Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejna pani domu

perfekcyjna pani domu oglądacie ten program???

Polecane posty

Gość magrat
Trafiłam na ten program przez przypadek. Dziś obejrzałam go po raz pierwszy. Zawsze moja mama powtarzała mi, że większej bałaganiary niż ja, to nigdy w życiu nie widziała. Oj, gdyby obejrzała ten program.... ;-) Najbardziej rozśmieszyła mnie ta, która nie pracowała i prosiła, żeby ją nauczyli gospodarować czasem. Trudno prowadzić dom grając po 8 godzin w pokera :) Rady całkiem przydatne, program zresztą tak działa na ambicję, że po obejrzeniu go ja- bałaganiara ruszyłam sprzątać mieszkanie. Dopiero skończyłam 6 godzin mi to zajęło. Ale mieszkanko aż lśni. btw. czy ktoś w Polsce widział te różne miotełki do sprzątania? Bo ja zawsze albo klasyczne pióra, lub taką "włochatą pałkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ponownei zadaje pytanie:) co robic z dywanem zeby dłuzej był ładny i puszysty, narazie jest nowy wiec fajniutki ale ja tak zapobiegliwie chciałabym cos zrobic:) no i jak dbac o łazienke zeby dłuzej wygladała jak nowa?? co zrobic zeby baterie ładnie błyszczały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska90
Co z dywanem, nie wiem. Mam dwa koty i męża astmatyka na tle alergicznym (nasze koty go nie duszą, cudze - różnie bywa). Co do baterii, wystarczy je przecierać superszmatą, czyli ścierką z mikrofibry. Reszta dbania, to normalne sprzątanie. A z "Perfekcyjnej pani domu" na zabrudzone fugi - soda z octem; na kafelki - woda z octem. Rzeczywiście pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyscioch
Jestem :) Tak, pracuję oprócz zajmowania się domem. Co do tego czy lubie sprzątac? Nie, nie lubię. Ale jak już sie zabiorę to wyszoruje wszystko :) Z wszystkich prac domowych najbardziej nie znoszę prasowania... Co do tych pomysłów... jest ich wiele i czasami są zaskakujące. Ja wodę z kielbas zawsze wylewałam (aż tu nagle zrobiłam na niej warzywną i szok - bardzo dobra), tak samo te wodę po warzywach konserwowych (tak chodziło np. o wodę po papryce, albo ogórkach). Miotełek do sprzątania nie lubie. Wolę ścierki. No i jak sprzatam to musi pachnieć więc kupuję co jakis czas pachnące cudo i jadę z tym swiatem (wtedy odwiedzam wszystkie miejsca o których na codzień nie pamiętam - czyli np. boki ubikacji, umywalka od spodu, kredensy z wierzchu..). Jak chcę żeby baterie blyszczaly to pryskam jakims "cudem" np cifem i wycieram do sucha albo recznikiem papierowym albo sciereczka primy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyscioch
Aska muszę sprobować tak wyczyścić fugi i kafelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska90
Spróbuj, Czyściochu, i kup ścierkę z mikrofibry. Zapomnisz (i zaoszczędzisz) o Cifie;) Sodę z octem należy zostawić na ok. 10 minut, a potem wyszorować fugi szczoteczką do zębów, zużytą oczywiście. A kafelki spryskujesz i wycierasz. Błysk razi po oczach. zapach octu ulatnia się błyskawicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axxk --> słyszałam że na dywan dobrze robi to że na jakiś dłuższy czas trzeba przekręcić dywan włosiem do spodu i niech tak leży... a my normalnie po nim chodzimy i korzystamy z niego ... ale na jak długo to nie wiem ale na pewno na jakiś mieisąc albo i dłużej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoras z dziewczyn pisala, ze ma klopoty z nabycuem srodkow odwaniajacych dla zwierzat w swoim meiscie. Szczerze polecam sklep internetoWY: http://www.krakvet.pl/ Znajdziesz tam cos na pewno :) Z marketowych polecilabym lenor spray do usuwania brzydkich zapachow. Atomizer, ladnie pachnie, radzi sobie z wiekszoscia brzydkich zapachow ktore atakuja nasze tkaniny. Koszt to 7,7 (sellgros) - do 9,99 (Tesco). Trzeba szukac przy plynach do plukania, opakowanie bialo-zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyścioch
