam? :) mnie ręce bardzo drętwiały, pod koniec ciąży, to nawet w dzień, widelca nie umiałam utrzymać, a jaki ból - ale teraz się już tego nie pamięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomaranczowego \"posłuchajcie\": jesteś sueer tępakiem skoro nie miałas problemu z poczeciem dziecka nie wypowiadaj sie na tym forum, nie masz o niczym pojęcia wiec spadaj a poza ty wyhodować sie pisze przez H a nie ch . Polecam słowniczek ortograficzny jako lekture a nie forum z konkretnymi problemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec tak.. wiem wiem zaraz mnie ktos na pomaranczowo zje ze zdania nie zaczyna sie od \"wiec\":P Tak jak przypuszczalam moj ginek potwierdzil to ze leczenie mojej przypadlosci analogami to jakies 20% szansy ze moze sie to wyleczy i moze w ciagu roku (pol roku leczenie a drugie pol czekanie ...)uda sie zajsc w ciaze ... Moze ,moze ,moze....same wiecie.....:( Wczesniej z M juz ustalismy ze jak potwierdzi nam to to sie decydujemy. Z tego co mi mowil jestesmy idealna para do zabiegu. Czyli nie ma jakis problemow hormonalnych ,nie ma zadnych cyst,miesniakow ,wodniakow ...M ma dobre wyniki .I wiek moj tez odgrywa znaczenia... Ale wiadomo -to jest jak hazard za 10 tys....niestety.Ale komu jak komu ale Wam chyba nie musze o tym nawet pisac :) Tak wiec . Protokol jest ten dluzszy.To przez to ze w trakcie laparo wyszly u mnie punktowe ogniska endo. Poprostu tak bedzie bezpieczneij. Za tydzien powinna przyjsc @ i wtedy zaczynam antyki .W 17 dniu cyklu wchodzi decapetyl .Potem wypada kolejna wreda @ i w 2 dc. mam zrobic LH i estradiol i zadzwonic jaki wynik .A od 3 dnia kolejnego cyklu Menopur 3 ampulki raz dziennie. Na dzis wiem tyle. Ginek pobral mi wymazy na czystosc pochwy ,chlamydie,mycoplazme ... Mam zrobic jeszcze przeciwciala HIV i Ige igM cytomegalii. Duzo badanek poprsotu robilam do laparoskopii we wrzesniu wiec mam teraz z gloowy. Zadnech badan kariotypu mi nie zlecono.Zastanawiam sie czy to dlatego ze mamy juz wspolne bejbi? ...wiecie cos na ten temat? Narazie tyle wiem .I powiem Wam ze poki co srednio to do mnie wszystko dociera....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam sobie do marketu, kupiłam delicje i myślę sobie poczytam, co się dzieje na topiku :D i po prostu Granini łzy wzruszenia w oczach stanęły!!! Nie mogę dalej pisać, ale to co zobaczyłam, Twojego synka, Ciebie i całą tego macierzyńską oprawę, to cud :) normalnie aż ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcę być w ciąży, też chcę być mamą! a jak na razie ten temat jest dla mnie tak odległy, że aż to smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, Szymonek jest piękny! Olinek, no to do boju, do boju! Pytanie do tych psychicznie chorych ;-) ( bo jak pisał pomarańczek każada psychicznie zdrowa konieta ma dziecko poczęte naturalnie) ;-) czy po punkcji, tzn. dzień po, miałyście taki powiększony wydęty brzuch? nic mnie nei boli, może delikatnie, ale obwód mam jakiś spory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe Estellka -dobre:P Same wariotki tu z tego wynika:D Szkoda ze ten ktos nigdy nie byl w takim miejscu jak klinika ivf i nie widzial ile coraz mlodszych par czeka w kolejkach po to ....dziecko z 2 sortu jak to twierdzi... I ciekawin mnie jeszcze jaka mialby mine kiedys w przyszlosci jakby moze nie on/ona sam/a miala taki problem ale moze jej dzieci bo z tego co mi wiadomo to problem tylko narasta ..... Punkt widzenia zawsze zalezy od punku siedzenia .A syty glodnego nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini ta foteczka gdzie jestes jeszcze w szpitalu z oboma synkami ..rozczulila mnie na mxiora;) Od razu sobie wyobrazilam moja Ole jak zahipnotyzowana patrzy do tego łozeczka... ja widze jak ona patrzy na 2 tygodniowa kuzyneczke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek widać częśc naszego spółeczeństwa to wariaci ;-) Ale ja wole być taka psychicznie chora jak uważa pomarńczek, niż