Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Estellka:) co do smarowania;) to ja juz od wielu lat smarowałam sie oliwką bambino ,bo chodziłam na solarium wiec tym sposobbem natłuszczalam ciałko. teraz tez uzywam oliwki :) oraz mustelle na cycki i na brzuch:) Mustelle kupiłam zaraz po transferze bo mialam wydęty basior i dalej ja mam a muszę Ci powiedziec ze nie żałuję sobie:) Pewnei dlatego ze nie mam jeszcze brzucha to mi starcza:) Witaj Alesis wśród psychicznych ,pijoków i innych marginesów:P:P:P:P:P:P hihihihihiihihii:) no i pozostałe kobitki tez pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przyłączam sie do akcji \"zapchać Andzi skrzynkę \" :p oooo szestanstka się w końcu zjawiła :p taaa enigma, do ciebie piję :p podpis: matka - pijaczka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga;) ja tez na raty:) Andzia:) hihiihihi ja pamiętam jak Asik się kiedyś wkurwił:) i poziwdział pomaranczkowi:) to było boskie:) A pamiętasz jak kiedys Sysia:) hihihihi oaza spokoju:) Mi osobiscie to nie przeszkadza a czasem sobie lubię przeklnąc i nie uwazam abyś wogole tłumaczyła sie jakiemuś ciulowi:P Ana:) emika:) nadwislanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zabajona:) czuje sie zajebiscie jak mowisz do mnie szesnastka:P:P:P:P:P:P taka młodziutka jestem i zajebista:P:P:P:P:P ale ja będę szczera: i powiem Ci to co zawsze mialam na mysli: Ja zawsze wiedzialam ze Ty jesteś pijaczka:D:D:D:D:D:D BUAHAHAHAHHAHAHAHAAHA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona - super filmik ;-) Ja obstawiałam, że ten kiciuś nasika na tego faceta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi osobiscie nie przeszkadza ze jestem psychiczna:P widze ze jest na więcej:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma - dodaj jeszcze, że Zabajona to erotomanka :-D Seksić się z własnym mężem- a fuuu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa apropo filmiku tego co Wam przesłalam jak wróce do domku to zrobię wersję instrukcji dla matołów:):):):):):):):):) p.s. ja matoł tez miałam problem z wgraniem go:P ale Moj Pan mi pomogł.... latajac 100 razy pomiedzy mna a łozkiem i mowil gdzie mam nacisnąc klawisz free bo ja slepa go nie widzialam:P takze rilax :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona filmik ekstra :):):):):) dziewczyny przecież my wszystkie jesteśmy nienormalne nie wiecie :):):):):):) a z inne beczki dzis musi być wyjątkowo niskie ciesnienie ja poprostu śpie na stojąco Enigma:)Aga:)Foli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - ja wczoraj miałam taki kryzys. Dzisiaj jakoś mi lepiej - chciałam iść na zakupy ale jak na złość leje deszcz. A nie uśmiecha mi się wyciąganie Pawła z każdej kałuży :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem dzielna, zawsze na drugi dzień po dołku :-P i jak wszystko szybko mija to mnie sie chce walczyć dalej, teraz cieszę sie z wieści tych wspaniałych(czytaj Estelka) i już sie nie mogę doczekać Twojego brzuszka :-D co do kliniki novum, to jak mówi Estelka trzeba sie czuć w klinice dobrze, ja bardzo nie lubię zmieniać lekarzy, już u tylu byłam że mam dość, u tego co teraz jestem jest mi dobrze, on wierzy w nasze powodzenie, choć tak sie zastanawiam nad tą Estelkową kliniką, ale nie wiem czemu mnie przerażają kliniki tzw. obskurne, mam nadzieję, ze ta nie jest, poczytam sobie o niej..... i kto wie....ale ja dobrze sie czuję w novum, choć były różne przejścia, ale jak mężuś tupnął nogą to zaczęli chodzić na paluszkach przy nas.... Estelko👄 u mnie jest już dobrze, naprawdę, nie martw się więc o mnie tylko chcę widzieć Twoje wypisy z uśmiechniętymi buźkami by wiedzieć że jesteś szczęśliwa.... mój czas przyjdzie, wcześniej czy później ale przyjdzie, ja mam jeszcze 29 latek więc nie znowu taka ze mnie stara kobiecinka :-P a mężuś mówi że 17 sie u mnie zatrzymało i jest genialnie :-D uwielbiam wiek 17-stki:-) foli👄 dziękuję👄ja mogę dwa razy dziennie wysyłać Andzi e-mail albo trzy na śniadanie , obiad i kolację aż skrzynka będzie piszczeć :-D Iskierko👄 Andziu👄 co sie stało? nie uciekaj od nas.... Olinek👄 jak sprawy sie u Ciebie mają? Aguś👄 wiedziałam ze masz słabość do chłopaków :-D i prezentów :-D hahahahahahhahah ja chrześniakowi na 2-gie lutowe urodziny kupuję konika na biegunach.... uwielbiam Wrocław - moja mama tam mieszkała (chyba kiedyś o tym pisałam)i pracowała zanim przeprowadziła sie na Mazury i reszta rodziny została we Wrocławiu, choć nigdy osobiście nie byłam w tym miasteczku mam w sercu wielki, bardzo wielki sentyment do niego:-) szkoda że nie mieszkamy bliżej siebie bo z pewnością byśmy sie co dzień widziały :-D a co do nowego prezentu dla Pawełka, to chyba już wiesz co mu kupić:-Dhahahahhahah skoro garnki mu pasują, a za mały jest jeszcze by gotować, to może perkusję mu kupić warto? :-D ale nie wiem jak Wasi sąsiedzi to wytrzymają :-Dhahahahahahaha Ana👄 Ty też do pracusiów należysz:-P nie ma jak na własnym garnuszku, ale jak trzeba pracować to nie ma wyjścia, sobota czasem też musi być przewalona :-P enigma👄 wiesz, tak myślę, że Tobie to powinien już niezły brzucholek wyjść co? może byś nam go pokazał z lekka, odsłoń ten kubraczek swój:-D chyba że nakładasz tyle tego balsamu ze skóra jędrna sie zrobiła jak u 10-latki :-P jakby coś to podrzuć nazwę tego cudownego ujędrczacza :-Dhahahahhahaha zawsze warto cysternę go mieć w ogródku:-D chyba że długo trzyma po jednym smarowaniu.....hahahahahaha no widzę, że kafe pełne pijaczek, erotomanek, dodajcie jeszcze pod moim adresem pracoholiczkę, notoryczną gadułę i niewyżytą seksualnie :-D hahahahahaha zlot czarownic po prostu .... z tego wszystkiego idę na lanczuś :-Dhahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna6
Estelka!! serdeczne gratulacje!!!:):):) nie znamy się właściwie - zaglądam tu do Was od jakiś 3 tyg ale nie nadążam z czytanie wpisów - tyle ich tu:) ale sekundowałam Ci od czasu tuż przed punkcją!:) i wzruszyłam się gdy nadwiślanka na innym forum napisała że jesteś w ciąży. bardzo sie cieszę Twoim szczęściem! teraz tylko myśl pozytywnie, kremuj sie ile wlezie tym na co pozwoli Ci lekarz:) ja miałam transfer (w Novum) w sobotę 20 października. mi również pobrano mało komórek - początkowo lekarz mówił tylko o 3 a w sumie pobrano mi 3 dojrzałe i 2 do "dojrzenia". ostatecznie zapłodiła się cała piątka. podano mi 2 a 3 zamrożono. lekarka powiedziała że test z krwi można zrobić w 12 dobie po tarnsferze (czyli 13 dni od trnasf.). Mi 12 doba wypada 1.11:( więc chyba zrobię test z krwi 31.10 po pracy. ja obserwuję u siebie dziwne jak na mnei obajwy - mam cały czas wzdęty brzuch (czasem twardy, napięty i troche poblewa) ale mam tak od punkcji; czasami kłują mnie jajniki; pojawiła się dla mnei nowość: gazy - aż mi głupio ale nic nie zrobię - jestem na lekko starwnej diecie od dawna i nic - nospa też nie pomaga i....od wczoraj bardzo bolą mnie piersi ... tak czy siak muszę poczekać na test jeszcze trochę... Estelka - jeszcze raz najszczersze gartulacje i życzenia żeby wszystko układało sie jak należy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam sie powstrzymać :D i GRATULACJE Estella, nareszcie sie udało ❤️❤️❤️🌻🌻🌻 często do was zagladam i troche śledze na jakich etapach jesteście:). jeszcze raz szczere gratulacje przyjmij od nas❤️. Dbaj teraz o siebie tzn o Was:) Za reszte dziewczyn trzymam kciuki:), ale wiadomość!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he dziewczynki nie zawalajcie mi skrzynki. Przepraszam ale przez chwile poczułam się gorsza i nie chciałam Wam tu psuć reputacji. Ja też jestem pijaczka;) lubię piffko , Nadia chyba też;) W ciąży czasem pozwalałam sobie na ćwierć szklaneczki bo miałam strasznego smaka, a teraz czasem sobie pozwalam na pół szklaneczki;) ale nie ukrywam ze z chęcią walnęłabym sobie całe a może i dwa;) Co do kici to byłam przekonana że wlezie pod kołdrę i ugryzie pana:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno..oj to pachnie czyms:) Ale lepiej byc ciiiiii..prawda?:) w kazdym razie trzymam kciuki za kolenjne Novumowe dzieciateczko!!!! Emiczko--masz racje-najwazniejsze to gdzies dobrze sie czuc i odczuwac zainteresowanie lekarza i dobrze sie z nim dogadywac. Ja przyznam ze w mojej klinice najwieksza slawa jest kierownik medyczny dr Janeczko ale ...no wlasnie mialam u Niego 2 razy inseminacje i mimo ze niby cos tam