Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _limonka_

Co warto kupić w Biedronce??? Jakie produkty robione dla Biedronki?

Polecane posty

Gość porucznik zuber
generalnie wszystkie wysoko przetwozone produkty sa szkodliwe dla zdrowia ja polecam z biedrony owoce i warzywa, chleb wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupy w biedronce
u mnie jest najlepsze polaczenie jakie moze byc.w biedronce w pasazu mamy sklep pepco...rewelka jak dla mnie:) a co do zakupow biedronkowych: -culineo-parowki wieprzowe i kielbasa slaska -serek wiejski-taki wiekszy w wiaderku jak z piatnicy -papier toaletowy melodia -mydlo w plynie linda-zawsze migdalowe bralam teraz oliwka i po prostu zapach rewelacja -plyn do plukania eden -czasem zdarzy sie kotlety na hamburgery -jakies slodycze,czekolady zwlaszcza sa dobre -podpaski femina czy jakos tak -rozowe wkladki hig takie duze opakowanie -platki kosmetyczne za grosze a nie rozdwajaja sie jak sie je wyciaga z woreczka -mleko rzeka mleka -kukurydza w puszce oraz groszek i czerwona fasola -makaron do spagetti -sosy do salatek takie jak knorra czy cos takiego rewelacja a opakowanie 5 szt kosztuje tyle co jeden knorr -musztarda taka mala w plastikowym sloiczku przez develey robiona rosyjska lepsza niz kamis a 90gr -mieszanki mrozone np chinska duza i tania a dobra -oczywiscie chipsy tiptopy oraz snekery a co do rzeczy nie biedronkowych to duze promocje zawsze sa na cos... -warzywa i owoce -plyn do naczyn pur duza butla -kaszanka pakowana z morliny -proszek do prania i duzo duzo innych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
u mnie tez pepco jest, biedronka i pepco = super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupy w biedronce
moj facet zawsze mnie przeklina.do biedroki zawsze chodzimy jak wieksze zakupy robimy wiec idziemy oboje..hehe ktos to musi niesc..i ja oczywiscie musze zawsze tam wejsc na "chwile" i tak oto zakupy wydluzaja sie conajmniej o pol godz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziołka
Kaszka - smakuje jak smakija campiny. Bagietka czosnkowa - mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupy w biedronce
a no i na wielkanoc kupowalismy tam i papryke konserwowa i ogorki konserwowe i tez rewelka za mala cene a te sosy do salatek to tez firma culineo,warto tez kupic ww soki riviva i cole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wielką zwolenniczką biedrony :D . Mają dobre produkty i oczywiście super ceny. Bardzo lubię jogurty (pychota zwłaszcza te fritti vita), mają pyszne orzeszki ziemne (nazwy nie pamiętam :/ , ale jak za 0,5 kg ok 4 zł to chyba niezła cena) no i soczki a`la kubusie (moje ulubione to te zielone). Poza tym, często kupuję tam makarony, kukurydzę, sosy do spaghetti i wszystko mi bardzo odopowiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie biedronke i zywa i
sklepowa. orzechy kosztuja niecałe 3zł za pół kilo i są z...Felixa :D Oliwki są też dobre (tzn te do jedzenia) a mrożonki akurat mi sie podchodzą, duuuuuuuuuużo lepsze są w lidlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest pepco
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tooo skllepp
pepco to sklep, www.pepco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u na s ssssssssssssssssss
---------------niedawno przekonalam sie do biedronki-a oto me odkrycia -szynka babuni w duzych plastrach -porcjowany schab -sledzie po gizycku-rewelacyjne!!!!!!!!! -bialy serek w czarnym pieprzy-przepyszny -wilgotne scierki do sprzatania-ja nimi wycieram podloge w vc i blaty w kuchni -fru-vita-moc owocow-duzy jogurt -musztarda rosyjska-w plastikowym opakowaniu z czerwona nakretka -soki-dar lata-rewelacyjne z woda gazowana-a pomaranczowy z woda=stare dobre ptysie:) -herbata rooibos waniliowa nie polecam - kostek vc wrzucanych do zbiornika z woda-na mojej muszli zosatwialy osad -trudny do usuniecia -paluszkow rybnych z filetow-paskudne -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większości produktów z Biedronki, które uwielbiam musze się wyrzec,ze względu na dietę,ale wciąż uwielbiam :P : -chipsy,te zwykłe i grubokrojone -chrupki orzechowe -hamburgery,pakowane po dwa,pyszne ❤️ -deser Wysmienity,taki trójwarstwowy,galaretka,śmietanka i kisiel -herbata mrożona, cytrynowa i brzoskwiniowa -kefir Just Fit - ciasta-rolady - wkładki higieniczne za 1.99 zł - pieczywo chrupkie żytnie i graham I mam pytanie- niedawno w Biedronce były takie napoje witaminowe w małych puszkach za 1.69 zł,można to jeszcze dostać?Bo coś już nie widzę,a były takie pyszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocyk..rany
nie dziwię się ze na diecie jestes..te produkty to sama chemia..a w Biedronce są tez produkty zdrowe,...chipsy, chamburgery ( paskudna n=zmielona masa!!)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasto rolada..
