Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

aaa....znowu chora. wczoraj bylam na 18stce u kolezanek. bylo super....:) dzis juz byl facet od angielskiego, a po poludniu przyjezdza MÓJ facet uczyc mnie matematyki :) a jutro jade na konwencje PiSu do Lublina, a potem gdzieś tam jeszcze ze znajomymi. uwielbiam takie weekendy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! wczoraj bylam w kinie na Katyniu, ze szkola, pikeny film....jak sie skonczyl to sie az przezegnalam, cudowny film, polecam! na takie filmy zawsze warto chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszekwww
czesc szukam przyjaciolki lub dziewczyny mam naimie marcin 26lat brunet zielone oczka 182cm wzrostu jak masz ochote napisz do mnie to moj nr tel 516-763-821 pozdrawiam cieplutko papa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszekwww
czesc szukam przyjaciolki lub dziewczyny mam naimie marcin 26lat brunet zielone oczka 182cm wzrostu jak masz ochote napisz do mnie to moj nr tel 516-763-821 pozdrawiam cieplutko papa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszekwww
czesc szukam przyjaciolki lub dziewczyny mam naimie marcin 26lat brunet zielone oczka 182cm wzrostu jak masz ochote napisz do mnie to moj nr tel 516-763-821 pozdrawiam cieplutko papa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszekwww
czesc szukam przyjaciolki lub dziewczyny mam naimie marcin 26lat brunet zielone oczka 182cm wzrostu jak masz ochote napisz do mnie to moj nr tel 516-763-821 pozdrawiam cieplutko papa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszekwww
czesc szukam przyjaciolki lub dziewczyny mam naimie marcin 26lat brunet zielone oczka 182cm wzrostu jak masz ochote napisz do mnie to moj nr tel 516-763-821 pozdrawiam cieplutko papa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszekwww
czesc szukam przyjaciolki lub dziewczyny mam naimie marcin 26lat brunet zielone oczka 182cm wzrostu jak masz ochote napisz do mnie to moj nr tel 516-763-821 pozdrawiam cieplutko papa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Juleczka
Cześć wszystkim... Jestem Julcia. Mogę sie Wam opisać:) jestem blondynką o dużych niebieskich oczkach, mam 176cm wzrostu i ważę 51 kg. Od 2 lat pasjonuje mnie modeling. Jak ktoś chce pogadać to niech napisze i wtedy podam swoje GG. julia.sliwa1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim weekend minal super w sobote mialam panienskie reszty nie bede pisac bo znowu pewnie bedzie monolog!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakos przezylam te 3 dni w pracy chora.. dzisiaj juz jest lepeij, nie mam goraczki juz :-) Antybiotyk jeszcze przez 2 dni musze jesc... Dzisiaj ide do pracy ale tylko na 3 godzinki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ 😴 (narazie jestem)! jak tam po weekendzie???? Ziobro napisz jak tam wloski:) I ile Cie to kosztowalo bo ja tez kiedys chce a tu w Dublinie wiem ze robia to jakies \"murzynki\" 🌼 jak wam minal weekend??? u nas byl moj szwagier :) caly weekend imprezowalismy a wczoraj bylismy w fabryce guinessa w dublinie:) super bylo i piwka sie popilo rowniez;) Moja siostra w sobote wraca juz 😭 😭 kupila mi wczoraj w podziekowaniu taki piekny krzyzyk na szyje .:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itko i jak na razie nie bedziesz prowadzic monologu:):) NARAZIE JESTEM:) PISZCIE CO TAM U WAS!! jA NAPISALAM DO STAREGO ZNAJOMEGO ostatnio list ( on jest jak moj brat) bo nie mielismy juz dawno zadnego kontaktu 😭 a tylko adres pamietalam bo