Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

nie wiem nie korzystalam z ich uslug;P ale walsnie ten denstysta ma taka urode:P ciemna karnacja wlosy oczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka miała w Italii atak kolki nerkowej i zlukała tam wszystkich lekarzy a potem sie zachwycała heheh stwierdziłyśmy, że chyba aż tak bardzo jej nie bolało skoro zapamiętała tyle szczegółów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie miewa Biszkopt ? ;) śmieszy mnie to imie, bo uknułyśmy takie przezwisko na naszego kolege z roku heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama to sie wstydzi go wolac na spacerze heheh ale mnie sie to imie bardzo bardzo podoba:P jak byla u mnie na wymianie dziewcyzna z niemiec to nizele sobie jezyk lamala chcac go wolac a i tak on rzadko reagowal:P a Biszkopcik spi i chyab nikt og nie dobudzi:P nie ma to jak golden pies obronny:P heheh Malineczqa no pewnie ze pzrygarniemy:) nie wiem po co pytasz woogle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy zapraszamy:) tylko ciekawe czy cie nie zanudizmy;P bo my tu czesto o kontuzjach:P ehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra ma takiego psa obronnego, ze jak jest sam w domu to nawet nie piśnie, czasem zdradza go tylko kolczatka heheh a dodam, że był szkolony, niby prawie pies policyjny hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe moj tylkoc zasem szczeka na swoj ogon np albo an zabawke;P hehe a jak ktos przychodzi to nie moze sie od niego odpedzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasuje do goldenka imie biszkopt, bo on jest taki biszkoptowy heheh i taki mięciutki jak biszkopcik heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s-a-n-d-r-a o tym to ja bym mogła dużo opowiadać :P hehe, ale dzisiaj to już nic niemoże mi popsuć humoru gorzej niż jest juz popsuty :P:P Dziekuje za miłe powitanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh no pasuje;P i w dodatku jest slodki jak biszkopyt;P malineczqa a co ci tak humor popsulo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s-a-n-d-r-a -- a farba ;s Miałam malować ściany.. dodałam 4 barwniki czerwone... I mi różowy wyszedł... ja tam niebd spała x.x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie moze nie oblezenie ale mam pieska o ktorym juz duzo mowilam:) chomiczka, i rybke bojownika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś jak jechalam pociągiem do katosów to jechał taki chłopak z goldenkime i cały przedział się zachwycał heheh a pies był taki pieszczoch że do każdego po kolei podchodził, zeby go głaskać. a konduktor kazał mu założyć kaganiec! kto normalny kazałby założyć goldenowui kaganiec, przecież to jest chodząca słodycz :P i najlepszy pies do dogoterapii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malineczqa ja tez bede malowac pokoj ale od dwoch tygodni wybieram kolor i nie wiem:(((((((((((((( mam granatowe dodoatki nowa kanapa granatowa no i roleta w oknie tez;/ wiec nie wiem jaki kolor pasuje:P wlasnie mysallam nad czerwonym:PP ale dodoam chyab z 10 barwnikow;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojemu kupilam halti bo w kagancu mi go zal:((( ale tez sa ludzie co sie czepiaja ze nie ma kaganca:) ale podono teraz wszedl nowy przepis ze jesli piesek jest algdony i jest na smyczy nie musi miec kaganca chyba ze lata sobie luzem;P ale to fakt ze jak gdzies ide to ludzie sie nim ciagle zachwycaja;P hehe nio bo ta mordka jest taka slodka:P jak cchesz to moge ci dac foto mojego slodziaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s-a-n-d-r-a Ja mam 2 psy, szczura, chomika, świnke morską, żólwia i myszo skoczka :P megusia_22 jak do K-ców jechałam z yorkiem (taki śliczny, mojej bratowej) spokojnie na kolanach leżał i podziwiał widoki za oknem to też kaganiec kazał... z co york może zrobić? Paranoja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do tego granatu bym sobie zrobiła żółty z granatowymi dodatkami żeby troche rozjaśnić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczura kiedys znalalzm i mailam chyba z rok ale cos mu sie zrobilo taki guz i kazali uspic:(( mialam tez owczarka niemeickiego mial raka ucha i tez uspili:((( mam pecha..;/ mialam tez dwa zolwie czerwonolice ale oddalam bo urosly monstrualnie i mama kazala odddac;P nio i papuga ktora zmarla naturalna smiercia:P teraz chcialam fretke ale rodizce nie ccha slyszec nic na temat zwierzat do domu hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z żółtym też nieźle by wyglądało :_) Ja uwielbiam mojego szczura, Tata się wabi. Bracik bierze go na ramie i chodzi po osiedlu :P A taki śliczny, grzeczy i nikogo nie gryzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×