Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

:) Krejzol, a powiedziałaś mu, żeby się porządnie wyspał? Jedna tabletka proszku na przeziębienie też by nie zaszkodziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol--->a to był ten od disco? Ten co go chcesz:)? Dzisiaj się nie uczę, zanosi się na to, że przyjemniej spędzę wieczór:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziobro ---> dzięki za tę opinię ;) Wstałam z drzemki i... idę spać :P Ściągnęłam sobie The Sims 2, ale zwiesiły mi kompa, wrrrrr. Cholerny Windows. Jak ja go nie lubię.... :O Trzymajcie się, dobrej nocy :) 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja ty mysle sobie ze ile to ja bede miala do czytania a tu nic!!!!!! ziobro jak spedzilas wieczor ??? zabka co jest???? krejzol gratuluje!!!! tequillka odezwij sie tak samo vilijka, oma, anka23, i wszystkie stare i nowe!!!! emica= boze jak mi sie podoba krakow super chcialabym tam, mieszkac , no moze zrobisz kariere w pisaniu a jakie sa twoje ulubione pisma takie babskie????? dlugo mieszkasz z chlopakiem a studiujesz moze cos zwiazanego np z dziennikarstwem??? ja wczoraj poszlam po pracy zamowic szafe w black red white ale zapomnialam isc do dentysty pozniej zrobialm zakupy i szlam obladowana jak glupia ledwo doszlam do domu z przystankami co chwile. pozniej przyszly kolezanki na obiad robilam zapiekanke pozniej ogladalysmy film step up i jakos do wieczora zlecialo!kolo 22 przyjechal wojtek no i poszedl spac boze jaki on jest kochany przyjechal my w 3 lezymy rozwalone na materacu w sypialni ogladamy film naokolo porozwalane chipsy slodycze a w kuchni pelen zlew garow normalnie szok kilka garow blaszki naczynia itp ja juz nie mialamm sily myc i chcialam dzis po pracy umyc a on mi wszystko umyl bylam w wszoku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dopijam kawke i czekam ktora sie pierwsza odezwie ! dzis rano to mialam taki zapieprz ze szok! wczoraj wieczorem mialam sobie zrobic pilling calego ciala i wydepilowac sie wszedzie ale film skonczylysmy ogladac kolo 23 i bylam tak padnieta ze szok i tylko szybki prysznic i spac dzis rano nastawilam sobie budzik na 5.30 zawsze wstaje o 5.50 no i sobie mysle ze zdaze sie wykapac i ogolic to co zbedne a tu budzik przestawilam na 6.00 i jak wstalam to ped ale cale szczescie zdazylam tylko mam pokaleczone nogi !!!! a musialam to wszystko zrobic bo odrazu po pracy lece na opalanie natryskowe!!!! a jutro imprezka juz sie nie moge doczekac chociaz sobie potancze i sie napije haha cos z tego zycia trzeba miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️:) ita> a jakoś ostatnio w kiepskiej formie psychicznej jestem ,smutno mi było wczoraj ,że nie mogłam sie z Tobą zobaczyć i tak ogólnie ostatnio mam nastrój byle jaki .Jakaś huśtawka nastroi mnie dopadła ,ale ziobro moja kochana była na posterunku i jak zaczełam z nią rozmawiać to i popłakałam sobie i pośmiałam się ;) Wiesz dzisiaj robię znowu na obiad tą Twoją zapiekankę ,bo mi smakuje bardzo :) ale napisz mi z jakim Ty sosem robisz ,bo w sklepie to nie widziałam śmietanowo - pomidorowego i kupiłam sam pomidorowy :) 🌼 miłego dnia wszystkim kobietkom życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj was czytalam ale nie mialam sily odpisac... przed chwilka wstałam i pije kawusie. Dzisiaj musze jechac na miasto pozalatwiac rozne pierdolki, kupic potrzebne rzeczy, zapłacic rachunki.......... na dodatek ojca autem. Nienawidze tego auta i jak mam nim jechac to mi sie cos dzieje! myslałam juz zeby rower sobie kupic niz tym grzechotnikiem jezdzic! o kuzynie i moim mezulku :p nie mam weny do pisania,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita nie wiem jak ty, ale ja mam pewne uprzedzenie do tych mebli z brw, kupilam sobie polke pod tv, po 2 m-cach szugladach sie rozyspała, a dokładnie te