Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _limonka_

Co warto kupić w Biedronce??? Jakie produkty robione dla Biedronki?

Polecane posty

dobre są soki, szczególnie np czarna porzeczka, w zielonym kartonie; biszkopty; kawa mrozona/napój kawowy (na dziale z jogurtami); tuńczyk w puszce nie był wcale zły; reczniki papierowe; coś ala delicje (w podwojnym opakowaniu); herbata owocowa jagodowa i malinowa w saszetkach ale z granulkami soku - pycha; sery i nie pamietam co jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena 1974
a ja zawsze tam kupuję ser camembert aro za 2,80 pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaczyna
Sa tam takie cukeirki ja to nazywam podróbką M&Msów, to dość duże opakowanie orzechów ziemnych w kolorowych polewach i czekoladowych za jakies niecałe 4 zyli a pyszne ...ach...lepsze niż m&Msy napewno sto razy, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opti
pierogi mrożone ruskie kilo za 3,99 pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rqrv
Soki Riviva napoj Pluuum Cole Original Mleko Chipsy Krakersiki sezamowe (takie trojkaty) puddigni w kubeczku waniliowe serki toppi odplamiacz oxy papier toaletowy melodia zel do wc agent orzechy w czekoladzie ciastka kruszynki pomidory w puszce makaron spaghetti majonez splendido ketchup madero sosy chinskie/do spaghetti aspiro ryz premio mrozonkę chinską frytki morozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegundeczka
PASTA JAJECZNA MNIAM KROWKO MLECZNE MNIAM PIZZA MROZONA ALBERTO TEZ MNIAM NAWET PANCHO TORTILLA CHILLI MNIAMI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupiłam.......
A ja kupiłam w "Biedronce" rower treningowy o warości 169 zł. Mam go juz 2 lata i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleko Prawdziwe Makaron z pszenicy durum za jedyne 1,79 Wafelki Estella Jogurty Premium i ostatnio kupilam fajny krem do rak SOS za 2 zl z groszami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kto to napisał ale sie nie zgadzam. 1) woda z biedronki w baniakach jest oblesna a nie pycha, mi kojarzy sie z woda z jeziora 2)maszynki do golenia jednorazowe nie są dobre, są tępe i szarpią a nie golą za to dobre sa: reczniki papierowe i scierki z mikrofibry sciereczki gąbczaste bułki jeśli są świeże ser żółty gouda mi smakuje mleko uht chrupli bekonowe (prażynki pszenne) podróbka balsena sok pomarańczowy riviva tansza woda żywiec 1,5l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śledz w śmietanie rewelacja tylko musi mieć długi termin ważności, groszek konserwowy, płyn do naczyń Kraft:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* śledzie w śmietanie - wiaderko - opakowanie rodzinne (ja dodaję do nich pokrojonego cieniutko pora i starte jabłko bez skóry, a filety kroję drobniej, chociaz i bez tego wszystkiego też są super)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-parówki 500gram ok. 5,5 -mleko -chipsy o smaku bekonu -napój energetyczny max -papier toaletowy -jogurty -ser mielony -kawa 3w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odplamiacz!!!!!! oxy we wiaderku super dobry!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
produkty z biedronki polecaja sie same ja polecam chipsy, cole, płyn do naczyc kraft, bułki,galaretke w czekoladzie,lentillki takie draze keidys były,to tez sa tylko pod inna nazwa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam parówki drobiowe 500 g, chipsy serowo-cebulowe grubo krojone i deser Bondi (identyczne jak monte, ale tańsze o złotówkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak babuni
bakalie sa niedrogie, brzoskwinie i anans w puszcze , barszcz hortexu tanszym, ajer koniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buła
parówki drobiowe są pyszne lentylki ptasie mleczko kawa rospuszczalna cafefuego do wc agent taka zawieszka 1+2zapasy i naprawde działa, wczesniej używałam ampipur flasch i ten agent z biedrony jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA POLECAM
chipsy cole soki jogurty i serki ściereczki do kurzu nawilżąne papier toaletowy reczniki papierowe Płyn do płukani Lel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam tam
sezamki, chipsy, chusteczki nawilzane dla niemowlat, ogorki kiszone, surowka z bialej kapusty, zurek, delicje,soki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no do cholery
a ja prawdopodobnie z biedronki przywlekłam mole brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie dziwne
Sok jabłkowy RIVIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupiłam
telewizor ElectriCo - półtora roku temu - płaski 29''. Działa bez najmniejszego zarzutu, rodzice pół roku temu kupili podobnego philipsa, który zdążył być już raz w naprawie i wogóle dziwnie się "zachowuje". Znajomi kupili juz dawno też TV electrico ale mniejszy, po roku użuwania przenieśli go w inne miejsce i tam były jakies zakłócenia w odbiorze jednego programu. Zanieśli w końcu na gwarancje bo za nic tego nie dało sie ustawić i otrzymali zwrot pieniędzy. A tv oddali:) Więc jeśli chodzi o reklamacje to biedronke oceniam na 5+, w przeciwieństwie do niektórych sklepów z takim sprzetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w góre łupp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derra
Pyszne są takie draże z orzechami w czekoladzie i czekolada z orzechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatago
ja polecam gotowe ciasto farncuskie - jest go sporo za normalna cene. pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkówna
chusteczki DADA pampersy Dada śledzie w wiaderku rodzinne ser biały czipsy ser żółty edamski odplamiacz Spotless znacznie lepszy niz vanisz pł.do płukania eden papier toaletowy melodia worki na śmieci z paskiem ściagającym podpaski femina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkówna
a teraz są ceramiczne nawilzacze powietrza ładne po 2,99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos lubi gazowane ta ta cola orginal za 2,45zl jest robiona przez hoop cole i tak samo pomaranczowy napoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×