Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

żyję tym ogniskiem, zyje po prostu żyje! ale gorzej będzie jak się rozczaruję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helollllllllllllllllllllll ja jak zwykle pierwsza dziendobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol= i jaK TAM OGNISKO UDALO SIE TO BYLO WCZORAJ CZY DOPIERO DZIS BEDSZIE??sluchaj ja bym tez tak zrobila co do tego chlopaka udawala obojetna to jest najlepsze rozwiazanie!!!! zabka= co u ciebie kiedy nasze spotkanie oma= wyslij mi zdjecie z twoim przyszlym off= ja tez chce twoje zdjecie ja swoje tez ci przesle ziobro= co sie dzieje z ziobro juz jej tak dlugo nie ma martwie sie i tesknie ziobro wracajjjjjjjjjjjjj tequillka= ty to jednak fajna kobitka jestes ja mialam trzy dni wolnego w pierwszy dzien sprzatalam wszorowalam lazienke pomylam kuchnie podlogii itp ale i tak juiz jest syf po poludniu przyszla kumpela w drugi dzien rano ogarnelam i umowilam sie z kolezanka z bylej pracy pozniej poszlam do siostry a pozniej na lumpy kupilam sobie za 8 zl taka fajna bluzke na krotki rekawek taka z szyfonu czy zorzety kolor koralowa czerwien z kolnierzykiem i bufkami na guziczki i wiazna w pasie musze takich bluzek szukac do nowej pracy bo od poniedzialku zaczynam zdecydowalam sie wiec trzymajcie kciuki zebym sobie poradzila pozniej ogladalam fajny film pocalunek smoka a wczoraj to byl taki zajob ze szok moj wzial sobie wolne na zalatwianie spraw zwiazanych z domem i ze slubem poprostu jak wyszlismy kolo 12 to wrocilismy po 17 i tak wszytskiego nie zalatwilismy pozniej po 19 pojechalm z kumpela odebrac lampy do galerii i dziewczyny nie wiem co zrobic bo do duzego pokoju kupilma taki komplet lamp zyrandol taki z abazuru z drewnem w kolorze wenge i taki slup- lampe tez z tego materialu i kolor bez ale jak postawilam ja w duzym to wydaje mi sie ze ona nie [pasuje kolorystyczne bo sciany mam w kolrze kawa z mlekiem bardzo jasna w odcieniu zimnym rolety mam takie ecri prawie ze biale tez zimny odcien a ta lampa stojaca jest w kolorze cieply bez z taka zlota poswiata i juz sama nie wiem czy dzwonic zeby ja oddac?????ale sie rozpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajac do lampy ta wiszaca na suficie skalda sie z trzech kwadratow myslam ze ten kolor bedzie taki jak rolet ale sie przeliczylam ciekawe czy mozna zwrocic???? wiecie jutro zmawiam meble takie ciemne wenge krzesla beda mialy obicie takie jak rolety i sama nie wiem jaki kolr kanapy i dywanu kanape chcialam taka jak krzesla a dywan w sumie tez ale to chyba za bardzo bedzie sie zlewac nie wiem doradcie mi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bo jak dywan kupie taki w kolorze rolet to juz zupelnie ta lampa stojac nie bedzie pasowac najchetniej to bym kupila taka sama tylko w kolorze rolet ale niestety jet tylko w tym jednym odcieniu!!!! wczoraj zamowilismy obraczki ale byly jaja wczoraj byl 30 a my slub 29.09 no i zamawiamy a tu baka ze okres oczekiwania to miesiac a my wielkie oczy ale maja byc na 27.09 mam nadzieje ze beda bo co to bedzie ladne obraczki tylko drogie 800 zl jedna zamowilismy tez fotografa boze jak mnie wkurzal szok oma= ile placisz ze foto bo ja za 30 ujec w studio 650 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ ita> Ty to masz wene twórczą od rana :D spotkani e...no wlaśnie kiedy? sprzątam :O będę z doskoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jak tam wam leci?? niezgadniecie (my to czasem samych siebie zaskakujemy) przeprowadzamy sie znalezlismy cos o czym marzylismy od poczatku pobytu tutaj:) taka mala kwaterke: pokoj mala kuchnie z mala jadalnia i lazienka:) bedziemy mieszkac sami bo samemu to najlepiej:) uwierzcie!!! juz sie doczekac nie moge:):):):) dzis spac nie moglam usnelam dopiero kolo 3> a teraz ledwo zyje:( ide sobie kawe zrobic---fuj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita ja nie robie w studio bo ja mam w zamku rycerskim wesele i robie tylko w plenerze przy ruinach i na gondoli i tam na dworze.I ja zamowilam album 200 zdjec tych moich w plenerze i ze slubu i wesela i za to place 700 zl tylko.Takze te Twoje to liczy jak ze zlota chyba:) Kurde dobrze ze mi przypomnialas bo ja o obraczkach zapomnialam!!! A bylas juz u spowiedzi przedslubnej?bo ja sie dzisiaj wybieram.ale tego nie lubie,no szok nie moge sie zebrac:) Zaraz Ci wysle,ale ja czekam na Twoje!