Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _limonka_

Co warto kupić w Biedronce??? Jakie produkty robione dla Biedronki?

Polecane posty

Gość oli___
Mrożona mieszanka chińska - rewelacja, odpowiednik Kreta do udrożniania rur - 2xtaniej, niż oryginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubudubu
ja zawsze kupuje: -pierogi z kapusta i grzybami; -mleko prawdziwe 3,2% w kartonie; -parówki wieprzowe: -mortadelę drobiową; -chipsy; -lakier do wlosow-lorento; -plyn do higieny intymnej-intimea; -czasem tez zdarza mi sie kupic jakis nabial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawista
Polecam hiszpańską czekoladę PREMIUM BEST SELECTION SUPRIME o smaku CREME BRULEE jest rewelacyjna i może śmiało konkurować z Lindt a kosztuje tylko 2,99 za 150 gram. Pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cole chusteczki higieniczne chusteczki nawilżane do wycierania kurzu pachnący papier toaletowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pakito
Serek z owocami Wyśmienity jest moim biedronkowym hitem. Serek waniliowy jest słodki i delikatny, a dżemik owocowy w sam raz :) Polecam, serio serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foliaczek
- mleczko do demakijażu Be Beauty (różowe) za 4,99 zł (wg mnie lepsze od tego różowego Garniera) - mydełko Roxana Milk&Silk za 1,39 zł (2 szt w opakowaniu) kwadratowe, pachną cudnie, delikatnie, świetnie się pienią i czuć miękkość - krem do rąk IdealHeands różowy, bardzo mocno nawilżający, z tych tłustszych do suchej skóry - mleko 0,5% (niczym nie różni się od innych, droższych, markowych) - śliwki suszone (najtaniej wychodzą właśnie w Biedronce a są miękkie) - jogurt z musli i winogronem lub z rodzynkami (to produkt Bakomy, który w innych sklepach występuje od nazwą 7 zbóż, a w Biedronce ma większe opakowanie i kosztuje tylko 0,99 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka w paski
moje typy: muesli (naturalne i tropikalne) płatki pszenno-ryżowe z owocami Just Fit ciasto francuskie bagietki z czosnkiem do zapiekania chipsy Top Chips cebulowe:classic_cool: jogurty muesli Desella (pianka jogurtowa z musem owocowym) serek wiejski (produkowany przez Piątnicę) sok jabłkowo-winogronowy, bananowy oliwki czarne papier toaletowy Melodia ręczniki papierowe płyn do naczyń Tymek mleczko do kawy (produkowane przez Mlekowitę) parówki Culineo (produkowane przez Morliny) pierniki Marko (duże takie) rurki waflowe w czekoladzie warzywa na patelnię/marchewka z groszkiem (mrożonki) makaron Vitalia przyprawy (Kamisa tańsze niż w innych sklepach/Biedronkowe tanie, dobre i duża gramatura) sos sałatkowy Culineo paprykowo-ziołowy chleb tostowy wafle ryżowe tanie i ładne kwiaty doniczkowe paluszki rybne cukier łyżeczka ogórki konserwowe kukurydza konserwowa wypróbowane ale nie polecane: ryż (śmierdział paszopodobnie:O potem każdy inny ryż mi tak zalatywał) płyn do płukania nie pamiętam nazwy ale na pewno nie Eden(...taki niebieski 2 litrowy) kawa rozpuszczalna Cafe d'or (czy jakoś tak) śmietana Mleczna Kraina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajka67890-=
Ja polecam przepyszne zupki \"chiński\" produkowane w Radomiu. Grzybowa najlepsza! i Wino FRESCO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda ze biedronka
jest coraz lepsza jakościowo, ponieważ ma dobrych (ale nie wszystkich ) producentów np. cola - wyprodukowana przez hoop sok pomidorowy - chyba horetx snacki - frito lay ... produkty są tylko pod inną nazwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krem czekoladowy do ciala-jest swietny i kawa rozpuszczalna hmm nie pamietam nazwy ale nie jest granulowana tylko w takich \"czastkach\" naprawde pyszna nie wiele rozni sie od jacobsa ktorego pilam wczesniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pu pu
