Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

i jak tu nie zaglądać :-D ja wróciłam ze spacerku, po lunczyku :-D musiałam psiule wyprowadzić na łono natury:-D wiosna6👄 a ty kiedy sie zaczernisz? trzymam ogromne kciukaski za Twoją piękną betę, potrzeba nam tu wspaniałych wieści, a rok sie jeszcze nie skończył więc mnóstwo niespodzianek przed nami :-) Estelko👄 a jak tam reakcja rodziców na ciążę? mówiliście coś im czy to ma być niespodzianka na przykład na święta? mam też pytanie do Ciebie bo już zgłupiałam znalazłam stronę Gamety w Warszawie i stronkę Invimed i to dwie różne kliniki, w której Ty byłaś? bo raz piszesz o invimedzie a z drugiej strony o gamecie???? dla porównania podam stronki tych co znalazłam: http://www.gameta.pl/pl/klinika/aktualnosci/gameta-w-warszawie.html http://www.invimed.pl/index.php/pl/article_constant/10 Róża👄 ja dawno cię nie było:-) miło że takie wieści wyciągają stałe bywalczynie :-D pisz tu szybciutko co u Ciebie? Andzia👄 nic mi tu nie mów o tym że jesteś gorsza, bo kuflem dostaniesz:-P Olinek👄no to już niebawem ładne kłucie będzie :-P ale zobaczysz jak szybciutko zleci.....i będziesz nam ogłaszać wspaniałe wieści... z tego co wiem to ICSI tylko miałam ja, Enigma, Foli, Sabra i Estelka, chyba że o kimś zapomniałam...... ale ważne ile osób jest z sukcesem to pokrzepiające..... Sabrunia👄 jak miło poczytać że u Ciebie taka ładna sielaneczka się zaczyna, ucąłuj Amelkę i podeślij nam jakieś zdjątka swoich maluszków👄 a twórczością tryskasz jak sie patrzy :-D ładnie sie składa i chyba nie mam wyjścia tylko zacząć ostre przygotowania do planów swych.... a tak na marginesie, kiedyś tak sobie pomyślałam jak to jest oznajmić Wam wspaniałe wieści o wysokiej becie czy o bliźniakach i wiecie co? ...... nawet sobie tego nie mogę wyobrazić.......;-) Paula👄ty pewnie już w domku? Zabajonku👄 mnie dopisz do tej listy idiomatycznych flegmatyków jako rozkojarzoną bo nie wiem o jakim filmiki mówisz nawet :-P Lara👄 miałaś nam podesłać zdjęcia nowej fryzurki.... współczuję niedyspozycji i objawów małpiszona, trzymaj sie kochana Alesis👄 wpadłaś jak śliwka w kompot, nie możesz a musisz sie tu udzielać, ponieważ od tych idiotek i pijaczek kafeteryjnych sie szybko człowiek uzależnia......:-Dahahahhahahah ale mi ten projekt idzie:-P, nie lubię dinoziałrów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze rzadko pisze ale Kubus.......... Estelkoooooooooooooooo aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa GRATULACJEEEEEEEEEEE ja chyba ostatnia ale sie cieszeeeeeeeee, mowilam ze sie uda,superrrrrrrr zobacz ja rok temu tez w pazdzierniku miałam te cudn wiadomosc huraaaaaaaaaaaaaa jeszcze raz sciskam i gratuluje. Emika pamietaj ty nastepna, czuje to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mogę emika, to Estelka miała in vitro w invimedzie a w gamecie była w Warszawie ale nie przekonała jej. Ja natomiast z łodzi byłam zadowolona pod każdym względem zresztą pisałam o tym nieraz. Ale rzeczywiście pokrzepiające jest to ilu osobom się udaje. Tobie też się uda napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ale tu fajnie rozpisaly sie dziewczyny , przez Estellke. No ja jutro ide na drugie usg , ale tak sie boje. Zadzwonilam wczoraj do mojej pani Doktur , no ipowiedzialam jej , ze zrobilam bete, powiedziala , ze wynik jest dobry , ale w czwartek wczystko sie wyjasni. Powiedzialam jej , ze faktycznie wymiary Nikosia na pierwszym usg byly o wiele lepsze i , ze bylo slychac serduszko. i powiedzialam jej ze przez to mam dola , a ona na to , ze zaraz i ona sie zdoluje. No i od wczoraj znow mi jest smutno. U mnie zawsze jak nie urok to