Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

grzybków uzbierałam dosc sporo... bylam z sasiadem, spotkalismy sie po godzinie zbierania, ja mialam 2 pelne reklamowki, a on 4 grzybki w koszyku :-) Ita zaraz Ci znajde linka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie biore za sprzatanie bo prawie tydzien w domu nic nie robilam.. ehh... Hmm.. troche sie ciesze bo aukcje na allegro mi ruszyły.. duzo kufelkow sprzedalam w tym tygodniu... 4 sztuki Zywca za 20 zł / szt :-) fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papetka- witam napisz cos o sobie ziobro- a ja myslam ze normaalnie sobie przedluzysz bez warkoczykow tylko takie proste wlosy sluchaj pewnie to tak ma byc moze pocierp jeszcze troche???? tequillka- ok zaraz wejde a sasiad fajny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezle tequillka ja wole zwiedzac krakow znacie jakies fajne miejsca w krakowie chce tez jechac do oswiecimia chociaz juz ze 3 razy bylam a moj znawca historii i milosnik II wojny swiatowej nigdy tam nie byl a warto uwazam ze kazdy polak a nawet kazdy obywatel swiata powinien zobaczyc ta tragedie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy znacie jakis transparentny puder super matujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziobro u mnie kolezanki tez sobie przedluzaly wlosy i tez nazekaly: pierwszy tydzien ze wlasie je swedzialo i sciagalo a pozniej po kilku miesiacach jak zaczely te wlosy odrastac staly sie znow uciazliwe bo juz zaczelo byc widac te warkoczyki!!!!:( wkoncu sciagnely te wlosy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ITKO SZCZESCIA NIE POTRZEBA TYLKO DUZO NERWOW:) SZCZESCIA TO CI ZYCZE W DALSZYM WSPOLNYM ZYCIU:) UWAZAJ NA SIEBIE I POLAM OBCASY BUZIAKI DLA CIEBIE I PRZYSZLEGO MALZONKA:):) MILEJ I UDANEJ ZABAWY ROWNIEZ ZYCZE PAPA JA KONCZE ZA POL H I JADE DO DOMCIU A NA 20 WRACAM PO MEZA:( KAWAL DROGI BO TAM I Z POWROTEM SCHODZI 50 MINUT:( ALE ZA TO JEZDZE DO DOMCIU AUTKIEM A NIE BUSEM I ZAJEZDZAM POD SAM DOM BO Z BUSA TO JESZCZE MIALAM 20 MINUT PIESZO:(!!!!!!!! ZIOBRO ODEZWIJ SIE KREJZOL A TY CO TOPIK JUZ CIE NIE INTERERE:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OFF--> ja caly czas pisze:) topik mnie interesuje....u mnie nic ciekawego, wszystko jest fajnie, tylko troche sie nie wysypiam. dzis np. bylam z kolezanka kupowalysmy dla swoich menow prezenty:P ja kupilam wode po goleniu adidasa, bardzo ladnie pachie za 22zł ale malutkie to jest:( jak mu sie spodoba to mu kupie na mikolajki;P ....w ogole to chcialam cos niezobowiazujacego. i taniego, ale on mi kupil na urodziny misia duzego i on kosztowal ok. 40zl.... JA pisze czesto, ale nikt nie reaguje na to co pisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REAGUJEMY REAGUJEMY TYLKO NIE ZAWSZE SIE CHCE MAM NADZIEJE ZE ROZUMIESZ:):) I TAKI PREZENCIK FAJNY JEST JAK TY KUPILAS ( PACHNACY) HIHI!!! JA JUZ POMALU ZWIJAM KIECE I LECE. JESZCZE 10 MINUT:)::):):) I DO GOTOWANIA SPRZATANIA ITP.,ITD.. :( NIE WYCHODZCIE ZA MAZ:):)!!! TO MOJ APEL!!!!!!!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha,ha:) mnie narazie nie predko do wychodzenia za maz:P tez mi sie wydaje ze dobry pomysl. uwielbiam jak mezczyzni sie perfumuja, a moj tak slicznie pachnie zawsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupelek
Witam Was serdecznie!! Chetnie dolacze sie do Waszego grona!!! Poazdrawiam. Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry wszystkim tym starym bywalcom i tym nowym!! Ja w pracy i zaczynam nadrabiac zaleglosci:( :( co u was slychac????? U mnie nic nowego pozatym ze siostra mi za 3 dni wyjezdza 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey... Ja od rana jestem wsciekła jak cholera. Mam juz dosc zycia w tym domu, jaki mi jest ciezki wstyd.... Moj ojciec.. nie mam słow do niego. pisalam wam ze te dwie osoby u nas mieszkaja, i ... 3 dni mowilam do ojca zeby przebral spodnie , juz dzisisiaj nie wytzrymałam i powiedzialam mu ze nie dziwie sie matce ze sobie znalazła innego faceta, obcy ludzie sa w domu, ten ma wszystkie ubrania wyprane poprasowane a chodzi jak ostatnia łajza, ja mu wszytsko piore prasuje, ja muz załatwiam wszystko, a dzisiaj juz przegiął. Przyjechal facet po zamówienie wiec ide na dól, ojca spotkalam w drzwiah ipytam sie czy idzie na dól, a on a co kurrwa ? to mowie mu ze ja nie ide jak on idzie. pyta sie mnie co ma brac-fakture czy paragon, a ja ze paragon, a on z morda ze z chuja zapłaci. mowie mu ze ci goscie dali pieniadze za mieszkanie, ten sie pyta \" co ? \" (on byl juz na dole, a ja wracalam do pokoju), mowiemu mu ze nic, a on na cała morde na klatce schodowej ty kurwo pierdolona, . mieszka pietro pode mna, i zachwile dzwoni do mnie brat (mieszka ode mnie 20 km) ze ojciec mi kazal idsc na doł. ciezko mu bylo