szynki co sa w srodku, tak ze teraz mi ta szuflada wisi i jej sie domknac nie daListwa ozdobna ciagle wypada mi z tych kołków... Kupilam tez sobie sypialnie,,, lozko sie połamalo-tylko te deseczki co sa pod materacami, spac sie na nim nie dało bo tak skrzypialo. maz poskrecal sie jakimis srubkami, blaszkami(do podlogi i do sciany), i jest ok. polki kolo lozka z tej samej firmy tez lipa, szuflady sie nie domykaja, chyba ze wlaniesz w nie z calej sily..... Nie polecam...ale przyznac musze ze maja ladna meble, tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc laseczki :) dzis piatek najwspanialszy dzien w calym tygodniu:) jutro wyciagam meza na wycieczke po irlandii:) w nosie to mam czy sie wyspi czy nie. sniadanie zrobie kawe zaparze i w droge . juz sie mi nie chce siedziec w domu !!!! i mam w nosie czy bedzie padalo czy nie:) kazda pogoda ma swoj urok. ja musze jeszcze 8 h gnic w pracy a moj mezulek wlasnie skonczyl nocki i pojechal do domciu. to sie nazywa dlugii weekend:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka= ja mam meble z tej firmy w malym pokoju ze starego mieszkania z mojego starego pokoju i w sumie jestemn zadowalona ale co do szuflad masz racje mialam taka komode z kilkoma szufladami i wlasnie te prowadnice sie popsuly i nawet jak sie je naprawilo to tez sie psuly dlatego sie wkuzylam i kupilam taka sama komode ale z polkami i dzrzwiczkami a tamta dalam siostrze teraz zamowilam szafe do tych a pozniej mam zamiar zamowic meble do duzego z serii re set te wenge ale bez zadnych szuflad tylko szafe komode otwierana na drzwiczki szafke rtv bez szuflad stol krzesla i stolik zobaczymy czy sie zepsuja czy nie bo szukalam innych mebli ale mi sie zadne nie podobaja zabka = a co jest ze taka smutna jestes jak chcesz to napisz maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc off jedz sobie na wycieczke i odpocznij ja jutro musze odebrac lustra do 12 w miescie a chcialam jechac nad jezioro sie wykapac ciekawe jak bedzie jutro pogoda ???????a no i stroje kapielowe mi sie gdzies zapodzialy nie moge ich znalezdz zabka= a ten sos to winiary pomysl na danie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ziobro jeszce spiiiiiiiiiiiiiiiii wstawaj spiochu i co bylas przed wczoraj w kosciele jaka u was pogoda off ja tez bym wolala pracowac od 9-17 a nie od 7-15 bo mam juz dosyc tego rannego wstawania teraz jak jest lato to ok a zima brrrrrr ciemno straszno!!! a niby tak fajnie bo juz o 15.30 jestes w domu ale ja i tak nic praktycznie nie zrobie bo mi sie nie chce bo jestem spiaca! i tak sama leze do wieczora zrobie cos szybkiego na obiad i sie nudze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka = napisz co z tym kuzynem????? a zapomnialam sie zapytac co wyhaczylas w tym lumpie co wtedy mialas jechac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tequilka ,off 🖐️ ja to nigdy chyba nie będę na bieżąco z czytaniem Was :( ita> czasami sa gorsze dni ... kurcze ,a ja kupilam pomidorowy z winiar ,no trudno nastepnym razem kupie ten pomysl na :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
troche lepiej ,ale jeszcze nie jest dobrze ,rano płacze bardzo ,popołudniami już nie i w nocy sie nie budzi z płaczem :) jakieś postępy są ;) Czytałam jakiego masz kochanego męża ;) mój nigdy by nie pomył po mnie naczyń ,myl tylko jak byłam w ciąży i to też sporadycznie :( ech Ci mężczyźni ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wyhaczylam..... zajebista biała marynarke, spodnie.. spodni opisac sie nie da. ciemno zielone, bojowkowe, długosci rybaczek. duzo kieszonek, paseczkow i innych bajerow. i bluzeczke brazowa, z odkrytymi ramionami, i tylko w tym miejscu co idza ramiaczka od stanikow jest paseczke cienki, na prawym rekaiwe z cekinow takie kolko wyszyte i z tego idzie kilka takich sznureczkow z koralikami, bardzo