Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

tylko ze budzik budzi o tej godzinie co trzeba.. no mysle ze jak bym mial swoje dziecko to tez pewnie bym je kochal ale narazie dobrze mi sie zyje samemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja bym narazie raczej nie chciałam - mogę być ciocią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie patrze na to pod kontem chcenia :P a tak wogóel to z racji tej że chyba jako jedyna mam maila "pod nickiem" to napisał do mnie summaries że sam poprosił o usunięcie swojego nicku. dlatego też znikły jego wszystkie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet ojcem chrzestnym jestem.. i wiem co to oznacza miec dzieci w domu.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie bo w mojej rodzinie to się nikt do tego niegarnie... i nawet ciocią prawdziwą ne jestem :( tylko dziadkowie by prawnuki chcieli jeszcze widzieć lub przynajmniej na ślubie być a tu ani widu ani słychu u nikogo z całej gromadki wnuków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grozi nam bankructwo jak się dzieci nie zaczną rodzić w sensie Polsce ... Dla ekonomistów nie było tajemnicą, że kraje transformacji ustrojowej staną w końcu przed problemem starzejących się społeczeństw. Problem w tym, że do starzenia się mieszkańców tych krajów dochodzi jeszcze masowa emigracja zarobkowa, która w sumie z malejącą liczbą urodzin może doprowadzić te kraje, w tym również Polskę, do bankructwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko no u mnie zaczeli sie rozmanazac... siostra.. pozniej kuzynka.. teraz kuzyn lada dzien ojcem zostanie.. ja juz kiedys tez myslalem ze ojcem bede.. oj pamietam to 100 mysli na min.. co jesli jak bede musial zmienic zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo trzeba pokolei a nie tak na łapu capu wtedy myśli tak nie kołują ... chyba ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko bylo minelo.. ona chciala miec dziecko.. choc oboje nie bylismy na to gotowi.. ona tym bardziej.. i rozstalem sie znia po jakims czasie po tym.. po prostu nie wytrzymalem.. zeby bylo dobrze musial bym odizolowac ja od jej srodowiska.. co bylo nie mozliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kochani, wychodze:P :D mam przeczucie, ze to bedzie dobry wieczor i udany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak kobieta coś chce to wiele jest wstanie zrobić i znieść :P było mineło, Andy się uczy na własnych błędach :) to też dobre ja się właśnie uczę uczyć na własnych błędach ... czyżbyśmy 1000 przekroczyli :P ja też mam przczucie że mi już zły humor minął ... i wróciło moje pozytywne nastawienie do życia :) kiedy będzie ciepło? to może nad morze wyskocze ... :P oby mnie tam deszcz tylko nie zastał ... wkońcu mam wakacje niedługo ... a na dłuższy wyjazd nie ma szans raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro na relacje czekam :) w takim razie to się bawcie za mnie też :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zyczonka milej zabawy:D tak zamierzam wlasnie zrobic:) Andy - Ty tez dobrze sie baw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez czekam na ciepelko to sie na weekend wybiore morze zoabczyc... oby dzis puscili ten utworek to by bylo nie zle... hehe \"Dancing With Myself\" On the floor of Tokyo Or down in London town to go, go With the record selection With the mirror reflection I\'m dancing with myself When there\'s no-one else in sight In the crowded lonely night Well I wait so long For my love vibration And I\'m dancing with myself Oh dancing with myself Oh dancing with myself Well there\'s nothing to lose And there\'s nothing to prove I\'ll be dancing with myself If I looked all over the world And there\'s every type of girl But your empty eyes Seem to pass me by Leave me dancing with myself So let\'s sink another drink \'Cause it\'ll give me time to think If I had the chance I\'d ask the world to dance And I\'ll be dancing with myself Oh dancing with myself Oh dancing with myself Well there\'s nothing to lose And there\'s nothing to prove I\'ll be dancing with myself If I looked all over the world And there\'s every type of girl But your empty eyes Seem to pass me by Leave me dancing with myself So let\'s sink another drink \'Cause it\'ll give me time to think If I had the chance I\'d ask the world to dance And I\'ll be dancing with myself Oh dancing with myself Oh dancing with myself If I had the chance I\'d ask the world to dance If I had the chance I\'d ask the world to dance If I had the chance I\'d ask the world to dance Dancing with myself Dancing with myself Dancing with myself Dancing with myself If I looked all over the world And there\'s every type of girl But your empty eyes Seem to pass me by Leave me dancing with myself So let\'s sink another drink \'Cause it\'ll give me time to think If I had the chance I\'d ask the world to dance And I\'ll be dancing with myself Oh dancing with myself Oh dancing with myself If I had the chance I\'d ask the world to dance If I had the chance I\'d ask the world to dance If I had the chance I\'d ask the world to dance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko->>moze za tydzien Ty gdzies wyparujesz i bedziesz sie swietnie bawila:D Do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta piosenka by była dla mnie dobra hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja juz uciekam bo kuzyn czeka...:D wroce pewnie jakos jutro hehe narzie wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×