sra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara, główka do góry ! na pewno będzie wszytko super!!! Dziękuję Wam kochane za gratulację i fajnie, że tyle dziewczyn podczytuje ten topik a jeszcze milsze jest to, ze tak mi kibicujecie - to jest niesamowite i przesympatyczne !!!!! jeszcze raz dziękuję Sabruś, cieszę się, że z bliźniaczkami wszystko dobrze :-) no własnie, pewnie masz jakieś ich fotki - wyslij jak znajdziesz sekundkę! Emika, tak jak Foli pisała - początkowo miała być Gameta, ale jej nie \"czułam\" i szczęśliwie padło na Invimed. A co do mojego suwaczka, no co Wy? ja najpierw muszę uwierzyć, że jestem w ciąży ;-) bo do mnie nadal nie dociera...rodzicom oczywiście powiedziałam, przez telefon. Po telefonie od doktorka najpierw zadzwoniłam do męża, poźniej do mamy a później do taty. Mama właśnie wracała z pracy i z wrażenia poszła w złą stronę i się zgubiła ;-) ale szybko znalazła drogę...dziś mnie nawet dowiedziła, żeby uściskać, jak do mnie mówi mamuśkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku👄 myślałam że mężuś z zsiusia z tej kici :-Dhahahahahahahahahhaahhaha nieamowity filmik :-D uwielbiam taki, można śmiać sie do łez :-D myszko👄 jesteś kochana, my pamiętamy że Kubuś jest teraz najważniejszy i jesteś w 100% usprawiedliwiona👄 bardzo mi milutko że wierzysz w moją ciążę👄 Foli👄 dziękuję za wyjaśnienie, chyba czegoś nie doczytałam :-P a tak na marginesie to w gamecie jest rzeczywiście dużo taniej bo podali tam całkowity koszt wynosi: 3850-4850 PLN. Dodatkowa opłata za mikroiniekcję (ICSI) - 1000PLN + leki do stymulacji 1000-3200zł - tak mają na swojej stronie internetowej, czy u ciebie tez był tak niski koszt Foli? ja jeśli nie uda się tym razem w novum to pomyślę o gamecie, bo w sumie to duża różnica w cenie płacić 8 tys, a płacić 12-16 tyś w novum to jest różnica..... dziękuję za wiarę w mój cudzik👄 szczęściara👄 za jutrzejszy dzień trzymam ogromne kciukaski, wierzę, że będzie wszystko w porządeczku👄 i proszę tu sie nie dołować, co za lekarka jak tak mówi, nieładnie Estelko👄 wierzę jakie to miłe i wyobrażam sobie jak cieszą sie rodzice 👄 no czekamy na Twój suwaczek, a kiedy masz następne badania lub usg zaplanowane? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale mnie dzis Kubuś wymęczy jakis marudny , mało spał na spacerku ,nie bardzo ma ochote siedziec w lezaczku ani przy karuzeli w łózeczku za to na moich rączkach mmmm to tak:)mały szantazysta hihi teraz tez juz z leżaczka zerka na mnie z zalotnym usmiechem hahaha oooooooo mój kregosłup, Paula a jak twój kręgosłup bo pamietam że miałas poważny z nim problem.Paulinko widze że mamy zdjecia naszych pociech na tej samej str int. bobasy:)Wiesz co jak patrze na Patrysia to on wyglada jak mój Damian jak był malutki, wiesz takie bielutkie włoski miał własnie do 2 lat a teraz szatyn:)ciekawe jakie włoski bedzie miał twój Patrys:)Moj Kubus juz zaczyna siadać i robi śmieszne minki robiac bańki ze sliny hihi Emiczko w twoja ciąże ja wierze ale ty chyba tez co????? To ty masz wierzyc kochana:)Teraz powinnas znów mocniej wierzyć zobacz Estelce juz sie udało twoja kolej tez przyjdzie:) Dziewczyny przepraszam ze was wszystkich nie wymieniam bo tak ciezko mi spamietac was wszystkie,tym bardziej ze mialam przerwe a teraz znow malo czasu, ale buziaki dla was:) Asiaczku pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszaczku👄 jasne że wierzę, czasem są malutkie dołeczki, ale rzadko, szybko mijają i znów się dobrze.... jeszcze Was zaskoczę jak dwie dziewuchy urodzę, albo trzy :-D za jednym razem hihihihihihi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika🌻 u nas dobrze:) Majeczka rosnie jak na drożdzach, bryka, czasem