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita i zdjecia przesle dzis, bo od jutra ,przez jakis czas w domu nie bedziemy miec neta musimy zalozyc dopiero ale z pracy nadal bede pisac:) ita i troche drogie te obraczki a o fotografie juz nie wspominam:( ale w koncu to najwazniejszy dzien w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC ZABKA NO WLASNIE KIEDY OFF PRZSLIJ ZDJECIA OMA NIE BYLAM IDE 2 TYG PRZED MIALYSCIE MI DORADZIC CO MAM ZROBIC Z TA LAMPA??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OFF= NO MY NIE BIERZEMY MAKERZYSTY DLATEGO ZDECYDOWALMA SIE NA TE ZDJECIA U NAS W PLENERZE 30 ZDJEC KOSZTUJE 450 ZL ALE PLENER ODPADA BO BEDZIE ZA POZNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ Ala ja jestem spioch....przed chwilka wstalam dopiero,,, Dzisiaj ide do pracy na 22... pewnie tylko na jakies 3 godzinki ale nie nawidze chodzi o tej porze,,,, wczoraj pracownica mnie lekko dobiła,, ale jakos nie potrafie jej opieprzyc... Była godzina 21, przyjechał do baru gosciu od maszyn i poszłam tam, czekałam az rozliczy maszyne, w barez bylo tylko 4 ludzi, a ona mowi zeby pili szybciej bo chce isc do domu , ja sie jej pytam ktora godzina a ona ze 21, to ja jej ze dopiero robi 4 godziny(a ma 8 robic) a ta ze jej sie dzisiaj nie chce... nie odezwalam sie slowem -normalnie mnie wmurowało... tak to jest jak sie rozpusci pracownika... bo jej chyba faktycznie za dobrze jest. Ale coz... teraz sie musze zmusic zeby ja urlop zalegly wywalic, ale wtedy ja sama bede pracowac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nawet nie wiem co bede robic,, caly dzien wolny:-) Musze tylko szmatki wyprasowac. I chyba jakies jedno okno u ojca w mieszkaniu umyje,,, W sobote pijemy u mnie - - - mam co oblewac :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Krejzol zrob tak jak Ci dziewczyny radza, baw sie dobrze i nie daj po sobie poznac ze tak bardzo Ci na nim zalezy... Kiedys chodzilam 2 lata z takim chlopakiem, wszystko bylo ok do czasu jak normalnie zaczął mi wchodzic w 4 litery, nie moglam z nim byc, znudzilo mi sie po prostu... zawsze ze tak powiem lubiłam \"zdobywac\", jak juz widziala ze jemu zalezy na mnie to mnie to juz nudzilo, faceci maja tak samo... Nie wiem czy tak wszyscy maja, ale wiekszosc na pewno tak Ita czemu piszesz ze jednak fajna jestem?? :-D Off tych zdjec nie mam, moze byly za duze i dlatego nie doszły... sprobuj pojedynczo wyslac moze wtedy dojda... Ja na slubie nie mialam kamerzysty, a zdjecia robilam tylko u fotografa,,, to wesele w ogole dziwne bylo, nawet weselem tego nazwac nie mozna. Jego rodzinka miala zalobe, nie bylo zadnej orkiestry ani nic,,,, i czesciej sie zdjecia oglada niz filmik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita ja nie wiem czy bym Ci dobrzo doradzila bo z tego co widze to urzadzasz mieszkanie tak jak moja mama:) ze cos pasuje do czegos i masz to wsztstko przemyslane.Ja lubie kolory i odwazne zestawienia,sciany w pokoju mam zawsze w 2 kolorach jakies abstrakcje lubie,wiele os mi mowi ze by sie wsciekli jakby mieli mieszkac u mnie takze pytaj sie innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita ja Ci nic nie doradze bo musialabym to widziec.... Ja sie juz nie moge doczekac kiedy sobie zrobie -wyremotuje pokoj ... ja mieszkam ze tak powiem na poddaszu ale sufity mam normalne, tylko w tym jednym pokoju mam pod skosem, ale pokoj jest jakby z 2 zrobiony... takie wielki... Jak zaczne go robic to konca widac nie bedzie ale bede wypasiony... duzo jakis halogenow , polki z regipsow w scianach, sufit mam z drewna i bedzie trezba płyty przykleic i w jednym miejscu na suficie bedzie pleksa a pod nia swiatełka i bedzie to wyglądac jakby okno bylo.... kiedys w jakiejs gazecie widzialam taka półke na tv... obracana, ja taka chce miec, ale w tej gazecie chyba 9 tys kosztowała.... ta półka bedzie odziellac ten wielki pokoj, z jednej strony bedzie wielkie łóżko, a z drugiej jakies fotele i kanapa i ta półka ma byc obracana.... tak jakby telewizor wsadzil w jakas rame , ona bedzie stac na jednej metalowej rurze i do sufitu tez ta rura pojdzie i ma sie obracac o 180 \', tylko bedzie trezba kupic płaski telewizor bo ja mam takie stare pudło wielkie:-) Nie wiem czy cos z tego zrozumielsicie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede malowac pokoj na taki ostry czerwoy kolor, a gdzie