Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

i chce irlandczykow za znajomych polacy sa zbyt zawistni mi malo optymistyczni a ja potrzebuje rozrywki a nie dolowania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zaraz Wam dziewczynki wysylam zdjecia Ziobro,mam nadz ze nie bedzie miala nic przeciwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma pogadaj z naim troche no i powiedz ty mieszkasz na stale w krakowie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie oma poklikaj cos z nami!!! wiecie co moj K dzwonil do tego goscia co niy kupujemy od niego auto > niby bo ma wylaczony telefon ;(;(;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wyslalam:(pokasowalo mi sie cos:( tak narazie bede mieszkac w Krakowie z mezem:) a generalnie to ja scyzoryk jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze to sciema z tymi swiatelkami moze cos jest z tym autem nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ty z kiel jestes tam masz rodzinke???? a w krakowie to na studiach??? a pozniej po studiach to gdzie chcesz mieszkac!!! przyslij jakies swoje nowe fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacze po aplikacji jak to bedzie bo moze do wawy albo do lodzi mnie wywieje.Narazie to zajme sie sie pisaniem pracy i czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itka nie mam nowych zadnych.przysle po slubie i czekam oczywiscie na Twoje a z miezkaniem moim jest tak jak mowisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM JESTEM BYLAM COS ZJESC:) NO ZOBACZYMY CO TO BEDZIE ALE MOJ k JEST MECHANIKIEM I TE SWIARTELKA TO WLASNIE DLATEGO ZE ZLE ZRESETOWALI TYM BARDZIEJ ZE RAZ W POLSCE TO SAMO MIELISMY Z AUDI!! ALE JAK NIE ZROBI TO NI BIERZEMY TEGO AUTA BO PO CO SIE NAPALAC JAK AUT OD LIKU TUTAJ WYSTARCZY TROCHE POCZEKAC I ZNOWU SIE COS TRAFII!! TYLKO SZKODA JAKBY CO BO ZOSTAWILISMY MU 50EURO ZEBY NAM ZOSTAWIL TO AUTO NO I NASZ CZAS DWA DNI ZA TYM JEZDZILISMY PO 100 KM W JEDNA STRONE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A PALIWO TEZ NIE ZA DARMO!! ALE WIERZE ZE POZNIEJ ZADZWONI I ZE WCZORAJ RZECZYWISCIE BYLO TO AUTO U MECHANIKA!!! A FAJNIE BO MA PRZEGLAD JUZ NA 2 LAT5A . NO I SKORO PRZEGLAD PRZESZLO TO MUSI BYC W PORZADKU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak moglo byc ale tu ciezko o takie cos!!! a autko godne uwagi i utrzymane!! zobaczymy bo ja narazie gosciu nie dzwoni i nie odbiera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za 45 min do domu pozyczam dzis auto od siostry i bede jezdzic z kolezanka po miescie w poszukiwaniu rzeczy do mieszkania ciekawe popoludnie sie zapowiada!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ITKA NO TO FAJNIE MASZ NARESZCIE COS POSZUKASZ:) NO I NUDZIC SIE NIE BEDZIESZ HIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za 25 minut spadam ide sie mojego K zapytac czy ten gosciu dzwonil bo jak nie to nie jedziemy po to auto i jade do domu busem bo moj K zostanie jeszcze na 3 h w pracy!!! ;););)pozdrawiam i milego weekendu uplywajacego bardzo wolno zycze!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huraaaaaaaaa facet napisal zrobil z kontrolkami jedziemy za 5 minut po autko juhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu powod zeby sie opic(szkoda ze ja jak zwykle bede za kierowce!!! pierdole biore taxi:):) mam nadzieje ze to dobry wybor sie okaze i ze sie autko sprawowac bedzie bo 4000euro to dla nas kupa kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczynki ost raz pisze.Odezwe sie w pon wiecz bo po poprawinach to pewnie bede spac i spac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma wszystkiego naj naj........ dobrej zabawy i malo stresu my czyscimy nasz nowy nabytek!!:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A. mnie denerwuje. Przesadza ze wszytskim, mam go dość.! wczoraj mój byly sie do mnie odezwał bylam z nim 2 lata...z pytaniem co słychać, tylko tyle. Okolo 2h pisalismy ale o niczym...:o dzis go widziałam na mieście...wróciłabym do niego....mimo ze to ja z nim zerwałam, ale jakby on chciał...narazie cisza. Po rozstaniu z nim zaden chlopak mi się nie podobał, a jesli podobal to krótko. :o jakos mi dzis smutno.... za 2h spotykam sie zkolezanka, ktora jest szczesliwa ze swoim chlopakiem, a ja!? :O same problemy z A. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj krejzol- ty to jestes wariatka jakie problemy zobaczysz przejdzie ci a jak nie to przeciez masz takie wziecie ze szok takze nie ma sie co martwic off- to super ze autko jest ok oma- graatulacje juz po jak sie czuje mloda malzonka haha tequillka- a ty masz remont???? ziobro- nie pojechalismy do krakowa jutro chyba bede mogla sie spotkac a o ktorej i gdzi sie umowilyscie???? w piatek wrocilam do domku i pozyczylam ato od sisostry i z kumpela jezdzilaam po sklepach szukac tych wszystkich rzeczy co wam wczessiej mowilam wrocilysmy do domu po 18 ja sprzatala a kumpela zrobila obiad frytki z dorszem pozniej moj przyjechal i spac w sobote obudzilismy sie kolo9 i szybko na zakupy ale w sumie lozko musimy kupic na wymiar bo wszystkie sa za dlugie a jak lozko na wymiar to tez materac dzis ide zamawiac ! o 13 poszlam na zabiego do mojego pana doktora strasznie bolalo i do konca dnia sie nie ruszlam z domu ogladalismy filmy itd w niedziele z rana wielkie sprzatanie a pozniej pojechalam na lumpy ale nic ciekawego nie bylo pozniej pojechalismy do media markt kupic pralke electrolux mam nadzieje ze dobra i do tesciow na obiad pozniej do siostry i tak minal weekend nawet sympatycznie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) nam weekend minal jak zwykle na niczymciekawym!!! w sobote moj pracowal a ja spalam do poludnia:) jak wrocil to cale popoludnie sprzatalismy autko!!! a w niedziele tak sie platalismy!!! u tego kawka u tamtego kawka i tak zleciala!!! 🌼 pozatym to znowu poniedzialek i zle mi z tym!!!:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co taka cisza na lini:)hihi dalej nie mam zdjec ziobro!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×