grymasi ale jak to dziecko:), poświecam jej swoj cały czas bo nie pracuje, a robię jeszcze studia. Czasem łapie sie na tym ze juz chciałabym drugiego szkraba... ale jeszcze poczekamy z mężem. Tobie rzyczę jeszcze wytrwałości i cud sie spełni🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, około 9 tys z badaniami przed iu lekami po. Ja byłam b. zadowolona z prof Radwana i jego syna, włodzi klinika jest b. ładna, nie wiem jak w W-wie. Szczęściara, będzie dobrze :) a swoją droga ja też chce Nikodema jak będzie chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawse jestescie boskie , mam nadzieje ze bedzie ok, matko jutrzejszy dzien mnie przerasta./ Foli u mnie mial byc Nikodem lub Anastazja. Jak sie dowiedzialam , ze to facet nie bylo zmiluj sie Niko i koniec. Ale Nikoski to fajne chlopaki.(Nikodem Dyzma) Ale za to tym razem jak ktos mnie pyta o imie to nie mam pojecia. Na poczatku chcialam Denisa , ale malzonek powiedzial ze beda sie przezywali Denis - Penis. :D No i taki sposobem mi to imie wybil z glowy. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!!! Estelko - moje najszczersze gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!! tak się cieszę, że już masz swoją upragnioną fasolkę - życzę Tobie i maleństwu dużżżżżżżżżżżo zdrówka i radości :-D i trzymajcie się cało do końca!! od czasu do czasu zaglądam na wasz topik (aktywnie uczestniczyłam w I. cz) i sprawdzam właśnie co u Esteli, więc bardzo bardzo się cieszę :-D nie czytam was regularnie, więc nie jestem na biężąco ale kibicuję wszystkim starającym się - dziewczyny uda się Wam napewno! trzeba w to wierzyć, bo wiara czyni cuda, czego jesteśmy świadectwem!!! :-D wszystkim brzuchatkom życzę dużżżżżo zdrówka i powodzenia!! pozdrowienia dla Asi i Sandrusi :-D Szczęściarko - pozdrowionka, nie martw się, wszystko będzie dobrze!! trzymam kciuki jutro! całuski :-D pozdrowienia Bożena :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężuś bierze prysznic więc i ja tu zaglądnę na dobranoc, zanim mnie przyłapie przy kompie:-P hihihihihi Bozia👄 jak miło czytać osóbkę dawno nie widzianą :-D👄 Beti👄 co u Ciebie, gdzieś znowu wlazła, wyłaź, z nami raźnej👄 Golus👄 trzymaj sie jeszcze troszkę i sie ułoży👄 Róza👄 fajnie masz, ja pewnie jak zaciąże to też przynajmniej w pierwszym roku odpuszczę sobie z pracą - trzymajcie mnie za język :-P hihihihihi no i czekamy na nowe staranka :-D Foli👄 no poczytałam o niej i widziałam zdjecia tej kliniki i wydaje sie abrdzo zbliżona do novum, a jeśli chodzi o ceny to napisałam do nich e-mail z wyjaśnieniiem i podaniem pełnej kwoty, w sumie przyznam ci, że rozmawialiśmy sobie z męzusiem ze jak sienie uda tym razem to podejdziemy do kolejnego ICSI w Gamecie a za zaoszczędzone 300zł (różnica między novum a gametą) pojedziemy nad może choć na tydzień :-) mam tez takie pytanko do Was, bo przeczytałam że podobno po iui i ICSI nie należy sie podmywać? ja nic o tym nie wiem, mi dr tylko powiedział że nie wolno mi brać kąpieli w wannie tylko prysznic, czy coś takiego słyszałyście? uciekam pod prysznic miłej nocki pijaczki kochane :-D ja sie przyznam że kieliszeczek likierku kawowego se chlupnęłam :-Dhahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna6
