Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejna pani domu

perfekcyjna pani domu oglądacie ten program???

Polecane posty

Gość sylwiam87
Mam kilka wskazowek Antea jakktos by chcial prosze wyslac mail na moj adres sylwiam87@poczta.fm z tytulem Perfekcyjna pani Domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak powiem
Przesadziła z tym polerowaniem orzechów. Pomysł z kartkami - fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela25
jestem, nie mialm czasu w tygodniu urwanie glowy a z reszta nie chcialo mi sie włąszac komputera:) no ale zreferuje wam postepy:) salon po prostu jak marzenie :)))))))) nareszcie !!!!! wygląda jak z gazet wnętrzarskich lazienka czysta i 2 pokoje ale wyrobimy sie pa :) ilu osobom nablyszczacz pomogł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec jeden pokoj mam wysprzatany na cacy :) zastanawiam sie tylko czy nie wyrzucic wersalki, i tak na niej nie spie, jest zepsuta, wiec po co mi ona, jedynie jak mam gosci to tam spia... hm nie wiem A i mam smugi na szybach a tak sie nagimnastykowalam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dawno mnie tu nie było. Niestety widać to po moim mieszkaniu :( Dziś wzięłam się za odkurzanie i mycie podłóg. Całe szczęście, że jutro rano idę do pracy i będę mieć wolne popołudnie to może uda mi się zapanować nad kurzami :-) Najgorsze jest to chomikowanie..... eh zaczęłam sortować śmieci, żeby nie wrzucać papieru, plastiku i szkła z innymi rzeczami. Ale niestety nie potrafię być systematyczna i mam teraz do wyniesienia 3 duże torby z Ikea tych rzeczy do recyklingu..... Niestety nie umyję okien przed Świętami ponieważ jestem przeziębiona, a nie chcę się bardziej rozchorować. Całe szczęście, że w piątek wyjeżdżamy i wracamy dopiero w nowym roku. Dzięki temu co to jutro posprzątam powinno bez problemu utrzymać się do stycznia :-) Chciałam Wam polecić coś co odkryłam dopiero niedawno za sprawą koleżanki, a mianowicie - worki do pakowania próżniowego - rewelacja :-) Zmykam na dziś wystarczy już tego siedzenia przy kompie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie kupiłaś te worki
? proszę o odpowiedź. Chodzi mi o nazwę sklepu czy sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również jestem szczęśliwą posiadaczką tych worków. Kupiłam je w Carefourze - mam tylko jedno ale... Kupiłam je zapakowane (były tam 3 sztuki - dwa worki duze jeden mniejszy) - w cenie ok 20zł. No i ten duży worek jak najbardziej ok - wepchłam tam kołdre i 2 poduszki - fajnie sie splaszczyło i jeszcze pół wora se wisi luzem. Ale ten mały worek to mnie wkurza... Wepchłam tam ubranka z których wyrosło już moje dziecko (cóż może się jeszcze kiedyś przyda :D:D:D) i ta franca co chwila łapie powietrze. Nie wiem czy worek dziurawy czy co jest grane - faktem jest, że ciśnienie mi to dźwiga (kto przed świętami ma czas się bawić pierdołami). a jeśli chodzi o moje przedświąteczne osiągnięcia to mam już wypucowane okna, drzwi, pokój dziecięcy, duży pokój - prawie, przedpokój. W sumie została mi kuchnia (czyli w sumie najgorsze bo najbardziej czasochłonne) a w łazienke zamierzam wrobić męża- niech poczuje, że święta się zbliżają. To jest w sumie ten największy plus mieszkań blokowych - nie mam 10000005485045 poddaszy, salonów, pokoi, pokoicków, strychów, pięter, schodów itp. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie kupiłaś te worki
Koda, dziękuję i przy najbliższej okazji kupię. A ten worek "bezszczelny" :) chyba powinnaś zareklamować. Przepuszczać może też ten plastikowy zaworek. Mam inne wyobrażenie o wygodzie sprzątania mieszkania w bloku, jak dla mnie to koszmar. Wszędzie poutykane z braku miejsca A w domu, wydaje mi się, łatwiej się sprząta. Większe powierzchnie, pomieszczenia o wyraźnie przyporządkowanych funkcjach, część gospodarcza, powieszone pranie nie przeszkadza a choinkę można oprawić na zimowym trawniczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie kupiłaś te worki
