Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

qrde 3 raz to pisze! ja bym sobie w życiu nie dała zrobić meniscektomii, bo nie interesuje mnie endoproteza około 50-tki, bez względu na to czy jestem sportowcem czy też nie :) ale mimo wszystko rozumiem o co ci chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już bardzo dawno miałam was zapytać czy to ciałko tłuszczowe może \'odrastać\'? No bo skoro nie wycina się go całkowicie... Jakoś tam od sierpnia was pytam i dopiero teraz zapytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, ja nie wiem. No to pięknie, skoro jeszcze Sandra do Artro.. A jak tam dziś funkcjonujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kolana mnie bola i lokiec mi ciagle przeskakuje przy kazdym ruchu.. no dobra to moze nie wszystko ale bardzo denerwujace :P i nic mi sie dzisiaj nie chce :P A jak Twoje kolano Hinter ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"wszystko\" jeszcze ci dużo brakuje.:) Moje kolano? Ciężkie w odczuciu, jakby mi ktoś tam czegoś napakował. Bólowo nieźle, pod warunkiem,że nie zginam, zwłaszcza w powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, jeżeli łokieć ci przeskakuje, to masz chyba źle ułożony bark, na pewno coś nie tak z barkiem albo mięśniami, albo ścięgnami. No ale grunt, że nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie w czasie tego przeskakiwania mnie boli, a wczoraj jak wyciskalam resztki kethupu z opakowanie to musialam potrzasnac nim no i cos mnie nagle w lokciu zabolalo i jak zginalam i prostowalam to mnie bolal tylko ze nie lokiec tzn. cos w lokciu ale to nie zadna kosc, ale tez mi sie nic nie naciagnelo... ale narazie bede sie zajmowala kolanami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie mowilam... ogolnie to lekarz wie ze z inne stawy tez nawalaja i wlasnie dlatego mi dal na poprzedniej wizycie (6 wrzesnia) te zastrzyki z Movalisu ktore mi nie pomogly... A w tamtym tygodniu jak bylam u lekarza tzn. u innego ktory byl w zastepstwie za mojego to sie pytal czy mialam badania na reumatyzm robione ale watpie zebym miala reumatyzn bo mnie nie bola np. na pogode i nie boli mnie caly staw tylko przy danym ruchu mnie boli albo cos przeskoczy... :P Ale nie wiem zobaczymy co bedzie na nastepnej wizycie 22.11. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie ok:) bylam sobie rano na terningu potem na basenie:) i teraz biore sie za te cwiczenia z rehabilitacji a potem niesteyy za nauke:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widze że ciebie też wysyłają do mojego ulubionego specjalisty reumatologa :P postanowiłam jednak zadośćuczynić prośbom lekarza i udam się na konsultacje reumatologiczną, bo mam już dość słuchania o tym przy każdej wizycie :P a tak to może przynajmniej się odczepi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no moze cos wyjdzie na tych badaniach... wlasnie ciekawa jestem czy mnie beda chcieli wyslac... moze warto zrobic takie badanie... a trzeba na takie badanie miec skierowanie?? w ogole jak to wyglada ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle, że ja już byłam u reumatologa i pani nie widziała niczego niepokojącego, ale ortopeda dalej swoje :P a na badania trzeba mieć skierowanie, bo inaczej musisz sobie sama za nie zapłacić, jak za wszystko zresztą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... ale to nawet jest nie mozliwe zebym miala reumatyzm bo jak czytalam o objawach to w ogole zadne sie nie zgadzaja z tym co ja mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dajcie sobie sposób ze skierowaniami do reumatologa, będzie czekać kupę czasu na wizytę, a i tak wyniki wyjdą wam dobre. Ale żeby jednak mieć 100% pewności i to szybko, bez szargania nerwów z polską służbą zdrowia, zróbcie sobie badanie z krwi, prywatnie,pppc ( przeciwciała przeciw peptydowi cytrulinowemu). Najlepsze badanie do wykrycia rzs, którego i tak nie macie. Cena ok 50 zł. Reumatologiczne chyba wszystkie są z krwi, no nie Megusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, z krwi, nie widziałam w wykazie dostępnych badań tego pppc, więc nie moge sobie tego zrobić. pójde do reumatologa i jeśli powie że wszystko ze mną ok to każe sobie wydać tę opinie na piśmie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, to masz chyba kiepskie laboratorium. Idź do pożądnego, nie przy przychodni.:) A może nie dali go na listę , tylko trzeba poprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie w tym przyszpitalnym można to zrobić, w końcu tam muszą mieć szeroką diagnostyke. po prostu nie moge juz słuchac o tym reumatologu, jedno i to samo w kółko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyab rozumie tego twojego lekarza megusia:P no bo to jest takie bardzo rzadko spotykane zeby tyle stawow mialo jakies pzrypadlosci naraz:P i dlatego on sie czepia tego reumatyzmu:PP no ale skoro reumatolog stwierdzil ze ok to moglby sobie jzu dac spokoj:P ja zaczelam robic te cwiczenia rehabilitacyjne ale nawet do polowy nie doszlam;/ to jest nierealne tak boli;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, on już chyba sam nie wie co robić i chwyta się czegokolwiek, żeby nie było, że nic nie robi. Rozumiem, że darowałaś sobie już wizyty u lekarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×