Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _limonka_

Co warto kupić w Biedronce??? Jakie produkty robione dla Biedronki?

Polecane posty

Gość biedonella
jak rosłam, biedronki nie było matole :) zwierzęta akurat przy Tobie błyszczą inteligencją :) Leć kupic sobie firmową bułkę, poprawi Ci się samopoczucie, będziesz się czuła taka...fajna chociaż przez chwilę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalieee82
Ja polecam bita smietana w aerozolu-taniocha za 3,99(wszedzie w sklepach sa od 5zl wzwyz) galaretki"Twoj deser" mrożonki :"wiosenna mieszanka"za 3zl duza paka(nigdzie tak tanio nie ma nawet w Lidlu) pieczywo z SPC(najzdrowsze) chusteczki nawilzajace dla dzieci DADA i pieluchy DADA chusteczki higieniczne w niczym nie ustepuja np.Velvet zel po prysznic jest ok maslo ŁĄkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwierzęta
Drzwi Biedronki Ci przed nosem zamkneli,że taka rozdrażniona jesteś? Uważaj..może to pierwszy objaw uzależnienia od biedronkowych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronella
rozdrażniona ? bawie się twoją głupotą, jak i pozostali tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli ci
nie leży temat JAK ZWIERZĘTA to wypad stąd. Nikt nie zaprasza Cię do dyskusji. A kto co kupuje to tylko i wyłącznie jego sprawa i nic Ci do tego.Jak będę chciała to kupię sobie psie jedzenie w biedronce i zjem. A Ty jedz te delikatesy po których będziesz się czuła bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwierzęta
biedronella za tępa jestes żeby się bawić czymkolwiek, świadczy o tym poziom twoich wypocin który jest doprawdy porazający. po czym wnosisz że jestem głupim matołem,po tym że nie kupuję w biedronce? ps.nie powtarzaj się proszę i nie używaj synonimów słowa głupi jesli ci-znasz definicję forum dyskusyjnego?bedę sie wypowiadała na każdy temat na który mam ochotę,nie potrzebuje Twojego czy też innych użytkowników forum przyzwolenia lub zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jak zwierzęta
Po czym poznać, że jesteś głupia? Po tym jak porównujesz klientów Biedronki do zierząt, używasz obraźliwych epitetów, wywyższasz się bo masz trochę więcej kasy i stać cię na lepszy towar. Jak widzisz twoja głupota jest bezdyskusyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwierzęta
do do jak zwierzęta Moja droga w zadnym poście nie porównała klientów Biedronki do zwierząt,ani też nikogo nie obraziłam. Według twojej miary i skali głupoty jesteś bardzo bardzo głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jak zwierzęta
jak zwierzęta wpychacie w siebie to g*ówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o laski
wiecie kiedys tez nie cierpiałam biedronki bo byl to sklep z beznadziejnym asortymentem,ale teraz jest całkiem inaczej i jest to jeden z najczesciej odwiedzanych sklepów przez moja cała rodzine,znajomych idt... i wcale sie tego nie wstydze bo nie widze powodu.Sklep jak kazdy inny z ta różnicą że czesto produkty tej samej firmy sa o wiele tansze niz w innym markecie.Praktycznie co drugi produkt jest produkowany przez markowa firme wystarczy pocztac tylko to co jest napisane na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronella
się wypowiadaj ! więcej będzie zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guniaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guniaaaaa
Ja w Biedronce kupuje tylko te produkty ktore nie sa wyprodukowane dla Biedronki, bo sa oryginalne ale na prawde tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4321
Sledziki rodzinne w śmietanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam makrele wedzona paczkowana-pycha. Tunczyki tez maja dobre i tansze niz w supermarketach Nie pozalujecie jak kupicie tez mrozonki:brokuly,kalafiora,szpinak i warzywa z ziemniakami,naprawde dobre Po za tym polecam tez kapuche kiszona-pyszna i mega tania,oraz krem do ciala kakaowy albo czoko-wchlania sie superowo,jest tez bardzo wydajny-a nie wydaje sie na pierwszy rzut oka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co sie zna
Firmy które zajmują się produkcją i pakowaniem żywności nie zmieniają tego co jest w środku opakowania tylko zmieniają opakowanie. Tak więc np.pasztet drobiowy zapakowany w oryginalnej puszce smakuje identycznie jak ten zapakowany w puszce z napisem "wyprodukowano dla Biedronki" I tak jest z każdym innym produktem. Wiem bo pracowałam w takiej hurtowni. A wiec po co przepłacać? Po to tylko by mieć oryginalne opakowanie? Przecież i tak je wyrzucisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie dumam
nad tym ostatnim postem i zastanawiam sie od kiedy to hurtownie spoźywcze mają pozwolenie na puszkowanie pasztetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tret
Na puszkowanie może nie, ale na pakowanie puszki w kartonik pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytong
czekolada allegro pyszna,za niecale 1,30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijuz
nie chce nikogo do niczego zmuszac, tylko powiem wam ze pracuje w młynie i te wszystkie odpadki zbozowe o najnizszej wartosci to ida do produkcji blatow do pizzy ,bólek chlebków prasowanych ,zamawianych własnie przez tessco ,biedronke i inne molochy i tak mysle ,że tewyroby sa poprostu robione ze składników 2 gatunku ale wybór należy do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się pojawiły w biedronie kosmetyczki-kuferki. Mam taką od roku, a teraz kupiłam moim córkom. Solidne i estetyczne, w ładnych kolorach. Cena - 19,99 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak w każdym sklepie i tu zdarzają sie buble, nie polecam karmy dla kotów w puszce. Poza tym wiele produktów jest fajnych i niedrogich z tych nie wymienionych to koreczki śledziowe i wafelek w polewie estella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOLLLAAAAA
warto kupic: MUESLI POPCORN do robienia w mikrofalówce DRAŻE cola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az przykro czytać
do niektórych wypowiadających się wyżej: czy używanie wulgaryzmów ,wyśmiewanie i krytykowanie gustów innych ludzi daje wam świadomość ,że jesteście bardziej wiarygodni ????można tylko współczuć takiej kultury. pasty kanapkowe (produkowane przez Lisner a) galaretki(gellwe) kremy do ciała min.czekoladowy(dax cosmetik) ogólnie chemia margaryna tortowa (skład i producent ten sam co Kasia) i co mi odpowiada ...nigdy nie miałam problemu z ewentualnym zwrotem czegoś co okazało sie np.za małe ,czy dlatego że sie po prostu rozmyśliłam.Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji w małych sklepikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze
nowość-nektar bananowy ...jeśli ktoś lubi banany to super(hortex produkuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhanaszazimazła
a ja ostatnio po mleku z biedronki, serku z szynką w plastrach (taki jak hochland) dostałam takiej biegunki, że 3 dnień się leczę...cola faktycznie tańsza niż np w tesko, ale w sumie to o jakieś 50 gr, więc specjalnie nie bede do biedronki po colę latać...generalnie nie wiem o co chodzi z tym nabiałem ale źle sięczuję po tym biedronkowym, może to nie jest z pasteryzowanego mleka i dlatego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaaaaa
To nie była Biedronka a grypa żoładkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaann
:-D tez stawiam na grypę..albo na obżarstwo. :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×