Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no wlasnie hhe beznadziejne to jest ze w wakcje leca same powtorki;P ludzie maja duzo czasu...ale wies zgdyby byla pogoda ...to napewno by mnie tu nie bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty i tak masz większe możliwości, z nudów zawsze możesz isc na zakupuy do centrum handlowego typu SCC :P u mnie na prowincji nawet takich rozrywek nie ma heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale po pierwsze musz etam doejchac :P a po drugie nikt juz nie chce tam chodzic;P bo ile mozna:P a sama nie pojde:P pozatym fundusze na ten miesiac na konto jeszcz enie wplynely;P a mowili w tv ze od jutra beda wielkie pzreceny i wypzredaze letnie w centrach handlowych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam zawsze pecha :/ ostatnio upatrzyłam sobie takie szorty w H&M i co --. oczywiście nie było na mnie rozmiaru, najmniejszy był 38, który dosłownie spada mi z tyłka :P i na dodatek moja koleżanka je sobie kupiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj na allegro tam sa czesto male rozmiary:) a H&M akurat ma takie duze rozmiarowki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normlanie skandal!! poszlam do dentysty bo mnei zab pobolewa a jest zdrowy tzn nic na nim nie widac no i mowie ze mnie boli czy mnie pzryjma a oni na to ze dzis maja komplet i zreszta do 16 lipca maja komplet a potem ida na urlop.....predezej sobie sama tego zeba wyrwe jakimis kleszczami;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bardzo smieszne;/ na serio mnie boli w dodoatku nagle zaczelo;/ ii na tym zebie nie ma nic zadnego nawet pzrebarwienia caly bailutki;./ pewnie od srodka cos sie dzieje;/ ale oni maja komplet;/ i zeby nie bylo dentysta prywatny;/ bede musiala jutro sie do \" miasta\" wybrac jak bedzie bolec;/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zawsze taki problem z lekarzem rodzinnym, bo nie wiem jak to sie dzieje, ale tam nigdy nie ma miejsc i trzeba się rejestrować tydzień do przodu! tylko ja nie umiem sobie zaplanować choroby... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeszcze nie od razu poszlam do dentysty bo sie balam ze np w nocy bedzie bardziej bolal wiaodmo jak to z zebami jest...zaraz wezme jakis apap albo nawet dwa mysle ze dozyje:) no ale rozwalilo mnie to;/ przeciez to jets jego obowuiazek przyjac pacjenta z bolem:((( ale wiesz co tak sobie mysle ze moze od tego mialam takei wysoki OB?? bo ze od kolana to nei chce mi sie wierzyc;/ chociaz no na jakiejs podstawie ortopeda mi kazal te badania zrobci samam nie wiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz może w domu lignokaine w sprayu? działa tylko miejscowo, szybko i skutecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki pzrezroczysty?? mam taki pzrezroczysty zel jakis znieczulaajcy ale nie wiem czy moge go do buzi wlzoyc;/ a to cos mozna kupic w patece?? bo jak tak to jeszcze zdaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra zreszta az tak zle to nie jest jeszcze wezme dwa apapy a potem zobacze:) apteka i tak do 20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest najlepszy sposób na zęby mojego taty, który panicznie boi sie dentysty heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie boje jakby mi mkial borowac:P przezylam to dwa razy i niemilo wspominam;/ dobrze ze na mlecznych:/ no ale wole isc jak troche boli niz jak ebdzie za pozno;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ten do ktorego ja dzis poszlam jest baaardzzzoo pzrystojny ale co z tego jak mnie nie przyjal:P tzn pielegniarka mnie nie zapisala:P a u mnie sloneczko:D ale zimno jak nie wiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ale będziecie się ze mnie śmiały:D Wiecie co, jak zobaczyłam temat tego topicku \"KPA P\", to pomyślałam sobie: skąd ktoś wymyślił taki temat i to w dodatku na forum \"Zdrowie i uroda\"?:D Jestem studentką administracji, a u nas KPA to Kodeks postępowania administracyjnego:D Miałam w tym roku z tego egzamin (trudny) i zostało mi po nim takie \"zboczenie\', że gdzie widzę taki skrót, to myślę, że chodzi o kodeks:D I jeszcze zastanowiło mnie, a po co w tym skrócie jeszcze ta literka P? :D PS. Przepraszam, że ja tak nie na temat, ale może komuś chociaż poprawię humor w ten deszczowy dzień:D Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie no spoko:) wiec tak KPA- Kolana po Artroskopii postanowilsymy zalozyc nwoy topik na pogaduychy pozniewaz na poprzednim ciagle zbaczalysmy z tematu i innych to denerwowalo:P a literka P wziela sie z tad ze jestem nieinteligentna i nie wiedzialam ze w temaacie nie wolno uzywac emotikonek a mial byc tam jezyczek:P no coz na glupote nie ma lekarstwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×