gadalismy ,nawet zartowalismy to ....nie bardzo czuje pozytywne wibracje jesli tak to moge ujac z tym ginkiem choc wiem ze ma \"dobra prase\" -jest konkretny ale dosc oschly i oszczedny i w slowach i w tlumaczeniach a mnie nic tak nie nerwi jak to kiedy wychodze po wizytkach glupsza niz wchodze... Ciesze sie ze chodze tam do innego wspanialego lekarza i moze nie jest On az tak znany(choc nie potrafie tego wymiernie okreslic -bo nie znam zbyt srodowiska) mnie osobiscie bardziej \"lezy\"... Co do tego co nowego? Ano jestem w trakcie @ i od kilku dni faszeruje sie jak kaczusia Marvelonem.I czekam od 17 d.c wchodzi Decapeptyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Andzia:) szybko zmądrzałas:):):):):) i bardzo sie ciesze:) wiosno:) 3mm kciuki:) zrpob betę 31:) napewno wyjdzie:):):):):):) jka sledząc bocana widzialam ze w 7 dpt wychodzi piękna beta:) takze będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SABRA ❤️ ❤️ ❤️ kukaj częsciej:):):):):) A Macius dojedzie do Siebie szybciej niz myślisz:):):):):) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a tak wlasciwie to ciekawi mnie ile kobietek na tofiku jest po ISCI? lub w trakcie? bo ten topik wyjatkowo obfity w te mamy .. Ja u siebie jestem pierwsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra - bardzo sie ciesze że sie odezwałaś w końcu. Wierze że nie masz na nic czasu i jestes strasznie zabiegana. Ucałuj Maciusia i Amelkę i jeszcze troszke i dołączy do was w domku - super bardzo sie cieszę że twoje szkraby dochodzą do siebie. Wielkie uściski dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - no nie ma to jak szczerość :-D :-D :-D ha ha ha :-D DObra, to ja matoł-pijak i patolog poczekam na instukcję co do filmiku. A tak w oóle teraz jesteś szesnastka i ci pasi ... ale co będzie jak dobijesz to 38? :p też będzie pasić :) bo za tydzień będziesz siedemnastka :) zleci szybciorem!!! Andzia - no to rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna6
olinek, tzrymam kciuki za powodzenie stymulacji i końcowy efekt!:) jestem tu krótko i nie znam Waszych historii ... to Twoja pierwsza stymulacja do in vitro? jeśli pytasz o mikromanipulację, to ja jestem po niej. u mnie parametry nasienia męża są nawet nawet ale przy małej liczbie komórek proponują ICSI, zeby nie zmarnować szansy ... enigma - dzięki za kciuki:) ja jestem strasznie niecierpliwa :( myślę że nie wytrzymam i zrobię w 11 dobie, czyli 31. właśnie znalazłam informację z Gamety ze test z moczu po in vitro można zrobic 14 dni po a hcg - 10 dni po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno ja tez jestem od niedawna..i po sasiedzku raczej bo pisuje tez na innym topiczku... Tak to moj pierwszy ivf....u mnie jest uposledzona droznosc jajowodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra bardzo się cieszę ze u twoich maluszków wszystko dobrze, za niedługo dadzą Ci popalić hihi:) Wyściskaj ich od ciotki❤️ Kurcze, Nadia ma dziś kryzys w spaniu, dopiero teraz udało mi się ją uspać a normalnie już by wstawała po drugim spaniu. Ząbkowanie znów się zatrzymało:( zęba nadal nie ma ciekawe kiedy będzie następny atak:( ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was:) wpadłam na chwilę by sie przywitać :) trochę jestem umierająca, wszystkie objawy zbliżającego się @ miałam i mam nadal nasilone jak nigdy.... tabletki nie działają, sądziłam, ze przy komputerze zapomnę , ale nic to... witam koleżankę Alesis :) Estelka kiedy kochana umieścisz na tym szczęśliwym topiku suwaczek? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki - Ja na sekundę - ciesze sie bardzo ze mnie przyjełyscie... do klanu.... Dziekuje kochane... i zmykam do pracy... wiec rozumiem ze moge sie tu udzielać... Pozdrawiam wszyskie ... Oj ten Topik dzis i wczoraj w ruchu dzieki estelce... sie narobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra :) miło cię czytać, zwłaszcza że u ciebie wszystko ok :) ucałuj dzieciaczki i odezwij się raz po raz w wolnej chwili :) Wiosna, to fakt ja w 11 dobie po transferze test z krwi robiłam. Olinek, ja jestem po udanym isci w Łodzi w Gamecie :) moja córeczka ma 7 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×