emika, ja zadałam mojemu lekarzowi pytanie odnosnie kąpieli i podmywania się po inseminacji i odpwoedział rozkosznie, ze jeśli o niego chodzi to mogę wogóle się nei myć:), ale tak na poważnie odradził mi w dniu inseminacji branie kąpieli, nic nie wspominał o zakazie podmywania się. ja z właściwą dla siebie przesadą tego wieczoru nie wzięłam nawet prysznica:) i nie robiłam sobie kąpieli z bąbelkami przez jakieś 3-4 dni. po in vitro nie powinno się brać gorących kąpieli - więc ja.....biorę tylko prysznic dwa razy dziennie:) Pozdrowienia dla wszystkich. PS istnieje możliwość że mam urojoną ciążę:) minęło raptem 6 dni od transferu a moje piersi bolą coraz bardziej. mam tez ewidentnie zatzrymanie wody w organiźmie (0,5 kg do przodu na wadze, opuchnięte palce u rąk i jakieś cianawe buty). ciekawe co wymyślę sobie dalej?:) aaa - brzuch oczywiście wzdęty mimo ze jestem na lekkostarwnej diecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Ale fajnie odzywają się \"stare\" forumowiczki :) Bozina, Róża witajcie. Piszcie co u was - apmiętajcie ze zawsze jesteście tutaj mile widziane :) Dorotka, Mia, Soul, Jagoda, Tu Kasia, Olala, Gonia - piszcie co was!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara, my jeszcze zanim się staraliśmy o dziecko to wiedzieliśmy że będzie Nikodem ale mamy dziewczynkę więc bardziej Nadia pasowało :) Emika, to bzdura że nie można się myć po transferze. Nie wolno ciepłych kąpieli brać ale prysznic wskazany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, mam nadzieję jednak że ci się uda i nie będiesz musiała do Gamety jeździć :) a z tym morzem to super pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej foli :) Fajnie, ze znajdujesz czas na pisanie :) Estelka to cudotwórczyni normalnie, ściagnęła zagubione osóbki :) Emika - a nie miałaś na myśli o jedne zero więcej? :p (nie 300 a 3000 róznicy?) :-D bo za 300 zł tydzień nad morzem to chyba pod namiotem :p hi hi. Ja wierzę, ze ci się uda, masz tyle wiary w sobie i optymizmu, ze nie ma innej możliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry szybciutko, bo zaraz lecę na spacer z psiulami:-D wiosna👄 widzisz co lekarz to inna opinia, a już myślałam że coś źle robiłam że brałam prysznic, bo kąpieli oczywiście po transferze nigdy....wiesz cosik mi się zdaję że niedługo nam ogłosisz nowinkę wspaniałą, wiesz że Estelce i Enigmie na 100% wywróżyłam ja mam takie przecucie :-D że to nie ciąża urojona..... Paula👄 foli👄 no widzisz, no ja też mam nadzieję,że nie będę musiałam zmieniać kliniki na Gametę,bo jest jeszcze dalej ode mnie niż novum, a już wolałabym przeznaczać kasę zarobioną na wózki i te sprawy.... Zabajonku👄 oczywiście zjadałam jedno 0 hihihihihi gdyby to była różnica w kwocie 300zł to dla mnie ąadna różnica, na fryzjera tyle wydaję :-Dhihihihih dziękuję że mam tu takie wsparcie w Was kochane i wiarę ze się wszystko ułoży👄 uciekam bo mój pies zaczyna przeskakiwać z nogi na nogę - cyzby mu sie siusiu chciało ? hahahahhahahah:-D wpadnę po śniadanku........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, ja też sie cieszę, teraz mam też troszkę więcej czasu bo w pracy już sobie poukładałam a w ogóle to ost. na forum zrobiło się znowu tak \"rodzinnie\" pomijając pewne pomarańczowe idioty :) Poczułam się jak za dawnych czasów :) Emika, pod namiot w ciąży to nie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też teraz widzę zmianę na topiku, jest weselej no i prawie tak samo gwarno jak w czasach gdy my byłysmy staraczkami a potem ciężarówkami :) No a pomarańcze były, sa i będą nieodłączną rozrywką tematu, więc bez nich byłoby tak smutno :p No w następnym roku ja wpiszę się znowu do tabelki, już nie mogę się doczekać :) Emika - drodzy u was fryzjerzy :p a za ogolenie faceta na łyso tez tyle ?? :p A za wsparcie nie ma co dziękować, przecież tak to działa tutaj, kiedyś ty kogoś, dzisiaj ktoś ciebie. Tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt Zabajona :) dużo się dzieje. Ja w domku mam mniej czasu bo Nadia łapie się wszystkiego co moze i wstaje więc trzeba jej już pilnować ciągle żeby sie nie poharatała :) a odkąd się