krzyknac na schodach. poszlam, kazał mi sie leczyc. oddac jego wszystkie pieniadze (jego pieniadze trzymałam u siebie). Wzial je wszytskie (20 tys zł) i pojecha gdzies). powiedzialam mu zeby sobie szukal sprzataczki, kucharki i pracownicy do baru bo ja za 300 lub 400 zł miesiecznie nie bede tego robic. Jebłam drzwiami i poszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby moja ciotka powiedziala - w pizdzie mam wszystko. Dzisiaj jeszcze pojde do baru o praownica ma urlop i na tym koniec , wezme wypłate i tyle. jutro pojde sobie na miasto poszukac jakiejs roboty. Heh,,, najbardziej bym wolała na pól etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o holerka no to troche podle zrobil tym bardziej ze cie sprzezywal:( przykro mi ale zawsze to byc lepiej nie uzaleznionym od nikogo i niczego i popieram twoje szukanie innej pracy bo rozumiem Cie!!! (z rodzina to najlepiej sie tylko na zdjeciu wychodzi i to z boku bo zawsze sie mozna wyciac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam tequillko z mezem??Mam nadzieje ze chociaz tutaj stosunki sie poprawily!??? a ojcu przejdzie mysle ze zrozumie! i wsciekl sie pewnie o to ze zaczelas temat o mamie a to pewnie drazliwe dla niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off ale ile razy mozna mu mowic zeby sie przebral. Mial naszykowane spodnie i sweter, to nie.. w brudnym chodzi. a mi wstyd jak cholera. i codziennie pare razy dziennie latam na dol tam gdzie ci mieszkaja i ojciec i sprzatam po ojcu kuchnie bo wszystko zostawi na wierchu, wczoraj rozjebal sloik ze sledziami i on tak lezal na podlodze....... nawet nie wiem ile czasu... Z mezem na razie spokojnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz racje ze nacierasz troche na ojca tym bardziej ze ci goscie korzystaja z tej kuchni a on nie chce nawet po sobie posprzatac 😠 tak nie mozna!!!! stawiaj na swoim!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale do nigo mozna mowic setki razy i nic nie dociera, a najbardziej mnie wkurwia ciotka, gada ze powinnam go zrozumiec, ze po rozwodzie itp. Taaa!!! Jakas laska na gg mi napisala ze chce tipsy zrobic i ze bedzie po 15 a ja wtedy w pracy bede i tam bede musiala jej tipsy zrobic. Myslałam zeby rozwiesic jakies ulotki po miescie ze robie tipsy,,, Moze ktos chetny by sie znalazł :-) Ale musialabym zainwestowa w kolorowe zele,,, ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillko teraz duzo dziewczyn chce robic sobie tipsy pozniej trzeba dolewac itp,itd i mysle ze mialabys ruch:) moze warto zainwestowac?? Ja jak juz kiedys wroce do Polski to inwestuje w droga piekna parke jakis pieskow i bede je pomnazac i sprzedawac mysle ze to dobry pomysl tak teraz patrze ze niektore szczeniaki to nawet po 1500zl sa!!!! no szok normalnie ale zarobek moze byc niezly na tym:) a twoj tata to tym bardziej po rozwodzie powinien sie wziasc za siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST TU KTOS JA ZA 1 H KONCZE I JADE DO DOMCIU O NA 8 ZNOWU PO MOJEGO k I TAK CALY TYDZIEN!! OGLADNIJCIE SOBIE TEN FILMIK CO WKLEILAM LINKA WYZEJ CI RODZICE TO CHYBA NIE KOCHAJA TEGO DZIECKA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KREJZOL OGLADALAS FILMIK????????????HIHI JAK TAM W SZKOLE I TAK TAM TWOJA MILOSC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki filmik?:P w szkole dobrze....nie chce sie uczyc a milosc w porzadku :):):) ospała chodze ciagle:( okres sie zbliza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off filmik ogladne pozniej bo strasznie dlugo mi sie ładuje... Wczoraj do reszty sie juz doprawilam w robocie.Juz wszytskie antybiotyki zjadłam i dalej jestem chora, a na dodatek mnie okropnie kaszle. Ojciec nie przyszedł mnie zmienic w barze wczoiraj. i siedzialam od 14 do 1 w nocy. dzisiaj jak sie wkurwie to pojde po l4. Ja kazdy dzien mam zjebany. Codziennie ide do tego baru, czasami na caly dzien, a tak to robie codziennie po 3 godziny... i caly dzien zrypany...:-) Wiecie co, ostatnio jak robilam zamowienie piwa to do 12 skrzynek zywca kosciu dawał 12 kufli Zywca, 6 kufli sprzedalam juz po 20 zł za sztuke. Wczoraj jakas spodnice h&m sprzedalam,3 komplety kufli lecha po 20 zł. jakas reklame lecha za 40 zł. Heh,, na allegro zarobilam w tym tygodniu wiecej niz za caly m-c w barze :-) Jeszcez 3 kufle mi licytuja po 13zł :-) Zajebiscie:-) W tym miesiacu obiecalam sobie ze jak uzbieram na koncie 200 zł to sobie kupuje dvd ,,, kiedys kupilam samsunga dvd + magnetowid, ale dvd czyta mi tylko oryginalne płyty:-( Kupie sobie to dvd-to czyta wszytsko http://www.allegro.pl/item246560167_wiwa_hd_128_usb_dvd_divx_txt_mp3_jpg_128u_gw24_fv.html Nad tipsami bede myslec... Pewnie z allegro w tym miesiacu troche kasy zostanie to kupie te zele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×