Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nosek20

zrzucam 13 kilo!!!!skutecznie i koniecznie...kto sie dałacza??? ZAPRASZAM!!!!

Polecane posty

ja też przytyłam. Ale dzisiaj wróciłam do diety, jestem po lekkim pierwszym i drugim sniadanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jade zaraz nad wode wreszcie sie poopalam, ja jestem po sniadanku- 3 wafle ryzowe z wedlina, faoslka szparagowa i kawa z mlekiem io cukrem, wczoraj ładnie sie trzymałam, w sobote tylko moj chłopak namowił mnie na pizze, sałatke grecka i lody opchałam sie ile wlazło ale od niedzieli juz ładnie sie trzymam, pozdrawiam i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w piątek wybieram sie na obóz nad morze, nie wiem, jak tam bedzie wygladała moja dieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę sie dołączyć??? waże 78kg😭171cm wzrostu...jak czytam wasze osiągięcia to aż serce mi rośnie. codziennie staram sie jeździc duuużo rowerem. ograniczam jedzenie, pije dużo wody ale efektów jakoś nie widać może z wami będzie mi lepiej szło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiataj elewinko:) ciesze sie ze dołaczasz, ja mam juz pare kilo za soba a startowałam z wagi takiej jak ty wzrost tez mamy podobny, niestety na poczatku widac efekty pozniej to wszytko leci powolutku ale mysle ze własnie tak skutecznie bez jojo, na diete nastawiam sie na dłuzszy czas, mysle ze w listopadzie pochwale sie swoimi upragnioenymi 60 kilo, teraz mam 72 jeszcze dłuuuuuuuuga droga przezde mna, ale wiem ze wytrwam choc mam pare wpadek o ktorych pisałam zycze powodzonka i sle buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi dziewczyny czy bierzecie jakies tabletki??? jeśli tak to czy są jakieś efekty bo zastanawiam się czy czegoś nie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi dziewczyny czy bierzecie jakies tabletki??? jeśli tak to czy są jakieś efekty bo zastanawiam się czy czegoś nie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem wiem ze nie pojawiłam sie wczoraj bo cały dzoen spedziłam z moim kochaniem, i głupio mi [pisac ze wczoraj na wiczor sie obzarłam az mi bylo niedobrze od tego słodkiego moze to poskutkuje i juz nie bede miec taka ochote na słodkie......ja tabletek nie biore wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajacyk...dla glodnych dzieci
http://www.pajacyk.pl/ kliknijcie prosze!...nakarmcie glodne dziecko..to nic nie kosztuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajacyk...dla glodnych dzieci
http://www.pajacyk.pl/ kliknij prosze...to nic nie kosztuje,a nakarmisz biedne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×