Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

DZIENDOBRY! tEQUILLKA TO FAJNIE ZE ZARABIASZ SOBIE COS NA ALLEGRO:) TO DOBRY POMYSL TYLE ZE JA NIE MAM CO SPRZEDAWAC TU WSZYSTKIE CIUCHY I WSZYSTKO DROGIE A JAKBYM CHCIALA TO WYSTAWIC NA ALLEGRO I JESZCZE COS NA TYM ZAROBIC TO BYLOBY TO DROGIE I NIKT BY TEGO NIE KUPIL:(:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam jak na wakacjach na wegrzech pozbieralam z roznych lokali kufle i szkalnki :-) w niektorych nie chcieli mi dac, ale i tak ok 20 szt przywiozłam i w sumie sprzedalam je wsyzteki po ok 10 zł. myslałam zeby isc na grzyby dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja bym duzo dala zeby zjesc jakis sosik zupke czy takie ze sloiczka grzybki--mniam mniam:) ale tesciowa narobila duzo sloiczkow i duzo pomrozila takze w swieta bede gotowac tylko grzybowe dania:):) hihi Dawniej to codziennie chodzilam na grzyby jak byl sezon a teraz niestety nie ma gdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu jakas duszyczka???? Ja za godzinke do domciu:) a na 8 spowrotem po K.Zimno jak holewcia :( brrrrrrr a ja w cieplejsze rzeczy zaopatrze sie dopiero za miesiac a w jeszcze cieplejsze po swietach!!! Moze ze przemarzne!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nikt nie pisal dzis!:) ja dzis poklocilam sie z moim. jego wina! zdolowalam i kupilam sobie kolczyki. zawsze jak doluje kupuje kolczyki. w tym tygodniu juz 2gie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOWITA---> szczęścia, radości, wiary i sensu na nowej drodze życia. I super wrażeń po nocy poślubnej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołaczam się do życzeń :) do mojej siosrty przyjechała koleżanka z czeszka, dziś jadę z nimi do Kazimierza, i mam nadzieję że będę umiała sięz nimi dogadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry wszystkim jak leci???? Ja w sobote rano odprawilam siostre i tesknie teraz bardzo 😭 . Jak wam minal weekend??? Ja cala niedziele przespalam ! a sobote tez:( !!!! A tu juz upragniony poniedzialek i trzeba sie meczyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sa wszyscy no co jest topik obumiera 😭. zimno mi jak diabli koniec lata zaczyna sie irlandzka zimna jesien!!!!1 brrrrrr... Wszystko co zamowilam z allegro doszlo i moja mama mowi ze takie jak zamawialam i nawet dobrej jakosci wiec tylko jeszcze czekam na to az mi szwagier to dostarczy i przymierze:) mam nadzieje ze dobre ale juz jestem zadowolone chocby z tego ze mnie nie wykwali i wszystko doszlo w ciagu 5 dni!!!! plus jakas para butow gratis:):)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKODA ZE TOPIK TAK MALO ODWIEDZANY.......CO JEST?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem w wielkim skrocie. wczoraj podszel do mnie koleś i spytal czy dam mu swoj numer teleofnu. dalam bo wygladal uroczo. okazalo sie ze jestesmy z tego samego miasta, caly czas pisze, poza tym mam chlopaka i w dodatku dzis kolega dobry przyszedl do mnie pod szkole. po fakultetaach. yhh...za duzo tych facetow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo....widze ze topik calkiem obumarl 😭 szkoda !!! ale bede nadal zagladac sprawdzac jak leci!!!!!!! moze w koncu ktos sie odezwie!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pomysł,,, jakbysmy zrobili taki myk ze załozylibysmy nowy topik... wtedy ktos moze by sie dołaczyl, , , w piatek zaczynamy remont pokoju,,,, jeszcze tylko 2 pokoje musimy zrobic,,, ten duzy pewnie z pół roku bedziemy robic, ale dobrzez ze chociaz mezulek sie za ta chwycil,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO NARESZCIE!!!!!!!1CZESC TEQUILLKA CO SLYCHAC?? WIDZE ZE OD PRACY AZ WRE U CIEBIE NO I WIDZE ZE STOSUNKI Z MEZEM NICZEGO SOBIE!!!! A z tym topikiem to dobry pomysl moze sie reaktywuje bo cos cienko ostatnio na nim!!!! w sumie to tylko kilka nas zostalo a na utrzymanie topika to jak widac za malo!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czescx wszystkim ja tylko tak na chwile bo jestem pierwszy dzien w pracy po urlopie wesele super wszystko ok dlugo by opowiadac ziobro- dziekuje za zyczenia kiedy w koncu bedziesz w polsce co z zabka????? krejzol- ty to masz powodzenie haha tequillka- podziwiam cie off- wytrwala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja Was czytam na bieżąco ale jakoś Maja nie pozwala pisać:( Ita--->jestem w sobotę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itko mam nadzieje ze jakies zdjecia przeslesz:)Fajnie ze juz jestes:):)🌼 Ziobro i jak tam wlosy?????? mnie coraz bardziej kusi sobie zagescic i przedluzyc!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro a do kiedy bedziesz w polsce bo ja w ten weekend wyjezdzam chyba do krakowa!!!! off jak bede mogla to wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mal19
Hej! Ja tu pierwszy raz. Wydaje mi się, że ten topic jest trochę nudny i dlatego nikt tu nie pisze. Nie wiem, może by wymyślać jakieś tematy do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mal 19 - wiesz nas duzo wiecej bylo w wakacje teraz zaczely sie od wrzesnia roznego typu obowiazki szkola praca itd i duzo z nas odeszlo zostaly najwytrwalsze topic polegal na tym zeby pogadac sobie o wszystkim i o niczym wyzalic sie podzielic swoim szczesciem tak jak ze swoimi znajomymi opowiedziec jak sie spedzilo popoludnie weekend opowiedziec o sobie swoich przekonaniach pogladach itd mysle ze duzo bylych osob zaglada ale nie ma czasu pisac wielka szkoda bo wystarczylo by kilka slow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! krejzol- ty tez baardzo mala zagladasz ostsnio czytalam jak kupowalas prezent na dzien chlopaka pamietam jak ja mojemu mezowi juz mezowi hihi w dawnych czasach licealnych tez kupowalam prezenty na dzien chlopaka i zawsze to byla taka frajda pamietam jak mu kupilam takiego duzego slodkiego misia ktory teraz zabral moj sisotrzeniec a jak tam twoi wielbiciele?????jak nauka???? off jak tam wczorajsze popoludnie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teqquillka jak tam z tata jak sie czujesz?????ty to jestes super babka wytrzymala i silna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry wszystkim:) jak leci ?? My wczoraj popoludniu bylismy ogladac dwa auta bo chcemy kupic inne nowsze i wygodniejsze!!! niestety jedno ogladalismy jak bylo juz ciemno i na dodatek padalo dlatego jedziemy dzis jeszcze raz bo to autko godne zainteresowania jest (w nocy sie takie wydawalo:) )hihi!! no i moze go kupimy jak bedzie fajne!!! to Fiat Stilo 3-drzwiowy srebrny z 2001 roku!!! mam nadzieje ze go kupimy bo dla mnie lepiej bo ma wspomaganie i wogole jest na wypasie!! W polsce to w zyciu nie kupilibysmy fiata ale tu nam nic lepszego nie potrzeba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×