ladna. kiedys dawno temu znajoma mi przywiozla spodnie. na poczatku jak je zobaczylam to mi sie w ogole nie spodobaly, a teraz to moje ulubione na disco itp. czarne, swiecace-ale nie takie wiesniackie, zapinane z tylu na zamek i w pasie jest taki basek z taka klamra duzo trojkatna, na tej klamrze sa wszytse takie perelki jakby:-) zajefajne tylko farbia jak cholera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Dzisiaj się wyspałam, ale spałam na łóżku mojej siostry. Mama mi kazała, bo musimy sprawdzić dlaczego nie mogę spać. Najpierw powiedziała, że od komputera to przedwczoraj mało korzystałam. Więc komputer odpada. Wczoraj powiedziała, że może przez łózko, to przeniosłam się do siostry. I się wyspałam. Dziś śpię u siebie ;) Dziewczyny, jestem cały czas na diecie, i w ogóle nie chce mi się jeść - to jest bardzo, ale to bardzo dziwne :) U mnie chyba na deszczyk się zapowiada. W nocy chyba już padał, sądząc po mokrej szosie. A teraz słoneczko wyszło, ale myślę, że to jest zdradliwe słonko przepowiadające deszczyk/burzyczkę. Katrinne --> ja nawet chciałam mu dać tabletkę. Ale jak dojechał do domu, napisał mi eska że jest już wszystko w porządku i że mu na mnie zależy :) Ziobro --> tak, to z nim byłam na disco, z nim jeżdżę na rowery, byłam z nim na weselu i w ogóle :) Ita --> dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Właśnie się obudziłam :P Ita ---> Kraków jest boski, to prawda :D Chociaż czasami denerwuje mnie, że mam trochę daleko do morza :P Mieszkam z facetem od dwóch miesięcy, na razie u jego rodziców, ale mam nadzieję, że niedługo się przeprowadzimy. Jestem outsiderem i niczego nie studiuję, bo nie potrafię się na nic zdecydować. Za dużo rzeczy mnie interesuje i żadna w takim stopniu, żebym mogła poświęcić jej kilka lat życia :P O karierze dziennikarskiej marzyłam jeszcze w kołysce, teraz robię nieśmiałe pierwsze kroczki ;) A Wy skąd jesteście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka= to dobrze mala powoli sie przyzwyczaja a o ktorej ja zanosisz i przychodzisz po nia???? no ja tez bylam w szoku ze taki zmeczony po pracy o 22 pomyl sterte naczyn zawsze jak ja robie obiad to on pozniej myje ale tych naczyn bylo teraz gdzies z 7 razy wiecej po 4 osobach no i wiesz ile garow sie ubrudzi przy tej zapiekance!!! tequillka= no to fajnie ze tyle lumpow wychaczylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emica= ja jestem ztorunia i z kolei ja mam daleko w gory a zakopane i krakow kocham, a to twoje rodzinne miasto???? jak sie dogadujesz z rodzicami twojego???bo ja chyba bym nie mogla mieszkac w ogole z rodzicami i jeszce jak moge spytac to ile ze soba jestescie? krejzol= no no szykuje sie zwiazek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak juz jestem w polsce( bardzo zadko) to mieszkam jakies 50 km od krakowa:) i mam 70 do zakopca:) czesto tam jezdzilismy dawnymi czasy teraz jestesmy za granica i jest to niemozliwe. a Zakopane i Krakow to przepiekne krainy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emica = ja jestem z okolic Lublina. A w Krakowie zakochałam się, a byłam ostatnio :) Ita = czy ja wiem....zobaczymy. To co wam pisze to jest tylko przykrywka wszytskiego. Mam sporo zamieszania z nim. Myślę że to spisek, a osoba która podrzuciła mu pomysł żebym poszła z tym moim na weselem ma jakiś cel, a razem z mamą domyślamy się że celem jest moja siostra MINISTER :o i to nie jest fajne. Pracuje nad tym, wczoraj dużo się dowiedziałam, jestem troszeczkę spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol ale o co chodzi z twoja siostra i z tym chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To strasznie długa historia. chodzi o to że taki FACET chce mojego A. wprowadzic do anszego domu a mieć bliższe kontakty z moją siostr a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×