Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak nie ja to kto to

jak nosic..?

Polecane posty

Gość jak nie ja to kto to

Hej dziewczyny kupilam ostatnio bluzke... cos jak boxero-tunika.. hmm taka bluzka nosza koszykarze.. z dlugimi wycieciami na pachy.. jak ja naloze to po bokach widac mi stanik.. najlepiej zebym go nie nakladala ale wtedy wygladam jak deska.. czy wiecie moze do czego nosic taka bluzke..? nakladac cos pod nia..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeetam
stanik z ramiączkami które można odpiąć - przepinasz je wtedy robiąc na plecach krzyżyk - takiego "iksa" i nie będzie wystawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKJDKAJKFHDJSFH
noś biustonosz tylko w jakimś fajnym kolorze(żółty, różowy, pistacjowy itd.) kolorystycznie dopasowanym do koloru bluzki, bądź kontrastującym, ciekawie to wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie ja to kto to
nie chodzi mi o ramiaczka stanika tylko o niego samego.. widac go po bokach.. bluzka jest biala w rozowe napisy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKJDKAJKFHDJSFH
No więc zakładaj różowy, bądź czarny biustonosz i po kłopocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie ja to kto to
hehe jutro zobacze jak to bedzie wygladalo. .:)) nakladalam do niej bialy i jakos durnowato mi to wygladalo..sporobuje jak bedzie z rozowym :D dzieki za rade. .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkladaj gore od kostiumu kąp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie ja to kto to
hehe tez tak myslalam.. :)) sporobuje i ze strojem i z rozowym stanikiem.. a co myslicie o jakies bluzce pod to.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsups
najlepiej zalozyc pod spodem inna koszulke ,rozowa np,jak pasuje bez rekawow, najlepiej z takim rambo wycieciem na plecach...albo na ramiaczkach. wg mnie troche wisniacko wyglada jak widac pol stanika ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×