Ja też od dawna kupuję w Biedronce. Polecam: makaron jajeczny - nitki lody bellcante za 7zł - lepsze od Carte D'Or cola original jogurt pitny o smaku miętowym pierogi z mięsem oraz kapustą i grzybami - 6 zł za 1 kg paluszki rybne chipsy Topchips mleko UHT sok bananowy i z czarnych porzeczek pieluchy DADA makrelę pakowaną wędzoną często mają całkiem dobrej jakości i tanie zabawki dla dzieci bułeczki maślane pakowane po 10 szt. zupa jarzynowa mrożona Nie polecam - najtańszego chleba i bułek, mleka w kartoniku - nie UHT, tylko zwykłego, pisze że ma 1,5 %, a ma chyba 0,5 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja oprócz tego wszystkiego co wymieniono kupuję jeszcze kawę Moment Cafe,półkilowa czarna miękka paczka za ok 5 zł,niezła,drobno zmielona a nie jakaś śrutówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSZENICA DINGO ---TAK SIĘ NAZYWA, SPRAWDZIŁAM TO SĄ PŁATKI DO MLEKA PRZEPYSZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od dawna kupuje i
jestem zadowolona -nogi wedzone -sok vitanella -danio -rama amrgaryna -olej3 l -pieluchy i chusteczki DADA -cukier -jakblka i banany -parowki -keczup pudliszki -majonez winiary -biszkopty -serek wiejski -chusteczki do kurzy -plyn ajax do podlog -papier toalet zapach -rzuty typu-toster,waga lazienkowa,zelazko suszarka-kupione pare lat temu dziala do dzis bez zazutow :) -i wiele innych ale nie pamietam -buleczki maslane -kaszka nestle -zawijaniec drobiowy -papierosy -wino-- -wodka --ale chodzi o te drozsze markowe znane -goląbki w słoiku -kukurydza i groszek w puszce -melon -cola nie polecam-pieczywa-jest poprostu niesmaczne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaavvxxxxv
ja kupuje chipsy soczki, soki,power by, cole bagietki do opiekania jogurty,mozarelle galaretki bitą smietane sos do ryżu i kurczaka slodko kwasny paryskie oczywiscie ta czekoladke z ryzem preparowanym inne slodyczke oprocz jakichs badziewnych czekolad desery czekoladowe bakomy, herbate czesta sa jakies promocje markowe zele pod prysznic itd.. zawsze kupuje podpaski bella perfecta takie za 20 szt. 6 zł w innych sklepach 5 zł za 10 sztuk. czasami szampon elseve krem olivkowy ziaja sciereczki do mebli batoniki slodycze itp. nie kupilabym ubran butów itd.. plecaka mięs itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrostka
no niestety ale soki marchewkowe z biedrzy dla dzieci mimo, że podukowane przez producenta Kubusia zawierają cukier - obawiam się,że z innymi rzeczami może być podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reeetroo
Promocje w Biedronce oraz w innych marketach można sprawdzić na www.promocyjnegazetki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio coraz
częściej tam zaglądam,jak mnie lidl wkurzył z podnoszeniem cen!!!w biedronce są polskie produkty i to znanych marek-czytajcie etykiety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssafdfdsssdss
ja do biedronki byłam nastawiona na NIE! wydawało się mi, że tam sam badziew jest. przeprowdziłam się na nowe mieszkanie patrzę po drugiej str. ulicy BIEDRONKA!Myślę sobie tylko nie to !!!KIedys mi czegos zabrakło, późna pora poszłam do B. Od tamtej pory kupuje tylko tam;D Polecam: soki w kartonach prażynki wodę niegaz. chipsy krokiety z mięsem(takie pakowane hermetycznie!) parówki drobiowe pasty kanapkowe coś a'a pastella (jajeczna, z tunczykiem itd) śledzie ktoś napisał o podróbce MOnte też polecam nazywa się to Bondi pyyyyyyyyyyyyyyyyyyszne 2.99/4szt. warzywa chlebek. papier toaletoy Queen pachnący, miekki a zaraz wytrzymały 8rolek 7zł, a ja kupowałam regine:o mogłabym dużo wymieniać;D nie polecam na pewno ogórków konserwowaych już 2 razy się zawiodłam:o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym polecilaph