niegdzie np półki na kremowy.... W krakowie jak ktos byl w kinie na zakopiance kolo carrefoura, tam jest taki barek nescafe i sufit z tamtad sobie zerznełam, i taka polke za szkłem co jest w rogu tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale sie rozpisalyscie:):) a ja od jutra bede w malenkim mieszkanku ale sami:):) kiedys bede miec duzy dom z pieknym ogrodem:) marzenia............... wierze ze kiedys sie spelnia?!!! tequillka nie rozumiem dlaczego do ciebie te zdjecia nie dochodza???!! sprobuje jeszcze raz. wysylam tylko 3 zdjecia wiec powinno byc ok zwlaszcza ze inni dostali a ja juz 2 razy do ciebie wysylalam i nic . podaj mi jeszcze razemail moze tam cos poknocilam:( dzis bede znowu probowac najwyzej pojedynczo:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka= bo ty to jestes aparatka taka fest baba wiem ze bym cie polubila na 100% off- wyslij mi tez maila masz w nicku no dzwonilam wlasnie do tego sklepu z tymi lampami i nie mozna oddac tak zeby kase zwrocili jedynie wymienic na cos innego ale najgorsze jest to ze nie ma w innym kolrze tego slupa podobno cos jest jeszce w katalogach ale nic nie wiadomo jak nie bedzie tego slupa w innym odcieniu to zamiast tego kupie lampe do lazienki kuchni i sypialni to moze sie uzbiera ten 1000 zl juz mam po uszy tego poje**nego remontu!!!!! zabka= napisz co u ciebie humor widze dopisuje a co z ziobro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma= no przyszly maz przystojny fajne fotki ja nie mam zadnych nowych jak bede miala to wysle a co do kolorow ostrych to ja tez lubie ale nie w duzym pokoju bo ja sobie tak wymyslilam ze mieszkanie mam na taki nowoczesny styl kuchnia przedpokoj lazienka i duzy pokoj mam w kolorach biel bez braz np kuchnie mam cala wenge a plytki jasne przedpokoj mam biale sciany a drzwi drewniane z czterema szybkami prostokatnymi tez ciemne brazowe tez bedzie szafa brazowa i zamowilam w obi lampe do przedpokoju bialo brazowa lazienke mam takie dosyc duze plytki prostkaty laczone braz z cieplym bezem a duzy pokoj to jak pisalam bezowe sciany i kupuje ciemne brazowe meble a w sypialni to mam taki kolr ze jak kazdy wchodzi to mowi ze jak ja moge zasnac w takim pokoju alpejska laka ostra zielen a w malym taki fajny zolty ale sie rozpisalam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie masz plany tequillko 🌼:) mam ita twojego maila wysle dzis zdjecia wieczorem:) tequilko tobie tez i oki odczytam pozniej na gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off wczoraj moja matka podpisala pewne papiery... jestem taka happy :-) Cud miód :-) i z wrazenia sie opije w sobote,,, w domciu :-) moze ktosik wpadnie, nigdy nie wiem do ostatniej chwili...Jutro rano jade ze szwgrem na grzyby-podobno grzybow nie ma ale przynajmniej piesek mi sie wygoni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby to byly te papiery co mysle i teraz czas na ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka- a co z tym kuzynem??? zaraz jade do urzedu a pozniej w koncu podpisac umowe o internet bo nigdy nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off hmm,, nie wiem co Ty wiesz, ale mniej wiecej czas na mnie ale dopiero za 2.5 roku :-) dokladnie 1 stycznia 2010,,, niby duzo czasu, ale to zleci. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kuzynem jakos mi sie odwidzialo,,, nie wiem czemu... kiedys musze wziasc sie za porzadki ze zdjeciami, mam tyle zdjec na roznych płytach, czesc jest wywołana , reszta nie, i kiedys musze to jakos posegregowac i wywolac reszte ... Ja ide prasowac szmatki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kiedys pisalas ze sie nie ulkada rodzicom.............. i tobie.......... rozumiesz teraz o co chodzi. wiem ze nie chcesz na forum o tym pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o teqi to widze ze ty tez jestes zwolenniczka wywolywania zdjec:) ja tez wole miec wszystko tak zeby wziasc do reki i ogladac a na plytkach mam juz mnostwo zdjec a to mnostwo kasy chcac wywolac . a tu jeszcze bedziemy miec nowy aparat i dopiero wtedy bedziemy miec mnostwo zdjec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale tempo macie ,szok ;) ita > humor beznadziejny ,wpadłam w dół ,kupiłam wczoraj leki ,może pomogą . Napisz kiedy Tobie pasuje ,mi to najlepiej wieczorem :O tylko czy Tobie wtedy pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×