duuuzo listow dawniej pisalismy :) napisalam mu moje nr gg tel moj mail i napisal:) nareszcie mamy kontakt :classic_cool: zaraz do niiego jakiegos maila wysle teraz bede go dreczyc a on pewnie mnie bo bardzo sie ucieszyl ze napisalam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie wymyslajcie zadnego romansu :):) to moj brat:) nigdy nic nas nie laczylo oprocz czystej i pierwszej milosci od zerowki az do szkoly sredniej a z racji moich wyjadow kontakt sie stopniowo urywal a przykro nam bylo z tego powodu wiec odnawiamy stara nie zadbana przyjazn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALOOOOOOOO jest tu ktos???????????? Ja sie nudze troche, a mam duzo roboty ,tylko checi brak :) 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie juz tez odechcialo tego wniosku w sumie siedze od 9 nad nim bez prawie zadnej przerwy wraacajac do weekendu w pt bylam u dentysty i wyjela mi lekarstwo i wlozyla plombe tylko ze teraz mnie boli zab nie wiem czy to normalne pozniej bylismy na katyniu nawet fajny film w sobote z rana urzadzilam wielka awnture mojemu bez powodu wiem jestem straszna i glupia a pozniej pojechalm z kolezanka do bydgoszcy na zaliczenie a pozniej po sklepach polazic jak wrocilam to biegiem sprzatanie itd a kolo 20 przyszly kolezanki wypilysmy i poszlysmy na impreze mialysmy wynajety stolik bylo nas 8 chlopacy na parkiecie ciagle na nas napierali nawet nie wiem co sie dzialo chyba bylo ich z 10 sami sie rozbierali itd dostalysmy szampana od wlasciciela klubu bylo naprawde super a w niedziele caaly dzien w pizamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuu......to widze ze panienski wieczor udany:) :classic_cool: ja pamietam moj tez bylo fajnie na koncu spadlam ze schodow i naciagnelam sciegno w kostce a w domu niechcaca uderzylam mojego i mial bialko w oku zalane krwia (to wszystko tydzien przed slubem) ;) tesciowa jak as rano zobaczyla to sie poplakala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie bylo super dzis mam isc do dziewczyn ogladac zdjecia az soe boje bo podobno masakra no i sporo kasy wydalam ponad 400 zl a le nie ma co zalowac wieczor panienski ma sie tylko raz w zyciu haha wlasnie z moim planujemy w weekend w polowie pazdziernika na 4,5 dni jechac do krakowa i oswiecimia pozwiedzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie ja ostatnio w krakowie zwiedzac bylam w 8 klasie podstawowki:( A tak to na kazdym urlopie tam jestem tyle ze w Galerii Krakow na zakupach :classic_cool: a nie zwiedzajac:( Kiedys musimy pochodzic po tym krakowie i poprzypominac sobie rozne miejsca!!! 400zl to duzo kasy ale to wkoncu jedyny taki wieczor w zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez bylam w tej galerii kilka razy ale tam nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio bylam tam w grudniu tez na zakupy tyle ze wrocilam z.................. pustymi rekami :( pojechalam do takiego malego sasiedniego miasteczka gdzie sa 4 sklepy z butami i z 7 z ciuchami i tam kupilam co chcialam i za przystepniejsza cene!!!! juz predzej cos kupisz w Krakowie w takich butikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ZA 25 MINUTEK KONCZE PRACE ALE MOJ LUBY ZOSATAJE JESZCZE NA 4 H WIEC PRZYJADE POZNIEJ PO NIEGO:( NO I DO GOTOWANIA ,SPRZATANIA ,PRANIA I PRASOWANIA CZAS WRACAC:( JUZ MI TO BOKIEM WYCHODZI I WYZYWAM SIE KUPUJAC NA ALLEGRO HIHIHI( CIEAWE KTO ZA TO ZAPLACI :) ) OD KOLEJNEGO ROKU ZACZYNAM SIE BARDZIEJ KOBIECO UBIERAC:0 pAMIETACIE JUZ DAWNO MIALAM SOBIE WLOSY