Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violik

6kg w dol! kto do mnie dolaczy?

Polecane posty

laski!!gdzie nasze ćwiczenia na tyleczek?????????co sie z nimi stało?? helpppppppppppppp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co już nie ma tych ćwiczeń na tyłek??😭😭 i co ja teraz biedna zrobię?? muszę te na brzuch i nogi zgrać na płytkę no bo jak to tak bez majtasmena??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violik---ale on mnie mobilizował!!jeszcze nigdy tak dlugo nie ćwiczyłam;) trudno!!jakoś trzeba będzie sobie poradzić;) w sumie to pamiętam tamte ćwiczenia:) i znam jeszcze pare innych :) najwyżej włączę siakąś miuzik i będę się pocić bez majtasa;) dżizas!!czy u was też taki skwar??u teściów było tak fajnie!!basen!!:) a tu taka spiekota:( do tego czeka na mnie kupa prasowania,ze dwa prania,ogórki do kiszenia no i ogarnięcie mieszkania (nie wiem kto mi takiego syfu narobił;) ) Lucy--tak zerknęłam:P jakąś inną dietę stosujesz?? (ja podczytuję o tej niełączenia;) ) a i miło,że się o mnie martwiłaś:)😘 nawet nie zdążyłam się z Wami pożegnać:( bo do teściów pojechaliśmy w poniedziałek wieczorem (wszystko działo się błyskawicznie;) pakowanie itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordylia ja tez sie nad ta dietka nielaczenia zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violik---to co nowa dietka:P:P:P (która to już z kolei;) ) na tej warzywno-owocowej czegoś mi brakuje;):P:P:P kurde!!już chciałabym ważyć te 48kilo!!a najlepiej 46!!;) marzenie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę na śniadanko:) zrobię sobie kopiaty talerzyk:P:P:P nakroję pomidorka,ogórka,rzodkiewki itp!!najem się jak bąk;):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w książce jest napisane ze jakos tak ok 2 kg w ciagu 2 tygodni czyli 1 na tydzien no u mnie w sumie nic nie spada, tylko ze ja przestrzegam nielaczenie ale grzesze słodkościami i to pewnie dlatego:( ale nie tyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja juz nie chce tej dietki a moze znacie jeszcze jakas inna ciekawa dietke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalaczka_tłuszczu
hejka, tez trochę ostatnio pogrzeszyłam :/ wczoraj była firmowa kolacyjka :/ chyba jednak nie uda mi sie zrzucic kolejnego kilograma. ale cwiczę nadal. co do diety to ja chyba zastosuje jakaś oczyszczająca sokową np od niedzieli. tylko chyba najlepiej byloby wyciskac soki samemu z warzyw i owocow a ja nie mam sokowirówki :/ wieczorkiem pogrzebie w moich dietach to moze cos fajnego znajde. myslalam tez o jogurtowej diecie,ale jakas bryndza z jogurtami 0%, nie moge ich w sklepie namierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to se mysle zeby jednodniowa glowowke zrobic:) mialam juz robic ostatnio ale mi nie wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys dzięki diecie niełączenia schudlam kilkanascie kg ktore do dzis nie wrociły wiec było warto, chyba do tego wrócę ;) Póki co za mną: 2 łyżki otrębów pszennych zalanych 1/2 szklanki mleka kaw. chleba pelnoziarnistego zaraz: surowka z kapusty pekinskiej i kukurydzy + filety z mintaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucy a jak szybko na tej diecie nielaczenia spadaly ci kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wiosny do jesieni schudlam 13 kg, ale wtedy wazylam 75 wiec mialam co zrzucac, no i ruszylam sie z fotela - przedtem w ogole sie nie ruszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha kurde jest mi potrzebna blyskawiczna dieta taka od razu dajaca rezultaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też :P dlatego \"stawiam\" na otręby, które są naturalnym przeczyszczaczem (przynajmniej na mnie tak działają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie ale jestem dobrej mysli, \"dopóki walczysz jesteś zwyciezcą\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tam spadlo ale teraz sie nie wazę - zważę sie gdy poczuje ze schudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucy - a z czego korzystałas bedac na diecie niełączenia, tzn z internetu, ksiazki czy czegosc jeszcze?? a ćwiczyłaś przy tym duzo, jak tak to co? no i czy liczyłas kalorie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mh...tylko kilo na tydzień??:O:O:O be dieta!!be!!;) STANOWCZO ZA WOLNO!!!!! ja też poproszę o jakąś lepszą(czyt. szybszą;) ) dietkę!! a póki co to stosuję swoją;):P warzywno-owocową + niełączenia:) może jeszcze te otręby dodam,bo mam tenteges jakiś zastój;) dziś zjadlam: jogurcik z musli po troszkę sałaty,pom.,rzodkiewki,ogórka,papryki a teraz jem obiado-kolację;) szparagófffkę + sałatkę z pekinki i innych warzyw (mały porządek w lodówce;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mh...jest taki temat dieta niełączenia---6kg w dwa tygodnie to może jednak dobra ta dieta??:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×