nauczyła ciągle bije brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem coś o tym foli, bo u nas to samo. Niestety już niejedną stłuczke mamy na koncie, mimo ze naprawdę pilnujemy. Mała chce być wszędzie jednoczesnie i nie ma tak, ze chwilkę posiedzi spokojnie, musi coś trzymać, machać, nóżkami przebierać, cokolwiek ... po prostu żywioł. Mi już kręgosłup siada :p ale i tak nie zamieniłabym obecnego zycia na te dawne, teraz wydaje mi się, ze bylo takie puste ... jak czasem M pójdzie z małą na spacer, a ja zostaję w domu, to cisza mnie przeraża, nie lubię być sama, wolę piski małej, te gadanie nie wiadomo o czym do zabawek, te zaczepne i zalotne usmieszki ... ech długo by wymieniać :) Co do \"pa pa\" to moja mała coś nie chce robić i pokazywać. Woli przybić \"piątkę\", albo zrobić \"siema\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A brawo to woli jak my jej bijemy, jak robi nam \"akuku\" (bierze cokolwiek co można narzucić na głowę i tak narzuca i zdejmuje, no i trzeba jej mówić \"akuku\" i bić brawo, to wtedy jest zadowolona i powtarza to ciągle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna6
Emika, oby Twoje prorocze przeczucia się sparwdziły:) jest tu od niedawna i ciagle mylą mi sie wątki i osoby:( ale Ty jesteś juz po tarnsferze taK? keidy był i kiedy ogłąbyś robić test? Planujesz zrobic domowy test czy z krwi? dzięki za miłe słowa i ja również tzrymam mocno za Ciebei kciuki!:) foli - domyślam sie ze pisząc o pomarańczowych x*()&76 nie miałaś na mysli mnie tylko tę dziwną istotę o dość radykalnych poglądach:( ale parwde mówiąc to nie wiem czemu miałabym zmieniać z pomar na czarny skoro i tak w profilach żadko kto ma wpisane coś więcej niż nick:) ja nawet wolę pomarańczowy kolor niz czarny:) nie wiem o co biega z tym pomarańczem... działa na Was jak płachta na byka, ale czemu? może moja pomarańczowa wiosna przełamie stereotyp wrednej pomarańczowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, moja też lubi jak się jej klaska :) Wiosna oczywiście że nie miałam na myśli ciebie dlatego napisałam \"pewne\" pomarańczowe :) działają tak na nas dlatego że anonimowo łatwo kogoś obrazić a chodzi o to że na czarno to wszystkie się znamy, każdy ma swoje hasło i trudno się podszyć pod kogoś a tak każdy moze się podszyć pod twój nick i napisać w twoim imieniu i nikt tego nie sprawdzi. to jest główny problem, a obrażają nas osoby które czarne nicki też mają ale wolą anonimowo bo są tchórzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego warto zmienić zeby nikt w twoim imieniu nie pisał a zdarzało się już tak na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna - pozwolę sobie odpowiedzieć w imieniu Emiki, ona jest już po nieudanych transferach niestety, no i przygotowuje się na kolejny protokół, bo w ostatnim razem ostatni zarodeczek nie przezył rozmrożenia. Więc musi przejść od poczatku cały proces. Co do pomarańczy, to chodzi oczywiście nie o te, które piszą z nami normalnie, a te, które docinają i obrażają. Jak napisała foli, łatwo jest się podszyć pod pomarańczowy nick i napisać cokolwiek. Pod czarnym ryzyko jest mniejsze, bo jest hasło, którym zabezpieczasz swój profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna6
Emika, przepraszam - nie chciałam Ci zrobić przykrości... czy wiesz juz kiedy będzie mogła wystartować z następną stymulacją? z Całego serca życzę CI żeby wkrótce się udało!:) zabajona - dzięki... foli, zabajona - nie miałam pojęcia że ktoś może napisać coś podszywając się pode mnie. czarny znaczy bezpieczny:) problem w tym że ja że ja ciągle zapominam haseł:( ale coś wykombinuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×