Mam już posprzątane, teraz kawka:) Mam ważne pytanie. Mój piec Amica w inoxie to katastrofa dla moich nerwów. Czym to cholerstwo czyscić i jak, żeby bylo czyste i żeby nie było smug. Lodówka z Mastercooka w inoxie to cudo, dosłownie byle czym sie przetrze i jest to czysciutkie, a ten piec... wole nie mówić!! Proszę wiec podizelcie sie swoimi sposobami... będę wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był już topik o ściereczkach.Kupiłam jakieś i nie jestem zadowolona.Może dlatego,że chcąc oszczędzić(tak,tak,chytry dwa razy płaci:(kupiłam jakieś tańsze.Polećcie mi takie naprawdę sprawdzone.Wiem,że google nie gryzą,ale wtedy nie byłoby forum.Każdy by se coś sam znalazł i już:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za kultura! Tu są osoby miłe i życzliwe a takich jak ty...tu nie życzymy sobie. Pozdrawiam miłe i życzliwe i naszego rodzynka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam jeśli to już było, nie mam głowy do przeszukiwania topiku, czy ktoś wie, czym umyć okna: ramy i szyby po tynku i innych paskudztwach jakie są po świeżym wykańczaniu pomieszczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi,powinny być specjalne płyny w centrach budowlanych(typu psb,castorama)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobotkowa
Dziewczyny, czy macie jakiś sposób na usunięcie krwi z materiału???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamę z krwi należy od razu sprać zimną wodą z solą.W żadnym wypadku nie spieramy w gorącej wodzie bo plama się utrwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ogladam ten program i bardzo mi sie podaoba, niektóre pomysły staram sie wykorzystać u siebie. Interesuje mnie czy jest może ksiażka, poradnik napisany przez autorkę tego programu ? Może ktos z Was wie coś na ten temat byłabym wdzieczna za informację. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Przypominam: dziś godz. 10.00, TVN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej pomozcie
Czy mozna obejrzec ten program w internecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Ile jeszcze oni znajdą takich zabałaganionych domów? To tak na marginesie. 41 worków ze śmieciami do wyrzucenia! Imponujące.Tak się zastanawiam, jakbym zaczęła pakować swoje rzeczy, całkiem dobre, to myślę że tyle mogło by się nie uzbierać. A tam tyle do wyrzucenia. To ci dopiero burżuje. Po co są te kółeczka przy praniu skarpet? wie ktoś? Czy trzyma ktoś, kto ma jakąś przewlekłą chorobę, leki byle gdzie? Chyba raczej każdy stara się je mieć w jednym miejscu. Ja już dawno temu kupiłam biały plastikowy koszyczek, w którym jest niby apteczka. Od czasu do czasu robię w niej przegląd i wyrzucam przeterminowane. Oglądając, przypomniało mi się, co rodzice mi zawsze powtarzali: połóż na swoje miejsce. Każda rzecz musiała mieć swoje miejsce. W ten sposób nie traci się czasu na szukanie. Koszyczki dobra rzecz, tylko co robić, jak zaczną się przepełniać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krew h2o2 czyli
woda utleniana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale też dobry jest vanish taki dwuskładnikowy. Butelka podzielona w pionie na białą część i różową. Polewamy taką niedopraną plamę tym płynem na suchą powierzchnię i czekamy chwilę a później pierzemy normalnie w pralce też z dodatkiem do proszku innego vanishu w różowej butelce na nieco wyższej temperaturze. Sprałam tak niejedną zapuszczoną plamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Własnie skończył się program, jak 2 Angielki doprowadziły amerykański dom do użytku. Że tez nie wstydzą sie mieć taki brud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Też na TVN, dzisiaj zaczynał się o 10.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie !!!! dlaczego ja nie wiedzialam ???? Nie mogę sie doczekać nastepnego odcinka w środę a tu mi przed nosem umknął inny odcinek. Mitula masz namiary na te filmy kiedy one są ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×