byż aż tak psychicznie chora jak on sam jest :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu psychicznie chora :D;D;D;D;D Owszem estellko:) brzuch miałam jak baniak:P:P:P:P:P i taki pozostał do 11tc a od kiedy przyszły \"hałty\" zrobił sie płaski:P:P:P:P:P:P Wiec nie przejmuj sie :) bydzie dobrze:) olinek:) konkretny masz protokól:) i dobrze:) szybko zleci i dołączysz do fan clubu pomarańczki:):):):):):):):) Myszka:) y sie tak nie denerwuj:) ciulami nie warto:) Lara:) Ty mnie pytałas czy wracam na kopytach? tak :) jak jest ciepło tak ok 3 razy w tyg:) brakuje mi sportu:P:P:P:P:P Idę kukać na cudo Szymonka:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna olinek:) konkretny to znaczy ze 3 dawki menopuru na dzien dobry to konkretos :) i dobrze:) nie bedziesz sie schizowała ze pęcherzyki nie rosną:) tak jak było u mnie i chwilowo u Estelki:) Mi sie wydaje ze mnie za długo trzymali na dekapeptylu i datego potem konskie dawki w ostatnim tygodniu brałam gonalu i menopuru,za 1 tydzien dodatkowo dopłaciłam!!!! 3 tys!!!! będzie dobrze :):):):) nie denerwuj sie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajon ma kociol maxymalny w robocie..a mala zaczyna dreptac wiec i w domku aerobik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oby oby Enigmo..zeby sie nie okazalo np ze za duzo czy co?... Mam recepte na 30 ampulek ...czyli wynika z tego ze skoro 3 naraz to na 10 dni stymulacji.... Nie zdziwie sie wcale jak po drodze sto tysiecy rzeczy jeszcze wyjdzie.... Enigmo a pamietasz na ile mialas ten decapeptyl? bo ja mam od 17 dc do konca cyklu.A juz kurde tyle czasu nie bralam antykow ze nawet nie pamietam ile tych tabsow jest ? ale chyba 21 antykow w opakowaniu...i potem ma nastapic @....czyli do @ trzeba ten decapeptyl rozumiem wkluwac..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha /(dobra ta pomaranczowa mend....= Tylko chce tak sie wtracic , Ze te panie majace problem z psychika jeszcze latwiej zachodza w ciaze , no coz to taki psikus z natury ,ze patologia spoleczna zazwzczaj ma tyle dzieci , ze nie moze ich wychowac. I tylko prawdziwie kochajaca matka moze przejsc taka straszna droge, do poczecia swego ukochanego , wytesknionego i upragnionego dziecka. Jaka przechodzilismy i przechodzimy my kobietki ktore maza byc mamami . A ze stalismy sie nimi za pomoca in vitro to cud dany od gory. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, mnie pobolewał brzuch po punkcji i miałam chyba lekko wzdęty. powodzenia na transferku a co do pomarańczka to żadna zdrowa umysłowo koieta by tego nie napisała, a ortografia tylko podkreśla ten poziom. Enigmuś, ro nie in vitro jest problemem tej pani a bardzo mały rozumek lub jego całkowity brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Pomaranczku rozbawiasz mnie do lez. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D Mala śpi , zaraz też idę lulu. :) Granini - Szymonek jest przecudowny👄❤️🌻 Myszaczku jak milo Cię znowu \"zobaczyć\" ❤️ A Kubuś to też niezly przystojniacha. :) ❤️ Sysiu!!! Na Stogach???????? Skarbie musimy się koniecznie zobaczyć!!!Kiedy teraz będziesz na zajęciach?? Kliknij jutro do mnie na gadu. ❤️👄 Buziaczki dla Tomusia 👄 Foli , Pedagog - gratuluje rosnących pannic. :) ❤️👄 Zabajonku - czyzbyś postawila wagę w pokoju. hihi :D ❤️ Beti a napisz co tam u Ciebie w pracy. :D Do tej pory się śmieje , jak sobie przypomne jakie kawaly sobie robiliście. :D:D:D 🌻❤️ Estelko- gratuluję udanej punkcji i trzymam kciuki za UDANY transferek. ❤️👄 Emiczko 👄❤️👄🌻 Goluś 👄❤️👄🌻 A my przedwczoraj przygarnelismy malą suczkę w ciąży.Obok pracy P jest sklep , w którym czasem robimy zakupy.No i od sprzedawczyczyni dowiedzieliśmy się , że dziadek który mieszkal obok zmarl a sunia wyladowala na bruku. Ludzie z sąsiedztwa ją dokarmiali, ale oczywiście nikt z różnych powodów nie mógl jej przygarnąc, wiec my tylko sie na siebie spojrzeliśmy i już Perelka siedziala mi na kolanach w samochodzie. Jest slodka, przemila a jaka przylepa a jeszcze większy z niej podkoldernik- wystarczy sie tylko polozyć do lóżka i już się pcha pod koldrę. :D:D Po weekndzie powysylam Wam jej zdjecia no i filmiki z chodzącą Sandrą , jak tylko mąz przerobi pliki na \"czytelne\". Buziaczki dla Wszystkich i życzę milej nocy. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM :) Estellko - jestem pod wrażeniem ilości komóreczek i trzymam kciukaski za jutrzejszy transferek ❤️ Granini - Szymonek jest uroczy, filmik wzruszający, nawet nie wiedziałam że masz synka starszego, bardzo fajna dwójeczka, super, niech się zdrowo chowają chłopaki :) 🌻 Asiulku - no właśnie w Stogach jest ta uczelnia i dopiero tak zakumałam jak wypisywałam adres na kopercie :D, już myślałam co by Ci niespodziankę zrobić ale nie wiem czy Ty w soboty pracusiasz, bo ja mam zjazdy w soboty i w niedziele, teraz jadę 20 i 21 października i potem 27 i 28 października, w soboty o tyle dobrze że jestem w 5 grupie i mam na 10:45 bo w niedziele mam już wykłady i od 8 do 19 rzeźnia że Boże :D napiszę Ci zaraz na gg :) ❤️ Lara - no czekam właśnie na wyniki badań i dzisiaj dzwoniłam by się dowiedzieć ale te kurwy telefony specjalnie źle poodkładały że ciagle zajęte, aj szkoda gadać, nawet się dowiedzieć nie można czy już są czy nie. Fajnie się czyta dziewczyny jak tak wymieniacie się doświadczeniami :) Enigmuś ❤️ Olinku ❤️ Szczęściaro ❤️ Foli ❤️ AnA ❤️ Beti ❤️ Paula ❤️ Aga ❤️ Pedagog ❤️ Maklady ❤️ Zabajona ❤️ Andzia ❤️ i wszystkie babiczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściarko ja tak teraz sobie patrzę a Twój Nikoś urodził się dzień wcześniej od mojego Tomka :) popatrzałam na jego foteczki na bobasach i śliczny chłopczyk z niego :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wstyd mi wstyd,ze sie nie odzywam .nie mam czasu na nic ,nie mam czasu dla siebie.moze jednak nie zwariuję ;) Enigma 14 tydz super ,ciesze sie ogromnie .dzieki kochan za foty .fryz nowy super ,bardzo Ci pasuje Estelko powodzenia kochana ! Asia Sandra już duza dziewczynka Granini gratuluję Szymonka :)śliczny dzidziuś Dziewczyny mam wrazenie ,ze ta osoba pomaranczowa ,o której mowa ,kiedyś lub kilka ray już była na forum bo tekst ,,do foli mamy invitrowej Nadii \" juz nie pierwszy raz mi sie obił o oczy :( więc to któras z dziewczyn bywająca na forum ,.przykre to ,ze są tak złośliwe żmije :( echhh wiem Enigma fotki ;) postaram sie coś posłać ale nie mam bieżących Moja młoda własnie po ospie ,tragedyjaaaa mówie Wam Buziaki babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się jako pierwsza :D chyba nigdy mi się to nie udało :D WSTAWAĆ ŚPIOCHY, NIE OBIJAĆ SIĘ PROSZĘ :D Hej Monik - no z czasem to naprawdę kiepska sprawa, cieżko jest ale nawet nie ma czasu się poddać :) Tomcio jak to Tomcio, raz anioł a raz diabeł, bierze przykład ze swojego kuzyna i jak się spotykają to jest czysta wariacja :D ale pracuję nad nim, teraz ma okres gdzie tylko mama i mama, do nikogo nie chce iść, aj ciężko ale daję radę :) a jak Twoje dzieciątko?? Bardzo szybko ta ospa się pojawiła, ale mówią że to dobrze jak wcześnie, niech wraca do zdrowia :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba Was dzisiaj wystraszyłam bo nikt nic nie pisze :( Estellko trzymam kciuki za dzisiejszy transferek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Sysiu :):):):):):):) ja jestem na momencik, bo mam młyn jak choleraaaaaa i nie wiem jak ja sie wyrobie z wszystkim Estelko, trzymam kciuki cały czas kochana :):):):):):):):):):) pomarańczki ależ z Was złośliwe istotki, jak Wam nie wstyd to nawet już śmieszne nie jest, a to że nie macie odwagi się ujawnić to już ŻENADA !!!!!!! Ja w poniedziałek musze iść juz do lekarza moje dolegliwosci nie mineły i zaczynam sie powoli martwić Dziewczyny całuje Was i przytulam, udanego dnia życzę :):):):):):):)moze uda mi sie jeszcze dziś do Was zajzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×