mnostwo chemii, deser trojwarstwowy..czy to deser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O_o A czy ja gdzieś napisałam,że z tego składa się moja dieta?Nie bywam w Biedronce codziennie,bo nie uważam,żeby było warto.Wymieniłam po prostu produkty, które zdarzyło mi się spróbować i wyjątkowo mi smakowały. We wszystkim jest mnóstwo chemii,co nie znaczy,że robienie sobie niezdrowych przyjemności od czasu do czasu jest czymś złym. Nie wiem czym tu się tak podniecać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję sporo rzeczy, które były tu wymienione, czego nie polecam, to papieru toaletowego melodia - małe rolki luźno nawinięte i cienki papier, chwila moment i rolki już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hellka
Hej W biedronce chyba najbardziej opłaca się kupować artykuły przemysłowe do domu, chemię , chociaż ceny produktów spożywczych też nie są wysokie Aktualne promocje Biedronki oraz gazetki innych marketów zawsze sobie sprawdzam za pomocą serwisu http://www.promocyjnegazetki.pl - jest tam wszystko o aktualnych promocjach supermarketów w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie cienkie parówki pakowane po kilo a kosztują około 7-8 zł (podwedzane) - rewelka. No i sosy mają dobre i tanie w słoikach do spagetti czy innych takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam pieluchy DADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DADA przede wszystkim :D super,ja jeszcze kupuje parowki takie pol kilowe,bryzol (chyba z kurczaka juz nie pamietam),soki i wogole co mi potrzeba.do lidla tez zagladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilogramow a nie kilogram
Polecam NOWĄ zupę ogórkową i kalafiorową. I dziś zauważyłam nowe danie z wieprzowiną-mrozonke.Jutro ja zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz jaaaaaaaaaaaaa
Polecam: cole wode mineralna gazowana sok malinowy (taki do piwa :p ) steki drobiowe parówki (taka duza paczka za 5zl z groszami, smakuja jak parowki jedynki, pyszne! Moglabym jesc bez konca) papier toaletowy, taki bialy, miekki, pachnacy w motylki i kwiatki - wydajny, mieciutki i ladnie pachnie worki na smieci'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupuje papier MELODIA
różowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 234
Ja najczęściej zakupy robię w Biedronce. Do innych sklepów udaję się gdy w Biedronce czegoś nie ma ( asortyment jest jednak ograniczony). Mogę śmiało polecić: -wodę Polaris niegazowaną -wafle ryżowe -jogurty - właściwie wszystkie: przepyszne pitne np. o smaku waniliowym lub z błonnikiem, Fruvita ( szczególnie nowy smak - pieczone jabłko), Bon Creme itd.... -serek waniliowy mały ( na 0,99), duży ( za bodajże 3,49) -serek wiejski zwykły i taki z dodatkami ( miodu lub ananasa lub czegoś tam jeszcze) -ser biały -mleko -kawa nie pamiętam nazwy ale jest robiona dla Biedronki i kosztuje chyba 7,99 za 100 g jest pyszna -polędwica sopocka 140 g -maślanka naturalna -muesli jak również płatki śniadaniowe ( świetne "podróbki" markowych, a dużo tańsze) -rodzynki, a ostatnio z okazji świąt orzechy, migdały, daktyle i inne bakalie -chleb Janosik ( tylko patrzcie na datę ważności, jest z reguły dość krótka) -tuńczyk I wiele wiele innych produktów, ale te smakują mi najbardziej. Biedronka ma też podobno coraz lepsze słodycze, ale ja szybko tyję i nie mogę ich za bardzo jadać, ahhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewerrka
ja kupuje śmietanę w kubku 18% mydło płyn Kraft czasem mąkę, sól, makarony, chusteczki higieniczne. emilka 234 jak przypomnisz sobie nazwę kawy to napisz, może wypróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
nie będę się powtarzać bo wszystko napisały juz poprzedniczki. Dodam , że dla mnie rewelacyjny jest sok pomidorowy za 1,99 tuż przy wchodzeniu na sklep :) Dobry do picia na zimno a ja czasem gotuję z niego zupę pomidorową. Mniam jak świeże pomidory. Kiedyś pomidorówkę robiłam z przecierów ze słoika ale teraz tylko z tego soku. Ze słoika to taka syntetyczna ta zupa. Mąka wydaje mi się kiepska no chyba że trafiłam na jakiś bubel. Poza tym wszystko jest ok. Muszę spróbować te maszynki do golenia dla męża bo to towar deficytowy u nas :) No i wódkę i piwo mają tanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płatki kosmetyczne mają bardzo
dobrej jakości. Zdecydowanie bardziej mi się podobają niż Cleanic i Bella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czercz
Nic ni warto kupować w Biedronce - jeden wielki syf " made in krzak" - na zachodzie Biedronka to sklep dla Cyganów, Rumunów, bezdomnych i innych biedaków. Zachwycacie się wodą niegazowaną za 50 gr, przecież to zwykła woda z kranu. Ludzie, opamiętajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znasz zycia dziecinko
----to bylo do wypowiedzi powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×