Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violik

6kg w dol! kto do mnie dolaczy?

Polecane posty

Violik---jak tak dalej pójdzie to jeszcze chwilę i będziesz mniej ważyła niż ja:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUUUUUUUUDKA!!!!!!! ja sie melduje juz gotowa do kolejnego dnia diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie spam;) i już po śniadanku:) ech...żeby tak ćwiczenia były już za mną;):P:P:P Ps u nas dzisiaj cieplutko:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pogoda jak zwykle beznadziejna:( dzisiaj poki co tylko sniadanko za mna i kawusia na obiadzik:) i jeszcze cos leciutkiego na kolacyjke zjem i wystarczy na dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis super pogoda :) miałam iśc na plaze, ale dostalam @ buuuu, musze poczekać kilka dni bo mam biały strój :P Zjedzone: trochę sera feta + 5 czarnych oliwek ziemniaki+kalafior+2 skrzydełka kurczaka 8 sucharów pełnoziarnistych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis zjadlam kotlecika mielonego pol kromki chleba ogoreczka kiszonego i wypilam kawke z mleczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violik----a miałaś więcej jeść:P:P:P ja chyba muszę ograniczyć żarcie,bo waga stoi!!😭😭 i dziś wieczorkiem koniecznie stepperek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no pomyslalam ze ten tydzien jeszcze wytrwam na malym jedzonku:) tzn az zobacze 55 a pozniej calkowicei zmieniam dietke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zamiast stepperka wybralam się na małą wycieczkę rowerową:) pedałowałam całą drogę bez przerwy!!a potem nie moglam na nogach ustać!!trzęsly się jak galareta;) potem jeszcze ćwiczenia na nogi i tyłeczek no i mogę już z czystym sumieniem zakończyć kolejny dzień;) :D Betty--gdzie jesteś??WRACAJ:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty BettyP
No ja chyba jestem rekordzistka bo moja ilosc kalorii z wczoraj i dzis wynosi zero.:P:P:P Powód: zatrucie alkoholowe..........Czyli nie bylo mnie bo umieralam nad kiblem starannie pozbywajac sie wszystkiego co udalo mi sie zjesc:P I jeszcze jedno: dalej trawm bez fajek, mimo tego ze mialam zalamanko i juz mialam znowu zaczac palic wczoraj na imprezie:P Pozdrawiam mocno, kurna dziewczyny ale jecie duzo mniej niz ja...........:P Jutro sie waze rano, napisze co i jak bo ostatanio bylo 62. No, dobranoic, mam nadzijeje ze zasne i juz nie bede musiala latac do lazienki:P Dobra, papa chudzielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila prawdy - na wadze 61 !!! W sumie moglo bc lepiej, bo jakzaczynalam to bylo 64/65, no ale ciesze sie i z tego ;) ps. a ja jeszcze nigdy nie wymiotowalam po alkoholu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty BettyP
Hej! No wiec waga stoi w miejcsu::/ oooch:/ Nie haftowalyscie? No, to zazdroszce....................:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samejtrudno
Witam Was, mam zamiar wziąć się ostro za siebie ale sama nie daję rady, codziennie powtarzam sobie "od jutra" i nic z tego nie wychodzi... Zastanawiam się nad dietką 1000kcal, mam do zgubienia jakieś 4-5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) o nowa kolezanka:) jak fajnie ze dolaczylas:) ooooo ja tez nigdy nie haftowalam po alkoholu ale to pewnie dlatego ze nie pije;p zjadlam dzis wielkie sniadanko NAPRAWDE WIELKIE pol buleczki zwyklej pol kotleta 2 ogorki i 2 kawalki ciasta:) ale se pozwolilam:) hmm ale postaram sie juz dzisiaj nic wiecej niejesc tylko kawcie jeszcze tam w miedzy czasie wypije a moja waga to sie chyba popsula bo stoi w miejscu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samejtrudno
a ja tylko pożarłam jogurcik:) na drugie śniadanko kawusia z mleczkiem a potem jeszcze nie wymyśliłam:) ale za wiele tego nie będzie skoro chcę się zmieścić w 1000kcal a już prawie 300 pękło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł:D ja też już po śniadanku---dwie kromeczki z chlebka razowego z tuńczykiem,pomidorkiem,papryczką i ogóreczkiem:) mniam!!UWIELBIAM TUŃCZYKA:D zaraz sobie zaparzę czerwoną herbatkę a na obiad zupa z cukinii:D i to byłoby na tyle z dzisiejszego menu!!:) mam jeszcze w planach ćwiczenia(nie wiem jakim cudem;)ale mam o centymetr mniej w udzie niż przedwczoraj:P może źle zmierzyłam;):P ale nie sprawdzam--po co psuć dobry humor;) ) witam nową koleżankę!!tylko nie zniknij po dwóch dniach!!;):P:P:P Lucy---GRATULACJE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samejtrudno
nie zamierzam na razie uciekać:) nie ma jak kawka z mlekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty BettyP
kurna tak soboie mysle kilogram w tydzien to cel realny nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samejtrudno
mi się wydaję, że jest to realne, ale nie możesz za bardzo oszukiwać i nie podjadać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak do tej pory tracilam kg w tydzien ale teraz potrzebuje juz nieco wiecej na zrzucenie kg:( pije wlasnie kawcie mniam:) i to moj dzisiejszy ostatni posilek:( i cwiczonka na mnie czekaja jeszcze kurde tak sie zastanawiam nad 3dniowa glodowka moze nie bylo by to wcale takie zle chce sie ktos do mnie przylaczyc:) jak myslicie ile mozna podczas 3dni stracic? ja tez sie dzis zmierzylam i chociaz waga stoi to po cm z bioderek uda i lydki spadlo wiec chyba cwiczenia cos daja:) zawsze myslalam ze jestem taka wielka grucha bo mialam zawsze wielka roznice pomiedzy rozmiarem biustu a bioder a teraz mam roznice 6 cm wiec to chyba nie jest juz tak zle a nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samejtrudno
violik: jak to ostatni posiłek??? jest dopiero po 13 a Ty już nie zamierzasz nic jeść?? Kurcze, to chyba nie za zdrowo... Może chociaż jedz owoce. Co do głodówki to ja chyba bym nie wytrwała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pewnie tez nie wytrwam:) albo mysle zeby przez 3 dni jesc tylko sniadanka lekkie moze to cos da ja jadam tylko do 16 wiec 13 to prawie to samo a dzisiaj chyba juz nie bede glodna:) mam nadzieja no moze na jakiegos owocka sie skusze albo nie lepiej na warzywko moze jakies male:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty BettyP
Ja dzis: 1. 2 kromeczki razowe z maselkiem i twarozkiem + łyzeczka cukru 2.czarna kawa z 1 lyz cukru 3. lod:P:P 4. zupa+ 2 kromeczki razowe No i na dzis tyle:P zakupilam dzis balsam ujedrniajacy Garniera, moze to cos da na moj spotegowany oststnio cellulit:P Trzymajcie sie, papa PS aha, kilo w tydzien to bylo ze tak powiem LUX:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lux lux tylko czemu u mnie to juz nie dziala:( wiecie co wymyslilam?????? odchudzam sie tylko do konca sierpnia:) nie wazne ile mi kg spadnie ale mam nadzieje ze ze 3 i konczeeeeee a wrzesien to poswiecam na nauczenie sie normalnie jesc i cwiczonka:) ale tych cwiczonek to do 3 godzin dzennie postaram sie wykonywac zeby jakos ujedrnic cialo a w pazdzierniku lece taka boska na studia:) mam wielkie zaparcie i wytrwam w postanowieniu oj wytrwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×