Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

czesc off a ile kosztuje????? ja wczoraj popoludniu pojechalm do sisostry ze zdjeciami ze slubu i po mnie z pracy przyjechal moj i pojechalismy do domu obejrzalaam standardowe seriale kapu kapu i zizuizu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4.500 euro:( ale na nic lepszego i drozszego nas nie stac ledwo na to nas stac ale jakos wyrobimy!!:) wkoncu co tydzien jakas wyplatka jest:) a tobie jak tam po weselu w sumie to nic nie napisalas jak bylo i wogole jak sie czulas ?????????? cos oma nas wogole nie odwiedza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesele bardzo udane msza takze na weselu wszyscy sie super bawili moja fruzura i sukienka podobala mi sie czego chciec wiecej zebralismy okolo 15 tys zl i kilka prezentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki znow zasilam szeregi:) mialam duzo szykowania i teraz tez w sob wielki dzien wiec nie mam glowy do pisania! ita powysylaj fotki!!!!! ja zaczynam sie powoli denerwowac!!!!! przelecialam tylko co pisalyscie:Ziobro no to faktycznie sie wycierpisz:(wspolczuje Ci!!! Teqiulka Ty to tworda babka jestes,naprawde !!ja to psychicznie takiego odzywania od Taty bym nie wytrzymala i wszystkiego na mojej glowie! Krejzola widze ze masz chlopaka:)to tez co kiedys na ognisku byl z kolegami czy skad tego dorwalas?:) reszta Dziewczynek stresccie mi co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja auto kupuje z moim lubym:):)hihi!!!! siostra w sobote wrocila do polski i smutno mi a po zatym to stara bieda!!!! a ty pisz co u ciebie?? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochana oma!!!! jak sie ciesze ze wrocilas a czemu tak dlugo cie nie bylo topic umiera mam nadzieje ze juz do nas wrocisz na stale?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro napisz czy warto bylo te wlosy robic???? i czy juz nie boli bo ja kiedys tez bede robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma- denerwujes sie bo ja nie bardzo sie denerwowalam !!!! trzymam za ciebie kciuki na pewno bedzie wszystko dobrze a powiedz mi jak egz zdalas????? oma- znasz moze jakis fajny podklad ktory super matuje???? bo ja kupilam teraz na slub lancome super idol cos tam cos tam i puder matujacy w kamieniu heleny ruberstine jakos tak i daalam za te 2 rzeczy 330 zl i jestem niezadowlona uzywam znowu mojego city mat lirene ale po nim tez sie swiece ale mniej!!!! doradz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze juz nikt sie dzis po mnie nie odezwal ja zaraz jade do sklepu na zakupy bo jutro szkolenie z pracy i na poczte obok poczty jest fajny lump wskocze zobaczyc co taam fajnego maja moze cos sobie kupie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itka idz do jakiegos skleu kosmetycznego i powiedz jaka sprawa ja tez tak mialam raz sie swiecilam raz po kilku h juz nie mialam pudru na twarzy a raz mnie wysuszal jak diabli. po prostu uzywalam zlego kremu, ktory nie wspolgral z pudrem!!! teraz zaplacilam 250 zl i jest idealnie! dobry krem , silikon i puder!! i gladka jak pupcia niemowlaka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stale juz jestem:)(!!!! mi sie buzia swieci,chociaz po solarium troche mniej ale uzywam lekkiego podkladu maybelline pure make up,kolor honey:) i jestem zadowolona bo mi sie wtapia w skore jakby ze nie mam w ogole maski. Denerwuje sie troche,dzisiaj odebralam z narzeczonym suknie i stoje w sukni i wolam mojego a te babki dra sie zeby nie!!!!! bo nieszczescie,te zabobony mnie wkurzaja juz czase. off jakie autko kupujecie?ja siedze teraz na allegro i szukam dla siebie czegos fajnego bo tez w przeciagu 2 tyg chce sprawic sobie samochodzik:)juz sie doczekac nie moge!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita = troszke mam nauki, i innych obowiazkow, ale staralam sie codziennie zagladac i sie wpisac. dalam mu prezent nawet nie przytulil, nie pocalowal, nie wiem czy podziekowal bo bylam pod wrazeniem ze ten chlopak chcial moj nr telefonu, a tak w ogole to sie spotykam z tym od numeru jutro:D a dzis koega zaprosi mnie na piwo po lekcjach, zerwalismy sie z ostatnich godzin i poszlismy. on ma dziewczyne 16miesiecy, kiedys kreclismy razem ale nie wyszlo bo ja ukrywalam ze mialam chlopaka a pozniej sie dowiedzial, ale nie wiem czy on ma ta dziewczyne,....opisy wskazuja ze nie ma...nie wiem....jutro idziemy na wagary.razem... nauka...juz w tym tyg mialam fakultety z polskiego i historii Oma= mam chlopaka mam. ale on jest jakis bez jaj, za przeproszeniem, nie umie sie obchdzic wokol dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) ja sie szykuje powoli do kosmetyczki na masaz twarzy i maseczki a potem ide na solar studio:)-trzeba sie troche zrelaksowac a tymczasem zaraz zrobie sobie kawusie i poogladam