Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość
oma > płaczę bo Mała poszła do przedszkola :( krejzol> wiem ,ale ona tak płakała ... :( zresztą dla matki takie dni nie są lekkie 😭 pierwszy raz jest sama ,z obcymi... ech :( Już nie piszę ,bo sama się bez sensu nakręcam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe kiedy sie zczne na powaznie denerwowac.Ja dziewuszki ide sie uczyc teraz pojawie sie po poludniu albo wieczorem.Moze dzisiaj pojade obraczki zamowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka = a z kim Ty siedzisz w domu, że mówisz ze z obcymi??? oma = miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol > ja jestem w domu sama ,a z obcymi to mi chodziło o córcię ,ze jest w przedszkolu wśród obcych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziewczyny macie jakieś sprawdzone przepisy na pyszne zapiekanki ? mogą być z ziemniaków ,albo makaronowe ,może być też risotto ;) nie mam już pomysłów na obiad ,a ja uwielbiam różnego rodzaju zapiekanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko do was odnosnie internetu ? z jakich sieci macie ? i ile płacicie ? chce sobie zmienic, teraz mam neostrade i płace ok65 zł, i troche za duzo jak da mnie to jest... Ma ktos z was radiówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka = moja mama robi pyszne zapiekanki z ziemniaczkow :) jesli chcesz moge spytac o przepis ;) tequilka = ja tez mam neo, ale nie wiem ile place... DZiewczyny, w srode mama idzie do szpitala, i zostaje sama w domu :(:(:( do 15 sama, pozniej tata przychodzi z pracy ale on to ze mna prawie nie gada, wiec mozna powiedziec ze cale 2tygodnie sama😭 w nasepnym tygodniu jade do warszawy a moze nawet i nad morze...albo do cioci...wiec ufff....nie bede musialaa z nim siedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol a czemu z Tata nie gadasz? ja tez mam neo i tez nie wiem ile place a raczej mama placi:) na zapiekanki to nie znam przepisow tylko jak juz wczesniej pisalam na cukinie zapiekana:) olinka przyląnczyc- nie, przylaczyc- tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujka
Witam wszystkich!!!!!!!! Czuję się okropnie - moja przykaciółka i towarzyszka wypraw górskich pojechała do pracy do holandii, facet na którym mi bardzo zależało został zwolniony, wszystko straciło dla mnie sens, może sobie pomyślicie że jestem nienormalna ale tak to czuję................ Co mam zrobić aby zabić pustkę???????????????????////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim powracam po wielkiej nieobecnosci spowodowanej skreceniem kostki ale o tym pozniej tyle mam stron do przeczytania ze szok pozniej sie odezwe papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol> to zapytaj mamę jak robi i napisz mi ok ? :) olinka> witaj :) pracujka> wychodź z domu ze znajomymi ,znajdź sobie jakieś zajęcie,hobby i pisz z nami ;) ita> witaj ponownie :D a co z Ziobro ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma = tata malo ze mnie gada, sam nie wiem.. zabka = spytam oczywiscie :) ita = witaj 😘 olinka = witamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka= przpis na zapiekaneke ugotuj ziemniaki pokroj je w plastry i poloz na blaszce pozniej na to usmazone mieso mielone na to sos pomidorowo-smietankowy pozniej znowu zimniaki i starte swieze ogorki i wszystko posypac serem i piec 20 min pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita> dzięki ,zrobię na pewno :) oma> a możesz napisać mi ten przepis na cukinie? :) teraz uciekam po Małą do przedszkola ...ciekawe co tam zastanę :( buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale dzis mialm zapieprz w pracy masakra zaraz koncze i do siebie sprzatac do domku bo w sobote wlasnie sie przeprowadzilam na nowe miszkanko z moim przyszlym ale sie dziwnie czuje szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zagłosowalam!! co slychac?:) mam nadzieje ze sie zaklimatyzujesz, a gdzie Katrine??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, krejzol:) Już jestem:D Właśnie ze spacerku po mieście wróciłam...przy okazji do babci wstąpiłam i stałam się bogatsza o nowy sweterek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ale super!:) ja w czwartek jadę do Lublina, na zakupki :) do Plazy. Kompletnie nie wiem jak tam dojechać, byłam, ale zapomniałam jak tam się idzie :D chyba będę musiała taxi wziąść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taksówką przyjemniej, ale Plaza jest dość łatwa do zlokalizowania:D jak tam dzień Ci mija dzisiaj?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze trafię:D:D ale to może. Blondynką nie jestem :D mnie... fajnie nawet:) bylam troche na dworze dzis, troszke w domku. troche u kolezanki. Jutro robie pizze, a zaraz kolega przyjedzie;) a niech sie tylko spozni, zastrzele, obetne to czego ma za duzo!!!!! a Tobie jak mija? jaki sweterek ma kororek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bladoróżowy...taki słoodki:D Ochh...domowa pizza:)) Jaka ty agresywna jesteś:D:D Nie, no ale racja, facetów trzeba krótko trzymać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia masz najpierw na Ratatouille:): 2 duze cebule,2 cukinie,2 baaklazany,6 zabkow czosnku,6 duzych pomidorow,po 1 papryce zielonej i czerwonej,pol szklanki oleju przyprawy. Baklazany umyc pokroic w polplasterki posolic i zostawic na socie zeby puscil gorzki smak(ja sie w to nie bawie) na patelni rozgrzac kilka lyzek oleju,zeszklic cebule pokrojona w polplasterki i przelozyc do rondla.Caly czas uzupelniajac patelnie olejem smazyc kolejno papryke,bukinie baklazany odkladajac przesmazone jarzyny do rondla.Dodac posiekanu albo przecisniety czosnek,posiekane pomidory,dusic na malym ogniu ok 30 min,doprawic,podawac na cieplo lub zimno.Ja to daje z chlebem albo z ryzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz na a cukinie,mozesz faszerowac na 2 sposoby albo przekroisz wzdluz na pol i wydrazysz pestki albo zrobisz dziurke w przekrojonej:) i teraz tak :moja mama daje mieso mielone przesmarzone z cebulka albo taki farsz robi z pieczarek i cebulki jak na pierogi wklada do dziurki albo na ta cukinie kladzie i na to ser i do piekarnika na ok 20 min na 180 i posypac potem pietruszka,koperkiem czy czym tam lubisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oma > dzięki wielkie 👄 jutro robie tą zapiekankę co ita podała przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, Katrine piekny kolor, slodziutki :) nie spoznil sie..nie doobejrzelismy filmu😭 musial brata holować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×