przepraszam i się poprawiam KAODA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj do 10tej wieczorem wieszałam zasłony, musiałam jej jeszcze podprasować bo zawsze daję do magla i wróciły zaprasowane na kostkę:) W święta czeka mnie spotkanie zaręczynowo-przedślubne z rodzicami mojego faceta u mnie w domu, więc jutro będę \"nabłyszczać\" pokój gdzie ich usadzę, w piątek sprzątam 4 pokoje na górze, w sobotę drugi pokój na dole, kuchnia, łazienka i korytarz, a w niedzielę ubieram choinkę. Na szczęście w szafkach mam porządek, okna myłam w lecie więc teraz sobie daję spokój, więc mi to nie zajmie dużo czasu. A dziś wrzucam na luz i jadę na basen sobie popływać, bo ileż można sprzątać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie kupiłaś te worki no niby w domku masz wiecej przestrzeni ale jak nie jestes systematyczna to kazdy pokoj masz zapchany i zagracony, bo masz miejscie to upychasz- teraz juz nie ma miejsca... Najgorsze ze z jednego pokoju w ogole nie korzystamy wiec stoi tam rower, kafelki, cement, stosy papierzyskow, stare ciuchy, nawet odkrylam lisy po mamie w szafie wystraszylam sie ich strasznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie kupiłaś te worki
kotki2 :) ale przynajmniej masz pokój, który możesz zagracić ;) , i uprzątnąć, jak najdzie cię ochota. Systematyczność i umiejętność pozbywania się starych rzeczy jest potrzebna i w domu, i w mieszkaniu blokowym. Jest mi ciasno, ale dlatego, że trudno mi pomieścić rzeczy potrzebne, a i pokój, w którym mam sypialnię, stół do pracy, sprzęt do ćwiczeń i bibliotekę bardzo trudno sprzątnąć . Jakoś to pokrętnie napisałam, ale pewnie zrozumiesz :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkryłam dzisiaj , że na tvn normalnym też puszczają panią A , nawet mąż oglądał, bo odkąd się przeprowadziliśmy to marudziłam mu, że nie mam tvn style 😭 Ale dzisiaj kochana A mnie powaliła :O. segreguję, układam i w pudełeczka czy w torby fru na strych, a ona mówi, że strych, to jest jedynie na świąteczne ozdoby i walizki !!! :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No leci na tvn stare odcinki 0 11.00 tylko0 nie wiem w jaki dzien... I leci jeszcze taki program o 2 takich co tez sprzataja mieszkania w stanach i one powiedzialy ze jak sie lustro w lazience zrobi pianka do golenia to potem nie paruje-PRAWDA TO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam ten program odkąd jest na tvn,ale niektóre pomysły są dla mnie nietrafoinne np dzisiejszy-gdy czyscisz piekarnik zeby sie nie zatruc załóż na twarz majtki :o ,przeciez mozna szalik,chustke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezacz topikowy
miłego sprzątania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dostalam ksiazke How to be a perfect housewife :) no i sprzatanie prawie skonczone :D Wesolych Swiat wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupniok i żymlok
prezenty popakowane, dom wysprzątany :) święta czas rozpocząć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i po świętach :) Wracamy na topik !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim się udały święta? :) Mi tak średnio ale gites :) Opowiadajcie czy zdążyłyście na czas posprzątać dom i wszystko ugotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cze-eść
:) przeszukałam topik, ale nie znalazłam nic, co mogłoby mi pomów w jednym temacie - chodzi o wygląd książek. Mam w domu całe stosy książek, i część z nich jest w stanie.... nieciekawym - naderwane okładki, rozpadające się i wypadające strony.... Chciałabym je jakoś obłożyć na przykład, ale nie mam pomysłu - papier do prezentów odpada, bo brudzi i zostawia wzorki. I pytanie 2 - mam książki w twardych oprawach, takich "materiałowych" - te, które niegdyś były jasne (albo białe :O ) wyglądają tragicznie. Czy któraś z Was wie, jak to wyczyścić? z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooolecam
trzeba skopiowac caly link do przegladarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _dla Was
Szcześliwego Nowego Roku 2008!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka umiarkowana
Łatwe i szybkie metody, a także mało uciązliwe wyczyszczenia wykładziny dywanowej ? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka umiarkowana
Bo planuje wbrew tradycji posprzątac po świetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm też bym chciała
wyczyścić wykładzinę, jest, a właściwie była jasna, mozna sobie wyobrazić jak wygląda po dwóch latach podobno jest Vanish do czyszczenia na sucho, ale czy skuteczny? co z plamami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Perfekcyjne Panie Domu w Nowym Roku :) Też czasem oglądam ten program i czasem dodaje mi motywacji do sprzątania. Co do dywanów - to Vanish na sucho faktycznie usuwa plamy. Przetestowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm też bym chciała
naprawdę? wypróbowałaś?:) no dzięki, bo oglądałam juz ten proszek, ale nie byłam przekonana do końca, teraz już spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×