pieski na allegro:) bo na nowa droge zycia chcialabym sobie sprawic przyjaciela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak ja sie ciesze oma ze wrocilas szkoda ze tylko reszta dziewczyn nie chce wrocic!!!!!! no w sobote o ktorej twoj wielki dzien bo ja mialam slub na 17 !!!! w sumie bardziej sie denerwowalam tym jak wygladam i jak pozniej w tych tancach bede wygladac niz cala ceremonia!!!! kupilam ten cholerny podklad i puder za tyle kasy i co lezy jak sie nim posmaruje to wyglada za mam tapete ja tez mialam ten podkalad mus co ty ale w umie szalu nie robil tak samo sie swiecilam jak po city matt lirene a jeszcze uzywam kremu matujacego garniera dlugotrwaly efekt maatujacy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol a moze chlopak ma problem z okazywaniem uczuc bo wiecz czasem ten typ tak ma.Faceci czasem zanim sie otworzamusi minac,a to ze dla Ciebie jest to rzecz naturalna to dla niego moze byc czyms naprawde trudnym.Moj jak go poznalam to tez mial ze soba problem:)a teraz chyba ja mam wiekszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma a jaki ty masz problem ze soba co???? ja tez bym chciala sobie kupic pieskaa tylko ze narazie nie moge bo kto bedzie z nim wychodzil????? a samochodu tez szukam kasa z wesela jest takze w pt kupuje anonsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itka!!!!! ja jeszcze Ci zyczen nie zlozylam wiec robie to teraz!!!!!Kochana wszystkiego najlepszego,przede wszystkim nie dawaj sie wyprowadzac z rownowagi tak jak ja:) a co do nerwow to powoli zaczynam,i tez boje sie ze w kosciele glosu z siebie nie wydobede z nerwow,i jeszcze ta pogoda,pojde poogladac dzisia rekawiczki chyba.Podobaja mi sie takie do polowy przedramienia.Kiedy bedziesz mogla mi jakas fotke wyslac bo nie moge sie juz doczekac!!! no i jak sie czujesz jako zona?zmienialas nazwisko czy dodawalac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabkaa- sluchaj moze w e wtorek juz bede krejzol- ty sie lepiej ucz a nie na wagary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma- zmienilam nazwisko na meza a tak poza tym nic sie nie zmienilo haha jaa tez ci zycze duzo duzo wszystkiego naj na nowej drodze zycia!!!! fotki wysle jak bede mogla o ktorej masz slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem taki ze jak mowilam krejzolowi o ookazywaniu uczuc to ze teraz mam czasem wiekszy problem niz moj men:) A jakie autko bys chciala?ja jednak nie kupuje rovera bo na pierwszy samochod to chce tanszy bo wole sie najpierw wprawic tym bardziej ze po krakowie jezdzi sie dramatycznie.A co do pieska to poniewaz mam dobermana i bernardyna to teraz chce malego. Myslalm o yorku ale to sa male wariaty a ja chce mala przytulanke taka spokojna jakas i mysle o shih tzu9nie wiem czy dobrze napisalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A slub mam o 13:)tylko ten ermin byl wolny,ksiadz mowil ze nikt nie chcial miec o pechowej godzinie.Dla mnie takie przesady to glupota,moze dlatego ze moja mama urodzila sie w pt 13 i jestem oswojona z ta liczba:)Ja nazwisko dodaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma- ja tez chcialaam yorka a na poczatku brodacza monahijskiego a teraz tak sie zastanawialam nad west white terrierem a wklej jakis link z tym drugim pieskiem bo nie wiem jak wyglada!!! to szybko masz slub ja chcialam jak najpozniej juz pod koniec wesele to modlilam sie zeby wszyscy juz poszli do domu taka zmeczona bylam a tu trzeba siedziec do ostatniego goscia buuuuuuuuu!!!! ja narazie chcialaam takie autko tak za okolo 8 tys fordaa ka bo nic innego za te pieniadze mi sie nie podoba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz poszukam i Ci wkleje,ja chce tak ok 15 na samochod przeznaczyc i mysle i clio II zaraz Ci wkleje jakiego upatrzylam.A na allegro jest fajny ka tez Ci wkleje. Jeju wiesz co ja tez tak pewnie bede miala.Przez wakacje to powiem Ci ze o godz 23 to juz padam ale pomyslalam sobie ze jak obiad bedzie o 15 juz to jak zaczna pic to o 22 juz polowa bedzie wymiekac i wiesz jakby nie bylo to o 1 godzinie to juz bedzie 12 godz imprezy o mam nadz ze towarzystwo sie porozchodzi,no chyba ze sie myle:) ok zaraz poszukam tego co mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kolo 3 w nocy byly juz p[ustki ale najwytrwalsi zostali do 5 masakra ja w sumie moge wiecej przeznaczyc na autko ale nie chce bo chce do domu pokupowac rzeczy i troche kasy zostawic na czarna godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten fordzik aale jaaki drogi masakra jak bedziesz widziala jakis w graanicach 8 tys to wklej link a ten pies jaki bedzie jak dorosnie masz jakas fotke doroslego pieska???? oma a ty mieszkasz w krakowie???? przeciez cos mowilas o lublinie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×