ZAFARBOWAC:) DOPIERO WCZORAJ FARBE KUPILAM (KROK1) ALE KIEDY NADEJDZIE CZAS (KROK 2) FARBOWANIE TO NIE MAM POJECIA (MOZE DZISIAJ) MIEJCIE SIE DO NASTEPNEGO NAKLIKANIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 🌻 Tak długo nie pisałam, bo straszne rzeczy przeżywam z moimi nowymi włosami :( Dramat i porażka:( Off---> 300 funtów:( Napiszę więcej jak dojdę do siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita polecam Ci zajechac do Kozubnika, niby tp jest miejsce nieznane, ale na necie znajdziesz, tam sa ruiny hoteli,,, mi sie bardzo tam podobało. Ja ide lul a rano o 6 na grzyby bo podobno wysyp prawdziwkow jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillkaa- jak tam grzybobranie a ta miejscowosc co mowisz to ile jest km od krakowa??? co u ciebie stesknilam sie ziobro za toba tez co z tymi wlosami nie tak????? co z zabka????? off- ja wczoraj wyszlam z pracy 45 min wczesniej pojechaalam do domu obzarlam sie i sie zwinelam do mojej mamy bo pranie mialam jej zaniesc bo jeszcze nie mam pralki i oczywiscie co zapomnilam prania na 18 poszlam do kosciola a po kosciele poszlaam do kolezanek na probny makijaz nie wiem sama jak sie pomalowac chciaalam jakis zloty cien ale wczoraj robilysmy ten makijaz jak juz ciemno bylo i musze zobaczyc go w dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzendobry wszystkim:) Ziobro pisz zaraz co z tymi droooooooooogimi wlosami sie stalo ze niezadowolona jestes?????????????? Itka jak tam wniosek:(??? tequillka jak tam grzybki??????????????? mniam mniam co u reszty slychac gdzie sie podziewacie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wniosek beznadzieja jeszcze sie dzis za niego nie zabralam mialam nie brac urlopu wypoczynkowego tylko 2 dni okolicznosciowego w pt i w pn ale mam jeszcze tyle spraw do zalatwiaania ze musze wziasc od jutra dwa dni wolnego w sumie dopiero bede we wtorek po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałyście to macie - wszystko Wam opiszę. Zrobiłam włosy i jestem...załamana. Efekt jest oszałamiający to fakt, ale niestety okupiony strasznym bólem i udręką. Fryzjerka Jane najpierw zaplatała mi warkoczyki dookoła głowy. Ponieważ moje włosy są dość krótkie i naprawdę słabiutkie robiła to przy pomocy długich sztucznych włosów. Nie wiem dlaczego wyobrażałam sobie że te warkoczyki będą plecione w inny sposób. Uwierzcie mi, że tak ciasno splotła te warkocze, że przez pierwsze dwa dni nie mogłam zmarszczyć czoła ani podnieść brwi do góry. Miałam skośne oczy. Głowa cały czas mnie potwornie swędzi! Czy znacie takie uczucie kiedy zimą zakładacie grubą wełnianią czapkę. Ja czuję się podobnie tylko, że ta czapka jest dużo za mała. Jestem załamana, mam poranioną skórę od drapania. W niedzielę wieczorem dostałam takiego ataku, że myślałam, że oszaleję. To tak potwornie swędziało, a poraniona skóra bolała, że uwierzcie mi musiałam wziąć tabletkę przeciwbólową. Jane mówiła, że takie napięcie na skórze głowy może trwać dwa dni, ale nie wspominała o swędzeniu. Niektóre włosy przy taśmie widziałam, że były bardzo króciutkie, teraz też je wyczuwam, może to one tak mnie drapią w napiętą skórę głowy. Jeszcze na dodatek, jakby tego było malo wczoraj zauważyłam, że na calej głowie pod tymi włosami mam małe, swędzące, bolące, ropiejące krostki. Nie wiem co mam myśleć. Dzisiaj jestem umówiona do tej fryzjerki. Mam ochotę to zdjąć, a zapłaciłam majątek. Boże, dobrze że mój Maciuś jest taki kochający i tolerancyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×