Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmmmmmmmmmmmmmmm

czy ktos pracował w biurze na stazu prosze o pomoc

Polecane posty

Gość mmmmmmmmmmmmmmmmm

hej byłam dzis w sprawie pracy w biurze rachunkowym bo takie było ogłoszenie ale jak dotarłam na miejce to zostałam poinformowana ze ja zostane zatrudniona na półroczy staz i ze musiałabym zarejestrowac sie na bezrobociu ( a ze juz jestem to nie musze) i ona wezmie mnie z bezroboica na ten staz i bezrobocie bedzie mi płaciło cos ok 436 zł miesiecznie a ona mi cos dopłaci jesli bede dobrze pracowac normalnie nie wiem co robic jutro musze doniesc papiery chciałabym znaleśc prace ale ta pensja mnie nie zadowala a nie wiem czy gdziekolwiek do biura zatrudnią mnie bez stazu mam tez pytanie czy podczas tego stazu gdybym znalazła inna prace która by mnie zadowoliła to czy moge z niego zrezygnowac poprostu dac wymówienie ede wdzieczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmm
nie nie mam doswiadczenia jestem prosto po szkole w tym roku zrobiłam mature i w szkole dostałam ta oferyte byłam dzis złozyc papiery i od sierpnia zaczynam staz a co tam chociaz sie podszkole bo w szkole niczego nas nie nauczy;i oprócz teori ksiązkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trotylka
jak znajdziesz lepszą pracę - w każdej chwili możesz ze stażu zrezygować bez konsekwencji i bez składania wymówienia. Po prosty idzisz wtedy do Urzędu Pracy i zgłaszasz, że rezygnujesz i chcesz się wyrejestrować z urzędy pracy bo znalazłaś pracę (podczas stażu jesteś cały czas bzrobotna) i to wszystko:) Ja miałam staż w Urzędzie Pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie masz dooswiadczenia to staz jest najlepszy do zaczecia jakiejkolwiek pracy chyba lepszy staz w biurze rach, niz w sklepie moeznym czy spozywczaku zapieprz na 2 zmianty jeszcze zostac godzine po i godzine przed.... pensja ci nie odpowiada...widze ze nie masz pojecia ile zarabia sie na stazu ...wszyscy dostaja TYLE SAMO niezaleznie gdzie robia...czy to brukarz na stazu, czy stazystka w banku dostają ok 450zł moze troche mniej lub wiecej (ja chyba 460).....ja tez tyle dostawałam.... jesli ci nie odpowiada to nie chodz jak zaczniesz zukac pracy bez dowiadczenia to cie wyśmieją.....niekt cie nie przyjmie a tak po skonczeniu takiego stazu w biurze rach masz dore podstawy do rozpoczecia pracy jako pomoc ksiegowej ...ale jak nie chcesz i wolisz pracowac na produkci to prosze bardzo nie wiem jakie sa twoje priorytety zyciowe moze fucktycznie praca biurowa jest nie dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widzisz piszesz sama ze nie masz doswiadczenia wiec na co sie ogladasz..... jeszcze jakies 2-3 lata temu o stazu w banku czy biurze kreytowym, lub rach mozna było pomazyc wiesz ile ja sie naszukałam i najeździłam do urzedu zeby sobie cos załawic ....i załatwiłam staz w banku i biurze kreytowym moze to niewielki staz był ale mam doswiadczenie i teraz inaczej patrza ze cos robiłam ze gdzies pracowałam a tak pojdziesz do spozywczego i co ci to da co se wpiszesz w cv....praca jako ekspedientka ...i gdzie cie potem po takim stazu przyjmia napewno nie do biura całe zycie bedziesz zasowac za lada powodzenia w wyborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmm
dzieki wszystkim za rady zapisałam sie moze troszke mało daja ale jakos sobie poradze co do tego gdzie chce pracowac to nie wiem to jest moja pierwsza praca hmm no moze druga bo najpierw skonczyłam zawodówkę- sprzedawca własie i miałam praktyki w sklepie teraz poszłam do szkoły sredniej i ją skonczyłam jeszcze czekam na wyniki egzaminu ale mam nadzieje ze zdałam i bede miała technika handlowac wiec u mnie wszystko kreci sie wokół handlu i sklepu zastanawiam sie czy gdy skoncze ten staz to wsumi bede mogła pracowac i w sklepie nie mówie tu o sporzywczym czy miesnym ale również i w biurze a jeszcze pytanie do osób co były na takim stazu bo jestem troszke zestresowana ja jestem raczej niesmiała wiec napewno nowe otoczenie jest dla mnie ciężkie na poczatku ale czy łatwo jest sie nauczyc tych programów ksiegowych bo obawiam sie zeby szefowa zabardzo mnie nie wyzywała no i zebym czegos nie zepsuła wiecie taki mam stres przed nową praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×