ja tez kiedys nie chcialam chodzic do biedronki bo wydawalo mi sie ze tam to badziewie a teraz jestem recz uzalezniona od niej; kupuje tam: -wode polaris ngaz, i gazowana taka po 60 pare gr; - soki- na ktorych pisze 100% soku, sa tanie a nie zadna lipa- kupuje pomaranczowy- gesty i az drze w ustach;p -topchips- chociaz jak za duzo zjem to mnie mdli;/; -mleko prawdziwe - wedliny i sery zolte- pakowane AlE tylko te ktore sa produkowane przez Sokołow i Mlekowite; - slodycze- rozne, tanie a wybor duzy; - plyn do naczyn Kraft- wg mnie lepszy niz Pur; - płyn Tymek- gorszy od Krafta ale nie najgorszy; - oplamniacz Oxy w butelce( kolor i do bialego), 6zł z groszami -papier melodia -reczniki kuchenne -kostki do kibelka - zmywaki; - plyn czyszczaco- dezynfekujacy, produkowany przez mcbride, rewelacyjny- kosztuje niecale 4 zl jest go 2 l bodajze,a nadaje sie do wszystkiego- myje nim zlewy, kibelki,podloge czasem(plytki), do przywracania bieli ubraniom. -plyn do czyszczenia uniwersalny z aktywna soda- pomaranczowy, nie widze roznicy porownujac z ajaxem, a jest tanszy. - odswiezacze w galaretce, - plyn do kapieli 1,5 l Body spa migdałowy.( Nefre odradzam) -zel pod prysznic miodowy, nie pamietam nazwy, kosztuje 3 zl; - tampony- duzo, tanio, wygodnie -wkladki( te pakowane kazda osobno) - podpaski femina- 3.99 20 sztuk, wygodne, nic sie nie odkleja, sa cieniutkie, ladny zapach. -patyczki do uszu, platki bawelniane, chusteczki. - mydlo w płynie linda -czesto maja proszki do prania w fajnych promocjach i kosmetyki markowe- ostatnio widzialam persil 4 kg + mały leor za 29,99zl ostatnio widzialam kremy do pielegnacji stop produkowane przez torf corporation, w jednej cenie cos kolo 3zl? uzywa ktoras?? cena smieszna tk naprawde a cekawe jak z dzaialaniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popcorn w dużej paczce za 1,99 :D Woda cytrynowa Soki w kartonie Lody w pudełku (taniocha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racuchy
cos ci sie pokreciło.Lenor produkuje firma prokter&gambler,a persil henkel wiec NA PEWNO pomyliłaś lenor z silanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina17
chipsy top za 2 zl smak włoskich ziół ketchup madero ser żółty pierogi ruskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowguw
ja polecam żel chłodzący do stóp FOOT THERAPY grejfrut i mięta. Kosztuje okolo 3,50 a fajnie chlodzi. Nogi wypoczywaja. Ma 75ml. Wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszkowy zielnik
wędliny kresowe, pakowane próżniowo- pychota!!! pasty w takich maleńkich kubeczkach ( bardzo dobra jest z łososiem) śledzie w śmietanie ciastka Paryskie- jak delicje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinistra898989
sosy Aspiro papier toaletowy melodia kostka do toalety - super się pieni a domestos się chowa, chusteczki dla niemowląt dada nawilżane - od pampers piekła skóra a te są super ciastka takie jak pieguski i delicje kawa mrożona płyn do mycia naczyń tymek kawa 3 w 1 sok pomarańczowy riviva - jest przepyszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Helenka-Maria
Polecam : 1. sucharki ( takie smaczne maleństwa ) 2. mydełko (jakaś podróba Dove) !!!! Odradzam stanowczo pieczywo - znalazłam pogryzione przez myszy bułki 😭 !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
limitowane delicje-paryski biedronkowe-cytrynowe w białej czekoladzie.mniam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×